Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość xkanax
Mnie interesowały by głównie jadłospisy... Gdybyś miałą chwile wolną to to mój adres: kinga9591@o2.pl Z góry b.dziękuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuska40
Witam wszystich odchudzajacych sie.. Mam do zrzucenia ponad 20 kg.. Sama schudlam 15kg walczac praktycznie sama i pomagajac sibie roznymi dietami.. Absolutnie nie polecam diety dukana.. Wykancza nerki.. I organizm. Chcialabym skorzystac z diety brzuchstop..wiec jesli ktoras z pan ma mozliwosc udostepnienia jej bylabym wdzieczna.chcielabym zobaczyc siebie szczupla.... Pozdrawiam Danuta. . Oto moj adres. .. pocztadanuty@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ularynup
Ja schudłem ok 20 kg, praktycznie w ogóle nie ćwicząc, tylko raz po raz basen. Nie mogę z ludzi, którzy męczą się z ćwiczeniami itp. Moim zdaniem to głupota tak samo jak głodzenie się. Wszystko zależy od odpowiedniego sposobu odżywiania i ja tak właśnie schudłem. Właściwy dobór produktów, właściwa częstotliwość, węgle o niskim IG, zdrowe tłuszcze, białko tylko najwyższej jakości jak chude mięso, soczewica itp i tak się chudnie moje Panie xD Pozdrawiam, http://www.schudnij.miejcel.pl/skuteczne-odchudzanie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Nie znam sie na diecie Brzuch stop Pije slim fasty I mam plasciutki bezuszek :) Skacze na skakance :) Do kolegi powyzej Lachaj dalej z ludzi chodzacych na silownie jest rownica miedzy zwisajaca skora a ujedrniona z zarysowanymi miesniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat ale jestem przesądny
Dziewczyna zapytała chłopaka: | "Lubisz mnie?" | On powiedział "nie". | Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. | Znowu powiedział "nie". | Zapytała wiec jeszcze raz: | " Jestem w twoim sercu?" | Powiedział "nie". | Na koniec się zapytała: "Ja kbym odeszła, to byś | płakał za mną?" Powiedział, ze "nie". | Smutne - pomyślała i odeszła. | Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, | kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, | tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, | jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, | tylko umarłbym z tęsknoty." | Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że | Cię kocha. | Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim | życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu, przy | telefonie albo w szkole. | Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się | tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w | 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. | Jutro rano ktoś Cię pokocha. | Stanie się to równo o 12.00. | Będzie to ktoś znajomy. | Wyzna Ci miłość o 16.00. | Jeżeli nie roześlesz tego, do przynajmniej 20 | | osób w ciągu 10 minut komentarzach...wolisz nie wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellloko
Nie ma sie co martwić tylko po prostu szukac dla siebie dobrych sposobów zeby schudnąc, a na pewno takie znajdziecie w tym poradniku odchudzania http://www.lepszylek.pl/czytelnia/artykul/739,schudnij-na-zawsze-zapisz-sie-na-bezplatne-porady-dietetyka-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossskowska
Co do brzucha to ja mogę polecic Wam mój sposób na to jak zadbać o swoją figure http://aqua-aerobik.pl/ To w moim przypadku zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota234
Próbowałam ten ocet jabłkowy,naprawdę działa:D 5Kg. mniej przez 1,5mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola020
Witam. Chcę schudnąć 4 kg ... To niby niewiele, ale jest bardzo ciężko. Może ktoś z forumowiczów da jakąś dietę, albo coś, żeby szybko pozbyć się pozornie mało kilogramów. Byłabym bardzo wdzięczna jakby ktoś mi pomógł ;( Czuję się źle ze swoim ciałem iii liczę na WASZĄ POMOC. Z góry BARDZO DZIĘKUJE!!! Piszcie na e-mile: pola020@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym schudnac z brzucha , macie jakies rady/ ta moja opona jest jak od ciezarowki albo tira macie jakas diete sprawdzona na brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie, sama sie zastanawiam ale skoro tak polecacie mysle ze i na mnie zadziała dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwelajna
Moja droga z dietami była bardzo długa ale na szczescie wybralam taką ktora idealnie sie w moim przypadku sprawdziła m w pieknym miejscu i schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile trwa rekonwalescencja po takim zabiegu ? Jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje taka kuracja i ile powinna ona trwac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pewno moge polecić taki suplement błonnik naturalny U mnie bardzo szybko zaczął przynosić konkretne efekty. I jest idealny na wszelkie problemy z przemianą materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem taki suplement tez bedzie tutaj odpowiedni jak blonnik witaliny Aliness. Mnie zawsze bardzo pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest własnie to czego szukałam. Błonnik Witalny PLUS Acerola i FIBREGUM to mój najlepszy wybór. Działa rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×