Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Hej dziewczyny znalazłam sposób na schudnięcie żadne diety i reklamowane preparaty nie działają trochę ich wypróbowałam.Od miesiąca biorę chiński ziołowy preparat ZI XIU TANG pyłek kwiatowy w 100% naturalny i schudłam już 4 kg , bardzo się chce pić biorąc go ale picie dużej ilości wody bardzo sprzyja odchudzaniu, efekty uboczne ; przestała puchnąć mi noga ( nic nie pomagało przez kilka lat) mam więcej energi czuję się lekka i zdrowa wypróżniam się nawet 3 razy dziennie a wcześniej miałam problem zrobić to raz dziennie. Jestem szczęśliwa że w końcu coś działa i jeszcze poprawia stan zdrowia. Wypróbujcie Polecam Można go już kupić na allegro Sprawdziłam i jest ok. Schudnąć szybko z oryginalną formułę ZIXIUTANG! Zi Xiu Tang (oryginalna formuła) jest zaprojektowany w celu usunięcia nadmiaru tłuszczu i toksyn , który utrudnia proces odchudzania. Żadnych narkotyków lub niebezpiecznych składników - tylko 100% naturalne zioła, które wytwarzają niesamowite wyniki. * zwiększenie metabolizmu * Pomaga obniżyć poziom cukru we krwi i poziom cholesterolu * Hamuje i uwalnia tłuszcz z organizmu, * Pomaga przy bolesnych skurczach menstruacyjnech * Zmniejsza i usuwa trądzik i wypryski * Zmniejsza wygląd rozstępów * Ujędrnia i napina skórę * Przyczynia się do zmniejszenia cellulitu bez liposukcji / chirurgii, kremów * Szybkie, skuteczne zdrowege odchudzania bez interwencji chirurgicznej Zmniejszono brzuch tłuszczu, eliminuje potrzebę stosowania kosztownych powłok brzucha! * Wypłukuje tłuszcz poprzez wykorzystanie wszystkich naturalnych składników * Bezpieczna i niedroga alternatywa dla członkow siłowni * Jedz co chcesz - dieta nie jest wymagana Główne składniki: pyłek kwiatowy, chiński Ignamy, Barbary Wolfberry owoców, nasion Lotus i Błonnik Dawkowanie: Dwie kapsułki dziennie przyjmować rano popijając wodą Picie dużej ilości wody przyspiesza proces oczyszczania organizmu i utraty wagi. Nieodpowiednie dla: Kobiety w ciąży i przy karmiące piersią , młodzieży do 18 lat, osób z poważnymi chorobami i osób z alergią na składniki tego produktu. Data ważności produktu: 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka38
Nie dajcie sie nabrac ze jest to dieta "cud" bo nie ma takich. Ta dieta jest zupelnie nie dopracowana. Kupilam ja placac nawet w $ bo zamawialam ja ze Stanow i co? NIC. Wielkie nic. Jak dla mnie dieta jest dosyc trudna. Trzeba samemu ukladac jadlospis. Ma ona punkty i na jednej stronie pisze dla przykladu.... Nutella krem czekoladowy 11pkt a dwie badz trzy strony dalej ;Krem czekoladowy Nutella 10pkt. Pisz np. ze wolno jesc tylko to co jest na liscie wiec szukalam uporczywie salaty i nie znalazlam. polmyslalam widocznie nie wolno???? Patrze jednak na sam koniec a tam przykladowy jadlospis zaczyna sie tak..... Bulka4pkt salata1pkt itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabina rozumie cie doskonale sama zmagam sie z nadwaga mam juz pare kilo za soba ciezko jest ale ja sie tak syzbko nie poddam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam żywieni optymalne. sama kiedys zgubiłam ok 15kg. jestem na żo 8 lat dlatego polecam nie tylko jako diete odchudzającą. mój topik żywienie optymalne najszybciej leczy otyłosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatuńcio2123
Dieta wspomagająca chudnięcie brzucha opiera się na produktach węglowodanowych, mlecznych i warzywnych, pobudzających pracę przysadki i tarczycy, odciążającej nadnercza. Spożywać: * owoce - melony, jagody * wszystkie warzywa i kiełki * drób * produkty pełno-ziarniste * białko kurze * czosnek * odtłuszczone produkty mleczne * chude mięsa Ograniczyć: * oliwki * oliwa * awokado * migdały * orzeszki ziemne * przyprawy, miód i syrop klonowy * soki owocowe i warzywne * kofeina * śmietana * masło * ser * sosy * wyroby z białej mąki * czekoladę * podroby * czerwone mięso * alkohol Wyeliminować: * tłuste mięsa * pleśniowy ser * produkty fast food * kawę TRWA: 8 do 21 dni. ODCHUDZA: 1,5-2 kg przez 8 dni. MOŻNA JĄ POWTARZAĆ: za każdym razem, gdy mamy za duży brzuch. POLECANA: wszystkim zdrowym, dorosłym osobom ze skłonnością lub otyłością brzuszną. NIEWSKAZANA DLA: dzieci, kobiet ciężarnych i karmiących, osób z otyłością w dolnych częściach ciała. SZCZEGÓLNIE BOGATA W: witaminy z grupy B, witaminy C, A, E, D, potas, białko oraz błonnik. DZIENNA DAWKA KALORII: około 1000. 1. DZIEŃ I Śniadanie 260 kcal 3 łyżki płatków pełnoziarnistych na szklance mleka 0,5%, 100 g melona, herbata owocowa. II Śniadanie 100 kcal Kromka chleba pełnoziarnistego z margaryną, z liściem sałaty i plasterkiem szynki z indyka, szklanka wody niegazowanej. Obiad 360 kcal Suflet jagodowy, zielona herbata. Podwieczorek 107 kcal Szklanka soku z marchwi. Kolacja 217 kcal Kurczak w galarecie (100 g), kromka chleba chrupkiego żytniego, herbata z cytryną. 2. DZIEŃ I Śniadanie 237 kcal Dwie kromki chleba mieszanego z soją i słonecznikiem posmarowane niskokaloryczną margaryną z dwoma liśćmi kapusty pekińskiej, plasterkiem kiełbasy szynkowej i plasterkiem polędwicy z indyka, szklanka herbaty z cytryną bez cukru. II Śniadanie 92 kcal Surówka z jabłka (100 g) i selera korzeniowego (100 g), skropiona sokiem z cytryny i oliwą, szklanka wody niegazowanej. Obiad 369 kcal Sałatka z makaronem i kurczakiem, szklanka herbaty zielonej bez cukru. Podwieczorek 111 kcal 20 g migdałów, szklanka wody niegazowanej. Kolacja 208 kcal Pomidor nadziewany makrelą, kromka chleba chrupkiego żytniego, szklanka czerwonej herbaty bez cukru. 3. DZIEŃ I Śniadanie 248 kcal Kromka chleba pełnoziarnistego posmarowana niskokaloryczną margaryną z liściem sałaty, pierś z kurczaka wędzona (100 g), papryka czerwona (100 g), szklanka kawy zbożowej bez cukru. II Śniadanie 100 kcal Szklanka soku z różowego grejpfruta. Obiad 340 kcal Sałatka ryżowa, szklanka zielonej herbaty bez cukru. Podwieczorek 108 kcal 300 g melona. Kolacja 203 kcal Dwie kromki chleba żytniego posmarowane niskokaloryczną margaryną z dwoma liśćmi sałaty, dwoma plasterkami polędwicy z indyka, szklanka zielonej herbaty bez cukru. 4. DZIEŃ I Śniadanie 280 kcal Bułka z jagodami, szklanka ziołowej herbaty bez cukru. II Śniadanie 109 kcal Szklanka soku warzywnego mieszanego. Obiad 370 kcal Sałatka z kiełków, szklanka owocowej herbaty bez cukru. Podwieczorek 106 kcal Kromka chleba chrupkiego żytniego posmarowana niskokaloryczną margaryną z liściem cykorii i plasterkiem kiełbasy żywieckiej, szklanka wody niegazowanej. Kolacja 209 kcal Ryba (panga biała) pieczona (150 g), kromka chleba pełnoziarnistego posmarowana niskokaloryczną margaryną, kapusta kwaszona (150 g), szklanka herbaty zielonej bez cukru. 5. DZIEŃ I Śniadanie 261 kcal Suflet z dżemu niskosłodzonego jagodowego (100 g), szklanka kawy zbożowej z mlekiem 0,5% (100 ml) bez cukru. II Śniadanie 98 kcal Kromka chleba pełnoziarnistego posmarowana margaryną z liściem sałaty, z papryką pomarańczową (100 g) posypana koprem, szklanka herbaty z cytryną bez cukru. Obiad 364 kcal Pierś z kurczaka bez skóry pieczona (200 g), gotowany ryż dziki (30 g suchego), marchew z groszkiem gotowana (150 g), szklanka zielonej herbaty bez cukru. Podwieczorek 114 kcal Brokuły i kalafior z ziołową posypką, kromka chleba chrupkiego żytniego, szklanka wody niegazowanej. Kolacja 205 kcal Sałatka z pora i jajka, kromka chleba chrupkiego żytniego, herbata zielona bez cukru. 6. DZIEŃ I Śniadanie 261 kcal Pasta z sera białego chudego (70 g) i ryby gotowanej (120 g) z natką, kromka chleba pełnoziarnistego, papryka zielona (100 g), szklanka herbaty owocowej bez cukru. II Śniadanie Awokado (100 g), szklanka wody niegazowanej. Obiad 320 kcal Omlet azjatycki, szklanka herbaty owocowej bez cukru. Podwieczorek 121 kcal Galaretka melonowa (150 g). Kolacja 223 kcal 100 g pieczonej piersi z indyka, kromka chleba pełnoziarnistego, surówka z pomidora (100 g), cebuli (50 g), ogórka zielonego (50 g) i oliwy, szklanka herbaty zielonej bez cukru. 7. DZIEŃ I Śniadanie 252 kcal Omlet z 4 białek na parze z papryką zieloną (100 g), pomidorem (100 g), cebulą (50 g) i groszkiem (30 g), szklanka zielonej herbaty bez cukru. II Śniadanie 101 kcal Kisiel jagodowy (150 g). Obiad 368 kcal Tost z kiełkami, szklanka herbaty ziołowej bez cukru. Podwieczorek 102 kcal Kanapka z kromki chleba chrupkiego żytniego posmarowana niskokaloryczną margaryną z liściem cykorii i plasterkiem chudej szynki wołowej, szklanka wody niegazowanej. Kolacja 201 kcal Talerz zupy ze śruty pszennej z porem, kromka chleba chrupkiego żytniego, szklanka herbaty owocowej bez cukru. 8. DZIEŃ I Śniadanie 258 kcal Mintaj w galarecie (150 g), kromka chleba żytniego posmarowana niskokaloryczną margaryną z kiełkami z lucerny (10 g), surówka z kapusty pekińskiej skropionej sokiem z cytryny i oliwą (100 g), szklanka herbaty owocowej bez cukru. II Śniadanie 95 kcal Banan (100 g), szklanka wody niegazowanej. Obiad 380 kcal Sałatka warzywno-owocowa, szklanka zielonej herbaty bez cukru. Podwieczorek 104 kcal Kromka chleba chrupkiego żytniego posmarowana niskokaloryczną margaryną z liściem sałaty i plasterkiem chudej kiełbasy szynkowej, szklanka wody niegazowanej. Kolacja 210 kcal Melon z frutti di marę, szklanka herbaty z cytryną bez cukru. Ot i cała dieta za którą chcą 39 zł, nie dajcie się nabierać, każdy wam to powie że tylko i wyłącznie ćwiczenia i ciężka praca nad sobą daje efekty, to zdziercy którzy liczą na waszą naiwność. Dziewczyny ogarnijcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motto:dieta
witam wszystkich, mam nadzieję, że jeszcze niektórzy tutaj zaglądają. Chciałam się zapytać o wasze rezultaty diety brzuchstop po pierwszym tygodniu. Czy efekty były bardziej widoczne na wadze czy w cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moraz
siemanko dziewczyny jak mozecie to przeslijcie mi ta diete na mejla morazzz88@interia.pl z Gory Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam zi xiu tang 2 miesiące schudłam 8 kg już dwa miesiące minęły jak przestałam brać i waga się utrzymuje robiłam badania i wyniki mam idealne krew cukier choresterol wszystko supr. czuję się super. :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gracjam9 serio? ja chcialam to zamowic ale sie wacham bo slyszalam niepochlebne opinie na ten temet.. wiec hmm sama nie wiem.. i ile to kosztuje dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwoń do mnie to ci wszystko powiem 603917907 lub napisz na email gracjam9@gmail.com mój mąż też je bierze i też schudł 9 kg , to że chińskie nie znaczy zaraz że złe ja się czuję dużo lepiej niż przed braniem tego preparatu, a tak szczerze to nie znalazłam nigdzie i od nikogo kto stosował złej opinii na temat zi xiu tang , złe opinie wystawiają ludzie którzy nie próbowali i nie mają pojęcia co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDEeeK28
ejjjj, dziewczynki mogła by któraś wysłać mi tą dietę cud, wcale bym się nie obraziła a była bym bardzo wdzięczna gdyż uratowała by mi któraś życie. dziękuję serdecznie z góry ;) novak12@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaaaaazzzzz
Polecam preparat opisywany przez gracjam9. To naprawde działa. Kupiłam od niej paczkę, biorę 3 tydzień i już mam 3,5 kilo mniej :) Oprócz tego ze bardzo chce mi się pić to czuję się super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice554
Bardzo proszę o wysłanie mi tej diety na e-meila ala55_50@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukaliptusowa
Hej, jesli szukacie diet polecam NP. http://chomikuj.pl/daritex/Brzuch+Stop Generalnie bardzo polecam CHOMIKUJ.PL mozna znaleźć różne rzeczy które nas interesuja. Bez proszenia się i błagania o przesłanie diety za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eukaliptusowa
opłata za transfer 1 GB to 2 zł, wystarcza na duzo e-bookow, pliki muzyki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verbasia
DZIEWCZYNY JA TEZ JESTEM LENIUCHEM,JEŚLI CHODZI O ĆWICZENIA,MAM DLA WAS SPOSÓB I TYLKO TEN SPOSÓB POMOŻE WAM SCHUDNAĆ NAWET 1O KG W MIESIACU MI POMÓGŁ..A WIĘC...OCET JABŁKOWY RANO PRZED ŚNIADANIEM,POTEM PRZED OBIADEM NO I PRZED KOLACJĄ.PÓŁ SZKLANKI OCTU JABŁKOWEGO WYMIESZAC Z WODA PRZEGOTOWANĄ I KONIEC FILOZOFII,NIE KUPUJCIE DROGICH G.......,BO TO NAPRAWDE NIC NIE DAJE.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxanaxx
czesc, czy moge dostac na poczte ten system :-) andziab17@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Odstąpiłam znajomej paczkę zi xiu tang, wczoraj napisała do mnie; Gosia schudlysmy z kolezanka po 5 kilo przez pol m-ca bo wzielysmy jedno opakowanie na pol, ja jem normalnie tyko mniej bo wiecej nie wchodzi i o to chodzi nikt nie wie dlaczego ale to jest super ze az tak nie chc sie jesc wszyscy mysla ze sie ograniczam i tyle, dzieki wielkie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaję że nie bardzo wierzę w takie diety. Uważam że prawdziwa, zdrowa dieta powinna wyglądać całkiem inaczej. Nie można w tydzień chudnąc więcej jak od 1 kg -1,5kg. Jeżeli chudniemy tak szybko jak w tej diecie, musimy liczyć się z tym że powstaną nam potworne rozstępy i że skóra może pozostać sflaczała. ( to pewnie nie wygląda atrakcyjnie dla nas i dla naszego partnera.) Ja staram się przestrzegać diet typu 1200- 1300 kalorii, i wcale nie jestem po nich głodna. Do tego moi znajomi poradzili mi picie Yerby mate (która naprawdę zabija mój wilczy apetyt). Do tego jest bardzo smaczna i oprócz tego dodaje mi energii na cały dzień. Jak chcecie poczytajcie na ten temat na stronie yervita, mają tam nawet yerbę w torebkach ekspresowych W każdej diecie bardzo ważną rzeczą jest jedzenie posiłków w tych samych godzinach i oczywiście w mniejszych ilościach, rozłożonych na co najmniej 5. I śniadanie (kawa + szk.mleka(opcjonalnie) + 2 kromki chleba razowego + szynka), II śniadanie (2 owoce), obiad (2 ziemniaki + np. ok. 100 g filet z piersi z kurczaka (usmażony tylko na 1 łyżce oliwy pod przykrywką), podwieczorek (jogurt + 2 chlebki wasa) i kolacja (warzywa + np. ryba)albo (1/2 szkl ugotowanego ryżu + mały tuńczyk). Oczywiście nie zapominam o piciu yerby, bo to właśnie ona powoduje że nie czuję się głodna. W ciągu 4 miesięcy przy stosowaniu takiej diety schudłam 10 kg i wcale nie kosztowało mnie to jakiegoś wielkiego wysiłku. WAM TEŻ ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI I POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trochę za dużo
Witam, Wczoraj dostałam tą dietę i podchodzę do niej z wielkim dystansem. Nie wierzę zbytnio w takie cuda. Może kiedyś spróbuję a gdyby ktoś chciał mogę się nią podzielić. Oczywiście za darmo! Jeśli chciałby ktoś też spróbować to dlaczego nie??? Mam tylko nadzieję,że potem podzielicie się rezultatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj TROCHĘ ZA DUŻO jak możesz to prześlij mi tę dietę cud na mój adres PAULINA250576@wp.pl podziele się z tobą efektami. chciałabym pozbyć się 9 kg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia998
jesli możesz to p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonia998
Jesli możesz to przyślij mi ten przepis na irena6271@wp.pl,dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×