Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a o co chodzi

brzuch stop

Polecane posty

Gość aniołekkk
Witam dziewczyny.. Czy mogę liczyć na na przesłanie diety. Nie ukrywam że jest to dla mnie bardzo ważne..Od roku przytyłam 15kg. Jest to dla mnie krępujące i źle sie z tym czuję.Próbowałam już różnych diet ale tak naprawdę żadna nie spełniała moich oczekiwań. Prosze o pomoc. Michalina_81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiil
proszę o przesłanie tej diety brzuch stop, czy ona działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czy mogę otrzymać tą dietę na maila: flora_10@interia.pl. Będę wdzięczna. Mam prośbę o informację czy jest skuteczna. Obecnie jestem rok po porodzie i nie moge poradzić sobie z nadwagą. Próbowałam różnych diet ale nic nie pomaga. Staram się ćwiczyć regularnie ale przy dziecku jest trochę cieżko znaleźć czas dla siebie... :(((((( Proszę życzliwą osobę o wsparcie w formie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja również prosiłabym o przesłanie na maila: marlenoska@poczta.fm dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka36
Leniwe dziewczyny to jesteście! Weźcie się w kupę i wykażcie trochę, odrobinę kurcze inicjatywy, bo samym żebraniem nie schudniecie! Żałosne! Przetrzepcie to forum parę stronek wcześniej to znajdziecie czego szukacie! Jakiś fantastyczny FACET podaje linka i hasło do diety!!! A to akurat nic dziwnego, bo żadna zołza nawet jak ma to nie da, bo a nóż-widelec komuś się bardziej powiedzie... JA ZACZYNAM OD JUTRA, A WY JAK CHCECIE TO RYJCIE FORUM! JAK KTOŚ SZUKA TO ZNAJDZIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moreloveLove
Hej Dziewczyny, czy mogłybyści mi te wysłać na maila tą dietę?? Bardzo proszę: kingajesionek@interia.pl Z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o przesłanie mi tej diety: elammm87@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magic__star
Bardzo Was proszę o wysłanie tej diety także do mnie (rafi_rafi@interia.eu). Chciałabym cshudnąć jakiej 10-15 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos2375
CAŁA PRAWDA; Powiem wam jaka jest najlepsza dieta; mniej jeść - wiecej sie ruszać. zamiast wydawać na tabletki i diety cud kupcie sobie sprzet do ćwiczeń np. steppera (ok30-50zl=tabletki bio-cla) Stosowałam alli, Cla, Bio-Cla, Line, herbatki, slim coffe, aqa slim i nic, dobiero wtedy kiedy zaczęłąm wiecej ćwiczyc i mniej jeść naprawde widać efekty teraz jestm zadowolona. Niczego sobie nie odmawiam jem poprostu mniej, a jak juz mam taki dzień żę chce jeść no to trudno- potem cały tydzień to odpracowuje i staram sie jeść mniej. jedyne co możę wam pomóc to operacja- odsysania tłuszczu czy coś takiego, żadne cudowne tabletki beż ograniczonego jedzenia i troche ruchu i nic wam nie da. Najgorzej jest zacząć ale nie martwcie sie NADZIEJA i MOTYWACJA na 1 msc-u;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Ja Wam mówię dołączcie do tej cudownej diety diety odchudzające trochę więcej ruchu i efekty będą znakomite. Polecam przejażdżki rowerowe. Jest to sport, który pozwoli na wzmocnienie nóg; dzięki temu treningowi nogi stają się nieco bardziej smuklejsze. Oprócz nóg, z pewnością i brzuch, i biodra, i pośladki zmienią się nie do poznania. Ale to nie jedyne zalety rowerowych treningów. Więcej informacji na ten temat przejażdżek rowerowych znajdziesz na stronie http://hgh.edu.pl/2010/11/04/z-silowni-na-rower/ Jeździjcie regularnie a efekty w niedługim czasie pojawią sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salcia30
mam 3o lata waze az 92 kg jestem gigantem kupowalam rozne preparaty i nic prosze was moglibyscie przeslac mi te diete moze to pomoze nadzieja zawsze umiera ostatnia pozdrawiam olairoman@t-online.de z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka111
Wiem ze jestem juz kolejna ktora prosi o przeslanie na maila tej diety Brzuch stop ale naprawde tez bylabym bardzo wdzieczna jesli ktos okazalby sie tak mily zeby to zrobic aga_girl1@wp.pl Moj chlopak caly czas powtarza ze najlepszym rozwiazaniem jest nie jesc ale jemu latwo powiedziec bo on objada sie caly czas a i tak po nim tego nie widac:/ mam 170 cm wzrostu i waze 80kg :/ nie jadlam praktycznie wcale pilam duzo wody cwiczylam ale co z tego jak schudlam 2 kg i po 2 tygodniach znowu wrocilo i dalej jestem w punkcie 0 :/ nie pracuje a chlopaka nie chce prosic zeby to dla mnie zakupil bo glupio mi poza tym nie chce sluchac ze jestem glupia ze w to wierze ale i tak chcialam przekonac sie na wlasnej skorze czy to faktycznie dziala przynajmniej troche, dlatego jesli ktos nie ma nic przeciwko podzielenia sie kilkoma informacjami byla bym wdzieczna:) Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka111
Moj adres mail to aga_girl1@wp.pl nie wiedziec czemu w poprzednim poscie pojawil sie mail z koncowka tlen.pl moze poprostu nie doczytalam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka111
Czy w ogole ktos jeszcze czyta te posty? Bylabym bardzo wdzieczna jesli ktos moze mi te diete przeslac na maila jesli to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuch stop
brzuch stop = rusz dupe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica84
czy i ja moglabym poprosic jakas dobra duszyczke o przeslanie tejze dietki brzychstop na moja poczte? bardzo prosze:)) joanna_84@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 21
Cześć wszystkim:) Widzę, że jedną z bardziej udzielających się osób jest "SWEET SMILE". Prześledziłam Twoją historię od początku forum i stwierdzam, że Twoje wpisy przekonały mnie. Dzięki Tobie właśnie jestem w trakcie ściągania i będę próbowała. DZIĘKI:) pozdrawiam i powodzenia życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka fits
na problemy z dieta i schudnieciem polecam ten serwis http://dieta4u.com.pl/kobiety.html pomagaja skutecznie - 1800 zadowolonych klientow nie moze sie mylic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamanaW
RATUJCIE... CZY MOŻE KTOS PRZESŁAC MI TA DIETE NA MAILE? BARDZO PROSZE... wiolab03_02@wp.pl TO MOJA OSTATNIA DESKA RATUNKU, MUSZE SCHUDNĄĆ 10-15KG. TA NIEMIŁA PAMIĄTKA ZOSTAŁA MI PO URODZENIU MOJEGO KOCHANEGO DZIECIACZKA. Z GÓRY WIELKIE DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaore
zobacz tutaj: bit.ly/iirxwu : przyda Ci się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corineczka
Witam! Jakies pol roku temu odwiedzalam to forum... Widze ze nic sie nie zmienilo... Dieta jest na 13 stronie a dziewczyny chca aby ktos im przeslal na maila... Zreszta wystarczy wpisac w google dieta brzuch stop download i odrazu wyskakuje pelno stron z ktorych mozna ja sciagnac... Co do diety wowczas kiedy ja stosowalam schudlam 8 kg moge sie pochwalic ze do dzis moja waga jest taka sama a moze nawet deczko schudlam... Nie ma efektu jojo po odstawieniu diety!!! Oczywiscie trzeba kontrolowac to co sie je i ile! Duzo ruchu malo slodkiego! Od jutra znow wkraczam do walki z kilogramami... Fakt waze 50 kg... ale jeszcze 5 chce zgubic... Pozatym przy stosowaniu cwiczen z tej diety zanika celulit i cialo jest o wiele bardziej jedrne... Polecam wam dziewczynki... I zycze powodzenia! Trzymajcie za mnie kciuki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka25
Witam wszystkich.Mam 25 lat i jestem tu nowa na tym forum.Obecnie waże 74 kg przy wzroscie 160. Troche jakby za duzo wedlug mnie .Stosowalam juz wiele diet i nic mi nie pomoglo.Jestem bliska zalamaniu .Moje cialo nie przeszkadza mi tylko mam narzeczonego i to dla niego chcialabym schudnąć .Za rok mam wyjsc za mąż a ja ciagle tyje ,choc na razie moja waga stoi w miejscu.zLE SIE czuje gdy jestesmy na rzece i widze te wszystkie szczuple dziewczyny.Czuje sie brzydka i niedoceniona.Moj narzeczony mowi ze sie mu podobam,ale wiem ze gdybym schudla miedzy nami bylo by lepiej,.... wiecie o czym mowie. Bo on wyglada super wysportowany i wogole. Dziwie sie mu dlaczego chce ze mna byc.. ale rowniez sie bardzo ciesze ze ktos sie mna zainteresował. Czasem mam ochote schowac sie w łóżku i nigdy już z niego nie wyjść.Czesto mam zmiany nastroju .. nie nie jestem w ciazy ..ale to przez moje cialo i ogolne problemy rodzinne .Zastanawiajac sie dluzej to moze i z tych przyczyn jest tak a nie inaczej .Bo nie mam kontaktu z mama ani ojcem. Nigdy sie z nimi nie dogadywałam.Zazdroscilam gdy ktos w szkole opowiadał jakich to ma rodzicow i gdzie to z nimi nie wyjezdza.Ale mniejsza o to kazdy ma problemy i wiem o tym. Ale Prosze was o POMOC!!! Bylabym niebiańsko wdzieczna,jesli moglabym otrzymac jakiej skutkujace diety.. podejme sie każdej. to moj e mail na ktory jesli chcial by mi ktos pomoc moze wyslac wiadomosc . sabinka16malutka1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka25
Witam wszystkich.Mam 25 lat i jestem tu nowa na tym forum.Obecnie waże 74 kg przy wzroscie 160. Troche jakby za duzo wedlug mnie .Stosowalam juz wiele diet i nic mi nie pomoglo.Jestem bliska zalamaniu .Moje cialo nie przeszkadza mi tylko mam narzeczonego i to dla niego chcialabym schudnąć .Za rok mam wyjsc za mąż a ja ciagle tyje ,choc na razie moja waga stoi w miejscu.zLE SIE czuje gdy jestesmy na rzece i widze te wszystkie szczuple dziewczyny.Czuje sie brzydka i niedoceniona.Moj narzeczony mowi ze sie mu podobam,ale wiem ze gdybym schudla miedzy nami bylo by lepiej,.... wiecie o czym mowie. Bo on wyglada super wysportowany i wogole. Dziwie sie mu dlaczego chce ze mna byc.. ale rowniez sie bardzo ciesze ze ktos sie mna zainteresował. Czasem mam ochote schowac sie w łóżku i nigdy już z niego nie wyjść.Czesto mam zmiany nastroju .. nie nie jestem w ciazy ..ale to przez moje cialo i ogolne problemy rodzinne .Zastanawiajac sie dluzej to moze i z tych przyczyn jest tak a nie inaczej .Bo nie mam kontaktu z mama ani ojcem. Nigdy sie z nimi nie dogadywałam.Zazdroscilam gdy ktos w szkole opowiadał jakich to ma rodzicow i gdzie to z nimi nie wyjezdza.Ale mniejsza o to kazdy ma problemy i wiem o tym. Ale Prosze was o POMOC!!! Bylabym niebiańsko wdzieczna,jesli moglabym otrzymac jakiej skutkujace diety.. podejme sie każdej. to moj e mail na ktory jesli chcial by mi ktos pomoc moze wyslac wiadomosc . sabinka16malutka1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka25
Witam wszystkich.Mam 25 lat i jestem tu nowa na tym forum.Obecnie waże 74 kg przy wzroscie 160. Troche jakby za duzo wedlug mnie .Stosowalam juz wiele diet i nic mi nie pomoglo.Jestem bliska zalamaniu .Moje cialo nie przeszkadza mi tylko mam narzeczonego i to dla niego chcialabym schudnąć .Za rok mam wyjsc za mąż a ja ciagle tyje ,choc na razie moja waga stoi w miejscu.zLE SIE czuje gdy jestesmy na rzece i widze te wszystkie szczuple dziewczyny.Czuje sie brzydka i niedoceniona.Moj narzeczony mowi ze sie mu podobam,ale wiem ze gdybym schudla miedzy nami bylo by lepiej,.... wiecie o czym mowie. Bo on wyglada super wysportowany i wogole. Dziwie sie mu dlaczego chce ze mna byc.. ale rowniez sie bardzo ciesze ze ktos sie mna zainteresował. Czasem mam ochote schowac sie w łóżku i nigdy już z niego nie wyjść.Czesto mam zmiany nastroju .. nie nie jestem w ciazy ..ale to przez moje cialo i ogolne problemy rodzinne .Zastanawiajac sie dluzej to moze i z tych przyczyn jest tak a nie inaczej .Bo nie mam kontaktu z mama ani ojcem. Nigdy sie z nimi nie dogadywałam.Zazdroscilam gdy ktos w szkole opowiadał jakich to ma rodzicow i gdzie to z nimi nie wyjezdza.Ale mniejsza o to kazdy ma problemy i wiem o tym. Ale Prosze was o POMOC!!! Bylabym niebiańsko wdzieczna,jesli moglabym otrzymac jakiej skutkujace diety.. podejme sie każdej. to moj e mail na ktory jesli chcial by mi ktos pomoc moze wyslac wiadomosc . sabinka16malutka1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinka25
Witam wszystkich.Mam 25 lat i jestem tu nowa na tym forum.Obecnie waże 74 kg przy wzroscie 160. Troche jakby za duzo wedlug mnie .Stosowalam juz wiele diet i nic mi nie pomoglo.Jestem bliska zalamaniu .Moje cialo nie przeszkadza mi tylko mam narzeczonego i to dla niego chcialabym schudnąć .Za rok mam wyjsc za mąż a ja ciagle tyje ,choc na razie moja waga stoi w miejscu.zLE SIE czuje gdy jestesmy na rzece i widze te wszystkie szczuple dziewczyny.Czuje sie brzydka i niedoceniona.Moj narzeczony mowi ze sie mu podobam,ale wiem ze gdybym schudla miedzy nami bylo by lepiej,.... wiecie o czym mowie. Bo on wyglada super wysportowany i wogole. Dziwie sie mu dlaczego chce ze mna byc.. ale rowniez sie bardzo ciesze ze ktos sie mna zainteresował. Czasem mam ochote schowac sie w łóżku i nigdy już z niego nie wyjść.Czesto mam zmiany nastroju .. nie nie jestem w ciazy ..ale to przez moje cialo i ogolne problemy rodzinne .Zastanawiajac sie dluzej to moze i z tych przyczyn jest tak a nie inaczej .Bo nie mam kontaktu z mama ani ojcem. Nigdy sie z nimi nie dogadywałam.Zazdroscilam gdy ktos w szkole opowiadał jakich to ma rodzicow i gdzie to z nimi nie wyjezdza.Ale mniejsza o to kazdy ma problemy i wiem o tym. Ale Prosze was o POMOC!!! Bylabym niebiańsko wdzieczna,jesli moglabym otrzymac jakiej skutkujace diety.. podejme sie każdej. to moj e mail na ktory jesli chcial by mi ktos pomoc moze wyslac wiadomosc . sabinka16malutka1@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdara
WITAM JA WAŻĘ 68 KG I CHCIAŁABYM SCHUDNĄĆ Z 10 KG. W MIESIĄC PROSZĘ WYŚLIJCIE MI TA DIETKĘ BO PŁACENIE ZA BRZUCH STOP TO CZYSTY WYZYSK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patttka
hej dziewczyny wysłała by mi któraś tą dietę z brzuchstop.pl lub inna skuteczniejszą od tej... Chodzi o to, że mam 18kg nadwagi i potrzebuję schudnąć bez efektu jojo....Juz stosowalam Dukana ale ona jest do dupy, bo w 2 tyg schudłam 3 kg a jak odstwilam ją bo mialam dosc tych serkow to znowu przytylam ale 5 kg :( Blagam pomozcie.... o to moj adres: patrynia007@wp.pl ... Z góry wielkie dzięki Pati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym bardzo prosiła o wysłanie na meila jeśli to nie problem. karolka123@op.pl Z góry serdecznie dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slowik242
witam posiadam dietę 3D, oraz dietę sylwestrową, mogę je przesłać w zamian za dietę brzuchstop. Mój e-mail: slowik19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×