Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katien

12.12. - czas na zmianę nawyków żywieniowych! zapraszam!

Polecane posty

w sumie, chciałam zrzucić jakiś mc.temu... ze niby do sylwesytra...ale teraz to juz za pozno:( ale trudno zaczne od teraz, moze z wami bedzie lepiej :) tylko za bardzo nie wiem jak sie za to zabrac..;/ w sumie chyba poprostu ograniczę wszystko po trochu.U mnie najwiekszy problem to-lenistwoooooo nie moge tyłka ruszyć..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :) (ciesze sie ze ktos mnie zauważył ;p) mam 17 lat.165cm i wazę jakieś 58kg. a chciałabym tak 54.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa - witaj i zapraszam :) też jestem leniuchem, ale czas najwyższy to zmienić... zaczynam dzisiaj od 50 brzuszków i dokładam każdego dnia 10. Jestem ciekawa, ile wytrwam :) gabi - po dniu tak ogólnie dobrze... trzeci dzień podobno najgorszy i faktycznie mam dzisiaj mały kryzys jeśli chodzi o samopoczucie, ale nie zgrzeszyłam ! twardo się trzymam :) a u Ciebie? to co przyłączasz sie do naszego kręgu oczyszczenia hehe?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-witamy i zachęcamy :) gabi-widzę że katien już Ci wytłumaczyła o co chodzi z tym jutrzejszym dniem :) robimy to dla lepszego samopoczucia no i zawsze to ok 1kg mniej :) Ja właśnie wieczorami bede tu wpadać bo w ciągu dnia nie zawsze mam możliwość choć jutro może uda mi się zajrzeć tu popołudniu i sprawdzić jak wam idzie :) katien-u mnie tez pierwsze głody po kolacyjne hehe :) chyba pójdę po herbatkę-na razie ratuję się fajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ja moje poczynania zacznę od jutra..;/ dziś zaliczyłam już białą bułeczkę z kabanoskiem ;p ;p ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie co proponujecie na śniadania??? najgorsze jest to ze ja rano mam b.niewiele czasu,czesto nic nie jem i nie pije;/albo zwykłe białe pieczywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi jeśli masz na tyle silnej woli to możesz nie jesc nic-w sumie tak jest prawidłowo :) ale my mamy taką wersję mniej brutalną na początek :):):) ja pewnie zjem jajecznicę albo jakieś chude mięsko :) lubię rano zjeśc coś ciepłego więc dlatego- najlepiej zjedz coś sycącego i niskokalorycznego no i najważniejsze to co lubisz :) malinowa - koniecznie tu wpadaj i informuj nas na bieżąco jak Ci idzie :) a masz na oku jakąś konkretną dietkę może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa-na śniadanie koniecznie coś zjedz, bo potem w ciągu dnia będziesz miała większy apetyt, jeśli o moje śniadania chodzi to najczęściej jem jaka-pod dowoną postacia :) dlatego że lubię i dlatego że w takie zimowe poranki to ciepłe lepiej przez gardełko przechodzi, jadam też parówki na przykład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety;/ raczej myślałam o ograniczaniu, pozbyciu się złych nawyków,koniec ze słodyczami,"pożeraniem stresu' bo to u mnie czesto sie zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- a można inny sok oprócz marchwiowego?czy raczej nie? a w sumie sok kubuś jest gęsty więc jest bardziej sycący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wam polecić otręby, ja pochłaniam mnóstwo jogurtów(powinnam ograniczyc sie do naturalnych) dobrze.poprawiaja metabolizm ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi mam zamiar zjeść piętkę chleba, ewentualnie pół kromki, z masłem :) jak mnie dopadnie mocny głód po południu to zjem jakieś warzywa :) ale nic poza tym, promiiiseee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co powiecie na duszoną marchewkę? :) ja ją wprost uwielbiam :) jak już jest gotowa dokładam plasterek serka Holland light i wkładam na 10 sekund do mikrofali....pyszna :) porcja razem z serkiem ma tylko 200kcal-tak mniej więcej :) a żołądek pełny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka? ja tez lubię ,surową też;p tylko nigdy nie mam czasu zeby cokolwiek przygotować .. :| i tu pies pogrzebany ;p ________________________________ Lasencje dobranoc :) ja mykam, zajrzę jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinowa, gabi -co do pożerania stresu witam w klubie...jem gdy jest mi źle, gdy mam zly humor, gdy coś idzie nie tak....albo z nudów-normalnie klątwa jakaś.... gabi a co do soku-może być jaki lubisz, może go nawet nie być, mogą być to inne płyny-ale kubuś jest właśnie najbardziej sycący choć jesli wolisz możesz wypić 1 litr bulionu czy czegoś takiego i do tego przynajmniej 2 litry wody , herbatek i takich tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester22
Witam Dziewczyny:) można się do Was przyłączyć??:) Mam 23 lata, wzrost to 170cm i obecnie ważę 73 kg:( na początku wystarczyło by mi schudnąć tak do 68 kg, bo od zawsze byłam taka "większa";) ale te 5 kg mniej już sprawiły by mi wielka przyjemność:) powiedzcie co powinnam jeść w ciągu dnia co na śniadanie,obiad,kolacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia- ja tak samo z nudów jem,do której tu bedziecie?wczoraj długo siedziałyście.....dzisiaj tak samo bedzie?to kto w końcu uczesniczy w takiej niby głodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabi - ja się piszę oczywiście na kubusiowy dzień :D sylwester - musisz ograniczyć słodycze, fast foody, jeść mniejszy obiad, nie jeść po 19 i zacząć ruszać, to chyba starczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katien- o której idziesz spać?chce ci sie gadac czy niezabardzo?bo nudzi mi sie i nie mam z kim gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę już trzeci raz... też was tak wywala? bo mnie strasznie.... nie wiem nawet czy tym razem coś do was dojdzie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz ide sie wykąpac itd itp - będę za godzinkę tak na godzine hehe jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam dziewczyny ale wywaliło mnie....piszę do was cały czas i nic i nic i nic.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×