Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana__

zrobiłam to z bratem!! nie mogę w to uwierzyć!!!

Polecane posty

Gość wetrtas
Popieram Madziarkę !!!Bronicie jej bo się z bratem przespała przez przypadek, teraz żałuje i jest ok. A co powiedziałybyście gdyby miała ciągoty nie do brata ale to psa ?! Zoofilia też jest chora. Zboczenie, wypaczenie. takie samo jak w przypadku ciągot do rodzeństwa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjtyyu
no jasne, każdy popełnia błędy. Więc może nie sadzmy morderców, gwałcicieli, pedofili? Przecież oni TYLKO popełnili błąd... A taki ojciec co przetrzymywał córkę, gwałcił ją i narobił jej stadko dzieci... Popełnił błąd a głupi ludzie 'moralizatorzy' go do wiżeienia wsadzili, skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kumpel jej brata
OH KAROL ! Zawsze byłeś luzak i pies na kobiety ale tym razem trochę przegiołeś.ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zrobiłem to z Lassie
Okres jej się spóźnia i nie wiem co mam robić pomóżcie !::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty głupi jesteś
Nic. Urodzi to wychowasz na spacery będziesz prowadził karmił peedegre i spoko będzie może jakie czempiony beda z tego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poważnie na temat
Niech się jej brat na forum wypowie co sądzi o sprawie. Zapominaćie iż to On jej to zaproponował. Oboje jak są pełnoletni a to był dobrowolny kontakt trudno wyrokować o przestępstwie w grę to jednak w pewnych sytuacjach wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On jej zaproponował
tak?? ale ona wcale nie musiał sie zgadzac tak?/ mogła dac mu w pysk i tyle!ale tez uwazam zae to prowo marne zreszta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łantufri45
No właśnie właśnie gdyby była normala zaraz by czepneła w łeb takiego rodzinnego don juana i po sprawie. Jak taki dobry to czemu np nie umówił jej z jakimś kolega tylko się do tego sam zabrał. Eh świat się kręci a ludzie są pieprznieci (no może nie wszyscy ):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kociaczek2810
a jak nawet nie będzie miała dzieci, jeżeli usunie to jej i tylko wyłącznie jej wina dlatego, że dała dupy bratu. Ona może cierpieć bo nie powinna tego robić, rozumiesz przygłupie, dlaczego ma z tego powodu cierpieć narodzone dziecko jako chore bo mamusi chciało się pierdolić z bratem. Bierz po uwagę dziecko, wuj z mamusią jak idiotka, niech cierpi ile wlezie i to jej cierpienie na własne życzenie. Co za durne baby, pieprzą się i patrzą tylko na siebie a nie na dziecko.Chyba mi serce wysiądzie patrząc na taki idiotyzm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udassss
upsaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numerrrr
ale numerrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola04
Posluchaj, strasznie Ci wspolczuje i dam Ci dobra rade...bo wiem cos na temat takich Zwiazkow, o ile te wasza relacje mozna tak nazwac- patrze na to z perspektywy psychologa, bo jestem studentka. Pozatym bylam w zwiazku z lekarzem ginekologii, dosyc starszym ode mnie, doswiadczonym i majacym podobne przypadki...nie chcianej ciąży. I jesli chodzi o taka sytuacje nie pozostaje Ci nic innego jak usunąć tę ciążę dziewczyno! Wyrzuć z głowy to co Ty CZUJESZ i pomyśl co zgotujesz temu dziecku, pomyśl ile lat przyjdzie Ci cierpiec zanim powiesz te okropna tajemnice, a potem bedą pytania od dorastającego nastolatka, pózniej od doroslego człowieka: Mamo, gdzie moj tata, albo: Mamo, nienawidze Cie, jesteś psychicznie chora, nie chce miec takiej matki, takiego ojca!!! Ten czlowiek, ktory na pewno bedzie mial jakaś wadę wrodzoną, to rowniez bedzie ulomny w zyciu, pomyśl tylko.....zostaw na boku swoje potrzeby, uczucia. Wiem cos o tym...Na ciaze bedziesz jeszcze miala czas, jestes mloda, skoncz studia i miej robote i korzystaj z zycia, poki mozesz. Zakoncz te patologie, bo to nie bedzie mialo rąk i nóg! Posluchaj mnie. Radze Ci przy okazji, zeby jak najszybciej wymazac z pamieci, to co zaszlo miedzy Toba a bratem- nie mow mu nic o ciazy tylko niech pozyczy Ci pieniadze, nie mow na co, taka moja rada....bo jesli powiesz, pomysl sama- stworzysz tylko ogromna przepasc na zawsze miedzy wami, a wkrotce nie bedziecie mogli na siebie patrzec! Posluchaj.......3maj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola04
A tu druga strona rozkminki na temat tego postu! Jesli to prowo to kiepskie....chociaz moze zrobione po to, by dac ludziom do myslenia, bo jeszcze tylu Idiotow i zboczencow wsrod nas niestety zyje....hehe! Ja jako przyszly psycholog, a zajmuje sie wlasnie patologiami i naprawde musze skomentowac cos: wielu z was wysmiewa takie historie, ale wy inaczej postrzegacie niektore akcje, niz np. ja bym rozpowrzechniala takie temaciki na szersza skale, poprzez rozne materialy, tv, internet, plakaty, akcje w roznych miejscach. Bo o tym jest za cicho, a tragedia czesto dzieje sie za nasza sciana...Pamietajcie, nigdy nie zostawcie w potrzebie, zwlaszcza Dzieci! Sama bylam dzieckiem....i mowie to jezykiem i oczami tego dziecka, ktore kiedys...Nie mozna dac patologii rodzic kolejna patologie! Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalaaaaa
Nie ma co oceniac ...prowo jak fix :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciezkie do zrozumienia
..."Nie mozna dac patologii rodzic kolejna patologie! ..." to jest dobre, no ale niestety to do naszych co niektórych matek polek nie dociera, one uważają rodzić.... rodzić .... rodzić.... ile się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygaaammm
taaa owszem ludzie popełniają błędy ale to nie dość, że jest chore psychicznie, przestępstwem to jeszcze zboczeniem. Robi mi się nie dobrze na samą myśl. Czuć, że to prowokacja, ale tak ohydna, że tylko rzygnąć na monitor. ZBOCZENIE NA OGROMNĄ SKALĘ, CZY TU PSYCHOLOG POMOŻE RACZEJ NAWET PSYCHIATRA NIE POMOŻE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjmk
jesteś chora, powinniście się leczyć :O Zboczona ! szkoda mi tego dzieciątka - Matka szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy dni temu autorka
machnela wam tu prowokacje a wy dalej roztrzasacie problem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaczek2810
Mi się też wydaje że to prowokacja.Na początku autorka była teraz jej nie ma.Napisała że napisze jak było u lekarza i jakoś do dzisiaj nie pisze nie daje znaku życia.Autorko gdzie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzygaaammm
jak widać moderatorzy lubią prowokacje bo temat kiedyś był na śmietniku a jak widac dalej wisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlaamk
Jak po wizycie u ginekologa? Współczuje Ci bardzo. Sama mam 20 lat brat 24 i czasem sie zabawiamy ale tylko tzw petting. Zaczelo sie to juz jakies pare lat temu. Nikt nikogo nie krzywdzi i zostaje w rodzinie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotana__
niestety poroniłam a może na szczęście...temat zamknięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
o ranyyyy :( Przykre to bardzo ale chyba dobrze się stało :(:( Mimo wszystko współczuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z bratem? A ostatnio pisałaś, że z siostrą :) To chyba Ci się coś pomyliło :) A tak swoją drogą, to chora jesteś wymyślając takie historyjki. Może kup sobie dzieciaku jakiś samozadowalacz, skoro tak bardzo brakuje Ci seksu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna2
Interesuje interesuje..... ale długo Cie nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usun natychmiast
paola04 dobrze ci radzi, usun ta ciaze natychmiast poki jeszcze mala. Chyba ze masz naprawde zwichrowana psyche i chcesz dac nieszczescie dla tego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgloszone na policje
i zamiast internetu dzieciaku dostaniesz lanie kablem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaa2
Nie przejmuj sie podszywaczami, prawde prawde mowiac mialam podobna przygode z bratem naszczescie bez "skutku" Zycze powodzonka i daj znac co i jak u Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×