Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana__

zrobiłam to z bratem!! nie mogę w to uwierzyć!!!

Polecane posty

Gość hultaj
Sprzedaje ekskluzywne i mocne pentelki na szyję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czego się ludzie czepiacie?
Po co tak zjeżdżacie tą biedną dziewczynę? Ma ciekawy problem, znajduje rozwiązania i jakoś sobie w tej trudnej sytuacji życie układa... A wy chyba jesteście tutaj żeby sie an kimś powyżywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubuss^^
Dawno autorka nic nie pisała. Może trochę świeżych wiadomości by sie przydało. I żl mi ludzi który to tak postrzegają typu taki lamus "hultaj". Żal mi Cię kolego na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weekend majowy :) Wchodze na kafe..A wy sie irytujecie,o ile pamietam to takich prowo w takich "wolnych "dniach jest mnostwo..Zrelaksujcie sie dziewczynki i chlopcy 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieciekawa sytuacja, nie da się ukryć. tutaj chyba nie ma dobrego wyjścia z sytuacji.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka158
Jeżeli między wami jest coś więcej a nie tylko miłośc fizyczna to powinniście wyprowadzić się z domu i zacząć nowe życie. Jest bardzo możliwe, że dziecko może być chore albo w jakikolwiek sposób upośledzone psychicznie. Dziecko jest niczemu winne. Jest to przerażające.. ale jakąś decyzje powinniście podjąć. I to jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.ciekawaa
Jestem nowa w kafe...I bardzo ciekawa jak skonczyla sie ta historia,badz jakle zakonczenie wymyslila prowokatorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S Ne
oooo... nice.. rozkurwilas system :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnynick
a nie pomyślałaś żeby zrobić to z psem albo koniem? z tego nie byłoby ciąży, albo trzeba było zrobić trójkącik z rodzicami to od razu by wiedzieli o wszystkim i nie byłoby problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś chora i nie mam zamiaru Ci współczuć.. Sami tego chcieliście a nie wierze w to że brat nie wiedział ze sie spuscil.. ;/ o ile mi wiadomo dziecko ktore sie urodzi to moze byc chore kaziroctwo w rodzinie.. gdyby kazdy mial robic jak wy to po swiecie nie chodzil by normalni ludzie lecz potwory ;/ szkoda mi takich ludzi... usun ta ciaze bo nie moge uwierzyc w to ze urodzisz to dziecko i pozwolisz mu sie meczyc ;/ i co z tego ze brat dal by rade Ciebie utrzymac.. ale daj mu szanse i niech znajdzie odpowiednia kobiete z ktora zalozy rodzine a nie bedzie utrzymywal wlasna siostre i malego potwora.. ;/ jestes chora nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolkaaaa
dziecko ma prawo zyc skoro nie masz serca i go neichcesz to urodzisz i oddasz i pamietaj to jest twoja wina jak mozna sie przespac z wlasnym bratem szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamwdupietakichpsycholi
USUŃ TO DZIECKO! Ja na miejscu tego dziecka chciałabym być usunięta, bo może jeszcze z nim będziesz się chciała kiedyś zabawić albo jego tato-wuja... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dobra rada dla ciebie
ale marne prowo hahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona położna
hej! autorko!!!! co sie dalej stało????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że nie było potrzeby usuwania i że dziecko żyje wbrew niektórym mądrym inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romik
"Owszem - ryzyko chorób genetycznych potomstwa" "Zbyt bliska rodzina, duże prawdopodobieństwo, ze dziecko może urodzić sie chore, niestety". ---------------------------------------------------------------------------- Wierutne bzdury. Z medycznego punktu widzenia, każda ciążą może nieść powikłania i wszelkiego typu ułomności dzieci. Widzimy to na co dzień w całkiem obcych sobie osobach choroby genetyczne dziedziczone z jednego rodzica. Znam przypadek z Bydgoszczy, gdzie rodzeństwo ma dwoje wspaniałych, zdrowych dzieciaków. Jest to przykład wspaniałej, zgodnej rodziny z której to ponoć „normalni powinni brać przykład. Biblia nie zabrania takich związków. Co prawda jest to w naszym zwaryjowanym społeczeństwie nieakceptowane i trudno mi powiedzieć z jakich to przyczyn. Osobiście też mam mieszane uczucia co do takich związków. Jeżeli nie ma przemocy i dbają o potomstwo nie należy się wtrącać. Lepiej jak rodzą się w takich związkach niż wśród meliniarzy gdzie seks uprawiają pijani, naćpani z kim popadnie. Ale tu nikt się tym nie zainteresuje. Państwo wychowa. Są w Polsce ośrodki dla dzieci „różnokształtnych. Moja zasada jest jedna. Zrobiłeś kobiecie dziecko dbaj o nią i potomstwo aż urośnie, bez znaczenia czy to siostra, ciocia, kuzynka, koleżanka czy kosmitka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wujek porada
No cóż. Ruchnełaś się z nim twoja sprawa. Teraz co ci zostało? Robienie mu dobrze. Będziecie świetną rodziną! a DZIECKO tez polubi z wami tą zabawe:) No jak brat ze siostrą to może i ojciec, matka i dziecko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUDZIE SKOŃCZCIE, ZNUDZIŁO SIE JEJ KILKA POSTÓW WCZESNIEJ NAPISAŁA ŻE PORONIŁA!!!! KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naucz się czytać
NIE PORONIŁA! Napisała potem że to był jakiś podszyw (ten co napisał że poroniła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzie ten temat zalozyla
prawie rok temu!!! Juz dawno zapomniała o tej prowokacji a teraz pewnie siedzi w szkole na religii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze założenie autorki było, zeby opisać seks z bratem, co widzimy w tytule. Pod wpływem emocji dziecko jednak popłynęło dalej ;) Zawszła w ciążę!!! - urojoną tak jak i seks z bratem był urojony (jeżeli założymy z w ogóle posiada brata). Parę razy chciała zakonczyc temat pisząc, ze niby ktos sie podszywa - to głupki uwierzyliscie, to w koncu niby poroniła.. Zabawne, czy temat ją przerósł czy znudził.. ;) Tak czy inaczej uważam, ze nie zmarnowałam czasu czytając ten wątek, bo mozna by sie zastanowic co by było gdyby.. Kurdze są takie przypadki, gdzie rodzenstwo sie sobą fascynuje ;/ Nie neguję życia. Bo w to, ze z ciekawosci brat pyknął siostre nie wierzę. Osobiscie mam młodszego brata i nigdy w zyciu nie pomyslałam o demonstracjach ;/ Litosci! ;) Zaintrygował mnie ten temat i rozbawiły niektóre rady, dlategotez pozwolę sobie wspomniec o jeszcze jednej waznej kwestii: Prawda ojcostwa tak czy inaczej kiedys wyszłaby na jaw - moze za rok, moze za lat pietnascie.Jakies badania,analizy,wyniki.. Byc moze zdazyliby sie dowiedziec rowniez rodzice rodzenstwa. Zostawiajac sobie dziecko dziewczyna zmarnowała by sobie zycie, po bracie by to spłynęło jak po kaczce. Jezeli dziecko byłoby w miarę sprawne (o stanie zdrowia dziecka ciężko dydkutować) i zostałoby ono oddane - najprawdopodobniej po 18/20 latach do drzwi matki zapukało by to dziecko z zapytaniem "dlaczego?". Nie wspominam juz o mozliwosci załozenia sobie nowej rodziny przez dziewczyne i o tajnie skrytej tajemnicy ;) Aborcja? - życie z tą swiadomoscią.. Jakby nie było, lepiej zastanowis sie dwa razy przed pójsciem z kims do łóżka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha.. minęło 9 miesiecy od czasu założenia wątku ;) zdruzgotana_ juz nie wpadnie bo za duzo pytań by na nia spadło;) za trudnych pytań ;) na jednym z nich mogła by sie wyłożyc.. ;/ ciekawe co ja motywowało, bo szczerze mówiąc samo zastanawianie sie nad takimi rzeczami wydaje sie byc chore, wręcz patologiczne ;/ i mam nadzieję, ze nie ma brata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
i jak tam dzidziuś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika .
Spokojnie . :) Nie Denerwuj się tak . wiem że to ciezka Sytuacja . ale musisz powiedziec O tym bratu . Zobacz jak zareaguje . Dziecko nie jest takie złe . !!! NIE JEST TAK ŹLE .. Dasz sobie radę . Mama powinna ci pomóc a nie wyrzucac z domu jak piszą inni . Jesteś pełnoletnia . Dziewczyny 17-letnie w ciąże zachodzą i ich nie wyrzucają . :)) Nie możesz się Bac . ! Kobiety są silne . ; ) Jesli to bedzie Dziewczynka Nazwij Ją ninka . : * A chłopiec Nikodem . pozdrowienia . szczęścia . mam nadzieje że ci się ułoży !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka27...
nie ma to jak dawac rady na topiki sprzed roku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambosamba
Usuń dziecko nim się wykluło. (Dokonaj aborcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×