Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdruzgotana__

zrobiłam to z bratem!! nie mogę w to uwierzyć!!!

Polecane posty

Gość dorcza
Kto tu się pod kogo podszywa? temat byl zaczęty przez "zdruzgotana__" (2 podkreślniki) Poj**ało cie dziewczyno. Przestań już ciągnąć tę farsę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajorKaza
Po pierwsze to był błąd, z uwagi na to, że będą was wytykać palcami, ale to już wiesz. Po drugie nie widzę problemu w spedzeniu zycia z wlasnym bratem (jesli oczywiscie go kochasz). Zycze wam szczescia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdth
To prowokacja :) Autorka jest nastolatką i była ciekawa ile osób napiszę na jej historię którą ściągnęła z rozmów wtoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbysiu86
hej...podpowiem mała rade, lezeli to jest poczatek ciazy to jeszcze nic straconego za pare stowek jakies 400 pln mozna nabyc tabletke i po klopocie, po co rujnowac sobie zycie a przy okazji zycie bliskich i tej malej istotki co sie w Tobie rozwija przeciez istnieje duze prawdopodobienstwo iz urodzi sie chore :( pozdrawiam zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mogę...
co za pokrętna logika-zabić dziecko, żeby nie rujnować mu życia... morderstwo mu życia oczywiście nie rujnuje... ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość via_misticaaa
Dziwny zbieg okoliczności, bo wczoraj był post: jestem w ciąży z mężem mojej siostry, co ciekawe pisany w podobnym stylu, więc jestem pewna, że to jedna i ta sama osoba robi sobie jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zacznij się martwić o to dziecko. Ze zwiazków kazirodczych może Ci się urodzić mały potwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to co piszesz jest prawda to racja wasz postępek nie był zbyt mądry. ani ty ani twój brat nie zabłysnęliście inteligencja. ale teraz musisz przemyśleć co chcesz zrobić z dzieckiem, albo jesteś na tyle wytrwała ze urodzisz to dziecko choć jest duże prawdopodobieństwo ze nie urodzi się zdrowe. albo usuń ciąże. Ja doradzałabym ci usunąć, bo biorąc pod uwagę wasz idiotyczny pomysł który zamieniliście w czyn twierdze ze masz pusto w główce i ty i twoj brat i wychowanie dziecka kojarzy wam się z śpiewaniem i kołysaniem a tak wcale nie, a zwłaszcza przy dziecku niepełnosprawnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny
nie martw się pewnie wszystko się dobrze skończy będzie tylko wpierdol i skrobanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miszczu
masz problem :/ zrób napad na bank i bedzie gitara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z nią ? Poroniła?Usunęła czy jest w ciąży nadal z bratem bo zapłątałam się w tych wypowiedziach.. Autorko odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh0st
znalem kiedys jedna dziewczyne ktora zabujala sie w swoim bracie ciotecznym czy jakims niewazne zeby bylo ciekawiej on to 'podsycal', na poczatku jak zauwazyl jej zainteresowanie to zaczal dzialac jak facet a pozniej co przelecial i nara byla i jest zwykla puszczalska suka mialem ja za taka ktora ma zasady ale widac mylilem sie byla jak zwierze ktore jak ma okres godowy i poczuje chec to wypina dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh0st
a ty jestes jak ona nawet gorsza z rodzonym bratem co trzeba miec we lbie zeby dac dupy bratu teraz placz i plac za swoje czyny cale twoje zycie padlo i ty tez padniesz bedziesz dzieciaka bawic przegrana na starcie mecz sie teraz dobrze ci ciekawe kim jest taka zryta osoba wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak jak listen
Zgadzam się z listen na serio idź do lekarz i usuń ciążę póki nie jest zbyt zaawansowana. Dziecko ma jakieś 15% na to że będzie normalne z takiego związku dołóż do tego popieprzone geny po zwyrodniałych rodzicach i na prawdę nie obawiaj się, że przez ciebie na świecie nie będzie wartościowego człowieka. Uratuj swoje życie bo temu, które "stworzyliście" nic nie pomorze. Serio mam nadzieję, że to prowokacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsdAsdAsdAsd
Nie usuwaj ciąży. Mam znajomą, która poddała się aborcji. Baaardzo żałowała. Skłam, że zostałaś zgwałcona, i oddaj do adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie! Nigdy nie kłam, że zostałaś zgwałcona, to można bardzo łatwo wykryć, a poza tym jak będziesz plątać się w zeznaniach to się raczej skapną. Po prostu powiedz, że uprawiałaś z kimś seks, ale nie mów z kim i to tyle i oddaj. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DebbieHarry
Istnieje Bardzo, ale to bardzo duże prawdopodobieństwo że niestety dziecko urodzi się uposledzone. Cała ta sytuacja wydaje się chora, ale cóż, trzeba żyć dalej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karsada
Nie usuwaj. Dziecko pokochasz, z bratem możecie stworzyć mu normalne warunki (oczywiście chodzi mi o tak zwaną "cichą " pomoc). Nie zabijaj. Naprawdę możesz dać mu szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazy 17
wiesz mam dopiero 17 lat ale po 1 to nie usuwaj tej ciąży sam mam dziewczynę która jest ze mną w ciąży i nie jestem z tego dumny ale napewno się jakoś ułoży a tak ogólnie to nie sądze że byłaś gorsza z tego powodu że byłaś dziewicą to raczej powód do dumy że wstrzymywałaś się tak długo ja przerzyłem swój 1 raz mając 16 lat i nie jestem pewny czy to był dobry wybór a co do rady to bratu powinnaś powiedzieć a co do rodziców nie jestem pewny bo nie wiem jak dokładnie jest u ciebie ale osobiście uważam że najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa bo w końcu kłamstwa zawsze wychodzą na wierzch a co do tych głupich komentarzy krytykujących Marlenę to chętnie bym zbluzgał takiego idiote bo nie potrafi dostrzec problemu w którym się znalazła ale szkoda czasu na takich debili!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebebbe
Jeśli się tak bojisz to zawsze możesz unikać prawdy i powiedzieć ,że jak współżyłaś to sie nie zabespieczyłaś , a nie wiesz z kim... Pamiętaj kiedyś to wyjdzie na jaw ale będziesz bardziej gotowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VActor
Ja pierdole jaka patologia ja bym się powiesił i huj gratuluje pomysłowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalosna prowokacja
dajcie se siana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szok!!!
Wyobraźcie sobie teraz, że wiążecie się z kimś takim... I oczywiście przez głowy by wam nie przeszło, że ta osoba ma za sobą taki ohydny czyn!... Masakra! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubuss^^
Żal mi tych ludzi Co potępiają. I nie ważne prawda czy nie. W Ameryce temat byłby na czasie a my takie polskie buraki i uważamy że wielkie co zrobiła... Każdemu się może zdarzyć. Dziewczyna była spragniona, bez seksu przez dobre 20 lat.... (Bo chyba tyle masz co czytałem) Facet nie wytrzymał by tygodnia. A jej się czepiacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie problem
pewno ze prowo ;) za duzo siedze na cafe zeby nie zwietrzyc marnej prowokacji :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widzicie ze to stary temat
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest prowo przeczytajcie
sobie wczesniejsze wpisy. Jaks 16- lataka sie nudzila i sobie zalozyla takie temat. Miejcie troche oleju w glowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×