Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fickander

Kobiety, napiszcie mi jakie macie zainteresowania

Polecane posty

Gość depeche częsc jest
ok, zapomnialam dodac : "i n n y c h zainteresowań nie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cierpiąca Tania
LICHTBRINGER BDSM Co to znaczy ten skrót bdsm?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gihjhklkk
betony specjalne pieczenie ciast rower narty deska windsurfingowa reakcje ciała na problemy p;sychiczne, terapia manualna lubie ukladac puzzle chociaz moze to dziecięca rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze cv
wklejcie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz co wkleil ten zbuk gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam swoje pasje, zainteresowania...które pewnie osoby takie jak Regres podałyby w wątpliwość, co mnie jakoś nie rusza...swoją drogą, na tym forum ktoś mnie kiedyś wyśmiał, że biorę farby i płótno i idę malować w plener w poplamionych dżinsach i trampkach, zamiast wyglądać kobieco i olśniewająco cały dzień... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo powinnyście napisać
ten co ze mną polemizował ma trochę racji szczerze mówiąc - forum o książkach na kafe świeci pustkami, recenzji książek nikt nie czyta, a w każdym razie rzadko ktoś komentuje, ale w końcu nie każdy musi lubić czytać. Żeby spór rozstrzygnąć proponuję dwie prowokacje: jedna o tańcu i sztuce a druga o tipsach - i porównamy, gdzie będzie więcej wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala zdzira
ja mam fiola na punkcie kryminalow i powiesci sensacyjnych. nie wiem czy to pasja, ale w kazdej wolnej chwili czytam, nawet w przerwie na zajeciach, i nierzadko zdarza mi sie zarwac noc jesli ksiazka mnie wciagnie. moje inne zainteresowanie, to Japonia i wszystko co tylko mozliwe na jej temat z jezykiem wlacznie (ktory tylko podziwiam, bo nie ma w moim miescie kursow japonskiego :P) muzyka japonska, moda japonska, gospodarka japonska - 'pelen full'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja pasja to
siedzenie na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i moja tysz
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to oczywiste, ze będziemy się różnić zainteresowaniami, bo róznimy sie płcią. Facet ze swej natury jest nastawiony na świat, a kobieta na relacje. I TO JEST NORMALNE. Że np. Wy panowie bedziecie gadać o polityce a my o naszych związkach. I że my jednak będziemy sie inetersować modą, kosmetykami, oraz niektóre z nas bedzie cieszyło wychowywanie dzieci i będa chciały je mieć. I jest szczerze mówiąc debilizmem wyśmiewanie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z doświadczeniem
moim zainteresowaniem są pieluszki i kupki mojego dzidziusia. A wcześniej brazylijska kinematografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efggdgd
uwielbiałam malować , ale niestety jedna osoba pokrzyżowąła mi plany i jestm g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×