Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudzia.

Stowarzyszenie Przebiegłych Pań Do Towarzystwa

Polecane posty

Gość akurat wiem jak wyglada
wrk&travel i to,ze wplacana sumka zwraca sie z nawiazka, mozna dobrze zarobic, oczywiscie, jesli sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co zaglądać komuś do życiorysu, nie twoja sprawa w jakiej sytuacji finansowej i rodzinnej jestem. Ja tez chcialabym sie rozwijać, inwestowac w siebie a na pomoc finansowa z domu nie mam co liczyć. uwazam ze kazdy ma od tego glowe by nia myslec, i nic nikommu do tego czym sie zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita nie chodzi o to bys
się nam tłumaczyła ale z ciekawości , wyjaśnij nam jakie masz wydatki i ile potrzebujesz miesięcznie kasy mieć hm? wymień te wydatki. skoro studia dzienne masz za free więc? ile na oko potrzebujesz kasy miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita nie chodzi o to bys
jesteś względnie anonimowa więc co ci szkodzi. oświeć nas jak to wygląda u ciebie? co to za wielkie koszty masz? ile potrebujesz kasy miesięcznie zarobić? ps.moim zdaniem praca nawet bzdurna na początku i tak rozwija bardziej niż sprzedawanie swojego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i mi do głowy przyszły dwie sprawy. Na początku chyba lolitka czy rudzia pisały, że sobie wyobraża ktoś tam źle sponsoring, że to nie seks spotkania (nie tylko) To jak to właściwie wygląda? I jeszcze jedno, ktoś wyżej napisał, ż nie widzi sensu pracy dla pracy i że chodzi głównie o kasę. Właśnie wróciłam ze spotkania oriflame, gdzie omawiana jak zostać dyrektorem i wszystkie te etapy. Niby na początku to praca dorywcza, ale potem trzeba już mieć własną działalność i zrezygnować z pracy zawodowej. Nie mieściło się paniom prowadzącym w głowie, że ktoś może nie chcieć zrezygnować z pracy za 1500 i wziąć dwa razy więcej płatną. Wyliczały przypadki, gdzie tak się stało... Ale... Ja nie chcę rezygnowac ze swojej pracy. Po przydługim wstępie chodzi mi o to, że nie każdemu w życiu chodzi o kasę. Chociaz mój zawód jest opluwany i szykanowany na każdym kroku, jest moja pasja i nie ważne, że po odliczeniu kosztów dojazdu zostaje mi 900 zł. Nie zamienię go nigdy, bo to było moje marzenie. Nie mogłabym pracować tylko dla samej kasy, bo choćby to były przyjemne spotkania kilka razy w miesiącu, to gdzie tu sens życia? Gdzie rozwój wewnętrzny, niespełnianie się, podnoszenie poprzeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolita nie chodzi o to bys
lolita i w tygodniu nie masz ani jednego dnia by pracować ? + weekendy? wiem że ok 2/10 studentek się prostytuuje ale to wynika z wygodnictwa i lenistwa a nie faktycznych problemów ze znalezieniem pracy itp. sam jestem leniwy i nie wykluczone że gdybym był ładną seksowną studentką to bym wolał szybko zarobić kase dając dupę niż się męczyć w jakiejś pracy za nieporównywalnie mniejsze pieniądze. ale trzeba nazywa rzeczy po imieniu. a najgorsze jest że samo sobie robicie krzywdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wolne ale są to okienka, już pisałam mogę pracować dorywczo ale nie utrzymałabym sie za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś wiele kobiet daje sobie
rade mimo że grosza od starych nie dostają🖐️ pracują gdzie się da, jako kelnerki, hostessy(szczególnie te atrakcyjne które mogłyby z powodzeniem znaleźć sponsora) i wynajmują gdzieś pokoik a w miare zmniejszania się liczby zajęć na uczelni i pojawiania dni wolnych pracują gdzies w biurach, na słuchawce i nie decydują się na handel własnym ciałem. więc się da. wiem z doświadczenia własnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie mi chcesz ukladać? Nie porównuj innych do mnie, każdy przypadek jest inny. A skoro jest mi dobrze to o co ci chodzi? Mam nie tylko kasę ale też dużo satysfakcji i jeśli mam być szczera to wolę normalnego kulturalnego sponsora niż bałwana w moim wieku dla którego we łbie tylko chlanie i rżnięcie na wszystkie możliwe sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś wiele kobiet daje sobie
a jak jakiś Twój przyszły facet, taki na poważnie a nie partner w handlu seks-za kase, spyta jak zarabiałaś na studiach itp? zawsze będziesz już ukrywac że sprzedawałaś swoje ciało i intynośc za no 4tys ? twoje ciało, prywatność i intymność jest tak mało warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja napisałam gdzieś tu że za 4 tysiące? Powiem prawdę jak nie zaakceptuje to trudno i tak nie mam parcia na trwaly związek. A jak będę już miała i ktoś mnie zostawi z tego powodu to jego strata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś wiele kobiet daje sobie
a jak jakiś Twój przyszły facet, taki na poważnie a nie partner w handlu seks-za kase, spyta jak zarabiałaś na studiach itp? zawsze będziesz już ukrywac że sprzedawałaś swoje ciało i intynośc za no 4tys ? twoje ciało, prywatność i intymność jest tak mało warta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakoś wiele kobiet daje sobie
to ile dostajesz od sponsora meisięcznie w przybliżeniu (gotówki i prezentów itp) łącznie ile na ciebie wydaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tajemnica zawodowa:P Nie będę tu się chwalić sumami, ale powiem, że czasem nawet spore sumy nie robią wrażenia na mnie, bo kasa szybko się rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa co ty piszesz
prostytucja to nie zawód kobieto:D no ale napisz ile 3? 5? 10tys? no ile ??? wiadomo ze im wiecej zarabiasz tym wiecej wydajesz szczególnie jak kasa bez wysiiłku...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile dostaje to moja sprawa, ale wszystko zależy od układu w jakim się jest. Często jest tak, ze układ się kończy i trzeba mieć odłożoną kasę bo szukanie nowego zajmuje nieraz kilka miesięcy a żyć za coś trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jaki wysiłek no powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy w miesiącu ten
wysiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbaesyt
bo to są nieudacznice nie przystosowane do życia dwie lewe rączki taka to musi upolować bogatego męża i doić od niego kasę a na herbatce u znajomych bedzie taka machac papierkiem bo wielka uczona przeciez i bedzie zgrywac wielka pania. a tak naprawde to zwykłe pustaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simisimii
Niedługo dojdzie do tego,ze ojciec,brat,kuzyn,kolega,a nawet narzeczony lub mąz zechce sobie pohasać z dziwka i niespodziewanie natrafi na córkę,zonę,narzeczoną,kuzynkę,znajoma która w mniemaniu wszystkich jest cnotka chodzącą. DZiwka w agencji ogólnie potrzebna i nie dziwię się facetom,z eczasami korzystaja z takich usług,nawet tym w związkach,bo wiadomo,w seksie sa rózne rzeczy które facet chciałby spróbowac,ale nie kazda kobieta w zwiazku na wszystko sie zgafdza np.taki anal,piss. Ale zeby meżczyzna miał kobiete ktora nie jest ogolnie jego kochanką,tylko ja sponsoruje,wiec jest dziwka to dziwne.Coś mi sie wydaje,ze taki facet ma jakies zaburzenia ,mogą byc nawet niewidoczne,natury psychiczne,np.obawa przed kobietami,ze musi za seks i towarzystwo płacić.Normalny na ciele i umysle ma kochankę,a nie utrzymankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simisimii
Niedługo dojdzie do tego,ze ojciec,brat,kuzyn,kolega,a nawet narzeczony lub mąz zechce sobie pohasać z dziwka i niespodziewanie natrafi na córkę,zonę,narzeczoną,kuzynkę,znajoma która w mniemaniu wszystkich jest cnotka chodzącą. DZiwka w agencji ogólnie potrzebna i nie dziwię się facetom,z eczasami korzystaja z takich usług,nawet tym w związkach,bo wiadomo,w seksie sa rózne rzeczy które facet chciałby spróbowac,ale nie kazda kobieta w zwiazku na wszystko sie zgafdza np.taki anal,piss. Ale zeby meżczyzna miał kobiete ktora nie jest ogolnie jego kochanką,tylko ja sponsoruje,wiec jest dziwka to dziwne.Coś mi sie wydaje,ze taki facet ma jakies zaburzenia ,mogą byc nawet niewidoczne,natury psychiczne,np.obawa przed kobietami,ze musi za seks i towarzystwo płacić.Normalny na ciele i umysle ma kochankę,a nie utrzymankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loqq
Kto się chce ze mną poruchać mam 23lata zapłacę 1500zl za 1 godzinke sexu...Jestem Czarnym brunetem...lubie na anala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ty jesteś nieprzystosowany(a) do życia, ja tam swoje przeszłam i nie mam zamiaru więcej cierpieć i rezygnować ze studiów, bo niby w imię czego? Moralności? :D Ciekawe tylko czyjej moralności, bo moja podpowiada mi, ze póki nikogo nie krzywdzę to źle nie robię, a być cały czas cierpiętnicą z powodu braku kasy i innych istotnych rzeczy też już nie mam zamiaru być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simisimii
lolita87--jak zaczna kobiety isc na taka łatwizne jak ty,to przewazac beda kurwy na świecei.A tak ogolnie to wydaje mi sie,ze twoja przyszła corka lub syn tez bedą sie sprzedwali za kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kurwy przeważają na świecie szczególnie te mentalne:P przykro mi, że musiałam cię uswiadomić. A co do moich dzieci to może ci się wydawać, mi tez się wydaje, ze twoje bedą głupie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×