Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czujesiepodle

maz cieszy sie ze jestem brzydka

Polecane posty

Gość czujesiepodle
ile się płaci za zaczernienie nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujesiepodle
faktycznie wpadam w paranoje ,rece mi sie trzesa mialam zaczernic nika i sama nie wiem co ja zrobilam ,jestem tak zdolowana i zdenerwowana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój też mi kiedyś tak doładował z tekstem że się obraziłam na niego, okazało się później że to był żart, bardzo głupi, już więcej takich żartów na swój temat nie usłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czujesiepodle.
dziś nad ranem podczas seksu rzucił, że jestem strasznie sztywna, i że nawet moja matka się lepiej pieprzy. Jak myślicie to też mógłbyć żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i tak by mni eto nie dotknelo tylko ze juz wczesniej zauwazylam ze oglada sie za ladniejszymi i chudszymi gdy jestesmy np.razem na zakupach,widze ze cos jest nie tak bo to nie pierwsze oznaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa - czujesiepodle
jakiś podszyw zdołał zaczernić nicka przede mną. :///// teraz to mi już chyba całkiem zepsuli temat. Zgłaszam go do kasacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem naprawde ze ludzie maja wieksze problemy i tragedie w rodzinie ale jego slowa bardzo mni ezabolaly i nie potrafie normalnie zyc,jestesmy tylko 4 miesiace po slubie a on mowi ze jestem brzydka,widocznie zawsze bylam dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa - czujesiepodle
juz wiem ..dzisiaj powiem mojemu staremu teżże jest brzydki i ma strupy na huju (bo ma ) i nie dam mu cipki lizać !! haha co wy na to? dobrze zrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przed slubem zasypywal mni eprezentami i komplementami ,chociaz nie przypominma zeby jakos szczegolnie zachwycal sie moja uroda,ja bylam bardzo zakochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysl troche
po co Ci facet, ktory tylko Cie doluje i obniza Twoje poczucie wartosci? Spakuj mu walizki i powiedz, zeby szedl do ladniejszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezd slubem nie zauwazylam albo nie chcialam widziec ale tak jak wspominalam nie przypominam sobie zeby rozplywal sie w zachwytach nad moim wygladem raczej charakterem,a on zawsze mi powtarza ze faceci to wzrokowcy i wygld jest wazny moze najwazniejszy,dla mni etaki tekst to dziecinada ale coz takiego sobie wybralam za meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsze jest to ze nie wiem jak odbudowac poczucie wlasnej wartosci,chyba mam meza ktory nie akceptuje mojego wygladu i pewnie z czasem znajdzie odpowiadajacą mu kochanke ale ta swiadomosc zwala mnie z nog,wiadomo ze kazda kobieta chce byc najwazniejsza i najpiekniejsz dla swego meza a nie slyszec i widziec cos odwrotnego,moze ktos ma sposob na podbudowanie wlasnej wartosci brzydkiej zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może to brutalne ,ale może faktyczne nie uważa? czasem tak jest ,że kobieta nie do końca podoba sie facetowi ,a on jednak z nią jest.. może cieszy się ,że nie jesteś jakąś seks-bombą bo chce Cie mieć tylko dla siebie ? faceci podziwiają czesto seks bomby ,a wiażą sie z przecietnymi kobietami tak to już jest.. ale wg mnie w takim zwązku facet predzej czy pózniej zdradzi dlatego nie warto w nim tkwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję męża palanta. ale jesli Ci na nim zależy, na Twoim miejscu stanęłabym na rzęsach, żeby od teraz wyglądac najpiękniej jak można, jak poczujesz się dobrze i pewnie sama ze sobą inni faceci zaraz zaczą się Tobą bardziej interesować i mąż ma to doskonale zauważyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Królewna Śmieszka - no, nie ma to jak robić się na bóstwo dla faceta, który tak się odzywa do żony :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie tak zrobie,chociaz nawet jak sie wystroje i wypachnie to on i tak znjadzie cos co mu sie nie podoba,ostatnio mowil ze ladnie wygladam ale oczywiscie musialam cos schrzanic jak zwykle bo rajstopy mu sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wwrrr masz racje o to wlasnie chodzi przeciez caly czas sie staram a on tak sie do mnie odzywa to moze tylko odebrac chec do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Czujesiepodle - przede wszystkim robisz błąd strojąc się dla niego, farbując włosy tak, jak jemu się podoba, itd. W taki sposób zawsze będziesz dla niego taką szarą myszką, która niby się stara, ale można nią pomiatać, bo się daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on się tak zachowuje, jakby miał ładniejszą kochankę do której może lada moment odejść a teraz po prostu pastwi się nad Tobą bo ma z tego perwersyjną przyjemność. wystaw mu walizki za drzwi a się przekonasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez to on jest obrazony ze ja jestem smutna ,pocalowal rano mnie na przeprosiny i mowi on tak sie stara mnie przeprosic a ja nic ,smieszne pocalowal i niby tak sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam ale
siedze, czytam i leje ze smiechu :D podszywacze THE BEST!! Pierwsze miejsce daje tekstowi o fryzurze jak chryzantema....umarlam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze faktycznie ma kochanke ale zauwazylabym cos,jakis sms telefon a tu nic,dodam ze zaczelam przegladac jego telefon,moze zakochal sie w kims bez wzajemnosci i teraz mnie nie moze strawic i porownuje do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Kochana, nikt Ci nie powie, co Ty masz zrobić, bo przede wszystkim, nikt tu nie zna całej sytuacji, tylko jedno wydarzenie, a poza tym, życie nie funkcjonuje tak, że my Ci tu podamy radę, i jak za magicznym zaklęciem Twoje problemy znikną. Tak wstępnie powiedziałabym, że powinnaś zacząć się szanować, i przestać uzależniać swoją wartość od jego, i jego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dochodzi do mnie pomalu ze on sie ozenil ze mna z rozsadku a teraz zaczyna mu przeszkadzac moj wyglac,chyba myslal ze uda mu sie mnie przerobic na swoj gust a tu nic z tego i zaczynam mu przeszkadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zajme sie soba i przeczekam,zaczne rozwijac sie intelektualnie,kupie pare nowych rzeczy ale dla siebie a nie dla niego i zobaczymy czy przetrwamy,tylko ze ja nie jestem silna psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×