Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość i ja tez tu 12345

rok temumialam zasadzone alimenty teraz chce wniesc o podwyzke.

Polecane posty

Gość i ja tez tu 12345
rusałko naprawde mam Ci wyliczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
nie nie bede bo po co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
ale samo przedszkole kosztuje 900zł gdyz nasze Słoneczko uczeszcza do prywatnego angielsko-polskiego przedszkola! a gdzie cala reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka wodna
900zł przedszkole, a gdzie kolejne 2500zł?? Troche mnie to zaciekawiło, na co wydasz tyle pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
a czemu 2500? liczysz koszta na pol? jesli tak to pragne cie powiadomic ze czasem osobiste starania czyli moje wychowanie jest forma alimneacji i na ojca moga przyasc pozostale koszta, czemu tego nie wiesz ze alimenty nie sa po roznej polowie? i dociekasz ciagle po rowno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
ja pozwolilam sobie napisac ze kombinezon na pol bo chodzilo mi o "w najgorszym przypadku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka wodna
dzieki ale 2500 to chyba lekka przesada jak na 4 letnie dziecko. taka kwota to moze za 5 lat ale nie teraz nie dajmy sie zwariowac koszt utrzymania naszego dziecka nie wynosi 5 tysiecy miesiecznie liczac ze mniej wiecej po polowie sie placi. ma ktos jakies sugestieodnosnie mojego pytania? Sama napisałas, że na pół, dlatego tak dociekam na co tyle wydajesz miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
rusałko ale odnosnie jakiego Twojego pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rusałka wodna
Mojego pytania? Ja sie wtrąciłam do rozmowy kilka postów dalej, więc to nie była odpowiedź na żadne moje pytanie. Po prostu czytam co napisałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
juz mi na oczy i na pamiec pada nie pokojarzylam ze wkleilas to co ja napisalam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież sama piszesz że
ojciec dziecka jest wzorowym tatusiem a z drugiej strony włóczenie się po sądach to dla Was strata czasu, w takim razie po prostu porozmawiaj z nim i ustalcie, że będzie płacił większą kwotę. W takim układzie to chyba nie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
a gdzie napisalam ze ejst wzorowym tatusiem? ktos tu sobie fantazjuje. jesli nie to poprosze o cytat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież sama piszesz że
cyt. A mi przykro że takiego ojca wybralas dla swojego dziecka, ktory nawet do placenia alimentow sie nie poczuwa juz nie wspominajac o wyjsciu gdzies razem:(przykre- oczywiście nie napisałaś wprost, ale taka krytyka pod adresem innej kobiety nasuwa dość oczywiste wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka z targowiska
Autorka juz dawno sobie stąd poszła, jakaś laska sie podszywa i ma z was niezły ubaw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
Przecież sama piszesz że taaaaaa tak yo jest jak sie cos uslyszy, przekreci posojemu doda jakies stwierdzenie i to wychodzi ze mam wzorowego meza haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
manka z targowiska taa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
przepraszam miałam niby wzorowego męza czy mam bo ja juz sie pogubiłam ale może pani 2 pietra wyzej wie cos wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
Zajrze tu wieczorem może a teraz idę szykować siebie i malutką jedziemy do dziadziusia i babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani magda B
byly maz nie ma nowej rodziny jeszcze, ale ma narzeczona wiec narzeczonej raczej sad nie bedzie bral pod uwage. od nowego roku maja zaczac starnia o dziecko wiec pewnie pozniej sad wezmie pod uwage to ze maja dziecko a anwet maz o obnizke moze sie starac bo wstedy dojdzie mu jeszcze jedno dziecko. Były mąż dobrze zarabia jest wysoko stanowiskiem wojskowym . Autorko, a ja myśle, ze w tym wszystkim chodzi o to, że teraz jest ostatni dzwonek, zeby wysądzic wyższe alimenty od męża. Gdy On ze swoja nową partnerka będą mieli dziecko sąd na pewno nie wezmie Twoich rozczeń pod uwage, ba może nawet obniżyć Twoje dotychczasowe dochody i dostaniesz np 700zł, a nie 1000. Reasumując, cwana i egoistyczna kobieta z Ciebie. Mam nadzieje, że Twój mąż trochę lepiej trafił z wyborem kolejnej partnerki, bo juz jedna pazerna kobiete miał. Powidzenia mimo wszystko w wychowywaniu dziecka na "wyższym" poziomie. SDwoja drogą ciekawa jestem jak bardzo masz rozpieszczone te Słoneczko. Mamusia kupi wszystko co niunia chce, żeby tylko było widac, ze zyjemy na wyższym poziomie. A może ten poziom jest ciut za wysoki i nie dajesz rady? Zastanów sie nad tym co napisałam, bo marnie skończysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież sama piszesz że
Męża? :D Nie, męża nie masz. Woli nową narzeczoną :D zaczynam się juz nawet domyślać, czemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja tez tu 12345
pani magda B dzieki za wypowiedz a co do narzeczonej mojego bylego meza to uwierz mi ze lepiej tafic nie mogl, jest mloda wyksztalcona dziewczyna, bezdzietna bez przeszlosci z naprawde dobrego domu. Wiec jak widzisz lepiej trafic nie mogl :D a teraz ide do naszej Niuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przecież sama piszesz że
popieram cie bardzo mądrze piszesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani magda B
W takim razie daj im spokój. Nie bądź pazerna na pieniądze męża. Ciesz sie z tego co masz i wychowaj dziecko na mądrego, uczciwego człowieka. Naucz ja szcunku do pieniądza, pokaż, że one nie spadaja z nieba, a trzeba je zarobić ciężką pracą. Inwestuj oczywiście w rozwój swojego malucha, niech sie uczy języków, niech chodzi na dodatkowe zajęcia. Wszak to rozwija intelektualnie. Ale w zamian kupuj jej mniej markowych ciuchów, zabawek i nie spełniaj wszystkich zachcianek. A zobaczysz z Twoim lekkim dodatkiem (skoro Ci sie powodzi kilka\set złotych nie zrobi pewnie róznicy) na wszystko wam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wydaje ze ma racje powinna sciagnac od byłego meza ile sie da choc w taki sposob zrekapesowac sobie rozwod pamientajcie gdy kobieta zostaje sama z dzieckiem to nie ma tak jak facet ze jest juz wolny ,nie ona wstaje w nocy jak jest chore troszczy sie o nie i jest zawsze przy maleństwu ,to matka zmaga sie z problemami codziennymi a facet pojdzie zrobi sobie drugie a te pieniadze ktore mogł by przeznaczyc na dodatkowe zajecia dla dziecka przeznaczy sobie na piwo lub na inna cizie i jak juz wspominałam jestem za gnebieniem facetow zostawiajacych swoje dzieci .a dla tych co zaraz napisza ze pewnie mnie ktos zostawił odrazu napisze ,,,, nie mnie nikt nie zostawił mam 2 sliczne coreczki wspaniałego meza zyje sobie sielankowo ale poprostu nie rozumiem tego ze ktos zostawia dzieci i zone widziały gały co brały to do kogo pretensje ps.przepraszam za błedy od kilku lat mieszkam zagranica pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
alimenty rzędu 1700 zł nie są czymś kuriozalnym w przypadku rodzin, w których nie zarabia się średniej krajowej, a ciut więcej. Sąd natomiast rozpatruje wniosek na podstawie tego, co się zmieniło od wyroku w sytuacji dziecka. Być może przy poprzedniej sprawie nie uwzględniłaś niektórych kosztów (wakacje, sprzęt sportowy)? Musisz dowieść, że kwota którą dostajesz nie jest adekwatna do realnych kosztów utrzymania dziecka, a te kształtują się na poziomie odpowiadającym zarobkom rodziców. To, że inna pani ma 200-300 zł ani ciebie, ani sądu nie powinno obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkkk
Tu szmato p********a, do kamieniolomu, a nie 1700,zadac. Ty smieciu, do burdelu idź zarób. Hak się dupcylas s****wo to teraz wychowuj, a nie molestuj o kasę. Ty chciwa k***o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćkk tak musiałeś się z tymi k*****i pokazać ze piszesz w poście sprzed 6lat???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×