Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość autorko wierze Ci
ale to sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm ja nie mamnic do mieszanych zwiaskow, jak najbardziej badz szczesliwa. ale dlaczego w takich zwiaskach wszystko sie uklada po jego stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm, muzułmanie, Arabowie zwłaszcza, bardzo dobrze traktują żony. Zawsze najważniejsze jest to, czy ten konkretny człowiek jest po prostu uczciwy. Małżeństwo z cudzoziemcem, a z innego kręgu kulturowego w szczególności, zawsze niesie pewne ryzyko. W przypadku Araba, silnie zakorzenionego w rodzimej tradycji, pewien problem może stanowić faktyczne uznanie Twojej równości na gruncie społecznym. Gdyby wystąpił konflikt o dziecko, raczej bez mrugnięcia okiem by Cię oszukał, wierząc przy tym, że nie robi bic złego, bo dizecko ma być z nim, bo jak w sądzie może zwycieżyć racja kobiety przeciw racji mężczyzny? Ale nie chcę cię straszyć na zapas. Czujność jednak zachowaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Katoliczka ale blizej poznajac Islam mysle zeby zmienic wiare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szczęśliwa żono
muzułmana, będziesz pierwszą jego ofiarą, bo za zamordowanie niewiernego , on pujdzie do raju i tam będzie miał 77 dziewic i ruchanie do końca świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niclas masz racje ze zwiazek z cudzoziemcem niesie za soba pewna nie pewnosc Dziecko musi byc z matka do 4 roku zycia Czemu mi piszesz ze ma mnie zamordowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzialam jeszze szczesliwej zony muzulmana:) byc moze ty nia bedziesz ..ale jakos ciezko mi w to uwierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szczęśliwa żono
bo jesteś niewierna, a oni mają niewiernych zabijać by pójść do raju, a że jesteś najbliżej, więc o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz mario gdybyscie wy byli tacy czysci jak moj maz to byloby super!!! Radzilabym poczytac Koran i sie doksztalcic w tym temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to szczęśliwa żono
a nie zarządał od ciebie usuniecia łechtaczki, abyś mu była wierna????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytal Biblie Mamy zreszta w domu Koran oraz Biblie A lechtaczke to kto ci powiedzial ze usuwaja Gdzie cos takiego jest napisane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór- Walicipski
o Boże , żono muzułmana, toś ty aż taka głupia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rimm widze ze hmm ludzie sprzyjaja szkoda gadac.. ja jeszcze zona nie jestem ale mam nadzieje wkrotce razem mieszkamy i planujemy wspolne zycie i jest mi tak dobrze jak z zadnym innym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marioo8400000000000
no tak z taka kasa tez by mi bylo dobrze ... nawet wyglad by spadal na ostatni plan hahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moniska:) A skad jest twoj chlopak? Wiesz wiekszosc tych co pisze zapewne ma po 15 lat ewentualnie nie uklada im sie w zwiazkach i gdzies sie musza wygadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór- Walicipski
co ty autorko trujesz na temat Koranu, liczy się tylko interpretacja Koranu, a tam kożdy może sobie interpretować jak mu się podoba. Tym bardziej, że jeden na całą wieoskę umie czytać, tak, że ten sam werser może być pojmowany na milion sposobów i każdy prawdziwy. A jeszcze jak napiszesz o Arabii Saudyjskiej , to ośmieszysz się na maxa. Np w Pakistanie mąż może obciąć żonie nos, bo ma taką ochotę......oj jakaś ty głupia, i na dodatemk masz jeszcze koleżankę w nieszczęściu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moniska:) Skad jest twoj chlopka? myslisz o przejsciu na Islam? ci co pisza to zyciowi nie udacznicy zazdroszcza ze ktos ma dobrze a oni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moniska:) skad jest twoj chlopak? czy myslisz zeby przejsc na Islam? Ci ktorzy pisza te glupoty to zyciowi nieudacznicy ktorzy jeszcze przy mamusi siedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hr. Rozpór- Walicipski
to ty jesteś głupia cipa, żałosna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hr. Rozpór- Walicipski to ty jesteś głupia c*pa, żałosna suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm moj facet to Turek mieszkamy z Niemczech i tez sie zastanawiam czy nie przejsc na islam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm moze lepiej nie rozmawiac z pomaranczkami.. jeden taki pisze o rozumieniu Koranu a pewnie nawet nie wie ze z Biblia jest tak samo.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zapewne mowisz do swojej zony ewentualnie matki:) Oczywiscie wiele razy Koran jest zle interpretowany i dla wlasnego uzytku Akurat moj maz pochodzi z wyksztalconej rodziny i nie z wioski wiec umie czytac Wy uwazacie siebie za bardzo dobrych Tylko w polsce sa zwiazki idealne a takich facetow jak polakow to szukac ze swieca:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje moniska zgadzam sie z toba w 100%:) Super jest Turcja mialam okazje pare byc Teraz na sylwestra sie wybieramy z mezem tam Ja tez sie zastanawiam za przejsciem na Islam Tam jest wszystko napisane czarnym na bialym nie ma jakis przypuszczen Bylas juz w Turcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi tez dlatego islam podoba sie bardziej po za tym po przeczytaniu Biblii zdalam sobie sprawe z tego ze nasz katolicyzm to hmm za duzo z Bogiem wspolnego to on nie ma.. ja nie bylam w Turcji ale mam nadzieje ze uda nam sie wyjechac tego lata :) moje kochanie jest teraz w Indiach na delegacji mial wrocic wczoraj ale wszystko mu przedluzyli do wtorku i musze czekac :( a Ty skad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Polski oczywiscie a maz Syryjczyk Moj brat tez wyjechal do Indii ale ponurkowac i pozniej przyjezdza do mnie Masz racje Biblia ma bardzo malo wspolnego z Bogiem A Koran to przejrzysta religja Czlowiek moze sie odnalezsc w Islamie Gdyby nie moja praca napewno bysmy sie przeprowadzili na stale do Syrji ale niestety nie mozemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze z Polski hehe chodzilo mi o to gdzie tereaz mieszkasz :) ze pisalas ze cieplutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×