Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

moppy ja uwielbiam gotowac i eksperymentowac w kuchni :) u mnie w domu bylo to prawie nie mozliwe bo hmm tato polak tylko schabowy.. a dla mnie samej to tak nie fajnie bylo gotowac a za to tutaj to ja mam raj :) moj to sie smieje ze ja specjalnie zeby go przytuczyc :) ale ja lubie :P i ciasta piec :) czasami jest tak jesli moj ma smaka na typowe tureckie danie to robi je sam a ja mu tylko pomagam przy okazji sie uczac :) pamietam jak kiedys pol soboty kleil ze mna ruskie pierogi a potem kazdy ktory sie rozwalil byl moj.. :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam konto na fcb ale mam tam tylko 3 znajomych.. nk jest lepsiejsza :) chociaz moj twierdzi ze to mi i tak niepotrzebne i kiedys nawet powiedzial ze jak bede tam tak czesto przesiadywac to mi zablokuje hehe :P teraz zagladam tam raz na jakis czas dam nowe zdjecia i tyle :P zreszta mam moja kafe wiec nie spedzam tam ponad pol dnia jak na poczatku :P i tak nie daje tam naszych wspolnych zdjec bo mam wielu znajomych z pracy a niewielu wiedzialo ze ja wlasnie do Niemiec z milosci do Turka wyjezdzam.. zalezy nam zeby nie bylo zbednego gadania tym bardziej ze moze sie za jakis czas okazac ze moje kochanie musi tam wrocic.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ogladalam sie z rimm na NK,ma super zdjecia,szczescie az bije w oczy!mooniska ty musisz wkleic pare zdjec ze swoim mezczyzna!moppy a ty masz profil na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie gotuje glownie dania tureckie, bo tego sie nauczylam sama lub moj mnie nauczyl, moze to i wstyd przyznac, ale ja nie wiem ja sie robi pierogi :O ciasta piec tez uwielbiam; zauwazylam, ze Turcy zadko robia kruche ciasta, tylko zawsze jakies wytworne i baaardzo slodkie, dlatego wole polskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam sie z rimm na NK,super zdjecia:-) moppy u mnie to samo z gotowaniem,zawsze jak pytam co mu zrobic odpowiada 'habibti i tak mam do wyboru tylko jajka na twardo lu miekko'haha,takze najczesciej on gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy wiesz jak dlugo ja szukalam bialego sera zeby sie nadawal do tych pierogow.. w koncu znalezlismy w tureckim sklepie :) a ciastka tureckie to ja uwielbiam :) zawsze jak jedziemy do Koeln to musimy odwiedzic nasza ulubiona cukiernie :P za to moj lubi zwyklego jablecznika ostatnio przez dwa tyg chyba ze trzy upieklam bo nawet do pracy bral.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcecie to moge dla was specjalnie zalozyc ;) mialam ale juz nie mam, ja moge komus przeslac foteczke na maila jak ktos sobie zyczy ;) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio pieke takie zwykle ciasta, z turecka herbatka bardzo dobrze smakuja i nawet mojemu zasmakowalo, z zawsze jakos nie lubil :) kafe to od tygodnia cos juz chodzi nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wiem jak sie robi pierogi,chociaz moj lubi ruskie i uwielbia zupe ogorkowa mojej mamy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj moppy moj adres masz :) ja wam tez moge nasze wspolne na meila wyslac bo nie chce zeby potem byly jakies nieprzyjemnosci jak on pojedzie do mojej bylej pracy.. a wiecie jacy sa ludzie.. co do kafe mogliby chociaz uprzedzac ze cos sie wydarzy a nie tak ludzi jak nic traktowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tutaj jeszcze nie odkrylam takich ogorkow co by sie na zupe nadawaly :P hehe w PL to wszystko ma inny smak nie tak jak tutaj.. za to moge sie pochwalic zapiekanka z oberzyna mowie wam dziewczyny nie jest trudna do zrobienia a smak mniammm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co,ja mam syna 9letniego,z jego ojcem nie utrzymuje kontaktow i nigdy nie utrzymywalam,ostatnio moj brzdaknal ze chcialby go zaadoptowac zeby nosil jego nazwisko,i nie wiem co o tym myslec,oni za soba przepadaja moj chwali sie nimjakby byl jego wlasny,ale to by bylo za bardzo skomplikowane,ja jestem katoliczka i moj syn tez,teraz w maju mial komunie,i uczeszcza do szkoly na religie,i wydaje mi sie ze jest za maly zeby teraz to zmieniac,powiedzialam mojemu zeby dal spokoj,przynajmniej narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny takie rzeczy podobne do polskich zawsze znajdziecie w ruskich sklepach,ich tam pelno,moja kolezanka zawsze tam kupowala bialy ser i ogorki i pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow to tylko pogratulowac takiego faceta :) masz racje napewno byloby to trudne dla dziecka moze za kilka lat Twoj syn sam bedzie mogl o tym zadecydowac :) a tak w nawiasie to ja Cie podziwiam nie pyta Twoj syn dlaczego np Twoj maz nie chodzi do kosciola?? ja nei wiem czy potrafilabym sobie poradzic z takimi pytaniami a i wyslalam Ci fotke zaraz wysle moppy bo gdzies mam jej email :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tylko gdzie ja znajde ten ruski sklep.. polski tez jest ale to bym musiala prawie 100km jechac.. dlatego eksperymentuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak do teraz nie bylo problemow typu dlaczego tata/bo chyba mowi na niego tata co?/ nie chodzi z nami do kosciola itp, to po tym tez by sie chyba nie zmienilo, poza tym, ta adopcja to chyba tez dla niego wazna/twojeo meza znaczy sie/, widac, ze kocha malego jak wlasnego syna i dajac mu nazwisko czulby to jeszcze bardziej, wiem, ze nazwisko nic nie zmienia, ale faceci inaczej na to patrza; gratuluje meza :) ja polska zywnosc kupuje w pl sklepach, a reszte zazwyczaj w turckich marketach, albo normalnie w hol mooniska wysle ci na maila swoje zdjecie ty wyslij swoje ;) fajnie przynajmniej w takich sposob widziec z kims sie rozmawia co nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak tylko ze jak by go zaadoptowal to automatycznie chcialby zeby byl muslim,jego syn,i o to mi chodzi ze on jest na taka zmiane za maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha... no to moze faktycznie poczekaj... nie warto malemu w glowie mieszac zdjecie ci wyslalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy fajna fotka no moj na Turka nie wyglada dlatego dowiedzialam sie dopiero jak puscil mi turecka muzyke po kilku tygodniach znajomosci :) nie wiem od czego zalezy ta ciemna karnacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×