Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

heh my nie kupujemy sobie prezentow w tym roku, bo doszlismy do wniosku, ze skoro i tak to idzie ze wspolnej kasy, to le[iej sobie bardziej poszalec na zakupach przedswiatecznych i kazdy kupi sobie cos co mu sie spodoba; co innego jak sie kupuje komus, ale my w tym roku nie jedziemy do mojej rodziny na swieta Rimm my tez sie ztaramy o dzidzie, wiec mam nadzieje ze nam obu sie szybciutko uda :) a wiecie ja sie balam jak moja babcia przyjmie wiadomosc o tym, ze wyszlam za maz za Turka i do tego muzulmanina, ale przyjela to na takim wielkim luzie, jak bylismy ja odwiedzic to tak go wytulila, az mi sie cieplutko na sercu zrobilo, bo nwet nie wiedzialam, ze mam taka cool babuszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha moja babcia to samo zawsze go wycaluje na mokro a potem robi herbate w takich komunistycznych szklankach z metalowymi uchwytami :-) to przypomina mi dziecinstwo i uwielbiam babcina kuchnie z malutkim stolikiem i starym kredensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my prezenty kupimy tylko dla dzieci mojej siostry w sumie nie jest to spowodowane swietami poprostu zawsze cos kupujemy jak tam jedziemy jeszcze dwa miesiace temu byl to prezent tylko dla mojej chrzesnicy a teraz mam juz siostrzenca od kilku dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod warszawa mieszkam a teraz w Grecji Pracuje w klinice in vitro wiec.... troche niezgodne z Koranem choc jak sie dowiedzialam ze zdania sa teraz podzielone na ten temat Ja tak z tymi prezentami to zawsze no poprostu nie moge i utrzymac w tajemnicy przed nim Dziewczyny macie nasza klase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam dokladnie na slasku cieszynskim ;) a w Holandii w Venray :) ja tez uwielbiam kupowac dla dzieciakow mojej siostry tez uwielbiam kupowac prezenty nie wazne czy swieta czy nie Mooniska jak twoja siostra podchodzi do tego, ze masz meza muzulmanina? Moje siostry na szczescie nie mialy zadnego problemu z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje ja juz musze spadac bo jutro sie nieobudze rano do pracy:( Zycze wam milej nocki:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm in vitro tez nie jest zgodne z nasza religia kosciol to potepia ale nie przejmuj sie,ja osobiscie tez bym sie zdecydowala jakby nie bylo innego wyjscia.Jasne ze mamy nasza klase,ja juz sie z mooniska ogladalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttttteeee
jest dobrze, bo jeszcze nie macie dzieci, zobaczysz jeszcze jak sie wszystko zmieni :o znam takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za madrala?informuje cie ze niektore z nas maja dzieci,ja mam i so to ukochane dzieci swoich tatusiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie urodzilam w bielsku, rodzice sa z Bielska, a ja mieszkalam tam do 6ego roku zycia, pozniej cieszyn :) ale ten swiat maly :) oczywiscie, ze wszystko sie zmieni po narodzinach dzieci, kazdy glupi to wie; teraz trzeba bedzie dokladnie planowac, a nie spontaniczne wypady, pierwsze miesiace beda pewnie meczace, bo dziecko bedzie budzilo sie w nocy, no i jak pojawi sie dziecko, to praktycznie zycie bedzie podyktowane pod nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rttttteeee
no to aaliyah gratuluje, ja pisalam o przypadkach, ktore znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy przeciez ja ze swoim bez slubu.. juz pisalam ze ja to chyba jedyna tutaj jestem :) moja siostra do wszystkiego podchodzi obojetnie wiec na poczatku tak bylo z moim canim.. mysle ze najwiekszym problemem jest bariera jezykowa.. zreszta ona ma troche inne poglady na zycie.. nie bede wnikac :) Rimm do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah a jak tam pupa.. zagladalas?? bo ja dalej mecze sie z tym wirusem i za kazdym razem jak mi laptop pada to potem musze wszystko ladowac od nowa :( i teraz nie moge znalesc tego topiku.. trzeba essme zawolac do nas tutaj bo pewnie zaglada tam i nawet nei wie ze my tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze nie macie jeszcze slubu :) tak mi sie niechcacy machnelo :) no ale moze bedzie prawda, wiec teraz czy pozniej ;) no najgorsza ta bariera jezykowa; jak bylismy w PL, to moj maz nauczyl sie miedzy innymi dwoch podobnych brzmiaco slow: spadaj i siadaj/oczywiscie spadaj jest w takiej wersji zartobliwej uzywanej przez moja siostre/ i moj maz klepiac na stolek obok mowil do mojej siostry spadaj Monika, spadaj, a chodzilo mu oczywiscie o siadaj, zeby sobie usiadla, niezla mielismy polewke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my dopiero jestesmy na starcie w sumie :) 4,5roku dopiero/2lata razem przed slubem, 2,5 po slubie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 6 lat,po miesiacu znajomosci bylismy para,po dwoch miesiacach znajomosci wzielismy slub :-)taki spontan nieraz sie oplaci:-)do dzis nie zaluje,chociaz na poczatku co tydzien pakowalam walizke(glownie przez jego rodzine i zone arabke ktora nie chciala podpisac papierow rozwodowych,w Holandii do dwoch lat sad czeka na podpis!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj przez to ze kilka miesiecy byl w Polsce zalapal tez troche slowek ale i tak najlepiej to mu wychodzi "idzcie do dupy grzyby zbierac" tak go faceci w zakladzie uczyli.. a ja teraz nie moge go tego oduczyc.. :P hehe moppy nam jakos tak sie do slubu nie spieszy chociaz powiem ze ja to bym bardzo chciala.. juz prawie pol roku mieszkamy razem od blisko dwoch lat jestesmy para ale na slub mamy jeszcze czas :) po za tym chyba oboje chcemy zeby to bylo cos wyjatkowego i czasami mam wrazenie ze on czeka na TEN moment :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy tak mysle ze mam ciebie w profilu u mnie:) cos jakos tak mi sie zdaje Niemogla nie zajrzec przed snem jeszcze raz:):):) jak mozecie napiszcie mi na email wasze nicki na nk to jutro zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam tam ale cisza,pupa chyba dala za wygrana albo cos zrozumiala,bo nie odpisuje,essma tez sie nie pokazala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah a mowia ze to faceci tacy niedobrzy.. szkoda gadac.. chociaz podziwiam Cie za Twoj spontan ja bym nie potrafila :) po za tym znajac mojego gdzie zawsze wszystko idzie po jego mysli to to byloby chyba najwieksza wariacja ktora by zrobil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam profilu na nk, mialam kiedys, ale kilka miesiecy temu wykasowalam, bo strasznie sie zdziadzialo, a z tymi, z ktorymi mialam kontakt mam do teraz, wiec nk nie jest mi potrzebna, a macie moze konto na facebook albo wasi? Ja sie zastanawiam czy tam nie zalozyc... my dopiero po pol roku znajomosci bylismy tak na powaznie razem, wczesniej zdarzalo nam sie wyskoczyc gdzies razem, ale tylko jako znajomi /dopiero niedawno maz sie przyznal, ze juz odrazu czul do mnie miete :) / kobitki a tak was zapytam z innej beczki; jak u was z gotowaniem? Bo wstyd przyznac, ale ja bylam bardzo rozpieszczona, wiec w domu nie nauczylam sie gotowac, nikt nigdy mi niczego takiego robic nie kazal, a moj gdy sie o tym dowiedzial to tylko wielkie oczy zrobil :) a pozniej sam mnie paru rzeczy nauczyl, a niektore /latwiesze/ potpatrzylam z internetu, idzie coraz lepiej, ale ze wzgledu na czas, nie moge poeksperymentowac z niczym innym i dania mi sie co pare dni powtarzaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×