Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

bmblondyn twoja ostatnio wypowiedzia mnie zaszokowales,kazdy normalny czlowiek wie co sie tam dzieje i co Izraelici z nimi robia!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobo tak maja:) ja sie na mojego denerwuje jak rozdaje kase na skrzyzowaniach naciagacza Ale tlumaczy ze tak trzeba! Dlatego maja ramadan przez caly dzien postuja do wieczora zeby wiedzieli jak sie czuja ci ludzie co niestety wieczorem takze nic nie zjedza! Oni wiedza co to glod i dlatego pomagaja innym ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz ze tej kobiecie nie wyszlo z kilkoma mezczyznami i byla tak zdesperowana?powiedzial ci to izraelski minister????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
nie wiem co wy widzicie w tych mulatach lub żydach przeważnie tylko seks i kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w Albanii takze sa muzulmanie ktorzy z wygladu bardzo przypominaja polakow:):):) a kasa raz jest raz jej nie ma u niektorych z nas nie licza sie tylko pieniadze ale ludzie co niestety u innych inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
część z was podnieca to że facet jest "egzotyczny" spójrzcie tylko na UK kobiety same siadają na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he podniecaja???:) dobre ale jesdnak UK nie moze sie rownac pod wieloma wzgledami z Grecja gdzie faceci naprawde potrafia byc egzotyczni:) Ale zeby wyjsc za maz nam nie wystarcza egzotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
ale nie powiesz mi że nie łączy się to z podtekstami cielesnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy mowia tylko o UK dlatego ze wyemigrowala tam masa Polakow i naiwnych Polek ktore podniecaja sie wlasnie nie znana im egzotyka,niejednokrotnie potem placza w poduszke przez swoich egzotycznych kochankow a potem wypowiadaja sie na forum jako znawczynie tematu,ja nigdy tam nie bylam i nie zamierzam jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
czyli specyficzny rodzaj seksualnego gustu w połączeniu z odpowiednim temperamentem? myślałaś o takim już od dawna czy wyskoczył Ci ten pomysł po poznaniu araba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
kolor skóry , temperament , inność w zachowaniu , ubiór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby polacy w lozku byli serem:):):)hihihihiihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslisz ze ma to cos wspolnego z seksualnoscia?lub byciem dobrym lub zlym kochankiem?myslisz ze np murzyn w niebieskim sweterku jest lepszy od np Polaka w zielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz:) : jest zielony jest jak kosmita je nogami i ubiera sie w liscie:)))) he he he co ty pie***ysz ??? czy to nie jest czlowiek taki sam jak polak???? czegos takiego jeszcze nie slyszalam DOBRE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
murzyn jest egzo dla polek i to już mu daje przewagę u pewnej części kobiety gdyż nie jest on uniwersalny w Polsce a co do łóżka to chyba nie jesteśmy zerem jak myślisz tylko po prostu inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
murzynka tez jest egzo dla polakow,co nie znaczy lepsza,kolr skory nie ma nic do rzeczy her komendante i her pisze sie przez dwa r(herr):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
większość facetów w Polsce ośliniła by się na widok murzynki bo jest inna i wydaje im się lepsza bo ich w Polsce jest mało, jestem tego pewny , ta odmienność robi swoje i nie mów mi że nie p.s. wiem jak się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkajac od 12 lat za granica nie byla to dla mnie zadna odmiennosc a codziennosc,ale jak koniecznie chcesz wiedziec to tak,moj maz jest znakomitym kochankiem i nigdy sie z soba nie nudzimy jesli wiesz co mam na mysli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od fantazji faceta:) Mi takze jest cudownie z moim bo sie doskonale rozumiemy:) a z polakiem bylam wczesniej w zwiaku i niestety seks to nie wszystko bo do zycia nie dalo rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
no rozumiem Cię i nie zaprzeczam chodziło mi o to że jednak seksualność w kolorze skóry i odmienność grają rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
bo Polacy zbyt często myślą o sobie z tego co mi kobiety opowiadają i nie dbają o kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powiedz mi tak szczerze jakie ma znaczenie skolor skory w seksie??? Wiele razy slyszalam ze arab jest super w lozku ale niechodzi o dlugosc czy grubosc chodzi o wspolgranie z drugim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej ale sie rozkrecilo przez ta "chwilke"co mnie nie bylo :O co do kosciola, to moj maz sam mnie zawozi, bo msze po polsku mam w kosciele oddalonym o 30km i wieczorem, a ja wieczorem nie moge jezdzic, bo od niedawna mam problemy ze wzrokiem i jestem slepa jak kret :P wiec nie ma problemu, a przez ta godzinke maz czeka na mnie w aucie, biedulek jesli chodzi o dzielenie sie z biednymi np jego rodzice, ktorzy do bogatych nie naleza, zyja od miesiaca do miesiaca, wynajmuja kawalerke kobiecie z 4dzieci i nie biora zadnych pieniedzy za to/samotna matka, nie ma rodziny, nie ma pracy/, a na dodatek systematycznie jej pomagaja, wiec czy uwazacie, ze tacy ludzie sa zli tylko dlatego, ze sa muzulmanami czy turkami? Myslicie, ze mogliby wysadzic sie w powietrze i zabic wilu niewinnych ludzi? wydaje mi sie, ze akurat nasza wiedza jest pelniejsza niz tych, ktorzy swoje info czerpia tylko z wypowiedzi politykow lub filmow; poza tym zauwazylam, ze straszna nagonka zrobila sie na muzulmanow po atakach 11.09. Nagle wrogiem numer jeden stal sie muzulmanin, od tej pory utozsamiany z religijnym szalencem, pragnacym postawic caly swiat w ogniu rewolucji. Co do terrorystow, ktorzy powoluja sie na Islam, to niezwykle rzadkie, jesli nie niemozliwe, jest odnalezienie takiego zwolennika swiętej wojny, któory nie cytowałby Koranu w celu usprawiedliwienia swoich czynow. Po prostu szuka usprawiedliwienia dla swych zlych czynow, ale nie ma to z BOGIEM nic wspolnego; to ludzie sa zli nie religia! Gdybyscie mieli znajomych muzulmanow, to sami zauwazylibyscie, ze potepiaja oni i nie utazsamiaja sie z atakami terrorystycznymi; no i ostatnie: moj maz mnie bardzo pociaga, ale to nie jedyna jego cecha, ktora zdecydowala o moim zamazpojsciu; pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jAK NIE DBAJA FACECI??? hmmm wlasnie fantazja kobiet KOBIETA W LOZKU ZDZIALA CUDA:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
wizualnie odbierasz go inaczej niż białego nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z wagi kolorów w życiu bo w połączeniu z ruchem stanowią przedsmak do fantazji erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
her komendante doba ma 24 godziny,ile z tego poswieca sie na seks?wiec nie tylko lozko zawazylo na naszych decyzjach o slubie,bo wieksza czesc dnie spedza sie poza nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×