Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Hej rimm,w moim przypadku tak samo,moj maz mial papiery juz bardzo dawno.Szkoda slow na odpisywanie na te bzdury,bmblondyn pisal ze" u niego na politechnice",jestem ciekawa co robil na politechnice bo napewno nie nabieral rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto moja historia
Witam wszstkich. Jestem z pakistanczykiem okolo 2.5 roku.Na poczatku bylo fanie fascynacja itp.Pozniej dowiedzialam sie ze ma zone.Zostalam z nim,nie wiem czemu.Moze juz wtedy go kochalam.Absolutnie nie wiem co mam robic.Moja rodzina go nie akceptuje chociaz go poznala.Jego zona ciagle utrudnia nam zycie.Maja dzieci i ona niechce sie z nim rozwiesc.Jest to bardzo skonplikowane.Wiem ze go kocham i on mnie kocha.Ale czasem mysle ze bylo by lepiej to zakonczyc. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno cokolwiek doradzac nie znajac twojej historii,moim zdaniem im dluzej ciagnie sie taki zwiazek tym trudniej bedzie dla ciebie go zakonczyc a jemu dajesz ciche pozwolenie na zycie w trojkacie bo zbyt dlugo akceptujesz taki stan rzeczy,to tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ale wiecie co my trafilysmy na super facetow! Mam kolezanke polke jest z jednym Syryjczykiem od ponad 5 lat. Na poczatku ich zwiazku miala strasznie bil ja gwalcil nie miala wiele razy co jesc dziewczyna. My jej tlumaczylysmy jesli on taki jest zostaw go . Ale ona strasznie zakochana w nim Mieszkala w sumie tam gdzie pracowali nawet nie miala lazienki zeby sie umyc, Pracowala z nim od rana do nocy. Gdzie nie miala ani grosza z tej pracy Wazyla pokolo 45 kg byla bardzo chuda!!!:( Ale po jakims czasie Wszystko sie zmienilo Wzieli slub i od tego momentu Mustek( tak ma na imie ten chlopak) zmienil sie nie do poznania Wszystko co bylo kiedys poszlo w nie pamiec Teraz dba o nia jak moze Maja bardzo ladne mieszkanie gdzie to Ania trzyma komando:) Nadal pracuja razem kasa idzie na wspolne kontogdzie oboje maja dostep do tych pieniazkow Naprawde stal sie super chlopakiem. Kiedys pil czesto gesto teraz wcale. Rozmawialam z nia jakis czas temu powiedziala mi ze nawrocil sie:):):) Czyta Koran modli sie Teraz to nie jest ten sam Mustek co byl W koncu sa szczesliwym malzenstwem:):):) Oto moja historia..... wiesz tak jak napisala Aaliyah nie ma co oceniac jak sie nie zna dajesz mu pelna swobode na bycie w trojkacie:( Jesli nawet zostawi zone jaka masz pewnosc ze zowu kogos sobie nie znajdzie? Bo wie ze moze:( Musisz z nim porozmawiac szczerze co chce zrobic Po dluzszym okesie zwiazku bedzie ci bardzo ciezko w razie gdyby chcial wrocic do zony:(:(:( Mam tutaj tez znajoma polke ale jest z polakiem tez sie dowiedziala po czasie ze jest zonaty i ustalili sobie ze sa razem w czasie pobytu w Grecji On nie chce sie rozwodzic z zona wiec...Onba mi powiedziala ze go kocha i najlepiej bedzie jak wyjedzie on z tad bedzie jej latwiej. Ja bym sie bala byc w takim zwiazku nie wytrzymala bym rozstania ani mysli ze moj maz ktorego kocham jest z inna konieta i jak wyjezdza do swojego kraju to trzyma ja w objeciach a nie mnie:(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co piszą tu te dziewczyny , swiadczy o takiej naiwności, że aż żal du.pę ściska....ble ble ble.. Widać, że wiedza o islamie i obyczajach muzułmańskich, jest tak żenująco niska, że naiwniaczki zakochują się i myślą, że będą szczęśliwe. Nawet w małżeństwach, chrześcijańskich dochodzi do tragedii,a co dopiero w tak odległych kulturowo. O pozycji kobiety muzułmańskiej, biedne autorki nic nie wiedzą, dlatego tu takie mżonki naiwne serwują. Napisałem, o tym , że immam, pogrozi paluszkiem męzczyźnie, ale nie jest to dosłowne. Podstawowym prawem szariatu , jest oko za oko, ale jak to wygląda na codzień. Za zdradę małżeńską, jest kara śmierci przez ukamienowanie, na równo męzczyzna i kobieta. Jak wygląda wykonanie. Przygotowywane są kamienie, ani za duże, ani za małe, kobieta jest zakopywana po szyję i jeśli zdoła się wygrzebać, i uciec, uchroni się od śmierci. Męzczyzna za to samo zakopywany jest do pasa, i na pewno zdąży uciec, przed kamieniami rzucanymi ot tak od niechcenia... Istnieje także prawo, mówiące o zachowaniach nieobyczajnych, Kobiecie można wymierzyć karę chłosty, obojetnie za co, np chodzi publicznie w dżinsach. Męzczyźnie też, ale tylko wtedy jak stanie w obronie kobiety, albo narazi się strażnikowi obyczajowości, I tak można by bez końca. Jeśli już taką Polkę chwyci taka chcica, że same jej majtki spadają na widok, "boskiego Egipcjanina", najlepiej zaliczyć takiego habibi, przeżyć romans, i broń Boże zaciążyć, szkoda tych biednych dzieci, a potem przejść szczegółowe badania lekarskie, także pod kątem chorób wenerycznych odzwierzęcych, i jak wszystko dobrze, zapomieć. Trzeba pamiętać, że taka kobieta, to przede wszystkim niewierna, na którą co bardziej chamski, może napluć. Jest mi to całkowicie obojętne, czy autorki będą z tymi swoimi muzułmanami, będą szczęśliwe, to ich sprawa, ja chciałbym zwrócić uwagę, na islamski faszyzm, zatacząjący coraz szersze kręgi, a jak zaraźliwa jest to ideologia faszyzmu przekonaliśmy się na aż nadto, mając najpierw faszyzm prawicowy, a potem faszyzm lewicowy. A jak to wygląda, przekonują się coraz boleśniej Włosi, Francuzi, Holendrzy, nie mówiąc już o tym siedlisku zła dla nich jak USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dlatego, czytając te stronnicze witryny, które mają tyle wspołnego z rzeczywistością jak katolickie strony w internecie masz tak chory i skrzywiony pogląd na świat islamski, i daj sobie spokój bo żałosna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Status Kobiety w Islamie Autor: Shaikh Ibn Baz "Kobieta w islamie, zajmuje bardzo wysoką oraz szlachetną pozycję. Wpływ, jaki wywiera na życie każdego muzułmanina jest przeogromny - to właśnie kobiety są naszymi pierwszymi nauczycielkami, uczestniczącymi w tworzeniu społeczności muzułmańskiej, po warunkiem, przestrzegania nauk Księgi Allaha oraz sunny Proroka sallallaahu 'alayhi wa sallam, albowiem, jedynie postępowanie zgodnie z zasadami Koranu oraz sunny gwarantuje każdemu muzułmaninowi, mężczyźnie i kobiecie unikanie błędów oraz podążanie właściwą drogą w życiu. Pamiętajmy, że to kobiety obarczone zostały ogromną odpowiedzialnością i ciężarem pokonywania niezliczonych trudności w życiu, trudności, którym mężczyzna nie jest w stanie podołać. Dlatego też jedynym z najważniejszych naszych obowiązków jest okazanie wdzięczności i szacunku matkom, poprzez łagodne i dobre ich traktowanie. Na poniższym przykładzie (zaczerpniętym z sunny) dowiadujemy się, że to kobietę, matkę, Islam stawia przed ojcem; i że, to jej właśnie przypisuje pierwszeństwo... "Mężczyzna przyszedł do Proroka Allaha sallallaahu 'alayhi wa sallam i powiedział: Proroku Allaha! Kto spośród ludzi jest moim najlepszym przyjacielem? On odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał "Kto potem?". Prorok odpowiedział: "Twoja matka." Mężczyzna zapytał po raz trzeci: "Kto potem?. I prorok jeszcze raz powtórzył: "Twoja matka." Kiedy mężczyzna znów zapytał: "Kto potem?" - Prorok odpowiedział: "Potem twój ojciec." [zrelacjonowane przez al-Bukhaari (no.5971) oraz Muslim (7/2), przez Abu Hurayrah radiallaahu 'anhu] Z powyższej nauki, wynika jasno, jak duży respekt oraz łagodne traktowanie przynależne są matce, w stopniu "trzykrotnie" większym aniżeli ojcu."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ble, ble ble, to samo mogę ci przytoczyć z katolickich mediów....żałosna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę moopy, żeś ty klasyczna neofitka, więc możesz takie bzdety sadzić, ale już niedługo, jak cię mężuś każe wychłostać, za sprzeciwianie się MĘZCZYŹNIE, to się dowiesz jak jest prawdziwy status kobiety muzułmańskiem, a to co przytaczasz, to bajdurzenie jakiegoś ich nawiedzonego Proroka, co ma tyle wspólnego z życiem co końska du.pa z batem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to by bylo na tyle :) nie warto z ttoba dyskutowac, poniewaz: a) brak ci kultury osobistej, nie potrafisz rozmawiac z ludzmi bez obrazania ich, nie dziwie sie, poniewaz dla ludzi z niska inteligencja jak i mala wiedza, jest to trudne do opanowania b) jedynym twoim argumentem jest chamski atak c) o Islamie i kulturze islamskiej wiesz tyle co ja o budowie statku kosmicznego, a uwierz o tym nie wiem totalnie nic d) probujesz, obrazajac innych, udawac wszechwiedzacego, ale niestety nic z tego e) zawsze jestem otwarta na konwersacje z innymi ludzmi, ale konwersacja, to wytaczanie argumentow za i przeciw/np ja ci takie podalam/, a twoje argumenty typu: ogladam tv i widze, sa niczym f) przed proba podjecia jakiejkolwiek konwersacji, staram sie miec choc minimum wiedzy na ten temat, ty jej w moim mniemaniu nie masz w ogole g) jestem pewna, ze dlasza rozmowa z toba, o bedzie tylko i wylacznie stek wyzwisk i bluzg, dlatego szkoda mi czasu pozdrawiam mimo wszystko, poniewaz: "Najlitościwszy okazuje miłosierdzie temu, kto okazuje je innym. Okazujcie miłosierdzie tym na ziemi, a Ten u góry okaże je wam." Ale co ty mozesz wiedziec o milosierdziu, skoro twoim idolem jest Nietsche, ktorego zdaniem bylo, ze słabością jest bezinteresowne pomaganie innym ludziom, litowanie się nad nimi i darzenie ich miłością, a najlepsza cecha czlowieka jest bezwzglednosc; NIE zycze ci by kiedys ktos, w jakims trudnym momencie twojego zycia okazal ci swoje okrucienstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn spadaj ztad ty idioto,moze ci jakis Arab zonke wybzykal a pozniej dal kopa w dupe i teraz placzesz i zalisz sie,oszczedz sobie te farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj sobie spokój, jesteś żałosną neofitką, więc pleciesz trzy po trzy , boś jeszcze nie zaznała muzułmańskiej publicznej chłosty, i nie odważ się takich argumentów używać wobec swojego muzułmańskiego małżonka, bo ci przy pomocy pięści pokaże, gdzie twoje miejsce, niewierna. A jak chcesz aby ci przytakiwali, to zaloguj się na muzułmanka.pl.....żałosna naiwniaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet jak nie wybzykal to pilnuj jej bo jak raz sprobuje z Arabem to cie juz nie dotknie pozniej hahaha a do tego jestes straszny prostak i glupek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
następna , Aaliyah, żaden arab mi żonki nie bzykał, bo się ich jako polska rasistka brzydzi, więc durna babo się nie wysilaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz sie czym chwalic: polka-rasistka, no naprawde poza tym tez mialam taka rasistke w liceum; ona chciala wszystkich murzynow do Afryki wyslac, jak to mowila: "tam gdzie ich miejsce", a teraz co? Z murzynem jest....... a ty to chyba byles kiedy facetem a teraz jestes kobieta, na dodatek sam/sama jestes zamezna z muzulmaninem, albo taki "wielki uczony", ktory czytac nie umie, to sprobuje drukowanymi, temat tego topiku to: ZONY MUZULMANOW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aaliyah, jak mija dzionek? Ja siedze w pracy :( dobrze, ze jutro znowu wolne, bo spac mi sie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy tobie to już zaczyna się coś z głową....nie znoszę muzułmanów, bo miałem takiego buca na politechnice, a także mieszkali w akademiku, żałosne poganiacze wielbładów, udające szejków arabskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, to ja bym musiala w takim razie Polakow nie lubic, bo mialam nie raz do czynienia z bucami, na dodatek chamskimi i wulgarnymi Ciekawa jestem czy mooniska sie do nas odezwie jak bedzie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn zaloz sobie wlasny topik" Nie znosze muzulmanow"i uzywaj sobie do woli tu masz do czynienia z kobietami szczesliwymi co wybuchaja smiechem na twoje wypowiedzi moppy ja w domku,wszyscy spia jeszcze,sniegu nam w nocy nasypalo az sie nie chce wychodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ciebie żaden Polak nie chciał, a dla arabów każda normalna kobieta, to bogini seksu, w stosunku do ich okaleczonych i owiniętych szmatami po same oczy kobiet. Najśmieśniejszy był kiedyś taki arab, co w tv opowiadał, że one noszą zasłony na twarzach, bo" swoje piękonści zachowują dla męża" pobnego debilizmu nieczęsto można usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah30, ale ci się przy tym arabie dowcip wyostrzył..... a sprzątałem w pokoju w akademiku, szczególnie po baletach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha powiem ci w sekrecie ze jestem atrakcyjna kobieta i wielu polakow i nie polakow mnie"chcialo" tylko ze wielu z nich odpadalo w przedbiegach z powodu glupoty jak twoja,i jezeli to cie smieszy ze kobieta chce zachowac to co ma najlepsze dla swojego meza to niezle o tobie swiadczy,ty pewnie bys sie nia podzielil z przyjacielem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz rozumiem,sprzatales po baletach i balowales dlatego nie miales czasu na nauke i zdobywanie wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×