Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

ale ci głupia, Boże, dzielić to ty się będziesz z drugą żoną, a może tzrecia i czwartą..hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaliyah, jak na żonę araba to masz niezle cięty język, nie próbuj tego ze swoim arabskich mężusiem bo przekonasz gdzie jest twoje miejsce, po kilku chłostach za nieposłuszeństwo, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja zaleta jest to ze potrafie dogadac sie z kazdym i dostosowac jezyk do sytuacji,i miedzy innymi za to kocha mnie moj maz,i daje ci moja glowe ze nie bede go z nikim dzielic,wiesz jak sie poznalismy on mial arabska zone,poukladane zycie,dwie restauracje w Holandii,dalam mu miesiac czasu na sprzedanie restauracji i rozwod,i dzis po szesciu latach mieszkamy w Polsce i jestem ta jedyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagmarina 19
Az dziw mnie bierze ze w Polsce takie popierd****e spoleczenstwo jest zero akceptacji dla innych ras kultur i w ogole.ja zyjac w Anglii jak na razie nie spotkalam sie z opinia ze jestem "brudaska" wrecz przeciwnie wszyscy moi Polscy znajomi bardzo lubia mojego chlopaka,powiem nawet wiecej kazdego dnia utwierdzam sie w przekonaniu ze dobrze zrobilam wiazac sie z obcokrajowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny, dziewczyny... życie to nie wklejka z netu. Nie wypisujcie tu bzdur o wysokiej czy niskiej pozycji kobiety w islamie, bo pojecia o tym nie macie. Aby znać temat nie wystarczy związać się tu w Polsce z muzłmaninem :P. Wyjedź tam, pomieszkaj, zostań matką jego dzieci i wtedy podyskutujemy... Nawet ludzie, którzy tu studiują arabistykę mocno są zdziwieni, gdy po raz pierwszy mają bezposredni komtakt z ową kulturą tam, na miejscu. Kiedys w Jerozolimie rozmawiałam z polką, mieszkającą tam na stałe. Jej pasował układ w którym żyła, godziła się na niego. Podobnie moja koleżanka, która mieszka wraz z mężem arabem w Anglii. A ja bym się z arabem nie związała. Owszem, miło było gdy byłam przez nich kokietowana. W tym są mistrzami świata :D. Ale to by było na tyle. Zbyt sobie cenię własną niezależność. Poza tym ja jestem katoliczką. Tutaj, na miejscu, jeszcze by sie to dało pogodzic, choć nie wierzę, że praktykujacy muzułmanin da ochrzcić swojego syna. Natomiast tam taki związek jest niemozliwy. Co prawda np w Betlejem czy Nazarecie zyją rodziny arabskie, które przeszły na chrześcijaństwo, i sama poznałam śliczną blondynkę rodem z Polski zyjącą w takim związku, ale łatwego zycia to oni nie mają :O I jeszcze coś: "...poczatku ich zwiazku miala strasznie bil ja gwalcil nie miala wiele razy co jesc dziewczyna..." Nie pisz proszę droga autorko owego postu, że po czymś takim mozna stworzyć zdrowy i szczęśliwy związek. Jeśli ofiara gwałtu wiąże się z oprawcą to znaczy, że jest jej potrzebny psychoterapeuta, a taki związek to patologia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mąż, czyli najukochańszy mężczyzna może gwałcić i katować swoją żonę a za jakiś czas stać się grzecznym misiaczkiem ...przecież to jest paranoja...jakiś psychopata a nie porządny człowiek :( ja mieszkałam służbowo przez 15 miesięcy w Emiratach Arabskich i dobrze wiem z codziennego życia jak tam to wszystko wygląda dzień po dniu. Mieszkałam też w Uk i widzialam tych nieudaczników przyjeżdzających tam dla papierów i wyrwania się do unii i lepszego świata.Tych pakistańczyków,Turków etc oglądających i śliniących się za każdą białą kobietą, tylko dlaczego oni najczęściej wiążą sie z Polkami ......no właśnie dlaczego...... Wiem jak potrafią uwodzić, słodzić, romansować, nawijać "makaron na uszy" a polki mają od razu motyle w brzuchu i poszły by za takim "cudem świata" nawet w ogień....:O Ja nikogo tu nie oskarżam ani nie chcę obrażać i może rzeczywiście zdarzy się raz jakiś wyjątek .... ale moim zdaniem żaden arab nie dorówna białemu człowiekowi nie mówię że musi to być polak (bo polacy też są różni) ale ważne jest żeby to był biały człowiek ....taka jest prawda i nic tego nie zmieni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce zauwazyc pare rzeczy: po 1. my jestesmy juz w zwiazkach malzenskich, nie miesiac, dwa, to nie flirty, "lecenie"na komplementy, ale normalne malzenskie zycie, z codziennoscia po 2. jesli czytalybyscie uwaznie to zauwazylybyscie, ze nasi mezowie, przed ozenieniem sie z nami posiadali eu obywatelstwo lub prawo pobytu/przykladowo moj maz, zanim go poznalam mial juz prawo pobytu na stale jak i wlasna firme tutaj/, wiec wmawianie nam, ze chajtaja sie z nami dla papierka jest niedorzeczne po 3. po arabistyce ludzie maja wiedz teoretyczna, a inaczej jest w praktyce, wiec nie dziwie sie, ze doznaja kulturowego szoku, bo jak mozna sie nauczyc kultury z ksiazek? Kultury innych ludzi, jak i ich obyczajow, charakteru, uczysz sie i poznajesz przebbywajac wsrod nich, nie zapominajcie o tym pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz sobie moppy gadać, ale muzułmanin czy jest z Pakistanu, czy z Arabii Saudyjskiej, Indonezji, czy mieszkający w Europie, bardzo jest podatny na działanie faszyzmu islamskiego, bo ma przecież w swojej popieprzonej religii, że wszyscy pozostali to są niewierni i im więcej ich zabije, tym więcej będzie miał tych przysłowiowych dziewic w raju, i ci niewierni, których zabił, będą mu w tym raju służyć. Dlatego dla nich śmierć, to jest radość , i oczekiwanie. Ten Amerykanin muzułmańskiego pochodzenia, co w wojsku zamordował tylu żołnierzy, nie tak dawno było to głośne....i co chciały ktoś mieć za sąsiada muzułmanina, cykającą bombę zegarową, której coś odbije i wymorduje sąsiadów, bo będą mu w raju służyli.....i co my mamy ich za to kochać, i być tolerancyjny.....no pytam się??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz, że 11 września, to oni tak bezinteresownie, się zabijali w tych samolotach????? każdego czekało 77 dziewic, i ci których zabił niewierni będą mu w raju służyć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otóz to arab to arab, inna mentalność człowieka, nikt nie wie co takiemu w głowie siedzi właśnie przez wychowanie w islamie. określenie ich jako bomby zegarowej jest bardzo trafne... NIe umiem pojąć jak biała zdrowa, normalna kobieta może wyjść za mąż i żyć z arabem, jakim by nie był cudem to białym człowiekiem nigdy nie będzie, zresztą mnie byłoby po prostu wstyd.Wstyd przed rodziną i znajomymi, bo jednak wszyscy wiemy jakiego pokroju osoby wiążą się z arabami i nie moja to wina że taka jest prawda....:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu żeś zawędrowała mi mała głupia żałosna pindo, zrób użytek z wibratora, to lepiej na tym wyjdziesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi malo - dziekuje acu, czyli dla ciebie, nie wazne czy arab czy chinczyk, wazne zeby byl bialy? Czyli glownie chodzi ci o kolor skory tak? Ale jak kogos kolor skory moze ci dac gwarancje dobrego i szczesliwego zycia? Takiego nikt nam nie da, poniewaz zalezy to tylko i wylacznie od charakteru czlowieka; ja sie nie wstydze mojego meza, moze dlatego ze go KOCHAM i jest takim czlowiekiem, za ktorego wstydzic sie nie trzeba; poza tym moi znajomi to bardzo inteligentni ludzie, dla ktorych liczy sie czlowiek, a nie stan konta czy pochodzenie. Arab to Arab napisalas acu, ale nie kzady muzulmanin jest arabem, a o takich mezach jest tu mowa, o mezach muzulmaninach Nie Islam jest problemem swiata, ale rasizm. to najgorsza choroba; nienawisc do ludzi tylko dlatego, ze sa oni innego wyznania lub koloru skory; bo poprzez rasizm dochodzi do takich strasznych rzeczy jak podczas IIWS, poprzez rasizm ludzie nie moge zyc w pokoju, bo rasizm napedza maszyne nienawisci: dzisiaj nienawidzisz araba, za jego kolor skory, a jutro zaczniesz nienawidzic sasiada, bo chodzi do kosciola co do Koranu blondyn; wyciagasz-tak jak zreszta wikszosc- zdania i calego kontekstu, tak, ze wychodzi, to co wychodzi; jesli przeczytalbys Koran wiedzialbys, ze Koran usprawiedliwa zabijanie niewiernych TYLKO w obronie wlasnej; i jest to chyba logiczne prawda? Tak samo ty bys sie bronil, gdyby napadnieto ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi akurat o poznawanie świata i innych kultur to mogłabym tu z tobą długo rozmawiać bo mam w tym ogromne doświadczenie ...... ale po co....czy ja tutuaj kogoś zdeptuje za jego poglądy??? napisałam to co uważam po obserwacji tego jak żyją muzułmanie w krajach arabskich i w Uk,także jakieś pojęcie o tym mam, a także troszkę swoje osobiste ;) i gdzie ja tutaj pisałam że kogoś nienawidzę, gdzie jest wzmianka o nienawiści do kogokolwiek.... Widzę że wy macie klapki na oczach i nie ma tu z kim rozsądnie podyskutowac.... racja jest jak dupa ....każdy ma swoją ....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Widze ze bylo ciekawie dzisiaj hihiihihihihi Dziwne ale siostry mojego meza to w spodniach chodza bez chustek no i pokonczyly szkoly (jedna jest nauczycielka a druga ostatnio dostala sie do policji) nie sa obrzezane nawet. A to wstyd wielki:):):):):)Co za debile tutaj niekiedy pisza az szkoda gadac z takimi zacofanymi ludzmi Tak patrzac na ludzi z kim sie zwiazuja to wiele kobiet wybiera muzulmanow Wiec za pare dobrych lat to w pl bedzie wiecej ich niz katolikow W szczegolnosci jak w pl wejdzie euro moze bedzie lepiej to sie ludzie zaczna zjezdzac tam:):):) My tez myslimy zeby sprobowac w polsce moze sie uda Mam pare ofert pracy w Warszawie dla nas:) no i chce miec 3 dzieci wiec o 3 nowych muzulmanow bedzie wiecej w polsce:) Mialam dzisiaj bardzo meczacy dzien bylam w Lamii na wycieczce z moim kochaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy sie moze zmienic:) niestety taka prawda!!! Rasisci to wiekszosc osob ktore zazdroszcza bo jak ktos inny moze do czegos dojsc! Tacy wlasnie sa ludzie w Polsce Niepochodze z rodziny patologicznej ani biednej Wlasnie przez taka rodzine jaka mam inaczej patrze na ludzi Bylam w czerwcu w Polsce na weselu i obok Pana Kalisza siedzial Egipcjanin i ja Razem swietnie sie bawilismy A wy wiecie jak sie bawic przy krowka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy - arab z polskim obywatelstwem to raczej sredni arab :P. Zdecydowałabyś się na zamieszkanie w jego pierwotnej ojczyźnie??? "...Dziwne ale siostry mojego meza to w spodniach chodza bez chustek no i pokonczyly szkoly (jedna jest nauczycielka a druga ostatnio dostala sie do policji) nie sa obrzezane nawet..." WOW cóż za sukces cywilizacji!!! rimm - a gdzie mieszkacie obecnie??? I czy umiesz rozmawiać tak bardziej merytorycznie, bez wyzywania od debili???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rimm,widzisz ilu medrcow sie tu dzis zebralo?Najzabawniejsze jest to ze czerpia wiedze z opowiesci,ksiazek czy tv,a nas co zyjemy z muzulmanami na co dzien od ladnych paru lat i wiedze mamy z pierwszej reki nikt nie chce sluchac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzułmanie.... właśnie przed chwilą czytałem relację wraz ze zdjęciami z zamachu na holenderskiego malarza, autora wizerunku Mahometa z turbanem w kształcie bomby, które wywołały tyle zamieszania w świecie. Staruszek z wnuczką schował się w łazience z wnusią, tego żałosnego nieszczęśnika postrzelili, i wyleczą go aby nie został, męczęnnikiem z 77 dziewicami w raju...... i oni mają religie nazywaną religią pokoju......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...po 3. po arabistyce ludzie maja wiedz teoretyczna, a inaczej jest w praktyce, wiec nie dziwie sie, ze doznaja kulturowego szoku, bo jak mozna sie nauczyc kultury z ksiazek? Kultury innych ludzi, jak i ich obyczajow, charakteru, uczysz sie i poznajesz przebbywajac wsrod nich, nie zapominajcie o tym..." Napisałaś moppy, iż Twój mąż otrzymał prawo stałego pobytu w Polsce jeszcze zanim poznał Ciebie. Tu żyje i tu pracuje od lat. Czyli też kwestię życia i kultury w krajach arabskich poznałaś tylko teoretycznie albo bardzo pobieżnie, będąc w tamtym rejonie na wycieczce turystycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kazdym kraju,spoleczenstwie,religi czy kulturze znajdzie sie ten zly,wedlug niektorych tutaj kazdy muzulmanin jest zly,rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze umie rozmawiac ale jak ktos mnie wyzywa od brudasow czy innych podobnych to jaka ma byc moja reakcja??? Jak bmblondyn pisal/pisala wyzej kobiety sa ponizane obrzezane wiec odpisalam proste i latwe! Mieszkamy w Grcji ale juz bylam pare razy u niego w kraju tak jak on byl u mnie w polsce Generalnie rzecz biorac jesli jest temat zony muzulmanow to sie tyczy tych zon a nie innych! Wiec jesli ktos sie wypowiada nie zwiazany w najmniejszym stopniu z ow tym tematem i nie majcy jakiejkolwiek wiedzy na ten temat PO CO SIE WYPOWIADA??? jesli ktos rozmawia na tematy nie dotyczace mnie nie wlaczam sie w to!!! A widze ze vale nasze spoleczenstwo w polsce zna oczywiscie arabow muzulmanow( pakistanczyk to nie arab) Jak zadam pytanie czy w Syrji mieszkaja wylacznie araby co mi odpowiecie??? tak araby no i gowno prawda bo kurdowie turcy itp Wiec wiekszosc z was ma gowno do powiedzenia tutaj DZIEKUJE Na przyszlosc juz nie mam zamiaru rozmawiac z ludzmi ograniczonymi ani odpowiadac na jakiekolwiek zaczepki z ich strony!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maz nie jest arabem, a turkiem, i nie ma obywatelstwa ani polskiego ani holenderskiego/mieszkamy w Holandii/ nie mieszkalam z moim mezem w Turcji, ale jezdzimy tam na wakacje, praktycznie co roku i to nie na dzien czy dwa, ale np miesiac; dobrze, moze wakacje, to nie to samo, ale miesiac, to bardzo duzo, aby zobaczyc jak zyja tam ludzie no i moja rodzina; dodam, ze moj maz mieszka na wsi i nie mialam problemow tam przebywajac; oczywiscie pierwszy tydzien bylam obserwowana przez wszystkich mieszkancow, no ale co sie dziwic, skoro pierwszy raz w zyciu przyjechal tam ktos innej narodowosci; ale np idac do sklepu nie czulam jakiegos zniechecenia, wrecz przeciwnie, wszyscy ludzie bardzo uprzejmi, ciepli i otwarci; to samo rodzina mojego meza ja wiem, ze sa i inni muzulmanie, nie twierdze, ze nie, ale nie mozna takze twierdzic, ze wszysycy muzulmanie sa niedobrzy, a nasze zwiazki nieszczesliwe, bo tak nie jest;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aaliayh:) No daj spokoj z tym hehehehehe oni wiedza jak najlepiej bo telewizja jest. Jakis czas temu w Anglii zamiescili na chodniku napis w jezyku polski: polaku nie zalatwiaj swoich potrzeb fizjologicznych na ulicy..... bedzie karane grzywna HEHEHE bo wiekszosc polakow niestety to nie wychowani ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam w Grecji, mieszkam w Holandii, mieszkam w Polsce... Dziewczyny i Wy chcecie się wypowiadać na temat sytuacji kobiet w w krajach islamu??? Przeprowadżcie się np do Arabii Saudyjskiej, to bardzo bogaty kraj tej części świata i nie tylko. Pomieszkajcie tam parę lat i wtedy wróćcie na ten topik. A może któraś zechce pójść do Kościoła na mszę. Niech to powie wtedy mężowi, ot tak, przy śniadaniu... Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skomentuj także to, islam jest z człowiekiem do końca życia, odejście od islamu oznacza karę śmierci. Autor Szatańskich wersetów, od lat ukrywa się w W. Brytaniu, bo odważył się opuścić islam. Chrześcijanie za takiego się modlą, bo to jest brat odłączony i zagubiony, no prosze słucham udowodnij wyższość islamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar 2 miesiace w roku spedzam w Jordani i jest ok,nie rozumiesz ze mieszkamy ze swoimi mezami w Europie i niby dlaczego mialabym sie przeproewadzac?a ty tam mieszkasz ze sie wypowiadasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×