Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

atabasel--> w Dubaju jest przede wszystkim drogo :D Trzeba naprawde dobrze zarabiac zeby zyc na poziomie. Obecnie przez kryzys nie jest tak latwo z praca ale to czy znajdziesz prace zalezy przede wszystkim od Twojego wyksztalcenia, dowiadczenia oraz znajomosci jezyka angielskiego bo musisz byc fluent. W jakim zawodzie szukasz pracy? Latem upaly sa nie do zniesienia. czasem ponad 50 stopni plus bardzo duza wilgotnosc powietrza.. nie ma czym oddychac. Ale generalnie ja sobie nie wyobrazam innego miejsca na ziemi dla siebie. Kraj jest piekny, nowoczesny, jest bezpiecznie, ludzi sa mili, itd. Ogromna ilosc stanowia tu hindusi i filipinczycy. Ale te dwie nacje to temat na dluzsza rozmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jak sie zaczal dzionek? ja wlasnie jestem w pracy :) Atabasel to moze, jesli macie taka mozliwosc, udajcie sie tam na powiedzmy 3tyg, ale zamaiast zwiedzac, to zapoznajcie sie z rynkiem pracy, kosztami utrzymania/chociazby wynajem mieszkania ile kosztuje/, opieka zdrowotna... moze wtedy bedzie ci sie latwiej zdecydowac, tzn wam obojgu Abdallah Azzam to przeprowadz sie w rejony moich tesciow :) daje gwarancje, ze w najblizszym czasie nie ma szans aby dno moralne cywilizacji zachodniej tam dotarlo :) pozdrawiam p.s. ciekawe jak tam Mooniska, dlugo cos znaku od siebie nie daje; mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze i za niedlugo sie odezwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej :) Wlasnie wstalam:) No i dobrze ze kobieta jak ma okres czy jest w ciazy moze nie pracowac:) Tez bym tak chciala Nie gadaj ze kobiety niemoga byc na wyzszych stanowiskach bo t nie prawda:) moniska w polsce jeszcze jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimm jesteś idealną żoną
dla muzułmana, tak głupia ze nawet, ze zrozumieniem nie potrafi czytać.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze napisalam cos zwiazane z tematem a bardziej z faktami to jestem glupia???? hihihi W wiekszosci krajiw muzulmanskich jest ze kobiety gdy maja okres czy sa w ciazy nie pracuje nic nie robia w domu:) W ZEA kobiety nie pracuja bo jest ich na to stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rimm :) dla zainteresowanych pare slow od muzulmanek noszacych nikab opublikowanych w National Geographic, The New York Times, The New Yorker za posrednictwem fotografa Aaron'a Huey: 1.AZHAAR 21 lat, studiuje dziennikarstwo 2.FATIMA 19 lat, studiuje 3.SA’ADIA 20 lat, studiuje angielski i informatykę Co ludzie Zachodu powinni wiedzieć o Islamie, czego nie rozumieją? 1."Nie wszystkie Arabki są terrorystkami lub zacofane, czy niewykształcone. Są jak kobiety wszędzie. Jest całe mnóstwo kobiet, które mają pozycję. Jemeńskie kobiety są wyedukowane, otwarte i odnoszą sukcesy." 2."Islam to nie tylko słowa bez czynów. Oni myślą, że jesteśmy nieszczęśliwi, ale żyjemy w pokojowym świecie. Islam uczy nas jak być czystymi, jak jeść, jak robić wszystko. Jak wiesz, jest piekło i jest raj." 3."Zachód nie wie nic o Arabach. Są ignorantami, uważają, że islam to tylko terroryzm. Islam oznacza pokój, miłość i humanitaryzm." Za pewne teraz beda padac slowa, ze zostal im wyprany mozg itp; ale moi drodzy jak kto w kazdym zakatku swiata sa kobiety, ktore pelnia role tylko i wylacznie-jak to stwierdziliscie, z czym nie do konca sie zgadzam- inkubatora/no ja znam wiele dziewczyn w PL, ktore przed praca uciekly w pieluchy i za niedlugo beda mogly przedszkole otworzyc, byle nie pracowac/, a niektore ksztalca sie, pracuja..... Nie chce tutaj sie na tym forum sprzeczac o to, kto jest lepszy czy fajniejszy, bo jest to glupie i dziecinne; znam bardzo wielu dobrych, uczciwych i naprawde swietnych polskich mezczyzn, ale zycie wybralo inaczej, ja nie patrze na mojego meza przez pryzmat jego religii czy kultury, nie dlatego wyszlam za niego za maz; sa to inne cechy, ktore posiadac moze takze polski facet, a ze trafil sie moj maz, to czemu mam szukac dalej, tylko dlatego, ze jest Turkiem? Muzulmanem? Nie zamierzam, takze wynosic na piedestaly muzulmanow, czy turkow, bo wielu ma swoje za uszami, ale dziwnym jest dla mnie, byc moze nie znajac nigdy zadnego muzulmanina, wypowiadaie sie o nich tak, a nie inaczej. To tak samo jak mowienie, ze wszyscy Polacy to pijacy, a dobrze wszyscy wiemy, ze tak nie jest. Ja wyszlam za maz ze wzgledu na charakter mojego meza, gdyby moj maz byl Polakiem, to tez bym za niego wyszla, a wam sie wydaje, ze my specjalnie szukalysmy tych muzulmanow czy co :) Jestem ciekawa tego czy jesli ktorys z was ozenil sie z arabka czy turczynka, czy tez byloby takie poruszenie, watpie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok pracuja ale nie wszystkie:) Zreszta ile polek w zwiazkach z polakami zajmuje sie dziecmi? i TO SA WIELKIE MATKI A muzulmanki ktore zajmuja sie dziecmi wedlug ludzi sa wiezione i nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie rimm; polki jak zostaja w domu z dziecmi, to wszystko jest ok, jak nie pracuja, to rowniez wszystko jest ok, ale jak muzulmanki siedza w domu wychowujac dzieci, to juz sa niewolnice ehhh co slychac w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla nas wlasnie to oznacza Zreszta nie masz nic do powiedzenia w tej kwestii):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kamechy
w parkach przy stawach rybnych w UK sa napisy: Polakom wstep wzbroniony" Wszystkim. Bo Polacy kradną ryby - wg Anglikow - wszyscy. Tak sie utarlo i mozesz byc najuczciwszy w swiecie , jako Polak bedziesz uwazany za złodzieja. Jasne, bardzo wielu Polakow kradnie. Tak samo jak wielu muzułmanow odnosi sie fatalnie do swoich zon. Co nie znaczy, ze wszyscy. Ty mówiszdo dziewczyn tu, ze ich mezowie to terrorysci i oszusci, nie znajac ich. Nie znaja ciebie, przecietny obywatel zachodu powie, ze jestes złodziejem, masz braki w uzebieniu, brudne buty, nie wiesz,co to jest odkurzacz, zyjesz w nedzy, orzesz pole broną, umiesz tylko zmywac gary albo sprzątac kible, a glowne twoje zajecie to picie wódki i chodzenie na procesję. Nie wierzysz? chyba nie jezdziles po swiecie i nie wiesz, co mowia o Polakach. Muzułmanów chociaz sie boja, a Polakami tylko gardzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moppy niewidzialam ciebie wczesniej:( Nudy u mnie dzisiaj wolne i sie wybyczylam w domciu maz znowu ma robote wrrrrrrrrrr Jeszcze troche i ukruce mu to:) Niestety Polacy to raczej narod nieco zacofany i rasistowski( NIE WSZYSCY!!! ale wiekszosc) wiec to co ludzie robia we wlasnym zalresie jest ok ale to co inni to zle ade napaj nagamiti ola polonijanaaaaaaaaaa ja polonija hihihi male wtracenie z greckiego:) Oczywiscie nie wszyscy ludzie sa tacy sami jedni zli drudzy dobrzy ale nie o tym my tutaj rozmawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a grecy banda homoseksualistów
od czasów starożytnych, głupia babo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bys chcial byc zapewne taka banda homo jak oni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde temopta z wieksdzosci was wychodzi jestescie zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępota autorko tępota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby to cos powyzej bylo tym tepym polaczkiem hihihihi:) Gdybym byla taka tepa jak ty napewno bym nie pracowala tam gdzie pracuje tylko bym zamiatala klatki za marne 1000 euro miesiecznie:) Pozdrawiam Hej dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze niestety pisze tylko na kafe po polsku wiec zrobie i robie wiele razy bledy i mam to gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępota autorko tępota
no to się pomyliłaś , bo jestem inżynierem i nie muszę się szlajać, po świecie, bo mam swoje gospodarstwo rolne zmechanizowane.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny Dzieki za info o Dubaju. Tak wlasnie chcemy zrobic. Jego brat dwa lata pracuje w Dubaju wiec on znajdzie prace, bo ma dobre wyksztalcenie i pracuje teraz w znanej dobrej firmie wiec nie bedzie mial z tym problemu no i ma tez pojecie o zarobkach i kosztach w tym kraju. Na poczatek on chce jechac pomieszkac 3 miesiace a potem mnie sciagnac... Oczywiscie nie zgadza sie zebym tam pracowala ale ja sie upieram tylko nie wiem wlasnie czy mi bedzie ciezko znalezc prace. Skonczylam matematyke z informatyka w Polsce a angielski znam ale nie ze perfect... dogaduje sie bez problemu no bo gadamy po angielsku... na poczatek wezme to co znajde nie mam wielkich wymagan byleby pracowac... Przerazaja mnie tylko upaly, ale tez nie moge sie doczekac bo tyle co sie domarzne w polsce to w koncu sie wygrzeje hihihihihi.... Wiecie co tego jednego goscia co tu pisze to uwielbiam bo on/ona zna tylko 3 slowa: kebaby, pipy, i buhaha... porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdybym byla taka tepa jak ty napewno bym nie pracowala tam gdzie pracuje tylko bym zamiatala klatki za marne 1000 euro miesiecznie " Tylko żałosny babski mózg potrafi wymyślić taki idiotyzm . Prawda jest taka że was poziom umysłowy niewiele odbiega od waszych kochanych czaroskUrych , więc wasz mózg nie ma porównania z mózgiem prawdziwych białych meżczyzn = np. inżynierów z lat 60tych . Ciekawe czemu wtedy mimo wyrównania szans przez komunę nie było praktycznie kobiet inżynierów ? Ano dlatego że nikt nie tworzył zmotłochizowanego białego społeczeństwa i nikt nie obniżał poziomu wszystkich szczebli edukacji aby kobiety i małpiątka mogły je skończyć ;] Więc skończ tą żałosną paplaninę o twojej wielkopomnej inteligencji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm nie zarzekaj sie, bo znam kobiete, ktora skonczyla bankowosc, pracowala w PL w banku, a zycie tak jej sie ulozylo, ze teraz w Anglii sprzata... wiec nie wiesz co cie czeka w zyciu, nie zawsze tepaki sprzataja i nie zawsze na wysokich stanowiskach madrzy ludzie sa... dla niektorych to 1000E jest "zbawieniem", aby wyzywic rodzine... zadna uczciwa praca nie hanbi... narazie dzieki Bogu nie musz sprzatac, ale nigdy nie wiesz co sie moze zdarzyc, ja takze dziekuje Bogu, ze mam firme i dobrze nam sie wiedze, ale nie kazdemu sie w zyciu szczesci, a fortuna kolem sie toczy, dzis jestemy na gorze, a jutro mozemy byc na dnie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel jak bedziesz w dubaju to daj znac .. wyskoczymy sobie na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ze tak choc to plany na jesien:) moze sie uda na moje urodzinki w pazdzierniku;) Hmmm a ten gosc inzynier wielki czemu pisze ze mamy czarnuchow? hmmm Moje kochanie ma jasna karnacje jak ja choc nie powiem bo chcialabym zeby mial ciemna hihihihi ale obiecal ze przed naszym nastepnym spotkaniem pojdzie na solarke zebym sie nie ogladala za innymi hihihi Mowia tyle ze w krajach muzulmanskich kobiety sa nikim dla mezczyzn.... ciekawe co na to Polak: "Tylko żałosny babski mózg potrafi wymyślić taki idiotyzm . Prawda jest taka że was poziom umysłowy niewiele odbiega od waszych kochanych czaroskUrych , więc wasz mózg nie ma porównania z mózgiem prawdziwych białych meżczyzn = np. inżynierów z lat 60tych . Ciekawe czemu wtedy mimo wyrównania szans przez komunę nie było praktycznie kobiet inżynierów ? Ano dlatego że nikt nie tworzył zmotłochizowanego białego społeczeństwa i nikt nie obniżał poziomu wszystkich szczebli edukacji aby kobiety i małpiątka mogły je skończyć ;]" - porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Witam nowe kolezanki!Moze przestanmy odpowiadac na glupie zaczepki,na kretynskie wypowiedzi idiotow,tylko skupmy sie na sobie i poznawaniu sie nawzajem.Chyba ze ktos normalny bedzie mial normalne pytania odpowiadajmy.Inaczej to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×