Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Wlasnie siedze sobie w pracy i mnie szlak trafia!!!! Fru... masz racje jednak spoleczenstwo jest nietolerancyjne nie tylko polacy ale .... Ludzie wszystkich wrzucaja do jednego worka Ja jestem szczesliwa z moim mezem gdybym na innego trafila napewno bym za maz za niego nie wyszla Moj maz jest osoba spokojna Choc jego praca wymaga hmmmm nerwow i twardej reki bez skrupolow W domu jest osoba niekiedy mnie drazniaco bo za spokojny za to ja jestem wybuchowa:) Z nim jestem szczesliwa i z innym bym nie byla wiem to na sto prtocent Ludzie sie wypowiadaja nie znajac mnie ani jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet tu sa brudasy bleeee
zmiencie topic na zony terrorystow.......... brzydze sie wasza glupota zony brudasow i nie myle sie ze jstescie workami na sperme ciekawe jak to jest byc 2 czy 3 zona HAHAHHA w polsce ludzie sie rozwodza a brudasy se biora nowa zone lub wysadzaja sie ...sprawdzcie lepeij czy nie ma dynamitu gdzies w szafie.? HAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Rimm ja tez w pracy :P u nas zimno jak cholerka, ale przynajmniej juz troche tego sniegu ubylo :) atabasel ja cie podziwiam, bo ja jak mam sama do czegos zasiasc do konmi nie da sie mnie zaciagnac do tego, dlatego zapisalam sie na kurs, wczesniej tez kupilam sobie takie plyty i ksiazki do nauki w domu, ale po 4lekcji dalam sobie spokoj(no tez dlatego, ze nie moglam zrozumiec dlaczego w teg gramatyce jest to tak a nie inaczej, a moj maz nie umial mi tego wytlumaczyc, bo dla niego po prostu to jest naturalne, ze jest tak, a nie inaczej, wiec na kursie jest mi latwiej, bo kobieta super wszystko tlumaczy :) /. No ale ja mam tez taki slomiany zapal wiec... wczoraj mialam byc na kursie, ale nie poszlam :( heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :) fufuru swieta racja :) i witam w naszym gronie :) ja juz myslalam ze to nam zarzucasz pisanie bzdur.. do prawiczka oj.. widac ze skrzywdzony jestes.. fececi zawsze mowia ze nie maja sobie nic do zarzucenia.. choc nie powiem sa i tacy ktorym zdrada sie nie nalezy.. najdziwniejsze jest to ze jak kobieta zdradzi facet nazywa ja puszczalska a jesli facet ma kochanke to wtedy w gronie innych mezczyzn jest kims.. szkoda gadac.. tutaj moze zimno tak strasznie nie jest.. sniegu tez nie jest tak okropniasto duzo.. ale jak sie w wiadomosciach oglada co sie dzieje na tym swiecie to az strach.. zeby tylko nie przyszlo teraz ocieplenie bo znowu bedzie powodz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mooniska :) a w ogole jak udal sie obiad? Smakowalo im? Szkoda, ze wszystkie mieszkamy tak porozrzucane po swiecie, bo mozna byloby takie spotkanie sobie zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moppy :) no pewnie :) szkoda ze nie masz nk bo dodalam tam zdjecie.. najwiekszy szok wywolala moja zupka kalafiorowa :P bo do mielonych moj sie uparl i dodal pietruszke :P a mialam spytac gralas kiedys w ta turecka gre z cyframi?? mnie wlasnie niedawno nauczyli i staramy sie grac zawsze jak jestesmmy w 4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm no fajnie by bylo tak sie nam wszystkim spotkac :) moze kiedys bedzie nam dane :) jedziesz z mezem w tym roku do Turcji? moj mi obiecal ale zobaczymy co wyjdzie z tych planow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście nie mam córki, więc mi nie wywinie takiego numeru znajdując sobie na partnere życiowego, stojącego niżej w rozwoju kulturalnym osobnika. Mam natoiast synów, i gdyby, któryś chciał związać się z kobietą muzułmanką, szczerze bym mu odradzał. Żałosny jest widok tych kobiet muzułmańskich, ubranych jak zakonnice, i byłaby obrzezana, a więc, już półkobieta, i do kompletu nieszcześć, ich życie seksualne zaczęło by dryfować w kieunku ślepego zaułku seksu zwanego BDSM. Jedna z was już jest na tym etapie, chwaląc się jak lubi być chłostana, nic dziwnego. A jeśli bym miał córkę, zrobiłbym wszystko, żeby nie związała się z muzułmaninem, za pomocą prostych . prymitywnych średniowiecznych sposobów, niehumanitarnych, ale bardzo skutecznych. Pewne jest, że zmusiłby ją do przejścia na islam, a więc zanurzenie się w średniowiecze, a potem pewno by kazał się obrzezać, bo nieobrzezana kobieta jest nieczysta. A wtedy by zadziałało prawo, które oni przestrzegają, oko za oko, ząb za ząb. Razem z jej braćmi, byśmy go pozbawili żołędzi penisa i niech sobie wtedy żyje, przynajmiej będzie wierny i nie latał za polskimi dupodajkami. Taka jest moja opinia, i lata mi to dokładnie czy wam się to podoba czy nie, nie mój cyrk, nie moje małpy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta gra to okey i jest super :) , ja sie nauczylam przez internet w nia grac, wiec tez czasem gramy jak znajdzie sie wiecej osob/zauwazylam, ze malo kobiet gra w ta gre, tzn nie gra bo nie umie/; jak bedziemy w TR to musimy sobie kupic, bo tutaj w tr sklepach jeszcze nie widzialam co do wakacji w TR to insallah pojedziemy w tym roku; moj chce po raz pierwszy pojechac autem :O wiec jak pojedziemy autem, to napewno z kims, a pewnosc jest taka, ze z ciotka; tylko, ze moj mi obiecal, ze tak tydzien/dwa spedzimy z jego ciotka u jego rodziny/nawet dobrze, bo bede miala z kim pogadac :) i przynajmniej nie bede siedziala w domu, bo jego kuzynka-corka ciotki-tez nie znosi siedziec w domu/, a pozniej pojedziemy gdzies sami we dwoje, jakis hotel; ja bardzo chce jechac do Kapadokya i do tego miasteczka/wioski polskiej/zapomnialam nazwy, zaczyna sie cos na P, od polski i lezy niedaleko Stanbulu/ ja sie ciesze, ze juz polowe rodziny jego mam za soba, bo nie znosze tych pierwszych wizyt :O w sumie zostaly nam tylko jeszcze 2/3 ciotki do odwiedzenia; Mooniska a kiedy idziesz sie zapoznac z jego rodzina w DE? Tzn chodzi mi glownie o jego matke :O czy juz bylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allah Akbar Painal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allah Akbar Painal
jak muzułmanki zachowują dziewictwo....hahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondynie.. ile razy mamy Ci mowic ze obrzezanie kobiet to nie obrzadek religijny a kulturowy.. i to coraz zadziej juz stosowany.. widzisz Tobie sie nie da nic wytlumaczyc.. uwierz mi znam faceta ktory zakochal sie muzulmance i dla niej zmienil religie bo inaczej nie mogly jej nawet poslubic.. wiec zdarzaja sie takie przypadki.. moja mama tez mi tlumaczyla jak ja to bede miala zle i nie powiem zeby nie miala zdania o Turkach podobnego do Twojego ale po ostatniej wizycie w Pl je zmienila, nawet moj tato po raz pierwszy powiedzial do niego synu.. jesli Ty szanujesz nas ja uszanuje Twoje zdanie jesli nie szkoda mi tylko czasu spedzonego na konwersacje z Toba.. moppy a podasz mi ta strone gdzie ona jest :) ta wioska to Polonazkoiz czy jakos tak :) nie wiem moj mi obiecal ze pojedziemy ale czy sie uda to nie mam pojecia.. zalezy tez jak bedzie mial z praca czy znowu go nie wysla nigdzie w najlepsze miesiace lata.. mielismy szanse jechac teraz ale ten pobyt w Pl troche rozwial nam plany.. a co do mamusi w dalszym ciagu widzialam tylko zdjecia.. wiesz czasami mysle moze to i lepiej.. szkoda mi tylko dzieciakow jego brata bo ciagle o mnie pytaja a jak ona tam jest to nawet nie mam szans na to zeby je zobaczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne: musisz wejsc najpierw na http://www.okey.gen.tr/ nastepnie po prawej stronie na dole/nie podaje ci odrazu tej strony, bo czesto jest tak, ze jak odrazu wejdziesz, to ona nie dziala/ sa takie 3kolka i musisz kliknac na ta srodkowa misafir girisi. wyskoczy ci w lewym gornym rogu okienko: okey login, wiec wcisnij tylko tamam. Nastepnie zobaczysz, ze sie uruchomilo, to wcisnij: masa/lewa strona/, oznacza to, ze poszukaja dla ciebie wolnego stolu. Jesli pojawi sie masaya geldi oznacza, ze znalazl sie wolny stol, a w cudzyslowie zaznaczaja ile osob obecnie jest, np (*1) czyli jedna osoba, z ktora mozna grac/ja najabardziej lubie z 3bo jest wtedy szybciej, a z jedna nie lubie/. Mozliwe jest, ze pojawi ci sie: Oyuncu bekleyen masa yok, oznacza to ,ze nie ma wolnego stolu, wiec naciskaj caly czas/kilka razy 6 czy 7/; jesli do tego czasu nie pojawi ci sie zaden stol to po prawiej stronie musisz wcisnac Kes/czyli tak jaby wyjscie/, i nastepnie wcisnac Baglan/i znowu ci wyskoczy okienko, wiec wcisnij tamam/. Reszte zalapiesz podczas grania; powodzenia p.s. czesto jest tak, ze jest duzy natlok i moga byc stoly zajete, zawyczaj dzieje sie tak wieczorami; co do mamy jego, to tak czy siak bedziesz ja musiala kiedys poznac; nie ma co przekladac; moze zaproscie ja na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do prawiczka.. hmm widzisz Ty mnie chyba dalej nie rozumiesz.. mowisz ze wina kobiety jest to ze zdradza ale chyba zapomniales o tym ze kazda wina ma jakas przyczyne.. a za ta przyczyne najczesciej odpowiedzialny jest facet wiec on tez jest winny.. dziwisz sie kobietom ktore wierza w slowa pracujacym w hotelach barmanach ale hmm czy zwykly facet mowi im takie piekne rzeczy?? nie.. czesciej slyszy w domu ze znowu jest nie posprzatane albo ze znowu przytyla albo ze obiad jest niedobry.. jesli kobieta zdradza znaczy ze czegos jej w zyciu brakuje.. pomysl o tym w ten sposob.. ja nigdy nie zdradzilam swojego faceta i nie mam zamiaru bo on daje mi wszystko i nei potrzeba mi niczego wiecej.. oczywiscie nie bede tutaj pisac o kobietach dla ktorych liczy sie tylko seks bo niestety takie tez sa ale w to nie bede wnikac i o nich tez czasem powiem puszczalskie.. nie wiem jak kobiety mowia o swoich kochankach bo nigdy nie bylam w takiej sytuacji.. natomiast czy winczuja facetow?? wiesz jak moj byly mnie zdradzil to zastanawialam sie tylko dlaczego, co ja takiego zle zrobilam.. z czasem gdy wiedzialam ze nie mam sobie nic do zarzucenia zrozumialam ze to typ takiego faceta a nie innego.. czy teraz zle o nim mowie?? nie.. czasem poprostu mi go szkoda i tych wszystkich kobiet ktore skrzywdzil i krzywdzi w dalszym ciagu.. to tak jak z kobietami.. wszystko dziala w obie strony.. sa te ktore zdradzaja bo czuja sie niedowartosciowane i sa te ktore to po prostu lubia.. dzieki moppy pochwale sie dzisiaj mojemu jak wroci z pracy :) zreszta wlasnie przyszla paczka z jego nowa myszka do apple wiec nim ja dostanie to troche go poszantazuje :P bo juz nie mogl sie jej doczekac :) widzisz mi sie wydaje ze to on nie jest gotowy na to zeby mnie jej przedstawic.. ciagle mowi ze sie boi.. wiem troche dziwnie to wszystko wyglada ale ja cierpliwie czekam oczywiscie do czasu az mnie to zdenerwuje i wybuchne.. a uwierz mi ze juz nieduzo mi brakuje.. ostatnio tez sie poklocilismy o nia.. moi rodzice traktuja go jak syna.. zreszta bylismy teraz i mogl to doswiadczyc bardzo doslownie a ja w dalszym ciagu jestem jakby kims obcym.. on tlumaczy to tym ze jestem pierwsza ktora ma zostac przedstawiona jego matce i najblizszej rodzinie i obawia sie jakis dziwnych sytuacji.. mi sie jednak wydaje ze najbardziej chodzi tutaj o to ze ja niemuzulmanka.. sypiam z jej synem.. i moze on chce mnie w jakims stopniu przed czyms obronic nie wiem.. zostaje mi sie tylko domyslac.. a wiem jedno ze mial juz kilka spiec z nia o mnie wiec nie chce mu jeszcze dokladac wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja moge go w jakis sposob zrozumiec; byc moze jego mama ma bardzo twardy charakter, ze on boi sie zeby i jej nie urazic i ciebie nie stracic; moja tesciowa np ma b.mekki charakter, tzn nawet by muchy nie skrzywdzila, jest bardzo uczuciowe/my przyjezdzamy tam ona placze, odjezdzamy ona placze, w koncu powiedzialam mojemu na zarty, ze jesli przez nas te lzy to lepiej nie jezdzic w ogole ;) /; np ja mam w rodzinie taka babke/zona wujka/; typowa muzulmanka w negatywnym odzwierciedleniu; przykladowo: jej syn wyjechal do TR tam poznal dziewczyne/kobiete; ochajtali sie, ale ze ona nie nosila chusty, to musiala zaczac; matka jej rozkazywala, a synek nic nie zrobil, bo sie jej po prostu bal; a masz moze tak dobry kontakt z zona jego brata? Moze podpytaj ja jaka ona jest, co mysli o waszym zwiazku? Moze po prostu jest niezadowolona/co nie oznacza, ze zawsze tak bedzie, jest osoba starsza, mieszka w DE wiec widzi jak bardzo zepsute sa dziewczyny z EU, do tego niemuzulmanka... zrozumiale/ i okazuje to twojemu i twoj sie boi, ze ona moze ci cos powiedziec i bedziesz sie pozniej zle czula... no ale nie wazne co by mialo sie stac stac sie musi... im bardziej cie ukrywa tym bardziej jego mama moze cos podejrzewac, ze dlaczego on nie chce cie przedstawic... ja mojego przedstawilam moim rodzicom 5miesiecy przed slubem, a jego rodzine poznalam 2miesiace przed, ale to ze wzgledu na to, ze ja wczesniej nie chcialam/glupota, ale balam sie ich reakcji na to, ze ja Polka i niemuzulmanka/, choc on nalegal; teraz zaluje, ze nie poznalam ich wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczku Ty mnie chyba nie zrozumiales albo nie czytasz ze zrozumieniem.. napisalam ze to dziala w obie strony.. i zdarzaja sie przypadki zarowno kobiet jak i mezczyzn ktorzy poprostu to robia bo lubia taka ich natura.. wazne jest to zeby nie generalizowac wszystkich razem bo kazdy przypadek jest inny.. hmm mowisz porzadna kobieta odchodzi.. wiesz kobieta ktora jest w malzenstwie ma dzieci, pelni obowiazki nie tylko zony ale i matki nie zdecyduje sie odejsc od meza zeby zdradzic bo zrani tym nie tylko meza ale i dzieci.. dlatego czesciej mezowie nie wiedza o takich jednorazowych zdradach.. to tez prawda.. po za tym zastanow sie czy maz ktory kocha swoja zone nie jedzie z nia razem na wakacje?? czy wykupuje jej 14 dniowy pobyt w Turcji czy gdziekolwiek nie wiedzac co moze sie tam stac.. nie uwierze Ci jesli napiszesz mi ze maz pozwalajac zonie na taki wyjazd tak strasznie jej ufa.. bo oboje wiemy ze to nie prawda.. poprostu nie ma dla niej czasu albo sam ma kogos mlodszego i chce zeby zona wyjezdzajac dala mu wiecej czasu dla tej drugiej.. to wszystko to zwiazek przyczynowo-skutkowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy z tego co wiem to jego matka na poczatku nie akceptowala tez jego bratowej i tez nie miala tam latwo ale teraz jest juz lepiej chociaz z tego co mi sie wydaje jak one sa razem to i tak wiecej do powiedzenia ma matka.. czasami niby pyta mojego o mnie, kaze pozdrawiac ale ja jakos patrze na tym z przymrozeniem oka.. wiem ze ma znajoma ktora mnie widziala i ponoc jej tlumaczy ze tak nie moze i nie powinno byc ze ona powinna mnie poznac ale najwyrazniej nic to nie daje.. kiedys pamietam miala do mojego straszne pretensje ze nie jest z Turczynka bo dla niej Turczynki sa najlepsze.. to jest juz starsza kobieta i z tego co widze poprostu niektorych rzeczy nie da sie jej wytlumaczyc dziwie sie tylko czasami bo ona tym co robi rani wlasnego syna mimo ze mysli ze robi dobrze.. najbardziej mi szkoda mojego bo jest po srodku kocha nas obie i ta sytuacja tez go meczy.. napewno masz racje ze co sie ma stac to sie stanie.. jak to mowia co sie odwlecze to nie uciecze.. ja nawet nie chce meczyc mojego pytaniami o nia.. wiem ze ona wie wszystko bo moj jej opowiada ale najwyrazniej jakos nie jest tym zainteresowana albo poprostu nie ufa.. jakos niedawno byla sytuacja jak on u niej byl (ja bylam wtedy w Pl bez niego i czekalam jak dofrunie) ze o mnie rozmawiali ona miala wtedy gosci jakas ruska rodzine tylko tyle ze ta rosjanka ma dziecko z Turkiem i przeszla na islam.. to tez o mnie rozmawiali.. jak ta rosjanka uslyszala ze ja Polka powiedziala ze Polki zle takie i takie, ze kultury nie maja.. wiec widzisz jak ona sie naslucha od ludzi takich dziwnych rzeczy to nic dziwnego ze potem ma taki stosunek a nie inny.. moj ponoc strasznie poklocil sie wtedy z ta kobieta i wyszedl od matki.. dla niego takie sytuacje tez nie sa przyjemne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj prawiczku ja widze ze Ty na moje "a" masz "b" wiec moze lepiej zakonczmy ta dyskusje bo prawda jest taka ze oboje mamy po troche racji.. dla podsumowania i mam nadzieje ze sie z tym zgodzisz: zdrade kobiet mozna okreslic dwoma sposobami: 1. taka ich natura (wersja dla puszczalskich) 2. szukaja w zyciu czegos innego bo to co maja nie jest dla nich wystarczajace, w swoich zwiazkach czuja sie niedowartosciowane, w jakis sposob sa ograniczane itd.. hmm a tak w nawiasie moze porozmawiamy teraz o zdradzie mezczyzn bo z tego co widze to Ty ciagle o kobietach tak jakby faceci nie zdradzali.. a facet tez przysiega WIERNOSC MALZENSKA! hmm zaden kochajacy facet nie pozwoli kobiecie samej jechac na wakacje bo kochajaca sie rodzina odpoczywa razem.. jesli jedno z partnerow chce odpoczac jest to sygnal ze w zwiazku dzieje sie cos zlego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze ktos kogo zdradza tzm mie jest mu dobrze w zwiazku!!! i jest falszywy!!!!!!! To jest moje zdanie zawsze wina lezy po obu stronach nie ma ze to przez faceta czy kobiete Oboje sa winni! Glupoty gadasz ja z mezem wiele razy jezdzilam do jego pracy na wyjazdy jest udreka dla mnie wiec zostawilam Wiele razy sama gdzies wyjezdzalam i nic mi nie powiedzial ani wiem ze niezdradzil! Dla mnie zwiazek polefga na milosci szacunku i zaufaniu jesli tego nie ma nie ma zwiazku My mowimy sobie wszystko nie mamy tajemnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli dzieje sie cos zlego w zwiazku to trzeba rozmawiac prawiczku a nie pozbywac sie problemu w samotnosci bo to wlasnie samotnosc i za duzo wolnego czasu staje sie okazja do zdrady!! hej rimm :) ja nie mowie o wyjazdach sluzbowych bo moj tez takie ma i czasami nie ma go w domu nawet dwa tyg ale ja wiem ze jak wyjedzie to pracuje po 12 godz.. wiem jak bylo w Pl jak robil od rana do nocy zdarzalo sie nawet ze szedl do pracy w niedziele.. wiem jaki jest zmeczony.. nie jedzie tam zeby nic nie robic.. czesto jest tak ze nawet nie ma czasu zeby zjesc normalny posilek.. wiec nie mozna porownywac takich wyjazdow do wysylania kogos na wakacje dla odpoczynku.. zreszta o czym my tutaj rozmawiamy: NIE MA CZEGOS TAKIEGO JAK ODPOCZYNEK OD ZWIAZKU, MALZENSTWA CZY OBOWIAZKOW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta Rosjanka to cipa, a kto niby jezdzi do Turcji sie kurwic za przeproszeniem? Ruski; ostatnio nawet w wiadomosciach podawali; poza tym nawet w filmie komediowym bylo, wiec z niczego to sie nie bierze, nawet moj mowi... oczywisicie nie wszystkie zeby nie bylo, ze uwazam Ruski za prostytutki, ale przesadzila... moze zazdrosna, bo sie okaze, ze tak naprawde Polka potrafi byc dobra zona i gospodynia.... zazwyczaj takie cos z zawisci wychodzi co do zdrady, to uwazam, ze nie ma ona zadnego wytlumaczenia: 1.zdradzam bo przestalam/em kochac? to pierwsze rozstanie a pozniej droga wolna 2.nie uklada mi sie w zwiazku? rozmowa, a jesli ona nie pomoze, to rozstanie, a pozniej sypianie z kim popadnie powyzsze dwa punkty dotycza wszystkiego innego gdy nuda powiewa, gdy mezczyzna/kobieta przestal/a sie starac... 3.wiem ze po alkoholu nie panuje nad soba? nie pije, nie ma wytlumaczenia, ze bylem/bylam zamroczona alkoholem 4.zdrada bo sie lubi seks? to nie wiazac sie na stale Uwazam, ze zdrada jest zdrada, nie wazne dlaczego sie wydarzyla, kiedy w jakich okolicznosciach; ja sie stosuje do powyzszych punktow i uwazam, ze rozkladanie nog/badz wsadzanie, gdy sie ma partnera powinno nastapic dopiero po uwczesnym zakonczeniu zwiazku. Tu chodzi o zwyczajny szacunek do drugiego czlowieka A wakacje osobno? Zalezy gdzie, bo np czasem ja jade do pl na tydzien sama, a raz moj tez byl u rodzicow sam na tydzien; ale inne formy wakacji to we dwoje, poniewaz i tak mamy malo czasu dla siebie w przeciagu roku, to dlaczego jeszcze wakacje marnowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jesli w zwiazku ktos chce odpoczac tzn ze jest koniec tego zwiazku Jak mozna odpoczac od kogos kogo sie kocha? Moj jak ma wyjazd to potrafi niespac tydzien ewentualnie wiecej ani prawie nic nie jesc:( Moj maz nie wyjezdza sobie na wczasy bezemnie Zawsze razem jezdzimy bo brakuje nam siebie i chcemy pobyc troche czasu sami:) Mi sie zdarza wyjezdzac do polski gesto i czesto Jakos go niezdradzam:):):) nawet mi to na mysl nigdy nieprzyszlo A facet zdradza tak samo jak kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy masz racje jesli komus niejest dobrze w zwiazku to sypia z innym ale po co trzymac kogos obok siebie jesli jest zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapiczka71
a powiedzcie mi dziewczyny bo właśnie niedawno wróciłam z Syrii i byłam tam około roku-jestem pewna sprzeczności co do życia z muzułmaninem-warto czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A warto zyc z Katolikiem? Ateistom? Zalezy od czlowieka, jesli jest dobrym czlwiekiem, ma swietny charakter, potrafi uczynic cie szczesliwa, to warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie o to mi chodzi jesli maz wysyla na urlop zone sama bo jak twierdzi musi odpoczac on lub ona bez znaczenia to cos jest nie tak.. jesli dwoje ludzi sie kocha to kazda wolna chwile chce spedzac razem a nie wyjezdzac zeby odpoczac od partnera.. czesto jest tak ze ludzie tkwia w tak zwanych trójkątach taka jest prawda jedni o tym wiedza i sami sie na to godza a drudzy nie wiedza.. macie racje zdrady nie mozna usprawiedliwiac ale trzeba pamietac o tym ze w niektorych przypadkach wina jest po obu stronach.. nie ma bardziej lub mniej winnego.. jesli jest tak ze facet albo kobieta zdradza to moze po prostu juz nie kocha.. nad tym tez trzeba sie zastanowic.. ja wiem co czulam jak sie dowiedzialam ze zdradzal mnie moj byly maz chociaz szczerze mowiac ta wiadomosc dotarla do mnie juz w trakcie rozwodu i tylko dolozyla gwozdzia do trumny.. wiec nie mozna wszystkich zdradzajacych i zdradzonych wrzucac do jednego worka bo kazdy przypadek jest inny.. sa tacy co zdradzac lubia i nic sie na to nie poradzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy a co do tej rosjanki wiesz mi sie tez wydaje ze rosjanki zawsze walcza z polkami, zawsze chca byc te lepsze.. nie wiem skad to sie bierze dla mnie to jest glupie.. tutaj np poznasz rosjanke po mocnym makijazu i ogolnie po sposobie bycia sa np o wiele glosniejsze od polek czy niemek.. oczywiscie nie wrzucajac wszystkich do jednego worka bo sa i tez te normalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×