Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość he he he
A miałam wrażenie, ze jestem po waszej stronie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bmblondyn masz juz plan?masz juz plan jak dac sobie rade z muzulmanami?czy przyjmiesz taktyke naszego krola pod Wiedniem???buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he nie rezygnuj kolezanki zle cie zrozumialy,ja zrozumialam ze to byla ironia,zostan z nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he moze zle sie wypowiedzialas ewentualnie my ciebie zle zrozumialysmy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki chcialas porozmawiac na temat dyskryminacji kobiet,wiesz cos na ten temat z autopsji?czy po prostu interesuje cie ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Aaliyah30 moge dodac Cie na nk? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety sa i beda dyskryminowane ze wzgledu na swoje slabosci!!! ktore faceci wykorzystuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorki
I wiem i interesuje mnie. Link, ktory podalam do gazety wyborczej niezbyt mi wyszedl. Ale tam wlasnie jest artykul o dyskryminacji kobiet na calym swiecie = to co pisze he he he to szara rzeczywistosc wiekszosci kobiet, nierownosc placowa przy identycznym stanowisku (wiek, wyksztalcenie, zakres obowiazkow i odpowiedzialnosci - facet zarobi wiecej). Kobieta zeby dorownac mezczyznie zawodowo musi byc duuuzo od niego lepsza. Stad tyle singielek - nie chca godzic kariery z obowiazkami w domu. Zreszta spojrzcie na zarobki gwiazd showbiznesu - roznice ida w miliony dolarow. Co tu duzo gadac. Latwiej, tak jak pisze he he he zauwazyc to u innych - islam, niz na wlasnym podworku. Nie jestem feministka. Raczej szukam prawdy obiektywnej. I jestem w tym wieku, ze stac mnie na takie szalenstwo. Moj partner - Turek jest takim samym wariatem. Rozmawia sie o tyle ciekawiej, ze on zna obie kultury - europejska i muzulmanska ale ja jestem pasjonatem i historii i socjologii, wiec zawsze jest temat do rozmow. POWTARZAM - ROZMOW. Dawno doszlismy do wniosku, ze glownym problemem ludzkosci jest nieumiejetnosc komunikowania sie. To tak pokrotece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Aaliyah30 jaki masz nick na nk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nieraz chetnie daje sie wykorzystywac,i te moje slabosci.Nieraz mowie "bo ja jestem kobieta"i daje mezczyznom sie "wykazac"haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Rimm jest ladna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Aaliyah30 :) ale ty jestes mila ;) Sorrki ale ja czesto tu nie zagladam, weszlam tutaj zeby zobaczyc czy ta polka z anglii sie odezwala bo podawalam jej moj mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Strasznie duzo, weszlam w Rimm znajomych i cie znalazlam slonko;) Dodalam Cie, ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Aaliya30 przegladam twoje fotki :O laska as fuck ;) A po jakim sie porozumiewasz ze swoim facetem? A to ty jestes z turkiem i w niemczech? Bo chyba mi sie cos pokrecilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
;) supcio, jak sie poznaliscie? W polsce? Moja ciotka byla z arabem byl z nia w polsce. OJEJKU JAKI ON BYL SLICZNY OJEJKU MYLAM TAKA MALUTKA WTEDY, MIAL NA IMIE AHMED :D tAK mi sie podobal ;) Ona pracowala we francji potem wyjechali do polski i mieszkali razem, potem sie nie ukladalo miedzy nimi, byl zazdrosny sprawdzal ja , i sie rozstali. Jaki on byl sliczny ;) Mam z nim zdjecie, tylko mama wyciela jego glowe i mnie tylko zostawila ;( bym sie popisala a tak to nie :(((((((( :D lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) widze ze przybylo nam do grona kobiet :) fajniutko :) wiecie mi sie wydaje ze juz tyle ludzi nas atakuje ze niektore z nas odbieraja nawet obiektywny komentarz jako zlosliwy.. (mam nadzieje ze nikogo nie urazilam..) to chyba wynika z tego ze stworzylysmy ten topik po to by moc sie wygadac a ciagle sie bronimy przed jakimis glupimi i bezpodstawnymi komentarzami.. moze z czasem to minie i bedziemy miec tutaj mila i rodzinna atmosfere :) dzisiaj opowiedzialam mojemu facetowi o naszym blondasku ze go tak nazwe i wiecie co mi powiedzial ze madrzy ludzie nie powinni sie wdawac z takimi typami w dyskusje i nie wiem jak wy ale ja sie do tej rady zastosuje i jesli pojawi sie nastepny blondasek tez mam zamiar to ze tak po polsku napisze olac!! PS wczoraj spalila mi sie ladowarka do laptopa w nocy.. dzisiaj dzwonilismy do hp i musze na nowa czekac do 3 tyg ale moje kochanie z dwoch innych skleil jedna ktora pasuje :) i moj laptop dziala wiec nie musze pisac na tej okropnej niemieckiej klawiaturze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha szalona jestes :-)poznalismy sie w Holandii,zaliczylismy Holandie,Niemcy,Belgie i w koncu osiedlismy w Polsce,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
moniska ale ja nikogo nie obrazam a skad ze ! . Tez jestem z muzulmaninem, musimy sie wspierac przed tymi polskimi typami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
haha ja jestem lepsza hahah zepsulam swojego laptopa haha potem uzywalam mamy i tez zepsulam hahah :D:D:D:D:D mojego sie nie dalo naprawic ale i tak szajska firma byla, teraz mam lepszy lol;P , ale i tak nie uzywam bo nie mam antyvirusa, uzywam mojego narzeczonego ;) lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Ale mamuski laptop byl duzo lepszy i sie naprawil , wczoraj od naprwy przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam hp moj to tego apple ale ja tego nie umiem obslugiwac i mnie denerwuje :P oprocz tego na gorze jest stacjonarny ale to specjalnie do tych programow na te jego maszynki :P a tate jednak zostawiaja u nas w szpitalu jednak nie beda go przewozic bo sie okazalo ze nadal ma ta bakterie tylko tyle ze jest uspana i musza ja wybic do konca.. bo inaczej moze zaatakowac znowu.. tatulek sie pogodzil i juz jest lepiej w kazdym razie denerwuje mnie to ze w Pl w szpitalach ludzi traktuja jak przedmioty.. w De ogladam taki program o ambulansie weterynarzy uwierzcie oni te zwierzeta lepiej traktuja niz u nas lekarze ludzi w szpitalach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
A ja czekam na mojego jak wroci z pracy ;) Nie miaszkamy razem ale przyjdzie do mnie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... Blagam o rade, pomozcie mi bo jestem confused... Wy juz macie to za soba a ja wciaz przed soba i zaczynaja sie schodki... Chcemy zamieszkac razem... Ale Moj mowi ze zeby zamieszkac razem musimy sie zareczyc... Tylko ze dla niego zareczyny nie znacza tylko ze kupi mi pierscionek ukleknie powie piekne slowka i Amen... Tylko to jest tez papierek... Musze podpisac papierek ze oficjalnie jestesmy zareczeni... Ze moge go podpisac w swjej ambasadzie i nic tam przede mna nie bedzie ukryte ze to tylko papierek ze jestesmy zareczeni... Ale ja sie nie zgadzam na zadne papierki!!! Nie chce bo nie wiem co sie dokladnie za tym kryje jestem bardzo nieufna mimo ze go kocham nie potrafi mi przejsc przez glowe mysle ze a moze jednak jestem tylko glupia zakochana dziewczyna... Wiec zawsze jestem ostrozna... On nie zgadza sie na mieszkanko razem bez papieru a ja nie zgadzam sie na papier... Co wiedzie o tym dokumencie? Wy tez mialyscie takie zareczyny? ta formalnosc jest konieczna? On mi mowi ze poprostu gdybym byla w ciazy to on nie chce takiej sytuacji tylko chce ze gdyby gdyby gdyby to jestesmy formalnie zareczeni... Co to jest cholera czy te zareczyny to az taka wazna sprawa? Powinnam sie zgodzic? Powiedzcie mi cos plz. Ja jestem pozno na necie bo pomiedzy 9 a 11 ale wszystko przeczytam i dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×