Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Gość kapiczka71
no tak ale to obrzezanie?chociaż w sumie macie rację że żli ludzie są wszędzie i szczęście od człowieka zalezy a nie od kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapiczka71
no że może nagle narzeczony zechce żeby to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co??? jesli myslisz ze moze sobie tego zazyczyc to lepiej go zostaw.. dla mnie to co napisalas jest jak z choinki zerwane i niedorzeczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi? Bo piszesz dziwne i niezrozumiale; po 1. jesli chodzi ci o to, ze narzeczony kaze ci sie obrzezac, to znaczy, ze robisz tutaj marna prowokacje, nigdy nie mialas do czynienia z prawdziwym muzulmaninem/gdybys miala nie przyszlo by ci to nawet do glowy, poniewaz obrzezanie nie ma miejsca w Koranie/ po 2. jesli chodzi ci o narzeczonego, to niech sie obrzeza, jego sprawa, ty nie bedziesz czula chyba zadnej roznicy po 3. jesli chodzi ci o to, ze jesli bedziecie miec syna i on go bedzie chcial obrzezac, to wejdz na internet, poczytaj po obrzezaniu, a pozniej wroc, przynajmniej o troche madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska wyslalam do ciebie maila, wiec jak bedziesz miala chwile czasu to zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy nawet nie wiecie co to jest obrzezanie, a próbujecie coś gadać. Obrzezanie dotyczy tylko i wyłącznie męzczyzn, i polega na usunięciu kawałka napletka. Nazwijmy to obrzesanie sunnickie, polegające na usunięciu żołędzi łechtaczki, jest okaleczeniem, obrzezanie to by było gdyby usunięto napletek łechtaczki. A muzułmanin , który chce aby żonie usunięto łechtaczkę, ma nadzieje, że nie będzie odczuwać przyjemności z seksu i tym samym, nie będzie go zdradzać, i to jest to całe obrzezanie.... Istnieją jeszcze inne bardziej okrutne obyczaje, wystarczy przeczytać "Kwiat pustynii". I widzę ,że bardzo mało wiesz w tym temacie, bo jest bardzo bolesny problem, oczywiście tuszowany, przez konserwatywnych muzułmanów i ich przywódców religijnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moppy nie mam meila :( nie wiem co jest moze skrzynka mi padla.. blondyn zajrzyj najpierw na wikipedie nim cos napiszesz.. Obrzezanie mężczyzn U mężczyzn obrzezanie oznacza co najmniej amputację dużej części napletka i ma miejsce w niedługim czasie od narodzin dziecka, lub (w innych kulturach) w wieku pokwitania, jako akt rozpoczęcia dorosłego życia. Wiele form obrzezania polega jednak także na rozmaitych sposobach okaleczenia żołędzi, uniemożliwiając masturbację. Według niektórych ludzi obrzezanie mężczyzn jest aktem pozbawionym okrucieństwa dzięki wykorzystaniu metod sprawiających mało bólu i z użyciem odpowiednich narzędzi. Istnieją jednak organizacje walczące o zaprzestanie obrzezania (szczególnie noworodków), które rozumieją ten akt jako pogwałcenie praw człowieka. Najczęściej akt obrzezania polega na odcięciu części napletka, usuwane bywa też frenulum. Jednak zabieg z okaleczaniem żołędzi jest do dziś obecny u Arabów – nawet w tych częściach społeczeństw, które uchodzą za najbardziej cywilizowane. Według niektórych opinii, najpoważniejsze w skutkach obrzezanie mężczyzny nie powoduje istotnych zmian w budowie jego ciała i nie narusza żadnych żywotnych funkcji. Istnieją też jednak rozbieżne relacje na temat dodatniego bądź ujemnego wpływu obrzezania na przebieg aktu seksualnego i psychikę. Odsetek populacji obrzezanych mężczyzn na świecie jest oceniany na około 20-30%, z czego większość ze względów religijnych lub kulturowych. Obrzezanie kobiet U kobiet, w odróżnieniu od obrzezania mężczyzn, akt ten jest znacznie częściej bardzo drastyczny, bolesny, oraz często dający efekt zachowania higieny wręcz odwrotny od zamierzonego. Polegać może na usunięciu różnych fragmentów zespołu sromowego, aż do całkowitego usunięcia wszelkich części ciała znajdujących się na zewnątrz od wejścia do pochwy, łącznie z amputacją łechtaczki i zaszyciem, co najmniej częściowym, samego wejścia do pochwy. Wyróżnia się różne formy obrzezania kobiet: * klitoridotomia – obrzezanie fałdu skórnego przykrywającego łechtaczkę (analogiczne do obrzezania mężczyzn) * klitoridektomia – wycięcie całości lub części łechtaczki – rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów quasi-chirurgicznych jest stosowane nawet w społecznościach Arabów zamieszkujących USA; * obrzezanie łechtaczki i małych warg sromowych; * wycięcie całego sromu i zszycie otworu, zwane obrzezaniem faraońskim, nadal obecne w krajach północno-wschodniej Afryki – może polegać nawet na stosowaniu wrzątku oraz wyskrobywaniu fragmentów ciała zamiast ich odcinania; * diewikodermia – wydłużanie warg sromowych i łechtaczki, rozcinanie krocza (aż do odbytu) i rozszerzanie otworu pochwy oraz częściowe odcięcie warg sromowych mniejszych i części waginy. W przeciwieństwie do obrzezania mężczyzn, obrzezanie kobiet jest uznawane przez wiele środowisk i organizacji za pogwałcenie praw człowieka – jest bardziej drastyczne, a w niektórych kulturach jest nawet wręcz specjalnie aktem mającym sprawić ból, co ponoć ma dawać dodatkowy efekt "oczyszczający". Jednak nawet bardziej cywilizowane akty obrzezania kobiet, jak odcięcie ostrym narzędziem łechtaczki przez specjalistę, budzą protesty wielu osób na całym świecie jako akt nieuzasadnionego niczym okaleczenia człowieka z istotnej części jego ciała, wpływające na jego funkcje seksualne. Stanowi to ich zdaniem kulturowo akt uprzedmiotowienia kobiety w stosunku do mężczyzny, którego celem ma być obniżenie jej libido. Inni podkreślają znaczenie tego typu praktyk dla lokalnej tradycji (rytuał inicjacji) i więzi społecznych. dalej twierdzisz ze u kobiet obrzezanie nie jest mozliwe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn a co ty pier***lisz???? Jak maz zechce to wytna zonie lechtaczke kur****a jakie glupoty idz lepiej do zony i z nia siedz!!!!!!!!!!!! HEEEE Jak bralismy slub szych powiedzial ze najpierw w lozku maz ma mnie zadowolic a pozniej siebie tzn ja mam miec orgazm a pozniej on wytrysk!!!!! Bez lechtaczki gowno z tego PRAWDA???? Tak my sie nie znamy na tym nic o takich sprawach nie wiemy Napisz nam jeszcze ze nasi mezowie nie widzieli w zyciu Koranu Bo ty kur*** a wiesz najlepiej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rytualne usuwanie łechtaczek metodą zabiegów chirurgicznych jest stosowane głównie w Afryce Środkowej oraz do niedawna praktykowane legalnie w Egipcie (co rzekomo wiąże się z tradycją faraońską). Praktycznie prawie niestosowane w innych krajach arabskich oraz islamskich i nieznane m.in.: w Tunezji, Algierii, Maroku, Jordanii, Libanie, Turcji itd. Obrzezanie kobiet praktykowali również egipscy chrześcijanie – Koptowie. Nie jest ono jednak związane z religią jako taką w odróżnieniu od obrzezania mężczyzn – jedynie z tradycją danego kraju lub regionu. Występuje głównie w Etiopii (również praktykowane przez etiopskich Żydów), Kenii (gdzie dominującą religią jest chrześcijaństwo), Erytrei, Sierra Leone, Sudanie, Somalii, Gambii, Czadzie, Mali, Nigerii, Kamerunie, Indonezji itd. W kulturach ludów mniej rozwiniętych obrzezanie kobiet jest znacznie bardziej okrutne. Może polegać nawet na stosowaniu wrzątku oraz wyskrobywaniu fragmentów ciała zamiast ich odcinania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mooniska wyslalam jeszcze raz teraz na 100% doszlo pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dla tych co nam zaraz napisza ze w Koranie nakazuja obrzezanie kobiet Pośród współczesnych uczonych prawa islamskiego, al-Sajjid Sabiq pisze w „Fiqh al-Sunna”, że wszystkie hadisy dotyczące obrzezania kobiet są słabe i żaden nie jest autentyczny. Podsumowując zwyczaj obrzezania kobiet jest praktyką wynikającą z przedislamskich praktyk plemiennych, nie znajdującą oparcia w sunnie Proroka Muhammada (pokój z nim), a więc nie mającą nic wspólnego z islamem.Ponieważ obecne osiągnięcia nauk medycznych udowodniły szkodliwość tego zabiegu (poza przypadkami, kiedy jest wskazany ze względów medycznych) uczeni zaznajomieni z tematem uważają, że jest on z islamem niezgodny.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja ci juz tez zdazylam odp; tam sa 2linki sama sobie zlookaj :) lece do domciu :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taanya
moj partner jest obrzezany i ja juz sobie nie wyobrazam seksu z posiadaczem 'normalnego' penisa! nie wiem w ogole czy ja tu sie moge wypowiadac, moj ukochany pochodzi z kraju muzulmanskiego ale jest niewierzacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozesz :) kazdy moze :) witaj :) moppy sprawdz meila jak bedziesz w domku :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tanyya:) Widze dziewczynki ze w roznym czasie siedzimy na kafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja jestem caly czas :P hihi dopoki moj facet nie skonczy swojej maszynki to tak bedzie niestety, ze w tyg bedzie mi mniej czasu poswiecal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniska a jaka maszynke on robi:):):) ja za pare dni sama bede siedziala bo moje kochanie ma robote:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rimm dlugo by gadac i tlumaczyc.. w tak bardzo krotkim skrocie ta maszynka ma podklejac tasma klejaca takie wielkie kilkutysieczne role z pocietym na etykiety papierem ech hihhi to trzeba po prostu zobaczyc :P ona musi wspolpracowac z inna i do tego trzeba napisac specjalny program komputerowy i ten teraz godzinami siedzi nad tym programem bo maszynka juz gotowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim raczej niezbyt ciekawa praca:) ale dochodowa Wspulczuje cie !!! mnie to by szlak trafil Jak moj jest w domu i probuje czyms sie zajac to od razu przylarze :) i mu marudze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimm, co ciebie takie nerwy złapały, to co piszą, to tylko piszą a życie swoją drogą....Koran? napisany jest tak , że można każdy werset interpretować jak się chce..... Co ty możesz powiedzieć, o życiu seksualnym, będąc byc może tylko z jednym męzczyzną, bo dla muzułmanina musiałaś być dziewicą... ja mam za sobą, nie 10, czy 20 zbliżeń z kobietami, ale kilka tysięcy, we wszystkich możliwych konfiguracjach, włącznie z zapładniającymi, czy szybkimi numerkami.....więc tak nie fikaj, bo jeszcze gówno wiesz o życiu pszczół.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja musialam byc dziewica??? Dobre tak dla wiadomosci to pare dni temu zamiescilam moje nazwisko na z nk na topiku Jak chce ci sie szukac to zobacz jak wygladam i ile mam lat ok i nie zadna pszczolko Pisz to co z czym masz stycznosc a nie bo ktos cos powiedzial ok??? Gdybym ja napisala ze mialam kilka tysiecy czy jakos tak stosunkow to bym uslyszala ze jestesm kur*****a no nie? Uwierz mi moj maz niebyl moim pierwszym partnerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondyn a tak przy okazji to dobry jestes jak pare tysiecy:):):) Praktyka czyni mistrza ! hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki!Co u was nowego?bmblondyn ja utwierdzam sie w przekonaniu ze ty jakis skrzywiony psychicznie jestes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Juz sie nie moge doczekac mojego wyjazdu do pl:) 16 dni moje kochanie bedzie skazane na mnie cale dnie ze mna:) Aaliayh co slychac ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabman
rimm, podaj jeszcze raz, bo nie widze nigdzie twoich namiarow na konto nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×