Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

Tak myslalam... Powiedzcie mi co oznaczaloby gdybym wziela normalny slub z nim? C jest dla mnie najlepsze w takiej sytuacji? Czy jesli podpisze z nim ten slubny kontrakt to jest on wazny w Polsce? Jestem jego zona tutaj tez? Bo chyba juz lepszy jest norm,alny slub niz "slub" ktory nie daje mi zadnych praw... Co sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno co trzeba miec zeby dostal wize do Europy? Bo przeciez trzeba szukac wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli z nim pojdziesz do meczetu tam wezmiesz slub to to nie jest wazne w polsce oczywiscie jesli ty masz papier z tamtad!!! Jesli jestescie razem sypiacie ze soba ale bez seksu to znaczy ze on nie traktuje ciebie jako swojej kochanicy tylko cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wizie do europy zapomnij!!! nie jest tak latwo ! Musi miec zaproszenie od kogos kto zarabia przyzwoite pieniazki i ma mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno co trzeba miec zeby dostal wize do Europy? Bo przeciez trzeba szukac wyjscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Girl_UK
Dziewczyny chyba rozstane sie ze swoim :(. POdow = nie szanuje mnie, i ma mnie za nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom to jest tyle inaczej mu nie dadza wizy no i wiza nie jest jednoznaczna z wjazdem do pl niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic w takim razie jesli mu na mnie zalezy to ruszy niebo i ziemie zeby sie dostac do Europy lub do USA... Jak ja Wam zazdrszcze... Hej uk girl Co sie dzieje? A skad jest ten Twoj chlopak? Gdzie mieszkasz w Uk? Bo ja tez tam mieszkala sporo czasu... Ja bylam w Peterborough:D A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam nieda rady tam dojechac:( niestety!!! Jak kiedys mielismy jechac do pl moj maz ma papiery ale ja jestem osoba ze musze miec wszystko poprosty zapewnienie ze wszad z kad mozna miec Zadzwonilam do ambasady w gr i pani mi powiedziala ze ON MA ZASZCZYT BYC MEZEM POLKI oczywiscie zrobilam im awanture no i mnie przepraszala Wiec bedzie mu samemu trudno cokolwiek zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma rodzine w Stanach i w Niemczech wujka... wiec moze oni mu pomoga... Bo jak ja mu moge pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętajcie co powiedział kato
W żadnej religii czy światopoglądzie kobieta nie jest tak szanowana i uważana, jak w chrześcijaństwie. (Bernard Haring, teolog katolicki, XX wiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atabasel jesli on chce sie dostac do UE to daj znac sie dostanie dojedziesz do Grecji????? Wszystko mozna zalatwic!!!:) Z Syrii skad jest dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
no nie, dobre...to sie ubawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ma rodzine to moze liczyc na wize ale musza miec zarobki do wyslania zaproszenia!!!!!!!!!!! do tych co mowia he he he he he ludzie sa wszyscy tacy sami i ze jeden ksiadz katolik hmmmm np zgwalci dzieko to jest cisza ze wie3lu polakow bije zony jest cisza ktos cos moze wlasna autopsja????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
sory to było do wypowiedzi "pamiętajcie co powiedział kato"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A USA to nie EUROPA:) Ale sluchaj jesli ma byc dobry to nie ma znaczenia gdzie oczywiscie u niego w kraju sa troche innego reguly niz w UE rozumiesz???:) w domu masz UE a na zewnatrz niekiedy co innego niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a co tutaj sie znowu dzieje.. :P hej he he he bo wczoraj juz Cie nie bylo jak sie pojawilam :) atabasel.. wybacz ale hmm dla mnie to wszystko jest dziwne.. wiem ze pewnie go kochasz ale ja mimo wszystko balabym sie.. Girl Uk a co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniska ja wiem o jednym papierku jakies chore zareczyny cos mi sie tutaj nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he he he
Tak sobie poczytuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosilam jednego kolege do nas na kafe ( chyba sie nie obrazicie???) jest muzulmaninem i sadze ze wie w sumie od nas lepiej w pewnych sprawach?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mu powiedzialam ze niczego nie podpisze... Zobaczymy jaki bedzie jego krok... Nie wiecie jakie to trudne... Moze on chce dobrze dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje moze byc dobrze moze i nie! Ale w sumie dokument z ambasady ze jestescie zareczeni co to jest??? U nich jesli on chce byc czysty i zyc zgodnie z Islamem to musi wziasc slub z taba nic wiecej!!!!!!!!! oczywiscie jesli traktuje ciebie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdzies przeczytalam ze w ambasadzie mozna podpisac tylko dokument slubu lub dokument zawarcia tego slubu tymczasowego.. ale znowu co ten dokument ma sie do prawa i jaka ma moc tego tez powinnas sie dowiedziec.. nie wiem dla mnie to troche popaprane.. moze nie powinnysmy dziewczynie mieszac w glowie bo tak do konca nie wiemy o co jemu chodzilo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w koncu moje kochanie wraca do domu zjem i spadamy gdzies na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak z nim pogadam o co mu chodzilo dokladnie to wam wszystko napisze :P Dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi miec zaproszenie od kogos jesli tego nie ma musi miec ubezpueczenie w kraju UE jesli nawet wiezmiecie slub w UE to jest nic:( napisz do mnie na maila mojego moze ci cos pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pamietajcie co powiedzał
mysle ze w swiatopogladzie laickim kobieta jest bardziej szanowana niz w chrzescijanskim, w kazdym razie na rowni z mezczyzna, bo chocby zadnych zebr Adama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×