Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

dziwię się wam naprawdę:O każda z was żon muzułmanów na swoje racje i twierdzi że ma super cudownego męża więc po co to wpieracie komuś kto arabów, muzułmanów czy jak ich tam zwał uważa ża człowieka niższej kategorii, pytam się po co.... żyjecie sobie tak jak chcecie bo nikt za was życia nie przeżyje, ale po co tak na siłę chcecie wmawiać komus swoje rację co rusz udawadniając że muzułmański mąż jest lepszy od polskiego .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadna z nas nigdy nie stwierdzila ze sa lepsi od polakow,a chciala dowiesc ze sa rownie wartosciowi jak inni.nic nikomu nie wpieramy a jedynie odpieramy bezsensowne ataki gdyz czujemy sie osobiscie zwiazani z tematem,poza tym to nasz topik i nie zapraszalysmy tu tych niedowiarkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi mi o wmawianie komus czegos Tylko czemu Ci ludzie nie znajac nas i naszych mezow wmawiaja nam ze mamy obciete lechtaczki hihihiihih czy jakies inne absurdy?Ja bronie swojego meza i naprawde boli mnie jak ktos mowi ze mnie bije czy cos i nie widzi co sie obok niego dzieje Wczesniej napisalam ze bylam w zwiazku z polakiem ktory niestety pil wiele razy chcial na nie podniesc reke itp Ci ludzie niemoga zrozumiec ze my wszyscy jestesmy takimi samymi ludzmi i jak u polakow sie trafiaja zli tak samo u arabow czy innych jaka jest roznica miedzy ludzmi? wiezymy w Boga a Bog jest jeden kolor skory? jak sie opale jestem mulatka wiec o co im chodzi? To co my im odpowiadamy to jest obrona naszych najblizszych ktorzy nas kochaja i szanuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moppy:) jeszcze nam brakuje moniski ale ona w pl chyba juz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie odpisze ci bo mi stronka nie stronka nie wchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienadziwdze ciapaków
bez szacunku dla wszystkich polek które są z ciapkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam zaczelam czyatac ale juz nie mam sily spadam spac bo jestem padnieta dzisiejszym dniem i glupota ludzka:) trzymajcie sie dziewczynki moje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zona jakiegos araba???? bo topic jest do zon muzulmanow wiec czego szukasz podniety?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Rimm na koniec walnęła jak gajowy jajami o sosnę....no to teraz ci napiszę dlaczego nie muszę się obawiać że mi żona poleci na jakiegoś araba....oglądalismy w tv u Cejrowskiego, i jakieś reportaże z krajów arabskich i tam młodzieńcy chodzili po ulicy trzymając sie czule za rączki, u nas jest to jednoznaczne, u nich to normalka.... żona posumowała jednym znanym słowem na "p", więc jak widzisz nie muszę się obawiać. Obawiaj się raczej ty aby nie zobaczyć swojego mężusia w czułym trzymaniu sie za rączki z jakimś muzułmańskim młodzieńcem..... to czy wy jesteście żonami muzułmanów interesuje nas w takim samym stopniu, jakbyście były żonami kosmitów, Fidela Castro, czy murzyna z Bambuko, i czy ten muzułmanin jest dobrym człowiekiem, czy boskim kochankiem....Dlaczego muzułmanie są tak żle widziani i takie budą negatywne emocje. Co tu dużo gadać, 11 września, samobójcze zamachy, w których giną młodzi zamachowcy i tysiące ludzi nieprzygotowanych na śmierć, osierocając innych...sieją zło, więc i zbierają zło.....młodzi ludzi zamachowcy, chłopcy i dziewczęta, zamiast kochać się , giną i zamieniają się w śmierdzące trupy.....przykład po zamachu w Rosji, leżeli na słońcu i tylko na nich muchy srały, żałosne wypiardki.. Dlatego, powiem okrutną prawdę, nie chciałbym mieć za sąsiada muzułmanina, bombę zegarową co nie wiadomo , kiedy może mnie zamordować, bo jest niewierny.....i rasistą nie jestem, bo miałem na studiach kolegę Wietnamczyka, i mieszka niedaleko nas rodzina polsko-wietnamska, bardzo sympatyczni ludzi.....a muzułmanie, jeśli sami się nie wezmą za tych swoich terrorystów, to zawsze będą wzbudzać tak negatywne emocje, jak moje dla przykładu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie chciala misia
czytam i mysle ze na pewno autorki topiku sa szczesliwe,ale kiedys weszlam na forum zon muzulmanow i wypowiedziala sie kobieta, ktora przez ponad 20 lat byla szczesliwa zona i matka, kilkoro dzieci. Mieszkali w jego kraju, ona zostawila prace i Polske i zalozyli rodzine. I jej maz jej oswiadczyl, ze poniewaz jest juz starsza to on bierze sobie druga zone. Kobieta byla dosyc rozgoryczona,ale napisala ze nie miala zbyt duzego wyboru bo przez te lata jednak sie od meza uzaleznila, nie ma mozliwosci odejscia, podjecia pracy - to niestety nie Europa. Nie jest maltretowana, zyje w dostatku a jednak...zonk. I to po tylu latach. Europejczyk tez wiadomo moze sobie po latach znalezc kochanke,ale to jednak zawsze wlasny grunt, kobieta moze go zostawic, stanac na nogi. Tutaj jest troche jak w potrzasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak, bardzo jestem ciekawy jak zareagują , te szczęśliwe żony muzułmanów, jak im po latach mąż przedstawi nową młodą żonę, ale co tam ich to nie spotka ...hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak inni ludzie maja zone i nie szukaja kochanek tak jest z nimi Bedac w zwiazku z polakiem jaka mam pewnosc ze nie znajdzie sobie kochanki? Juz mialam taki zwiazek znalazlam gowniare w lozku moim wiec..... co mi piszeszecie ze to araby tylko maja po pare zon??? Co do kolezanki to wspolczuje Choc moze zawsze sie przeprowadzic do europy jaki ma problem? Dzieci sa juz dorosle odchowane Jesli wczesniej robila to co on chcial ma teraz Kazda kobieta wie ze meza trzeba sobie wychowac. bmblondyn jesli ciebie ten topic nie interesuje to po co zawierasz glos w tej kwestii? Ja nie pisze do ciebie ze jestem szczesliwa mezatka muzulmanina lecz do innych kobiet ktore sa w takich zwiazkach Milego Dnia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm nawet z tego szczęścia nie potrafisz już czytać...przecież pisze wyraźnie, że jest ta muzułmanka uzależnina od męża na maxa i może sobie pojechać du.pą po nieheblowanej desce a nie do Europy. żyje w tym muzułmańskim kraju, tzw wegetuju i czeka na śmieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepiej autorko bazdety, a nie potraisz odpowiedzieć na proste pytania....www.żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn jest ona przypieta kajdankami do swojego meza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rob sobie ze mnie jaj:) wiesz co moja brat bral slub nie dawno jego wybranka poleciala u niego definitywnie na kase choc ona jest takze nie zalezna osoba Wiec jesli kolezanka zakochala sie w jego pieniadzach to ma skutki jesli ulegla mu we wszystkim... Jesli ma druga zone w takim razie jest kasiasty prawda? wiec mieszkaja w miescie napewno nie na wsi Wiec niech jej rodzina wykupi bilet do pl albo niech idzie do polskiej placowki dyplomatycznej gdzie w srodku obowiazuja polskie prawa a nie prawo szariatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rimm - ale to Ty tam jeździsz w celach turystycznych, nie jesteś częścią owej kultury :P blondyn - opierasz swoją wiedzę na temat konfliktu palestyńsko-izraelskiego na relacjach tv??? Moje gratulacje :P Może jednak warto by było wgłębić się w temat, skoro chcesz nań dyskutować. Poczytaj sobie kto i dlaczego był prekursorem działań terrorystycznych na terenie obecnego izraela. To nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ieszkaja przez 3 miesiace w Syrji mozna poznac troche ludzi Jesli bym jezdzila z biura to ok moge byc jako typowa turystka. Ale ja nie mieszkam w hotelu tam tylko u rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam te wasze wypowiedzi to az chce mi sie zygac....nie wazne czy czlowiek jest arab polak czy niemiec...jezeli jest zlym czlowiekiem z natury to taki bedzie czy jest wyznawca islamy rydzyka czy buddy!!!!!!!!!!!!!!jetem w zwiazku z arabem juz ponad 3 lata pls wspolne mieszkanie i i napewno nie podzielam zdanie tych glupich zacofanych polaczkow ktorzy maja poglad z telewizora i sprawy dla reporterow!!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...W sumie ieszkaja przez 3 miesiace w Syrji..." No jasne, znawczyni z Ciebie że ho ho ho... Oj rimm już Ci napisałam wczoraj - przeprowadź się tam, pomieszkaj, zostań matką. I wróć za 10 lat. Wtedy porozmawiamy. Oboje z partnerem jesteście częścią kultury europejskiej. Tylko tyle i aż tyle. Z takiej pozycji łatwo jest zachwycać się sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JudkaII - a Ty co sie tak pienisz??? Nigdy, nigdzie nie dzieliłam ludzi na lepszych i gorszych ze względu na pochodzenie czy wyznanie. A juz NA PEWNO nie traktuję w ten sposób Arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judka, oprócz sprawy dla reporterów, o rewelacjach detektywa Rutkowskiego zapomiałaś......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!nie rozumie dlaczego ktos ciagle powtarza ze w ich krajach to i tamto.Tam mieszkaja miliony ludzi,kobiet,malzenstw.Smiecie twierdzic ze wszystkie kobiety tam sa nieszczesliwe??????Jak wyglada sytuacja w Polsce?Tu wszystkie sa szczesliwe,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.........
bmblondyn aleś sobie znalazł topik do wyżywania się,siedzisz tu całymi dniami atakując te dziewczyny,ja pytam po co? do czego dążysz? za co? co one Ci tak przeszkadzają? może tym,że głośno mówią o swoim szczęściu,którego Ty nie potrafisz pewnie zaznać.Piszesz ,że masz żonę to się nią w końcu zajmij,a nie przesiaduj tu całymi dniami,bo nudne się to juz zrobiło-całymi dniami wypisujesz jakieś bzdety,w kółko jedno i to samo! Daj ludziom spokój. Dziewczyny ,mnóstwo w Was cierpliwości,podziwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iftar mi wydaje sie ze razem z mezem jestem tez czescia kultury arabskiej i naprawde nie mam zastrzezen.Posluchajcie nie jestem slepa i jest pare rzeczy w ich kulturze ktore zarowno mi jak i mojemu mezowi nie podobaja sie zbytnio.Ale nie sa to tez powody zeby ich wszystkich wsadzic do jednej szuflady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×