Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rimm

Zony muzulmanow

Polecane posty

haha na temat pedantyzmu tez cos wiem:-)czesto nam sie zdarza nocowac w hotelach i jego skarpetki np.nie maja prawa lezec na podlodze a rowniutko ulozone na fotelu lub gdzies indziej,robi to za kazdym razem i wszedzie!albo bardzo sie gdzies spieszymy,ja potrafie umyc zeby w minute a on chocby sie palilo stoi 5 minut nad umywalka doprowadzajac mnie do szalu!z jedzeniem to samo,on uwielbia jesc,ja jestem niejadkiem,a chyba maja to we krwi ze musza miec towarzystwo wiec za kazdym razem mnie zmusza do jedzenia z nim!na poczatku zawsze lazil ze mna po sklepach,teraz moge zapomniec,jak widze jego znudzona mine to mi ochota przechodzi.Ale za to chetnie mi kupuje jak jest sam w Niemczech.Jak jest w domu i znikne na gorze na doslownie 5 minut juz krzyczy gdzie jestem i co robie i dlaczego z nim nie siedze,wszyscy znajomi i rodzina sie smieja ze nawet jak idzie do toalety ciagnie mnie za soba,zebym z nim siedziala i opowiadala!on wylacza ogrzewanie ja pokryjomu wlaczam:-)i jest strasznym spiochem!wiekszym niz ja,nienawidze tego ze rano nie moge go dobudzic.Smieszy mnie ze codziennie planuje co innego(wycieczki,zakupy itp.)a i tak nic z tego nie wychodzi bo on spi!Drazni mnie jego naiwnosc i chec pomocy wszystkim ktorzy nieraz to perfidnie wykorzystuja.Ja mocno stapam po ziemi a on nieraz fruwa.W biznesie jest twardy i stanowczy,w zyciu mniej.Tez jest nieraz jak male dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie denerwuje strasznie zagladanie do garnkowl; tzn ja jak gotuje, a on przyjdzie z pracy, to leci do kuchni i mi grzebie, a jeszcze nie jest gotowe i mowi mi np, za malo soli, a ja jeszcze soli w ogole nie dalam, wtedy sie wsciekam baaardzo, ale to nie dotyczy tylko mojego meza, ale wszystkich ludzi, ktorzy mi sie wtracaja do gotowania :) aa no i jeszcze co mnie denerwuje, ze robi wszystko na ostatnia chwile, taki przyklad; jade do Polski/w zeszlym roku/; poniewaz z Niemczech bilety tansze jak z Holandii, a ze teraz mieszkamy blizej, to sie bardziej oplaca; wiec odlot mialam z Koln; nigdy tam na lotnisku nie bylismy, bo zawsze z Amsterdamu sie lecialo; wiec ja mowie mojemu, ze lepiej wyjechac duzo wczesniej, ale co tam moj maz wie lepiej; i rzeczywiscie zdarzylam, ale na ostatnia minute, do samolotu na poklad musialam biegnac i wszyscy czekali tylko na mnie... dzisiaj tak samo, do okulisty do szpitala jechalismy, a ze w tym szpitalu jestem po raz pierwszy trzeba wyrobic specjalna karte; ale oczywiscie moj maz powiedzial, ze o 8:30 wystarczy wyjechac, mimo ze ja mowilam ze lepiej 8:20, no i sie spoznilismy; no dobrze tylko 5minut, ale ja mam fiola zeby zawsze byc punktualnie, a nawet 5minut wczesniej i zawsze zle patrze na ludzi, ktorzy sie spozniaja, a tu prosze moj maz sam jest spoznialski :O wiec to mnie w nim denerwuje ale ma cechy, ktore zamazuje wszystkie te zle, wiec wychodzi na plus :) przede wszystkim moj maz nie jest sknera :) bo tego nie znioslabym u mezczyzny, spoznialstwo moge zniesc, ale sknerstwa nigdy :) mo i wiele innych, ale nie bede pisac, bo znowu zleca sie przeciwnicy i znowu mi powiedza, ze mam mozg wyprany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak sobie czytam juz dosc troche stron waszych wypowiedzi i z poczatku bylam bardzo zniesmaczona bo nienawidze takich (przepraszam z gory) zacofanych ludzi co wypowiadaja sie wielce na temat muzułmanów a ledwo odrózniaja Araba od Turka itd... Polacy juz maja taka mentalnosc ze uslusza jedna zla wiadomosc na pol roku o muzułanie i wielkie halo ale jak sie bebni w tv codziennie o tym jak to w brutalny sposob mąż zamordował żone czy pedofil zgwałcil dzieci to jest ok... bylo minelo na drugi dzien sie zapomina... Kazdy Arab jest inny... A poza tym Arabowie to ogromna grupa ludzi i maja swoje odmienne kultury...Inni sa w Syrii inni w Egipcie inni w Arabii Saudyjskiej...itd Moj kochany pochodzi z Syrii i sam troche podrózowal i mimo tego ze mial swietna oferte pracy w Arabii Saudyjskiej (kasa o jakiej nam Polaka sie nawet nie marzy) to zrezygnowal tylko dlatego bo nie lubi ich kultury mimo ze tez Arabowie i tez muzulmanie... Ciesze sie bardzo ze zaczelyscie pisac o swoich mezach bo az milo sie czyta... Kazdy ma gdzies swoja poloweczke... Czy to nasza wina ze nasze polóweczki sa akurat Arabami? ;) Ja sie ciesze, nie wyszlam jeszcze za maz ale marze o tym bo nie wyobrazam sobie zycia z kim innym... Zawsze sie smiejemy z chlopakiem ze Bóg ma poczucie humoru ze mnie stworzyl w Polsce a jego w Syrii hihihih Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabasel zobaczymy jak się będziesz śmiała za pare lat ;) Ojciec mojego kolegi jest Syryjczykiem, fakt że kolega ma 30 lat więc tamten ojciec jest już wiekowy ;) ale mój kolega Samir ( teraz już Jakub bo zmienił imię) ojca nigdy na oczy nie widział tzn widział jak był mały ale tego nie pamięta, tak samo jego siostra :( Jego ojciec był studentem medycyny w Pl i u siebie na roku znalazł sobie polkę za żonę.To co ta kobieta opowiadała to jest horror, na początku było jak filmie,na rękach ją nosił, kasy nie żałował , kupował prezenty,zabierał za granice na wakacje, po ślubie też jeszcze było ok a jak się urodziły dzieci to wyszedł z niego potwór.Tak, z takiego kochanego i miłego człowieka, bił swoją żonę, poniewierał, wszystkeigo zabraniał, tak jak jedna z osób tu pisze kazał ze sobą wszędzie chodzić do kuchni do pokoju, kazał jeść posiłki razem z nim, nawet do toalety jej zaglądał-tragedia!!! kontrolował ją na każdym kroku a na koniec ich małżeństwa kazał jej się pakować z dziećmi bo on wraca do Syrii a oni razem z nim na szczęście potem jakoś odpuścił i ta kobieta z dziećmi została w Polsce a on tylko na odległość ją straszył aż w końcu zbastował.Rozmawiałam z nią o tym więc wiem z pierwszej ręki to co ona przeszła z tym swoim cudownym muzułmaninem :(:(:( Zresztą to nie chodzi o zacofanie Polaków, cały świat boi się wyznawców islamu, niby dlaczego dzisiaj USA wprowadziło zaostrzone kontrole wszystkich osób lecących z krajów arabskich....??? muzułmanie to fanatycy i potencjalni zamachowcy, mordercy itp dlatego cały świat się ich boi....Jakoś gdybym leciała to Ameryki dajmy na to z Warszawy to byłabym normalnie odprawiona a gdyby koło mnie stał muzułmanin ( wiadomo że od razu na oko można ich poznać) to na pewno zostałby porządnie skontrolowany. Taka prawda i Polacy sobie tego sami nie wymyślili w swoich zaściankowych głowach ;) :O Przysięgam że wolałabym każdego innego obcokrajowca czy to z Europy czy Japonii,Korei,Ameryki czy z Indii obojętne aby tylko nie był wyznawcą Allaha i nie pochodził z muzułmańskiego kraju :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info. Bylam z facetem 2 lata - Polakiem i z nim przeszlam katorge tak tak... wychodzilam z toalety to on tam wchodzil i sprawdzal czy oby robilam to co mowie... a potem przeszukiwal wszystkie zakamarki czy tam drugiego telefonu nie trzymam i nie sms-uje z facetami... Wiec Araba nie potrzebuje zeby to przezyc jak twierdzisz... Bylam tez w drugim jeszcze dluzszym zwiazku bo 3,5 roku i co? Poprostu przyszedl i powiedzial ze mu sie odwidzialo i juz mnie nie kocha... Interesujace co? Moj sasiad tak pije ze mu sie watroba rozpada, drugi co przyjedzie "zdenerwowany" z pracy do na zonie sie wyzywa, a trzeci we Wloszech pracuje a gdy kilka razy w roku sie pokaze w domu to cala noc zone dookola domu goni... Fajne historyjki co nie? tez z pierwszej reki... jest na co popatrzec... Wiec zycie to ryzyko, nie ma roznicy czy wyjde za maz na Polaka Francuza czy Araba, bo jak mam byc nieszczesliwa to bede. Kocham calym sercem i jestem szczesliwa jak nigdy wczesniej... I chocby to szczescie mialo trwac kilka lat to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info. Bylam z facetem 2 lata - Polakiem i z nim przeszlam katorge tak tak... wychodzilam z toalety to on tam wchodzil i sprawdzal czy oby robilam to co mowie... a potem przeszukiwal wszystkie zakamarki czy tam drugiego telefonu nie trzymam i nie sms-uje z facetami... Wiec Araba nie potrzebuje zeby to przezyc jak twierdzisz... Bylam tez w drugim jeszcze dluzszym zwiazku bo 3,5 roku i co? Poprostu przyszedl i powiedzial ze mu sie odwidzialo i juz mnie nie kocha... Interesujace co? Moj sasiad tak pije ze mu sie watroba rozpada, drugi co przyjedzie "zdenerwowany" z pracy do na zonie sie wyzywa, a trzeci we Wloszech pracuje a gdy kilka razy w roku sie pokaze w domu to cala noc zone dookola domu goni... Fajne historyjki co nie? tez z pierwszej reki... jest na co popatrzec... Wiec zycie to ryzyko, nie ma roznicy czy wyjde za maz na Polaka Francuza czy Araba, bo jak mam byc nieszczesliwa to bede. Kocham calym sercem i jestem szczesliwa jak nigdy wczesniej... I chocby to szczescie mialo trwac kilka lat to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za info. Bylam z facetem 2 lata - Polakiem i z nim przeszlam katorge tak tak... wychodzilam z toalety to on tam wchodzil i sprawdzal czy oby robilam to co mowie... a potem przeszukiwal wszystkie zakamarki czy tam drugiego telefonu nie trzymam i nie sms-uje z facetami... Wiec Araba nie potrzebuje zeby to przezyc jak twierdzisz... Bylam tez w drugim jeszcze dluzszym zwiazku bo 3,5 roku i co? Poprostu przyszedl i powiedzial ze mu sie odwidzialo i juz mnie nie kocha... Interesujace co? Moj sasiad tak pije ze mu sie watroba rozpada, drugi co przyjedzie "zdenerwowany" z pracy do na zonie sie wyzywa, a trzeci we Wloszech pracuje a gdy kilka razy w roku sie pokaze w domu to cala noc zone dookola domu goni... Fajne historyjki co nie? tez z pierwszej reki... jest na co popatrzec... Wiec zycie to ryzyko, nie ma roznicy czy wyjde za maz na Polaka Francuza czy Araba, bo jak mam byc nieszczesliwa to bede. Kocham calym sercem i jestem szczesliwa jak nigdy wczesniej... I chocby to szczescie mialo trwac kilka lat to warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Tak sobie czytam juz dosc troche stron waszych wypowiedzi i z poczatku bylam bardzo zniesmaczona bo nienawidze takich (przepraszam z gory) zacofanych ludzi co wypowiadaja sie wielce na temat muzułmanów a ledwo odrózniaja Araba od Turka itd... Polacy juz maja taka mentalnosc ze uslusza jedna zla wiadomosc na pol roku o muzułanie i wielkie halo ale jak sie bebni w tv codziennie o tym jak to w brutalny sposob mąż zamordował żone czy pedofil zgwałcil dzieci to jest ok... bylo minelo na drugi dzien sie zapomina... Kazdy Arab jest inny... A poza tym Arabowie to ogromna grupa ludzi i maja swoje odmienne kultury...Inni sa w Syrii inni w Egipcie inni w Arabii Saudyjskiej...itd Moj kochany pochodzi z Syrii i sam troche podrózowal i mimo tego ze mial swietna oferte pracy w Arabii Saudyjskiej (kasa o jakiej nam Polaka sie nawet nie marzy) to zrezygnowal tylko dlatego bo nie lubi ich kultury mimo ze tez Arabowie i tez muzulmanie... Ciesze sie bardzo ze zaczelyscie pisac o swoich mezach bo az milo sie czyta... Kazdy ma gdzies swoja poloweczke... Czy to nasza wina ze nasze polóweczki sa akurat Arabami? ;) Ja sie ciesze, nie wyszlam jeszcze za maz ale marze o tym bo nie wyobrazam sobie zycia z kim innym... Zawsze sie smiejemy z chlopakiem ze Bóg ma poczucie humoru ze mnie stworzyl w Polsce a jego w Syrii hihihih Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówił że każdy polak to ideał,że życie z polakiem jest różami usłane, ale od polaka można się uwolnić w łatwiejszy sposób no i przede wszystkim Polak nie jest fanatykiem wychowanym wśród wyznawców Allaha a to wiele zmienia moja droga.... zatem szczęścia życzę bo Ci się przyda ;) Taka jesteś szczęśliwa że aż ten pierwszy post musiałaś drugi raz wklejać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mając nick a........... trzeba być o inteligencji ameby, by najpisać, że siedzę tu całymi dniami, jakbym nie miał miliona bardziej ciekawszych zajęć. Czytając, te infantylne wypowiedzi żon muzułmanów, można stwierdzić, że są tak głupie i niezaradne, że jako takie są idealnymi partnerkami dla muzułmanów. I tak, że ci muzułmanie zrobili przysługę Polsce, żeniąc się z nimi, przynajmiej żaden Polak się nie zwiąże z nimi. I niech mi się żadna tu nie wychyla z nazywaniem mnie chamem, czy jakimś polskim, oszołomem, jestem męzczyzną, a więc mądrzejszym od was, o czym jako żony muzułmanów powinniście wiedzieć. Autorka , nie zauważyła i nie pamięta, tego co zrobił król Sobieski z muzułmanami pod Wiedniem, i dlatego, w mentalności Polaków, muzułmanie są postrzegani jako przegrańcy, a dowodem na to może być , Dubaj miasto, pustynny bankrut. Najtrafniejszym obrazem małżeństwa arabskiego jest , arab jadący przez pustynie na wielbłądzie a za nim jego kobieta dżwigająca bagaże na grzbiecie. I nie próbujcie mi tu pyskować, jestem męzczyzną a więc mądrzejszy od was....i to by była pierwsza lekcja , życia muzułmańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czlowieku... gdybys zobaczyl moje fotki to bys zmienil zdanie ze zaden Polak nie chcialby mnie za zone:D Widzicie piekna kobiete i odrazu ja rozbieracie wzrokiem...Dlatego wole mojego Araba bo on sypiajac ze mna nawet mnie nie zachecal do sexu bo mnie szanuje i moje cialo... Zaden inny nie odpuscilby takiego okazji... Ktory z Was ma tylko jedna kobiete przed slubem? Zaden a przynajmniej ja takiego nie znam... I nie wklejam swoich tekstow dwa razy tylko forum sie wiesza i wyprawia cudawianki... I bardzo Cie prosze nie obrazaj zadnej z nas... To nie jest forum dla gosci ktorzy chca sie wykazac swoja dobrocia i pokazac nam jakie glupie i slepe jestesmy kochajac Arabow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepszy eunuch niz taki co zamiast myslec mozgiem mysli fiutem za przeproszeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogadajcie sobie chlopcy znajdziecie wspolny temat... ja nie zamierzam sie znizac do waszego poziomu... mooooniska juz nie jestes sama ;) ja tez jeszcze nie jestem mezatka... moze za rok;) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byla zona japonczyka
Rimm musisz wziac pod uwage ,ze ta kultuta bedzie dla ciebie ciezka .Nie wszystko przelkniesz .Wiem cos o tym poniewaz blam zona japonczyka przez 7 lat .teraz jest super jak idze ,ale pozniej gorki bardzo strome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr habilitowany tera patrick
arab ateista lepszy od polaka katola . . ateiści sa najseksowniejsi bo daja orgazmy kazdej kobiecie i nie wierza w malzenstwa . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atabel ja znam takiego Polaka jest nim mój mąż :D więc jak widzisz nie można generalizować :O a sama to robisz ;) ja tu nikogo nei obrażam bo niby jaki cel miałabym w tym mieć.... ja tylko mówię UWAZAJCIE , miejcie oczy szeroko otwarte itp dla mnie możesz mieć za męża nawet beduina z pustyni :classic_cool: co mnie to obchodzi........:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma swoje zycie i chce je przezyc na swoj sposob... to co ja przeszlam w zwiazku z Polakiem... szkoda gadac... ale teraz jestem szczesliwa... kocham calym sercem i czuje sie bardzo kochana... czy mam rezygnowac z milosci bo zle sie mowi o Arabach? Bo tak mowia w tv? O Polakach tez sie na swiecie mówi ze zlodzieje ze pijacy... a przeciez nie zyczymy sobie takiej opinii bo dobrze wiemy ze to bzdury... W kazdym kraju na kazdym krancu swiata sa ludzie dobrzy i zli... Jestescie szczesliwe z Polskimi mezami? Ciesze sie bardzo, bo ja na takiego nie trafilam, ale za to trafilam na cudownego Araba... I tez jestem szczesliwa. A bic czy zostawic mnie moze w takim samym stopniu jak was Polak. Wiec dajmy temu spokoj. Ja ryzykuje jesli wybiore zle bede cierpiala - ja , nie wy wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno to ze obrazacie muzulmanow swiadczy tylko o was... jedno jest pewne - Arab nie wysmialby chrzescijanina w jaki sposob sie modli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przybyla nam nowa osobka:) Witam atabasel:):):) wlasnie z pracy wrocilam a maz jeszcze wrrrrrrrrrrrrrr Twoj maz jest Syryjczykiem? zkad dokladniej? jak bys sie tam wybierala mam znajoma ktora pracuje w konsulacie wiec na kawke bysmy skoczyly Tez nie raz bylam w zwiazku z polakiem dla mnie stracony czas ale..... Co porabialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do was Po co wchodzicie na topiki ktore was nie dotycza? po co sie wtracacie w rozmowy czyjes???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak sadze poprostu niektorzy nie maja nic innego do roboty i probuja wkladac nos tam gdzie nie trzeba:D Jak pisalam nie jestem zamezna. Ale tak moj chlopak jest z Syrii z Damaszku:) Nie wiem czy mam racje ale my sie chyba juz nieco poznalysmy... Pisalam do Ciebie na nk pamietasz? Czy to ja sie myle? A chetnie sie spotkamy w Syrii w czworeczke :) Kiedy sie tam wybierasz? Bo ja dopiero na jesien:( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglysmy pisac ale z wieloma dziewczynami pisze wiec sorki nie pamietam:))) Moj jest z Aleppo ale w Damaszku mamy rodzine:) Ja sie wybieram najwczesnie za 2 miesiace bo mam wolne w pracy Jesli mi sie nieuda to w wakacje w koncu:) Gdzie mieszkacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja juz naprawde nie mam sil strzepic jezyka na co niektorych, dlatego czasem jest lepsze milczenie; ja moge porozmawiac, wymienic sie pogladami, ale dla niektorych po prostu tracicie czas ja mialam dzisiaj dzien sprzatania; bo dzis poniedzialek i w poniedzialki mam wolne, a nie bylo tu sprzatane juz chyba od 3tyg :P atabasel, a jak dlugo jestes juz ze swoim jak mozna zapytac? I gdzie sie poznaliscie? Bo wydaje mi sie, ze nie nap, albo ja niedokladnie czytam pozdrawiam Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moppy ja mam posprzatane pranie pozbierane i wywieszone:) Masz racje poprostu musimy nie czytac takich pierdol co pierdoly pisza proste:):):) Wiec nie odpisujemy gadamy miedzy soba i nowymi przybylymi bedacymi zonami muzulmanow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiście jesteście
debilkami, nadającymi sie tylko na żony muzułmanów. Zamiast narażać się na kpiny jakichś obesrańców, byście uruchomiły sobie komunikator Tlen, i w jakims pokoiku , prywatnym, gadały sobie do woli, bez wyzwisk i wyśmiewania, durne matołki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×