Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość z dziura w zebie

Boję się dentysty!!!!!

Polecane posty

Gość gość
I bardzo dobrze zrobiłas, ponieważ dr Żarow to naprawde rewelacyjny specjalista i jak sama już wiesz mozna byc naprawde w 100% zadowolonym z efektów jesli chodzi o leczenie zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy czego tak naprawdę się boisz, jeśli bólu i warczenia maszyn to bez obaw - wybierz się do dentysty korzystającego z www.holdental.pl i problem będzie z głowy. Maszyny nie buczą,a pacjent jest zdrowy bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bój się, jezeli powiesz denstyscie, ze sie boisz to na pewno bedzie delikatniejszy ;) dentysta tez czlowiek :) ja tak mialam podczas wizyty u dentystki www.dentysta-gadomska.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poboli i przestanie, o co ten ambaras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez sie balam dopóki nie poszlam do studium medycznego tu www.dental-szczecin.pl naprawde wizyta u dentysty byla dla mnie udręką, a teraz sama widzę, że się nie ma czego bac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja staram się bardzo dbac o zęby myję rano i wieczorem, ale około 4 minuty, do tego płyn do płukania, staram się jeść mało słodyczy, ogólnie nie boję się dentysty, czasem tylko zapach mi przeszkadza, ale nic się z tym nie zrobi ;) trzeba przetrwać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na twoim miejscu bym się w końcu odważyła, bo niedługo będzie za późno na leczenie zębów... polecam ci się zgłosić do gabinetu w Baninie http://stomatologia-banino.pl/ - byłam tam wiele razy, miałam leczone zęby i nigdy nic mnie nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwagi! dentysta jest po to, by ci pomóc w leczeniu twojego uzębienia. zawsze możesz wziąć przed wizytą tabletkę uspokajającą. tylko faktycznie zapisz się, bo później będzie coraz trudniej. tu masz sprawdzony gabinet http://www.stomatolog.gdansk.pl/ - może akurat ci się kontakt przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do prywatnego gabinetu z dobrym znieczuleniem. Teraz można stosować nawet narkozę na takie przypadki, jak Twój. Uśpią Cię i nie będziesz wiedzieć co i kiedy Ci robią. Fobia fobią, ale z chorób zębów może być wiele powikłań łącznie z chorobami serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się nie boję, w zasadzie nigdy się nie bałam, ale była taka nutka adrenalinki i strachu :) zawsze chodze do jednego dentysty do www.addent.pl i wiem co i jak takze w sumie wizyta staje sie przyjemnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już po wstydzie
Hej, piszę, bo może akurat to komus pomoże. Nie chodziłam do dentysty bardzo długo i czulam się z tym okropnie. Jak wyrzutek albo ktoś niepoważny. Gdy tylko zaczynał się temat dentysty i zębów w towarzystwie wychodziłam do toalety, nawet w telewizji nie umiałam słuchać. Moje zęby byly w katastrofalnym stanie, to bylo pewne i właśnie ten powód mnie najbardziej paraliżował przed pójściem do stomatologa -wstyd. Najbardziej się bałam tego, co powie lekarz, jak to zobaczy, jak zostanę potraktowana z pogardą i pouczajacym tonem itp. W końcu wymigiwaniu się nadszedł kres, gdy zrobiła mi się malutka szparka z tyłu na jedynce. Tego nikt nie mógł zobaczyć, moja panika sięgnęła zenitu! Przyjaciółka poleciła mi lekarkę prywatnie, acz dość tanio, bo w sumie powody finansowe też odegrały swoją rolę w tym unikaniu wizyt. Babka zrobiła co miała, było nawet okej, tylko ja byłam okrutnie przerażona, totalnie nie wiedziałam, co mnie czeka, a ona nie pomagała... Ciągle mnie upominała, że nie współpracuje, że mam się jej nie patrzeć na ręce, nie wiercic się na fotelu... Czulam się jak małe, głupie dziecko. Mialam u niej kolejne terminy, bo roboty w moich zębach było mnóstwo, ale więcej już nie poszlam. Kilka miesięcy później, po przeprowadzce mąż bardzo mnie wsparł i zmobilizował, znaleźliśmy wspaniała dentystkę, trochę daleko od miejsca zamieszkania, ale opłaca się jeździć, bo jest niesamowita w swoim podejściu i jakości usług. Balam się i wstydzilam nadal, bo oprócz symbolicznej plomby między 1 a 2 mój stan się w ogóle nie poprawił przecież... Ona już od początku bardzo mnie dopingowała (zanim usiadlam na fotel, wyglaszalam panikarskie mowy, a ona "przecież widzę, że ma Pani ładne zęby, uśmiech z przodu") gdy zobaczyła masakrę ukrywaną z tyłu nie mówiła nic, co by mnie zawstydzilo czy zraziło do dalszego kontaktu. I tak zaczelo się w moim życiu coś cudownego - przemiana, która trwała kilka miesięcy - tydzień w tydzień praktycznie popołudnie na fotelu. Zaczęłam to lubić, bo czulam satysfakcję, sukces, ruszyłam z miejsca, robię coś że sobą, że swoim największym kompleksem. :)) nie mówię, nieraz bolalo po, ale podczas? Zawsze pytala, czy wszystko okej, jak się czuje, zawsze mogę wszystko powiedzieć, najmniejszą zła okoliczność. Kobieta anioł, naprawdę.. I do tego bardzo profesjonalna i skuteczna, te ząbki które uratowała są świetnie zrobione, a i wyrywanie nie było takie złe... Co złego w tej historii, to tylko moja wina i zwlekanie. Teraz wiem, że nie było warto czekać i się bać! Mam nadzieję, że komuś pomoże ta historia jakby nie patrzeć z happy endem, bo strach pokonany, a efekty też będą wkrotce pełne i piękne, już może nawet czekam na kolejne wizyty po tych kilku miesiącach, chociaz na to profesjonalne czyszczenie ząbków. Niech Wasze zęby i Wasza psychika staną się dla Was dumą, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie podświadomie boisz się dentysty. Proponuję wybrać takiego, który da CI dobre zniecuzelnie, ma podejście do strachliwych ludzi i nie będziesz się bać? Ja chodze do http://www.esdentica.pl/ i myślę, że są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma się czego bać! Moż ekiiedyś był bardxiej straszny. Teraz leczenie już nie boli. Może odwiedź lepszego specjalistę, np: www.warszawskidentysta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie kiedys bałam, ale teraz juz nie :) chodze od jakiegos czasu do tego gabinetu www.bettersmile.pl :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę to w większości przypadków nie ma się czego bać. Teraz są takie znieczulenia, ze człowiek nic nie czuje, a wiekszy ból jest jak sie nie leczy zęba. Ja chodzę do stomatologa Adama Popko (http://www.popkoadam.pl/) i zawsze na luzaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anka całkowicie sie z Tobą zgadzam. Tutaj na pewno najwazniejsze jest to zeby postawić na sprawdzoną Klinike i polecaną przez innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto się bać dentysty. Na tym można jedynie stracić, nie zyskać. Leczenie zębów to naturalna kolej rzeczy, która trzeba przetrwać. Jeśli masz lęk do dentysty znaczy, że jakiś dentysta był złym specjhalistą. Wybierz sie gdzieś, gdzie na pewno zajmą sie Tobą fachowo. Ja np. chodzę do www.kuroczko.pl/ , tam sie nie boje niczego, znieczulenie dostanę na wszystko, nie boli, a zęby naprawdę dobrze są leczone. Ostatnio przymierzam się do wybielania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz mieć strasznie złe wspomnienia. Ale to się zdarza. Niejednokrotnie trafia się na dentystę, który nie ma pojęcia o swojej pracy. Ja chodze do www.s-medi.pl i nie da się bać tamtejszych dentystów. Oni mają takie podejście, a dodatkowo dają znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się bałam. Odkąd odkryłam, ze ze znieczuleniem mnie nie boli (bo wcześniej stomatolożka nie chciała mi robić znieczulenia), to nie mam problemu. Wiadomo, ze chyba mi nikt krzywdy nie zrobi. Przynajmniej nie mój dentysta (http://www.medidens.pl/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja strasznie się boję mimo że jestem facetem. Zęby w stanie strasznym. Ból od kilku dni nie pozwalający spać, ale i tak się nie przełamię. W dzieciństwie wszystko było robione bez znieczulenia. Rok temu niestety musiałem iść do dentysty na rwanie zęba, dał znieczulenie ale co z tego. Okazało się że był stan zapalny i znieczulenie nie działało. Rwał mi tego zęba na żywca... W życiu nie zapomnę tego bólu i w życiu więcej do dentysty pewnie nie pójdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kiedyś mialam podobnie, ale strach trzeba przelamywac! Podstawa to sprawdzony dentysta, poza tym mozna teraz znieczulac sie bezbolesnie np. za pomoca komputerowego znieczulenia, sama takie mialam i polecam! poza tym przed leczeniem mozna sluchac muzyki, ktora nas zrelaksuje i uspokoi.. Czytalam tez taki poradnik "Bądź bystry u dentysty" napisany przez stomatologow, ktory opisuje na wesolo historie pacjentow, takze takich ktorzy unikaja dentysty m.in. ze strachu wlasnie, bliska mi lektura:) pomaga spojrzec na wszystko z dystansem i usmiechem, takze polecam, na strach przed dentysta sa metody, wystarczy tylko znalezc odpowiednia dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro boisz sie dentysty to znak, że coś złego u któregoś dentysty musiało CIę spotkać. Fakt jest taki, że warto jednak przełamać strach zanim jest za późno. Tym razem jednak wybierz takiego dentystę, który sprawi, że nie będziesz sie streswować. Wiem, że dobre podejście do ludzi mają u www.kuroczko.pl . Spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, niedawno przeprowadziłam się do Szczecina, czy mógłby ktoś polecić mi wyrozumiałego dentystę? Panicznie boję najdrobniejszych wierceń, dlatego na prawdę musi być cierpliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do kliniki stomatologicznej Froe, a konkretnie do Pani Oli i ma bardzo dobre podejście do pacjenta, potrafi odwrócić uwagę różnymi opowieściami i cierpliwości na pewno jej nie brakuje :) Znajdują się na ul. Panieńskiej :http://www.froe.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strach przed dentystą jest całkiem naturalny. :) Ja też bałam się dentysty, ale jak już trafiłam na fajnego pana doktora to mi przeszło. Od dwóch lat jestem jego wierną klientką, a moje zęby są w bardzo dobrym stanie! :) Polecam Wam tę klinikę www.medens.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy wreszcie iśc do dobrego dentysty. Jeżeli chodzisz do kogoś kto się na fachu nie zna nie masz co liczyć na dobre efekty i na fakt, ze przestaniesz się bać. Myślę, że warto wybrac sie wreszcie do kogoś pokroju www.arsdentana.pl/ tam naprawdę można liczyć na fachową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak szczerze to co sie bac dentysty... Zwłaszcza jesli jeszcze wybieramy naprawde sprawdzoną Klinikę. Wiadomo ze też leczymy zęby sami dla siebie, wiec nie ma sie czego bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma się zęby już w takim stanie to do dentysty trzeba iść jak najszybciej. Jak się aż tak bardzo boisz to mogę Ci polecić delikatnego stomatologa z Gdańska www.stomatolog-przymorze.pl. Leczy tam zęby cała moja rodzina, jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie nie boje, bo chodze od dwoch lat do sprawdzonego lekarza www.dentysta-gadomska.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×