Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość citroneka

Przeżywalność z alkoholową marskością wątroby.

Polecane posty

musielibyście opera przemyśleć czy go nie skierować na przymusowe leczenie. Można to załatwić sądownie.nawet jak on nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
agnes,tez tak mysle z tymi latami,to chore jest, weszłam tutaj bo szukałam ludzi w podobnych sytuacjach, mnie było okropnie ciężko to wszystko przezyc, ale jakos dalam rade i chciałam wesprzeć kogos kto jest może w podobnej sytuacji bo wiem jak było i nie miał kto pocieszyć. ale tutaj sa jak ty to wcześniej ujelas "ludzie" i ludzie którym alkoholizm innych poniekąd zniszczyl zycie i wypowiadają się w ten a nie inny sposób. zamiast spokojnej wymiany zdan sa wyzwiska przekleństwa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zani 76
Dziewczyny nie osmieszajcie sie y ta Ewo gubisz sie we wszystkim bo alkoholicy nie staja sie z dnia na dzien chorzy a nastepnym razem jak zrobisz sobie dziecko to poznaj go najpierw, przykro ale probujecie sie usprawiedliwic i uniewinnic samych siebie , kazdy ma tu swoja historie i to bardzo smutna i przestancie wyladowywac swoja agresje na nas ,,,,powoli zaczynam myslec ze wcale sie nie dziwie ze ty Ewo i ta smieszna i zalosna .... opera mieliscie takie a nie inne zycie . pAMIETAJCIE KAZDY JES KOWALEM SWEGO LOSU:dZIEWCZYNY dajcie spokoj juz z tymi obelgami bo to tylko swiadczy o waszej kulturze i inteligncji. zacznijcie uprawiac jakis sport tam wyladujecie swoja zlosc i agresje to pomaga lepiej jak wyzwiska i obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
zani popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem po czym stwierdziłaś że ja się gubię ? chyba po sobie . O dzieciach to już raczej nie myśle ponieważ mam już wnuki:) Nawet nie potraficie zrozumieć co piszę... ale rozumie was , chore osoby :) Piszesz : smieszna i zalosna .... opera , .... ja ją odbieram jako osobę dużo młodszą od was ale również dużo mądrzejszą. zani76 piszesz:w naszym domu byla zawsze miloscs i radosc ... i twoja mama umiera w wieku 57 lat z przepicia ? jak miała takie wspaniałe życie ? A tak na marginesie to nie ośmieszaj się że jak się ma studia , to się kimś jest :)) Coraz bardziej się pokazujecie jakie jesteście ...ynteligenty (specjalnie tak napisałam ,a nie że nie wiem jak się pisze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosne jest to forum, jedna wielka tragedia wpisowa, ubliżajcie sobie dalej i czekam na moment kiedy skoczycie sobie do gardeł! Nie wiem skąd w was tyle jadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa opera -dodajcie forum GRANICE WYTRZYMALOSCI RODZIN ALKOHOLIKOW sfrustrowanych dodam. Tutaj większość jest "LUDZI" i tutaj poparcia jak widać nie znajdziecie. Chyba ze klocąc się i ublizac innym rekompensujecie sobie krzywdy od waszych bliskich pijacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zani!!! jasiajasia!!! jestem z wami! ja już to wszystko przeżyłam .... Trzymam za was kciuki! To straszne cierpienie... cierpie nadal! mój ojciec (55lat) już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam ! Co to agnes i nika, jarka! jakie to smutne ,że przez jakieś nędzne obelgi zrezygnowaliście z pomocy przerażonym dziewczynom, które potrzebują waszych ciepłych słów ! Wiem, że wsparcie w tym momencie jest potrzebne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opera123
alkoholicy zatruwaja zycie innym. A ja mam ich zalowac? Nigdy w zyciu!!! Zycze im marskosci watroby i wszystkiego najgorszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TY!!! nie pamiętam ksywy ale coś chyba ...hm... upiór w operze czy coś takiego. Alkoholik to co innego i umierający człowiek też coś innego .... jeszcze się o tym przekonasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasiajasia! no przykro mi bardzo z powodu Twojego męża . Taki młody??? Przepraszam ,że pytam, ale jak długo pił zanim zachorował???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie istnieje już takie coś jak przymusowe leczenie... szkoda naszych podatków na to... oni i tak jak wychodzą z odwyku to od razu po bełta lecą znam te przykłady (2) z sąsiedztwa.Męczcie się dalej . Jeszcze jedno... pijak nie jest sam sobie winien , rodzinki też się do tego przyczyniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
tak codziennie to jakies 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasiajasia! no a wcześniej jak często mu się zdażało??? Boję się o mojego faceta codziennie pije 1 piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
wcześniej tez sie zdarzalo-to spotkanie z kumplami to grill z Braciakiem,ale nie było to picie codzienne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiajasia
a od około 2 lat niestety codzienne,i nie było to 1piwo. przy takiej ilości chyba możesz być spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasiajasia! Może jakieś przeżycie do tego się przyczyniło, bo często tak bywa. Przychodzi jakaś załamka i szuka taki ukojenia w alkoholu, bo każdy pewnie wie,że to jakoś lżej się robi na duszy po 2 piwkach. Przykro mi naprawdę.Trzymam kciuku,że wam się uda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do uszkodzenia wątroby nie dochodzi po pierwszym drinku, ale gdy dana osoba pije codzienne przez wiele lat. Żeby mieć zdrową wątrobę nie trzeba całkowicie rezygnować z alkoholu, ale należy pić go z umiarem. Jeszcze nikt nie nabawił się marskości po kilku piwach czy po dwu letnim piciu , Trzeba chlać grube lata i to ostro żeby się doprowadzić do takiego stanu. Tylko tu nikt się nie przyzna że wspaniała osoba chla całe życie ,,, bidoczki po paru piwach albo 2 latach picia umierają , takie teksty to dzieciakom w przedszkolu można wciskać i to nie każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze sobie moherowa kociaro nie znalazłaś forum pod tytułem "Nienawidzę alkoholików,brzydzę się tymi którzy ich bronią"? Dalej tu siedzisz skoro tyle patologii tu widzisz? A marskość wątroby można dostać nawet będąc abstynentem,więc skończ z tymi wypocinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu jest mowa typowo o alkoholowej marskości tępa pało. i nikt mi nie zabroni pisać ,załóżcie sobie prywatne forum jak się nie podoba.:) A na moherowe kociary to wy zalatujecie , jeszcze na tacke walnijcie i czólkiem o podłoge przed obrazem , może wytrzeżwiejecie z alkoholikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo ale tu wesoło :) ale kociara ewa ma bd racji a wy jak psy ujadacie .Nie umiecie sie przyznać do porażki i że ktoś ma rację a nie wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może byś tak kociaro zalożyła towarzystwo do walki z alkoholizmem , wyładowałabyś tam swoją nienawiść do alkoholików,zrobiłabyś coś pożytecznego,ulżyłoby ci a nie siedziała w internecie i wypisywała głupoty.I nie opluwała ludzi którzy się opiekowali swoimi matkami i ojcami.Ależ cię ten mężulek musiał okaleczyć psychicznie,współczuję ci żyć żyć z takim jadem w sercu tyle lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nikt nie nabawił się marskości po kilku piwach czy po dwu letnim piciu , Trzeba chlać grube lata i to ostro żeby się doprowadzić do takiego stanu. x x w zasadzie to g... prwda, bo sa przypadki - co prawda rzadkie, ale są, że ktos pije mniejsze ilosci i watroba wysiadzie, jak ma np. jakas jej wade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzę, że polskiemu NFZ -owi przybyło kilku mądrych doradzców:Spoko wszyscy ci ,którzy tutaj tak bluzgają , dopadnie w niedługim czasie CBŚ...To jest bezprawne takich określeń, obelg , wulgaryzmów upubliczniać. Także radzę skończyć z tym i spieprzać , zacierając za sobą wszystkie ślady. Ewka i ten upiór z opery to was się tyczy najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mohery! Ponoć premier jakiś temat rzucił o pogodnej starości: Za robótki ręczne brać się babinki a nie chorych ludzi dreczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy wy nie widzicie że to wy jesteście okaleczeni ?z tego co doczytałem to ona się nie dala okaleczyć , każdy w gówno może wdepnąć ale trzeba z niego umieć wyjść . To wy zaczeliscie ubliżać po przeczytaniu prawdy i nie tylko jej , z osoby podpisującej się : w biegu . też zrobiliście nie wiadomo kogo. To tak samo jak alkoholik się zarzeka że nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre gościu! Może moherowa kociara zacznie na drutach robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×