Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

toa

2010 rok nalezy do mnie!!!!!!!!!!

Polecane posty

hej weszlam na wage bo nie wytrzymalam to jakaś chora obsesja jest ale wiecie co waga poszła w dol pokazalo sie 54kg:) następne wazenie w piątek ja po herbatce owocowej i salatce owocowej zapraszam na zieloną herbatkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Toa mam nadzieję, że Cię nie bierze jakieś przeziębienie?:( Oleńko każdej z Nas zdarzają się małe lub większe słabości:) Ja gratuluję spadki wagi i trzymam kciuki za więcej:) a zaproszenie na herbatkę z radością przyjmuję:) Życzę również udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleńka ja zaproszenie też przyjmuję, ale jak pozwolisz za jakąś godzinkę bo teraz kawusię popijam :-) i nie martw się tym torcikiem i frytkami - ja wczoraj zjadłam pół pizzy :-D i to grubo po 18tej :-) i wcale nei mam wyrzutów, raz w tygodniu można troche przyszaleć, grunt żeby nie przedobrzyć. ja wczoraj zjadłam łącznie ok. 1800 kcal wiec mniej więcej tyle ile spalam w ciągu dnia czyli dzień mozna okrzyknąc neutralnym, a dziś dietkuję dalej i poćwicze na to konto więcej :-) justice nie, to nie przeziębienie, to raczej okres, są i inne objawy ( patrz wyżej :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) a toa ty mnie zarazilas i zaraz ruszam z męzulkiem na galeie poszalec po sklepach a potem z dzieckiem na snieg 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś z domu się nie ruszam, ale zakupy już zaliczyłam - przez internet :-) kupiłam sobie kozaczki z dość elastyczną przylegającą cholewą za kolano :-D także mam dodatkową motywację do ćwiczeń i dietki bo w takich butach dobrze wyglądają tylko zgrabne nóżki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie;) Ja po siłowni, wszystko ok, ale kusi mnie placek jabłkowy....walczę i mam nadzieję nie ulegnę:) Toa dawaj linka do kozaczków;))) Macie super kobitki, ciała mężów przy sobie- możecie ćwiczyć inne sporty:P:):):) te przyjemniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine co prawda to prawda heheeeee:D dziś winko i masaż.............także szukaj mężusia kochaniutka bo i sniadanko do łóżka no i inne przyjemności oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Oleńko kandydata na męża to ja już mam:), tylko żeby się pieron zechciał jeszcze oświadczyć to by było dobrze:))) Miłego dnia dla Was;) Stosunkowo udanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja stopki :-O trochę nie po mojej myśli poszło, miało być 59,5 kg ale wydaje mi się że to przed okresem tak, bo mam dostać jakoś dziś-środa i widzę i czuję po ciuchach że mi się trochę napuchło dlatego tym razem nie zastosuję głodówki. Zjem dziś mniejszą owsiankę, mniejszą porcję warzyw z patelni i mniejszą porcję sera białego + poćwiczę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no...dziewczyny, co z Wami?? cały dzień mnie nie było, liczyłam na zaległości w czytaniu topiku a tu puchy :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie dziś dietkowo bo wczoraj pojadlam trochę salatki z majonezem co prawda nie dużo ale wyrzuta jakoś mam no i minął juz nam poniedzialek w piątek imrezka i kurcze nie wiem co na siebie mam włożyć zawsze ten sam problem;) dziś zakupiłam ocet jablkowy bo dużo czytałam na jego temat i same pozytywy także planuję go jakoś wprowadzić w życie, czy któraś może stosowala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje miłe... Dzisiaj juz nie dam rady nic napisac i przeczytać. Wróciłam z Krakowa i jestem zmasakrowana... Jutro nadrabiam zaległości, pozdrawiam Was serdecznie i chcę abyście wiedziały, że nie zapominam o Naszym wspólnym planie. Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Toa kozaczki super:) W moim guście:) U mnie na wadze zero zmian...trochę jestem przygnębiona, ale wierzę w sukces. Zaraz zmykam na siłownię spalić trochę wieprza..:) Mam dużo zajęć, dużo pracy więc nie myślę o podjadaniu, pewnie do następnej miesiączki kiedy to znowu wpadnę w wir jedzenia;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenko co do octu jabłkowego to wiele o nim czytałam , ale nigdy nie miałam odwagi stosować....Mój organizm i tak wiele przeszedł jeśli chodzi o męki bandziocha związane z odchudzaniem a wiem, że ocet jabłkowy nie jest wskazany przy problemach żołądkowych. Czytałam natomiast wiele pozytywnych opinii, że faktycznie jest pomocny... Ja jestem cykor jeśli chodzi o wszelkie medykamenty i wspomagacze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście??? A gdzie Nasza koleżanka przeciezdaszrade? Pozdrawiam Was serdecznie i życze miłęgo wieczoru, jak zwykle stosunkowo udanego bo jestem jeszcze w takim wieku iż uważam, że właśnie taki jest najlepszy:) Buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justice dzięki, właśnie z niecierpliwości czekam na ich dostawę :-) nie mam na razie czasu na pisanie i tak może być przez kilka najbliższych dni, ale jestem ciągle z Wami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć kochane 🖐️ ja przez dwa dni siedziałam u rodziców na wsi z synkiem i dietka oczywiście poszła w łeb:( jutro planuje małe oczyszczanko w piątek się zważę no i imprezka w piątek ehhhh a i zaczynam kurację octową będę pila rano i wieczorkiem ocet z miodem i cytryną no zobaczę jakie efekty bedę pisala wam na bieżąco:) toa buty są super choć ja osobiście gustuję w obcasach:) a i dziewczyny glowy do góry przecież rok 2010 nalezy do nas ijuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justine :-( kuruj się!!! ja mam zapierdziel ale to dobrze, bo z dieta przynajmniej jakosidzie, nie mam czasu myśleć o jedzeniu. troche pofolgowałam na początku tygodnia przez okres, ale ok bo już przyszedł :-) odezwę się w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, coś tu pustawo:( Ja byłam wczoraj u lekarza, stwierdził anginę ropną...Leżę więc grzecznie w łóżeczku, czytam, coś tam tworzę i zdrowieję (mam nadzieję):) Jedyny plus mojej choroby to brak apetytu...mało jadam - straszny ból gardła przy przełykaniu :(.., Mam wielką ochotę na placka ziemniaczanego po zbójnicku i jadłabym go z wielką pasją;)) Pozdrawiam i życzę udanego wekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wracaj do zdrowia i jak bedziesz na siłach to sie odezwij :)Ja tez trzymam sie diety chociaz bywa ciezko .ale razem zawsze łatwiej .pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj! pusto tutaj...tylko justice rozsiewa zarazki :-D ja dalej mam roboty po uszy, ale wpadłam na chwilę żeby pochwalić się kolejnym spadkiem wagi :-) jestem z Wami, jestem..tylko czasu mało i tak będzie jeszcze przez kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dziewczynki, jesteście? Ja już jestem prawie zdrowa:) a jak u Was? Całuje mocno:) i odezwijcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) 🌼justine super ze wyzdrowiałaś kochana:) 🌼 toa gratuluje spadku wagi ja po weekendzie jakos mniej dietkuję myslę ze waga poszla w góre tak czuje a zwaze sie w piatek nie jem po 18 to najwazniejsze i musze wiecej cwiczyc dziś zrobilam zupkę z soczewicy wyszla super mniammm i pastę z soczewicy na kanapki tez pyszna idę zaraz moim chlopakom zrobić placki ziemniaczane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Toa również gratuluję spadku wagi:) Oleńko gratuluję odwagi przy sporządzaniu placków zmiemniaczanych, ja bym chyba poległa i zjadła wszystko:) Ja założyłam wczoraj separację na zęby...Jestem przed założeniem aparatu ortodontycznego:) Boli mnie cała japa, więc dieta głodówkowo-przymusowa w toku... Dziś jeszcze nic nie jadłam i to się pewnie szybko nie zmieni... Mam zamiar pić kubusia i jeść jogurty...Mam nadzieję, że przez ten tydzień coś schudnę, bo waga ani nie drgnie:( Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! pewnie ze się skusiłam na placki heh zjadlam cztery dziś narazie płatki z mlekiem i poł jablka, potem planuję warzywa z makaronem a i jeszcze mam zupkę z soczewicy a jak mąż przyjdzie z pracy to zrobi pyszny soczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, coś z systematycznością odwiedzin topiku u nas kiepsko...ja na pewno sie poprawię za tydzień bo juz będę miała luzzz.... odchudzanko idzie dobrze, nie ćwicze ale dużo sie ruszam - chodzę. do tego trzymam sie diety i rzadko przekraczam 1000 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×