Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gnom z jasnego nieba

kobiety, stosowalyscie kiedys szampony koloryzujace?

Polecane posty

mam wlosy ciemny blond i chcialabym uzyskac efekt rozswietlenia sloncem. kupilam sobie palette - slonczne refleksy zloty blond i nie wiem czy traktowac tym wszystkie wlosy czy pojedyncze pasma... jakie sa Wasze doswiadczenia z tego typu kremami koloryzujacymi?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ten szampon wyglada
ja przez 4 lata tylko takim szamponem farbowalam wloski - rewelacja :)....niedlugo bede musiala przestac bo wycofuja moj kolor w ogole z produkcji :(((....zakupilam zapasy tylko na rok, bo tylko tyle na rynku zostalo tego produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palette - color shampoo, zolte opakowanie. kupilam w auchan czy to niszczy wlosy? kiedys sprobowalam czyms sobie rozjasnic wlosy i wyszly mi pomaranczowe, to byla masakra, tereaz mam troche obaw przed zastosowaniem tego kremu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henna wax lub nafta kosmetyczn
taki krem nie powinien tak zrobic. a jak wyjda zolte, to kup sobie srebrny szampon, to sie wyrowna kolor. ja wolę henne 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peacelove69
nie uzywal palette!! nigdy w zyciu to swinstwo zepsulo mi wlosy nie chce sie zmywac wychodzi na glowie zołtko a do tego pali włosy pojdz do fryzjera niech on ci cos dobierze wyzuc tą palette!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonany ze
koloryzowanie włosów jest jaskrawym przejawem narcyzmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko firmy palette znalazlam farbe nitrwale koloryzujaca... szczerze mowiac, chcialam troche zaoszczedzic i sprobowac w domu wplesc sobie te zlote refleksy we wlosy, ale jak to jest takie ryzyko z tym szamponem to chyba sie powstrzymam... moze sa tu jeszcze kobiety ktore podziela sie doswiadczeniami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam te szamponiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×