Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konish

Zamiast obrzezania

Polecane posty

Gość julitkaszybka
Ja mam doswiadczenie zarowno z facetem bez jak z napletkiem. Rzeczywiscie duzo latwiej jest utrzymac higiene kiedy czubek penisa jest nieosloniety niczym. Jesli chodzi o sex to nie ma specjalnie roznicy, bo to zalezy od faceta(tzn jak facet dochodzi w pol minuty to obrzezanie nagle nie sprawi ze bedzie mogl pol godziny), jednak trzeba przyznac ze obrzezani faceci moga dluzej. Jak bym miala wybierac to wybralabym bez napletka, ale to tylko z powodu higieny. Jesli facet myje wacka regularnie(pare razy dziennie, po sikaniu) to nie ma to obrzezanie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitkaszybka
Ja mam doswiadczenie zarowno z facetem bez jak z napletkiem. Rzeczywiscie duzo latwiej jest utrzymac higiene kiedy czubek penisa jest nieosloniety niczym. Jesli chodzi o sex to nie ma specjalnie roznicy, bo to zalezy od faceta(tzn jak facet dochodzi w pol minuty to obrzezanie nagle nie sprawi ze bedzie mogl pol godziny), jednak trzeba przyznac ze obrzezani faceci moga dluzej. Jak bym miala wybierac to wybralabym bez napletka, ale to tylko z powodu higieny. Jesli facet myje wacka regularnie(pare razy dziennie, po sikaniu) to nie ma to obrzezanie znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandita1979
Bardzo ciekawa alternatywa obrzezania - o obrzezaniu mojego męża szczerze mówiąc myślałam już dawno - zaproponowałam powyższy sposób mężowi, a on... się zgodził :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziors
i tu sie mylisz szybka julitko - ja akurat przeszedlem calkowite obrzezanie z wlasnej woli w wieku 26lat - przed obrzezaniem dojscie zajmowalo mi o wiele mniej czasu niz teraz - teraz wydaje mi sie, ze moglbym uprawiac stosunek bez przerwy przez spokojnie 2 godziny, albo dluzej - po prostu mam wieksza kontrole nad tym, jesli chce szybciej dojsc - pomagam sobie reka...;) obrzezanie daje wieksza kontrole nad wytryskiem - POLECAM!!! to tylko jedna z wielu zalet obrzezania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbjhhbjh
moj maz jest obrzezany, i nosilismy sie z zamiarem obrzezania naszego przyszlego dziecka, na szczescie bedzie dziewczynka:D problem z bani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciemnota
kaleczyć ciało głupka dorosłego lub nieświadomego i niewinnego dziecka by w życiu dorosłym nie musieć zbyt często myć , za przeproszeniem, chuuja. Każde okaleczenie pozostawia negatywny ślad w psychice, a poza tym śluzówka żołądzi staje się tak gruba jak na pięcie i przez to mniej wrażliwa na bodźce dotykowe. Może w wieku prokreacyjnym kiedy spermy do wyzwolenia orgazmu jest dużo, to specjalnie nie przeszkadza, ale w wieku późniejszym to będzie tragedia by się spuścić!!! Zresztą do świadomości ciemnogrodu takie uwagi i tak nie trafią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największymi wrogami obrzezania są nieobrzezani. Nie mają o tym pojęcia ale zamiast pytać, jadą w hamski sposób każdego, kto cos pozytywnego o tym napisze. To jest dopiero ciemnogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciemnota
jeszcze większy smród dają niemyte stopy i nieprane skarpety, więc moi drodzy zwolennicy okaleczenia/obrzezania, zmiast myć stopy między palcami, najlepiej będzie poobcinać palce i taka stopa będzie ładniej wyglądać, nie trzeba będzie ją zbyt często myć. Uszy też można poobcinać nie nie będzie kłopotu z myciem, prawda? Każde okaleczenie zmniejsza ilość nerwów prowadzących do ośrodka rozkoszy w mózgu, więc jakże okaleczenie penisa mogłoby zwiększyć doznania seksualne? Przecież impulsy nerwowe nie fruwają powietrzem, tylko są przekazywane przez nerwy znajdujące się w ciele, a skoro są okaleczone, więc doznania też muszą być byle jakie lub żadne. Szkoda, że Ci "okaleczeni" nie proponują obrzezania swoim partnerkom, bo przecież też nie musiałyby myć ciipki przed seksem, a cipka bez łechtaczki byłaby ładniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziakari
Chlopaku - nie wiesz co piszesz, ja mam porownanie, do 19 roku zycia bylem nieobrzezany, pozniej poddalem sie zabiegowi, chyba jestem w stanie lepiej niz Ty to ocenic (z calym szacunkiem). Powiem tak, jesli mialbym drugi raz podejmowac taka decyzje, podjalbym ja, ale juz bez wahania - obrzezalbym sie. Doznania sa nieporownywalnie lepsze, przyjemniejsze, no i palka podoba sie dziewczyna (prowadze dosc intensywne zycie seksualne...). Pozdrowienia z ciemnogrodu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truuu
Obrzezani maja seksowne czlonki a nie takie jakies tuby a potem z tego wylazi cos obrzydliwie obslizglego.W USA wprawie wszyscy sa obrzezani(oprocz Meksykow i jakichs innych Chinczykow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniiiia
No to akurat jest prawda,ze obrzezani wygladaja super i czlowiek ma ochote na takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kadziakari
chłopie/jełopie , mydło jest kilka tysięcy razy tańsze niż koszt zabiegu nie wliczając kosztu w postaci stresu, bólu i ryzyka powikłań w postaci stanu zapalnego, owrzodzenia, gangreny i amptacji penisa. Skoro jest napletek widocznie ma być, bo spełnia jakąś ważną rolę. Poprawiać samego Stwórcę jest odważnym przestępstwem, chyba, że jesteś niższym potomkiem małpy, no ale one/samce nie mają napletka tylko cały siusior wyłazi z podbrzusza, więc jesteś zapewne dziwolągiem. NN PS: radzę ci obrzezać powieki, bo też przysłaniają świat, wtedy przejrzysz na oczy i trochę zmądrzejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kadziakari
i innych poprawiających Naturę/Stwórcę": zamiast kosztownego i ryzykownego obrzezania, skoro chcecie mieć "pałę" gołą, czyli bez napletka, to proponuję wyrobić nawyk gołej żołądzi, poprzez systematyczny trening: podczas mycia ściągać napletek, masować żołądź przy ściągniętym napletku niedopuszając do ejakulacji, po tym hartowanie zimną wodą, w nocy przed snem ściągać napletek. I tak po wielu miesiącach penis będzie świecił gołą główką. Będzie wilk syty i owca cała, a kilka tysięcy złotych zostanie w kieszeni i nikt nie będzie Wam pukał w czoło!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwa higiena zamiast
kretyńskiego obrzezania jako konieczności przed grożącą stulejką: Uwzględniając wiele różnych opinii na ten temat, należy zaproponować rodzicom poniższy algorytm postępowania w zakresie pielęgnacji chłopców: Do ukończenia pierwszego roku życia chłopca w żadnym przypadku nie próbujemy odsuwać napletka. Przez pierwsze miesiące lub nawet lata życia chłopca mastka sklejająca napletek z żołędzią powinna ulegać powoli samoistnemu wymywaniu i rozpuszczaniu. Zabiegi higieniczne ograniczamy do codziennej kąpieli, obmywania prącia z zewnątrz (bez ściągania napletka) i dbania o to, aby nie doszło do zakażenia napletka lub cewki moczowej resztkami kału. Po ukończeniu 1 roku życia co dwa, trzy miesiące próbujemy w czasie kąpieli ściągnąć chłopcu napletek. Uważamy, żeby czynność tę wykonywać bardzo delikatnie i nie sprawiać dziecku bólu. Jeżeli ściągnięcie napletka powiedzie się, żołądź wymywamy dokładnie z resztek mastki. Jeżeli do ukończenia 3 roku życia nie uda się zsunąć chłopcu napletka, powinno się zasięgnąć porady urologa lub chirurga dziecięcego. Wyłącznie specjalista może ocenić, co jest powodem zaistniałego stanu - sklejenie napletka z żołędzią czy stulejka. W pierwszym przypadku lekarz dokona odklejenia napletka, a w drugim prawdopodobnie zaproponuje leczenie chirurgiczne. Oba zabiegi wykonuje się u dzieci w znieczuleniu, zabieg usunięcia stulejki - bezwzględnie w znieczuleniu ogólnym. W niewielkim procencie przypadków lekarz może zadecydować o próbie podjęcia leczenia stulejki sterydami (podawanymi w maści). Leczenie takie jest możliwe wyłącznie u małych dzieci (odpowiednia podatność skóry na leki hormonalne) i tylko z lekką stulejką (niewielkim zwężeniem ujścia napletka). Mimo, że pozwala uniknąć stresującego dla dziecka zabiegu chirurgicznego, nie daje jednak gwarancji pełnego wyleczenia i zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia tej patologii w późniejszym wieku. Pamiętajmy, że im wcześniej poddamy dziecko zabiegowi, tym będzie on dla niego mniej stresujący i bolesny. Bez względu na wiek chłopca powinniśmy natychmiast udać się do urologa lub chirurga dziecięcego w przypadku wystąpienia stanu zapalnego (opuchnięcie prącia, zaczerwienienie). Lekarz prawdopodobnie dokona odklejenia napletka i zleci dalsze leczenie antybiotykiem w maści. Bardzo ważne w profilaktyce stulejki są właściwe nawyki higieniczne. Po odklejeniu napletka (samoczynnym lub przez lekarza) pamiętamy, aby codziennie przy każdej kąpieli odsuwać dziecku napletek i wymywać żołądź z resztek mastki i moczu. Chłopca uczącego się samodzielnie załatwiać, instruujemy, że przy każdorazowym oddawaniu moczu należy odsłonić żołądź. Nawyk ten dodatkowo zapobiegnie powstawaniu stanów zapalnych narządów płciowych, odkładaniu się nadmiaru mastki i ponownemu sklejeniu napletka z żołędzią. Starsze dzieci, samodzielnie myjące się, instruujemy o konieczności codziennego ściągania napletka i wymywania żołędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziakari
Sorry, zapomniałem, że miałem stulejkę i musiałem się pozbyć z konieczności przyrośniętego napletka, gdyż za chuuja pana nie mogłem się spuścić( godzina rżnięcia i nic) a baba miala z tego powodu aż czerwone i bolące zatarcia na wargach sromowych. Teraz po przeczyaniu artykułu nt. higieny chłopców wiem jaki błąd popełniono w młodopści i jako już 30-letni facet nie wiem czy bym się po razz drugi decydował na coś takiego; no ale musztarda po obiedzie, napletka nie da się odtworzyć, choć może za 100 lat, pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziakari
Nie podszywaj się pode mnie - proszę Cię - nawet jeśli uważasz, że to nie uwłacza Twojej godności. Piszesz totalne bzdury - począwszy od tego, że obrzezałem się z powodu stulejki, aż po brak możliwości rekonstrukcji napletka... Co do kolegi, który pisał kilka postów wyżej o przyzwyczajeniu się do chodzenia z nagą żołędzią - myślę, że jak najbardziej warto spróbować jeśli kogoś nie stać na obrzezanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do adwerszarza
cyt.:...Co do kolegi, który pisał kilka postów wyżej o przyzwyczajeniu się do chodzenia z nagą żołędzią - myślę, że jak najbardziej warto spróbować jeśli kogoś nie stać na obrzezanie. Pozdrawiam ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Przykro mi, ale nie masz za grosz intuicji i nie wyczuwasz, że nie jestem Twoim kolegą, mimo, że akceptujesz ów "trening" a jestem wredną przeciwniczką kretyńskich okaleczeń' Jestem akurat wdową z tego pwodu i wiem co piszę.Jak se obrzezasz powieki i zamieścisz tu dowodowe zdjęcie, to Ci postawię drinka i przeproszę za inwektywy. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziakari
W takim razie dodatkowo jesteś transwestytą... Podszywasz się pod mężczyzn i piszesz o obrzezaniu z powodu stulejki... YYYYhhhhh... zmieszanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziors
Kadziakari , błagam, nie świruj, http://stuff.swir.us/2007/04/01/ja%C5%9B_fasola.jpg bo jeszcze nie masz co obrzezywać! Najpierw niech Ci mamusia często prawidłowo myje siusiaka, a później jak dorośniesz i być może ukończysz zawodófke, to Ci się odechce tej "paskódnej pszyjemności" Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darknesstu
Mieszkam w USA i tu chlopcow sie obrzeza zaraz po urodzeniu w szpitalu.Bierze sie juz dziecko obrzezane do domu.Ja wole obrzezanych.Bez dwoch zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadziors
Do PT Darknesstu : węszę, że jesteś kobietą, skoro wolisz obrzezanych, albo gejem ciotą. Jeśli jesteś kobietą, i to też obrzezaną, to zamieść link do swojej obrzezanej cipki to Ci uwierzę. Masz za to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was pogodze
obrzezanie jest dla brudasów, którym się nie chce lub nie mają warunków do mycia penisa, dzięki temu unikają groźnych chorób penisa i przy okazji pierdoląc farmazony, że to dla zwiększenia satysfakcji seksualnej i atrakcyjności. Pytanie: Czy wiecie dlaczego obrzezani mają duże brzuchy? Odpowied: bo muszą mieć dachy dla bezrobotnych, buahhhha, o takie: http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasha1
Eee tam ci co pisza te chamskie posty po prostu maja jakies kompleksy i nie moga zniesc,ze wielu kobietom podobaja sie bardziej obrzezani faceci.Masz racje darkness ja tez nie lubie tubisiow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otlkjestm
Moj chlopak jest obrzezany i to jest dziewuchy TO!!! Bardzo Wam polecam przynajmniej raz w zyciu sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angia
Tez polecam - niezapomniane wrażenia - taki 100% kontakt z jego glowka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was pogodze
chyba siedzi tu sam ciemnogród, który nie ma na mydło i wodę, a mając nierówno pod sufitem świadomie daje się i nieświadome oseski okaleczać, dodatkowo nie kuma co to aluzje i podśmiechujki, za grosz honoru!!!!. Moi drodzy, skoro napletek jest więc musi być, gdyż pełni ważną rolę machanicznej osłony żołądzi, nawilżania; tak samo z okiem, skoro jest, to musi być, a każda ingerencja w naturę, to nieuzasadnione barbarzyństwo i ciemnogród. Trzeba być idiotą, by dla fanaberyjnej estetyki dać się okaleczyć i zadać ból; no cóż na głupoli/masochistów nie ma jednak siły. Żegnajcie i duście się we własnym napletkowym, pachnącym sosie.🖐️ ważny cyt. z wcześniejszego posta: Dla Wszystkich normalnych jedyne uzasadnienie dla obrzezania jest: 1. niczym nie uzasadniony smród penisa 2.stulejka Każdy inny powód jest dziecinną głupotą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany ty musisz miec
naprawde jakis ciezki problem ze soba,ze sie tak przejmujesz,ze duzo kobiet lubi obrzezane wacki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×