Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konish

Zamiast obrzezania

Polecane posty

Gość hesiaka
Ja tez jesten za.Sprobowalam i wiem co mowie.Szkoda,ze w Polsce nie ma facetow z fajnymi ptakami z glowka na wierzchu.Polskie dziewczyny nie wiedza co traca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do z 23:45
moja droga, zamiast "okaleczonego" dać se wepchać do obrzezanej swojej cipki, bo zapewne też jesteś okaleczona i tu(mózg) i tam(genitalia), to lepiej wsadź se dildo, ostatecznie świecę, gdyż też jest tak samo nienaturalne jak okaleczony chuuj, a efekt lepszy i to na zawołanie, gdyż takie nigdy nie opadnie. I po drugie, nikt tu się nie przejmuje Twoim seksem, Twoje małpy Twój cyrk, buahhha. Do szkólki najpierw idź kobieto, zamiast zachwalać kalectwo, bo błędy literowe robisz, chyba aż 9!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No widzisz jak sie denerwujesz
Idz do psychologa albo seksuologa bo tu ci zylka peknie i co bedzie? Strasznie marne masz mniemanie o sobie jesli tak cie denerwuje sprawa obrzezania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazja
Czytam te watki i az mnie mdli, jak generalnie nie zabieram głosu na tym forum, tak teraz nie mogę koło takiego czegoś przejść obojętnie. Tutaj zaznaczyć należy, że temat postu jest inny. Chodzi o naturalne obrzezanie autorowi. Biorąc pod uwagę styl, zasób słów, argumenty, którzy opowiadają się przeciw obrzezaniu, żal mi tych ludzi, tylko proszę - nie zrzucajcie z siebie trafnych określeń na innych... Chodzi o ciemnogród... Kolejna sprawa - obrzezanie mężczyzn = okaleczanie??? Idąc tym tropem my dziewczyny nie powinnyśmy nosić kolczyków, bo przecież to też modyfikacja ciała. Brak słów. Najlepiej załużcie sobie na penisy po 3 napletki (jeszcze 2 gumowe), a pewnie najkorzystniej byłoby dla Was jeśli penis by Wam się zrósł na końcu i mastka zakleiła ujście cewki, bo przecież dla Was to nieistotne, i tak pewnie używacie penisów raz od święta wielkiego (przynajmniej w stosunku ze mną ta by było). Obrzezani - trochę skruchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Pojsce rzadko kto jest
obrzezany a szkoda bo bardzo chcialabym byc z facetem,ktory ma ladnego fiutka.Wyglad obrzezanego penisa bije na glowe(he he) te "tubisie"jak ktos tu wczesniej napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezana
polecam, wejście do pochwy jest wolne od guziczków typu łechtaczka, nic się nie zedrze/uszkodzi, można mieć facetów na kopy, zatem szmalu też, więc do dzieła dziewczyny i kobiety. Która decyduje się na obrzezanie, piszcie. No, jedyny problem, to brak czucia co wlazło do waginy, ale co tam, da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazja
W ZADNYM WYPADKU NIE POLECAM OBRZEZANIA KOBIET!!! NIE SPOTKALAM SIE, ZEBY JAKAS PRZESZLA TEN ZABIEG I BYLA Z TEGO ZADOWOLONA. ZNAM NATOMIAST WIELU MEZCZYZN - W TYM MOJ BYLY CHLOPAK, KTORZY PRZESZLI ZABIEG OBRZEZANIA W WIEKU OK 20LAT I BARDZO SOBIE CHWALA! DLATEGO BEZ OBRAZY (BO NIE WSZYSCY NIEOBRZEZANI MAJA KOMPLEKSY I WTPOWIADAJA SIE Z TAKA POGARDA O OBRZEZANIU) CHLOPAKI Z CIEMNOGRODU, ALE WASZE ARGUMENTY SA... DZIECINNE... Z RESZTA POZOSTAWMY KAZDEMU PRAWO WYBORU - JESLI KTOS UWAZA, ZE JEST TO "POPRAWIANIE TEGO, CO STWORZYL STWORCA" I JEST WIERNY ZASADZIE "JAKIEGO MNIE BOZE STWORZYLES, TAKIEGO MNIE MASZ", NIECH ZACHOWA SWOJ NAPLETEK, ALE NIECH NIE SIEJE HEREZJI!! PROSZE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazja
SZKODA MI TYLKO TYCH DZIEWCZYN, KTORE NIGDY NIE ZAZNAJA SMAKU PRAWDZIWEGO SEKSU, KIEDY TO CZUC, ZE TEN CZLONEK W POCHWIE SIE PORUSZA, A NIE PORUSZA SIE W RULONIKU, JAKI TWORZY NAPLETEK. W PRZYPADKU SEKSU Z OBRZEZANYM, O WIELE LATWIEJ DOCHODZE, NATOMIAST CHLOPAK OBRZEZANY DLUZEJ DOCHODZI - PROWADZI TO DO TEGO, ZE SZCZYTUJEMY NIEMAL W TYM SAMYM MOMENCIE CZESTO! :) NIE JAK W PRZYPADKU NIEOBRZEZANYCH - W 5 MIN ODLECIEC.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonlight84
Dokladnie jak pisze Kamilazja.Mialam faceta w PL nieobrzezanego wiec wiem.Pisze ze Stanow i tutaj prawie wszyscy faceci sa obrzezani.Kiedy rozmawiam tu z dziewczynami to mowia, ze niemilym zaskoczeniem bylby facet nieobrzezany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basica83
Zawsze marzylam o seksie z obrzezanym, z rok temu namawialam mojego chlopaka do obrzezania, ten przyznal, ze podobaja mu sie obrzezane penisy, jednak odlozyl to w czasie - nie omieszkam Mu to przypomniec ;) Bardzo ciekawy watek - od dzis moj chlopak bedzie chodzil bez napletka - ten podniecajacy wyglad duzej glowki mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciorak
A ja mam napletek i chętnie oddałbym go w dobre ręce. A tak poważnie dawno chciałem się obrzezać, bo chodzę już ponad 5 lat z odsłoniętą żołędzią i napletek mi tylko przeszkadza, ograniczają mnie tylko koszty... Nie stać mnie, aby wyłożyć 1000zł na obrzezanie (mimo, że według mnie korzyści z tego byłyby dla mnie nie do przeliczenia na pieniądze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przeproszeniem PT Tępole
zadbajcie o ilość spermy, która determinuje siłę orgazmu a nie okaleczanie chuuja. Takie okaleczanie jest obciążeniem strasznym dla organizmu, i tak jak po ciężkiej operacji człowiek nie ma siły i ochoty na nic, co dopiero na seks, tak i z obrzezanymi. Piszę to z punktu widzenia fizjologii a nie praktyki. Najgorsze jest to, że w psychice może zostać ślad okaleczenia i z orgazmu może być wielkie góówno! Zresztą szkoda słów, róbta co chceta, wasze zasrane=obrzezane życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przeproszeniem PT Tępole
a ilość spermy determinuje stan zdrowia psychofizycznego. A z kolei stan zdrowia determinuje zdrowy tryb życia a nie okaleczanie!!!!! No, kto ma inne, ale merytoryczne, argumeny za okaleczaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za przeproszeniem PT Tępole
Oto typowy przykład obrzezanego http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg który ma taki pożytek z obrzezania, jak świnia z tańców, a dlaczego, dlatego, że zamiast zadbać zdrowym trybem życia o ilość spermy, zadbał o "dach dla bezrobotnego" No i co Wy na ten argument? Warto się okaleczyć nie mając pojęcia o sensie życia, zdrowym trybie życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazja
Zdjecie przedstawia motor Kawasaki, nie Suzuki! Brak slow na poziom merytoryczny zacietrzewionych zwolennikow nieobrzezanych penisow... Chlopaki - obrzezajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilazja
...albo przynajmniej uzywajcie metody, ktora poleca autor watku - penis tak przygotowany wyglada calkiem mniamniusko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drodzy obrzezani
cytat: 23.12.2009] 14:13 anglojęzyczny profesjonalny serwis internetowy dużo czytałem na temat przyzwyczajenia się do chodzenia z odsłoniętą żołędzią (niesie to bardzo wiele korzyści pokrywających się z tymi, które płyną z obrzezania, a zarazem nie przynosi skutków ubocznych). ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Faktycznie nagonka na autora topiku nie ma sensu, ponieważ, jak widać jest zwolennikiem wyrobienia nawyku odsłoniętej żołądzi a nie kretyńskiego okaleczenia. Zatem w imieniu wszystkich, którzy mu dokuczali pszepraszam i pozdrawiam, życząc udanych orgazmóf http://stuff.swir.us/2007/04/01/ja%C5%9B_fasola.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ciekawe,wszystkim
dziewczynom,ktore tu napisaly podobaja sie faceci obrzezani a to bardzo bodzie w kompleksy jednego nieobrzezanego i wypisuje tu niesmaczne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amstaff
Tez mi się tak wydaje, mimo że obrzezany nie jestem. Ale próbuje chodzić z gołą główką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obrzezany
Zostałem obrzezany w wieku 4-5 lat z powodów zdrowotnych. Z samego pobytu w szpitalu pamiętam na prawdę niewiele. Jako chłopiec wstydziłem się wtedy faktu obrzezania. W zasadzie nie wiedziałem do końca na czym zabieg polegał, nigdy nie dopytywałem. Tematem zacząłem interesować się w gimnazjum. Przejrzałem masę stron internetowych mówiących o obrzezaniu. Nie znalazłem ani jednej wady tego zabiegu, same zalety. Ponadto wszyscy zachwalali wygląd penisa, higienę oraz poprawę życia seksualnego. To dodało mi pewności siebie. Teraz wiem, że obrzezanie nie czyni mnie ułomnym partnerem seksualnym, wręcz przeciwnie! To okaleczanie to też bzdura. Równie dobrze kobiety kolczykują uszy (jak napisała poprzedniczka) i przez to siedzą w kącie i się bujają czy nie są w stanie założyć normalnej rodziny? Nie sądzę. Obrzezanie nie jest zabiegiem niszczącym psychikę człowieka. Tak uważam. Pozdrawiam Panów piszących absurdalne teksty na temat obrzezania. Pewnie myślą, że 100% facet musi mieć napletek, a obrzezani to jakieś zniewieściałe ciotki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
Ja nie mieszkam w Polsce i tutaj prawie wszyscy mezczyzni sa obrzezani.Zgadzam sie z toba,ze to same zalety.No i penis obrzezany wyglada bardziej mesko,bardziej seksownie.Nawet jak nie jest w erekcji to wyglada fajnie, jak penis a nie jak jakas smetna rurka czy tubka. Swietne okreslenie te tubisie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NisiaNisia
Raz w zyciu tylko mialam kontakt seksualny z obrzezanym panem. Bylo to 2 lata temu we wladyslawowie, gdzie pracowalam przez wakacje. Ten jeden raz byl dla mnie wyjatkowy jesli chodzi o wrazenia w okolicach intymnych - nie wiem, czy bylo to spowodowane tym, ze byl obrzezany, czy czyms innym, ale bylam w niebie. Nigdy pozniej juz mi sie to nie zdarzylo - nie mialam wiecej partnerow obrzezanych, a tak bardzo bym chciala - oczywiscie to, co w duzej glowie na pierwszym miejscu i chcialabym, zeby to w ta strone zachodzilo - zeby moj madry ukochany byl obrzezany, a nie, zeby moj obrzezany ukochany byl madry. Rowniez popieram obrzezanie mezczyzn i uwazam, ze obrzezania kobiet nie powinno sie praktykowac - jak wyzej napisala jedna z moich poprzedniczek. Mysle, ze tajemnica tkwi w duzej mierze w czasie trwania stosunku - powyzej pewnego progu, kazda minuta jest dla kobiety wiecznoscia rozkoszy oraz tym, ze penis bezposrednio drazni pochwe, a nie przez skorke (mozna to porownac do seksu z prezerwatywa i bez - wiem, ze nie do konca). Takze Panowie - obrzezajcie sie, a Wasz sprzet na pewno nie zardzewieje! ...ani nie zajdzie jakims bialym swinstwem... bleeee mdlosci mnie troche teraz biora na mysl nieobrzezanych penisow, ale pewnie m.in. dlatego, ze akurat mam okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NisiaNisia
Przepraszam... teraz dopiero doczytalam o co chodzi autorowi watku - mysle, ze jest to bardzo dobra alternatywa obrzezania, bo skoro pisze, ze podczas stosunku napletek nie wchodzi na zoladz... mmm Poza tym jest odsloniety podczas chodzenia, wiec nie jest nadwrazliwy. To moze byc bardzo ciekawa metoda. Namowie swojego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty,
żeby wagina zróżnicowała obrzezany/nieobrzezany!!! Czy śluzówka żołądzi czy skóra prącia w środowisku śluzu tak samo pociera punkt G czy łechtaczkę, co jest niezbędne do wyzwolenia orgazmu i nie jest zdolna wyczuć różnicy. Mężczyźni z regóły są szybkostrzelcami, i taki nieobrzezany zwłaszcza ze stulejką może godzinami "dupczyć" i się nie spuścić, ale za to partneka może osiągnąć wiele orgazmów. Więc pieerdolenie, że seks z obrzezanym jest wartościowszy jest nieprawdą. Ważniejsza od okaleczenia jest czas trwania erekcji u mężczyzny i ilość ejakulatu, a to jest zdeterminowane zdrowiem psychofizycznym i treningiem. Korzyści z przyjmowania spermy do środka waginy: zauważono mniejszy odsetek raka szyjki macicy.Zatem cóż po obrzezaniu jak taka obrzezana kaleka ma tylko kroplę spermy lub suchy orgazm? Zastanówcie się nad tym moje drogie niekumate zwolenniczki kalectwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty,
coż po obrzezaniu jak taka "kaleka" ma tylko 2,5cm długości penisa, a przecież im większa powierzchnia kontaktu penisa z pochwą tym większe doznania!!!!! POza tym taki obrzezany ma z regóły brzuch jak stodoła, zatem dotarcie do waginy jest wręcz niemożliwe, więc co to za seks? Jest to raczej parodia seksu. http://img220.imageshack.us/my.php?image=penisok3cmzforum21406zc4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupoty,
ważny cyt. z wcześniejszego posta: Dla Wszystkich normalnych jedyne uzasadnienie dla obrzezania jest: 1. niczym nie uzasadniony smród penisa 2.stulejka Każdy inny powód jest dziecinną głupotą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×