Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konish

Zamiast obrzezania

Polecane posty

Gość Kamilazja
Do kolegi "... glupoty" Widze, ze nie znasz podstaw kobiecej anatomii, ale nie dziwie sie, ze nie miales okazji poznac - z takim nie obrzezanym rulonikiem-smrodkiem jaka zechcialaby sluzyc za partnerke... Jesli chodzi o merytoryke... hmmmm... musisz jeszcze dorosnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgrgerere
bardzo fajny watek, z mila chęcią go śledzę - rozmowę zakłóca jednak i obniża jej wartość cały czas w moim przekonaniu jedna osoba pod różnymi nickami (przeciwnik obrzezania) - która z reszta demaskuje się umieszczaniem na przemian dwóch zdjęć hehe które de facto prawdopodobnie jego przedstawiają hehehhehe hehehehe no co tam masz nam jeszcze złego do powiedzenia na temat obrzezania chłopczyku? tak poza tym, poczytajcie na tym, czy innym forum i wnioski wysnujcie sami - interesuję się tą tematyką od dłuższego czasu i w moim odczuciu 90% kobiet woli obrzezanych :) także chłopczyku - jeśli tak wielkie pretensje masz do rodziców, że nie poddali Cie zabiegowi, a nie stać Cię na niego, bo jesteś jeszcze na utrzymaniu rodziców, idź na forum o zabawkach (tych z plastiku), tudzież do piaskownicy, bo zaniżasz poziom forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfqwqfwq
"kżyż" łoż matko i córko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konr76
Od tygodnia odkrywam uroki chodzenia bez nakrucia i musze powiedziec, ze bardzo mis ie to podoba :) jk dotad - pierwsze 2 dni byly najgorsze, powoli sie prywyczajam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wfqwqfwq
06.08.2010] 20:38 [zgłoś do usunięcia] wfqwqfwq "kżyż" łoż matko i córko! ==================================================== Widzę, że nie oglądasz TVP i nic nie wiesz nt. ...mjastu kżyż... Loż jaka z ciebie polonistka, zauważyła nawet błąd ortograficzny!!!!!! Pod Belweder marsz i na kolana za karę, dzięgwo obrzezana!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
Widac,ze to jeden zakompleksiony tubisio pisze te bzdurne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
No i jeszcze co ma brzuch do obrzezanego penisa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ ma....
brzuch jest synonimem impotencji a obrzezanie tę chorobę jeszcze pogłębia. I nie jestem tubisiem z obrzezanym 2,5 cm fiutkiem, mam pałę 18cm i "naturalne obrzezanie" dzięki wyrobionemu nawykowi odkrytej żołędzi. A takowyż nawyk można wyrobić codzienną higieną polegającą na myciu, hartowaniu, masowaniu żołądzi, systematycznym ściąganiu napletka i również przed snem. Czy to takie skomplikowane, trudne i kosztowne, żeby narażać się na poprawianie natury, ból, koszty i pudśmiechujki? W pewnej kulturze pałętający się między nogami penis jest przekleństwem, zatem mężczyżni często gęsto sami dokonują amputacji, polecam to zwolennikom obrzezania, a zaoszczędzicie na wodzie, mydle i chirurgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
poprafak: 1000zł a nie 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do obrzezanych
kiedy Wy wreszcie zauważycie, że jesteście wpuszczani w kanał. Miejcie trochę honoru, przecież obrzezanie to nie walka o życie, żeby tak zaciekle tego bronić, to wybryk raczej brudasów a nie normalnych cywilizowanych ludzi, posiadających lazienki z bidetami i mających nawyki higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
Kiedy Ty wreszcie zrozumiesz, ze to nie jest watek dla Ciebie i tylko go zaśmiecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amstaff
dobrze powiedziane Gofrall!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspolczuje ci tubisiu
az se skorke poplules z tego zacietrzewienia buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadziorna1100
Moze wreszcie sobie ja usunie jak mu przyrdzewieje do napletka ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogi Goforallu i Zdziwiona
jesteś w totalnym błędzie; nie zaśmiecam, tylko otwieram oczy ignorantom, inaczej mówiąc brudasom, oszczędzającym na mydle i wodzie z powodu bądź braku kasy, bądź warunków mieszkaniowych, nie mówiąc już o łazience czy bidecie. Że też tacy śpiący pod mostem mają internet i umieją klikać, toż to skaranie boskie. NN PS: Drogi Gofrallu, widzę, że nie rozumiesz słowa "zaśmiecanie", ale dobrze Cię rozumiem, nie miałeś kasy na edukację i bidet. Zadziorna1100 Moze wreszcie sobie ja usunie jak mu przyrdzewieje do napletka ===================================================== Kochana Zdziwiona1100, właśnie, zardzewieć=stulejka, może penis niemyty, a to jest cecha charakterystyczna dla brudasów!! Mężczyzna cywilizowany nigdy nie dopuści do "zardzewienia" penisa, więc okaleczenie=obrzezanie jest zbędnym "luksusem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały tubiś
doskonale rozumiem intencje p. Tubisia, że higiena jest podstawą zdrowia dla penisa a nie obrzezanie. Rozumując tokiem obrzezanych, że zamiast mycia penisa przy ściągniętym napletku decydują się na obrzezanie, by uniknąć "zardzewienia"=stulejki, to proponuję zamiast mycia zębów po każdym posiłu, te zęby powyrywać, i uniknie się "zardzewienia"=pruchnicy!!!!! No, śmiechu warte to świadome okaleczanie i pianie peanów nt. obrzezania, buaaahhhha Ale wyrwanie żebów byłoby nie takie złe, taka buzia mogłaby pełnić rolę waginy, spełniając wszelkie warunki gładkości. Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kandita1979
A tutaj macie cytat z biblii - to dla tych, którzy powołują się na to, że Bóg Was mężczyzn stworzył z napletkiem: Rdz 17, 14 " 14 Nieobrzezany, czyli mężczyzna, któremu nie obrzezano ciała jego napletka, taki człowiek niechaj będzie usunięty ze społeczności twojej; zerwał on bowiem przymierze ze Mną. " Moim zdaniem w Polsce za mało jest mężczyzn obrzezanych. Bardzo podoba mi się wygląd dużego, ogolonego, obrzezanego penisa - jest bardzo podniecający i działa nawilżająco na moje łono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24Kinia
Jakie mam szczęście, że Mój Jedyny jest obrzezany :) Jutro znów Go poużywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goforall
Jak zwykle.Watek sie zaczal ciekawie:facet chce uzyskac choc troche zalet obrzezanego bez kosztownego w Polsce zabiegu a tu sie rozszalal jakis zakompleksiony tubis co pisze sam ze soba i jeszcze sie podszywa pod innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przedmófcy
a co obrzezany PT Tubisiu, prawda o kalectwie z powodu braku higieny intymnej w oczy kole i nie stać Cię na merytoryczne argumenty za, oprócz ach, och jaki penis wspaniały, bo nie śmierdzi i nie muszę go codziennie myć? Administrator ma łazienkę z bidetem i ma w duupie Twoje lamenty o blokadę Forumowicza, poza tym nikt tu nikogo nie obraża, jest dyskusja na argumenty i większość argumentów świadczy, że obrzezanie to wymysł brudasów!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaśS
Przedmówco! żal mi Cię człowieku, żal! W Internecie czujesz się anonimowy i cwaniakujesz, co? Przykro mi, ale swoimi durnymi postami nikogo nie przekonasz! Dajesz jedynie przykład swego zacofania intelektualnego i społecznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany Adasiu
cytat: adaśS Przedmówco! żal mi Cię człowieku, żal! W Internecie czujesz się anonimowy i cwaniakujesz, co? Przykro mi, ale swoimi durnymi postami nikogo nie przekonasz! Dajesz jedynie przykład swego zacofania intelektualnego i społecznego... komentaż: chłopie, mylisz się, w dobie dzisiejszej informatyki nie ma anonimowości, po IP można każdego namierzyć, a może to zrobić zwłaszcza Admin lub Policja, a skoro Admin nie reaguje, widocznie takie dysputy uważa za humorystyczną zabawę brud;iwych "dużych dzieciaków", którym obca jest woda i mydło, a to/brud przecież nie zawirusuje Serwera, więc szkoda czasu. No ładne rzeczy, higienę niepozwalającą na stulejkę=zardzewienie i przyrośnięcie napletka do żołądzi nazwać zacofaniem intelektua;nym a brak okaleczenia brakiem przystosowania się do społeczeństwa, będącego w totalnej mniejszości, buahhha. Rozumowanie , na 100% nie tyle dziecinne co jaskiniowe/bezmózgowca. Adasiu wklej link do tfojego siurka, być może zmienię zdanie i się umówię stobom. Aldonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochany Adasiuuuuu,
chłopie, mylisz się, w dobie dzisiejszej informatyki po IP można każdego namierzyć, a może to zrobić Admin lub Policja, a skoro nie reagują, tzn, że owe dysputy traktują jako humorystyczną zabawę "dużych brudliwych chłopców" Wiedzę o higienie nazwać zacofaniem intelektualnym a brak okaleczenia w intymnym miejscu brakiem przystosowania społecznego, buaahhha, fajne!!!! , Toż to rozumowanie, za przeproszeniem, jaskiniowca/bezmózgowca. Niestety jesteś w totalnej mniejszości. Adasiu, wklej link do Tfojego siusiaka, a może zmienię zdanie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaśS
cholera, pampers zasłania mojego siusiaka. Jeszcze parę latek i jak nie będę nosił pampersa, to zrobiem zdjęcie cyfrófkom i wkleje link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kochanego Adasia
Do szkułki wal, bo nie pisze się "komentaż" tylko komentarz, poniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JACO TACO
JAK MILO LAZIC Z GLOWKA NA WIERZCHU... TA SWIADOMOSC, ZE KIEDY DZIEWCZYNA DOTKNIE TWOJEGO ZOLEDZIA, BEDZIESZ CZUL KAZDA JEJ LINIE PAPILARNA...:) POLECAM PODWINIECIE SKORKI I CHODZENIE BEZ NAPLETKA - NA POCZATKU NIE JEST LATWO, ALE TO PRZECIEZ NIE SPOSOB DLA DZIEWCZYN!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy tu kogoś za przeproszeniem pojebało? Jak mozna dac sobie obrzezać penisa?? Ja co prawda nie posiadam, ale wiem jak mój chłopak piszczał jak go dotknęłam ręką przez przypadek w główkę penisa.. to jakas masakra być obrzezanym. Chyba tylko jakiś fanatyk religijny mógł to zrobić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×