Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Konish

Zamiast obrzezania

Polecane posty

Gość Jaginkinka
Twoj chlopak, to dziewica orleanska w takim razie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba nie dziewica, tylko jak bolało tzn, ze bolało, nie wymuyślił sobie. Moze Ty masz obrzezanego faceta to mu laske zębami robisz i mówi że jesteś cudowna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaginkinka
Zawsze jakies urozmaicenie przynajmniej nic Nas nie ogranicza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaginkinka
No i znow obrzezany sprzet idzie w ruch... :) Mam chec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój obżezany
głupol myślał, że obżezanie da mu swobodę seksualną i zakosztował anala, a po analu z męską ciotą wlazł mi w ciipkę i zaraził brodawczakiem: http://www.czytelniamedyczna.pl/pf/2002/03/images/17.jpg Miłych zbiorów kolorowego kalafiora, za przeproszeniem, naiwne nieświadome zagrożeń dziefcynki- zwolenniczki obrzezania, buaaahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaginkinka
Oj widze chloptasiu, zes niedoinformowany i masz jakies kompleksiki :) A ja Cie oficjalnie naprowadzam na dobra droge - TAKIE WLASNIE GRZYBY ROZWIJAJA SIE NA NIEOBRZEZANYCH PENISACH... Na penisie obrzezanym taki grzyb nie ma szans sie rozwinac... Chocby nie byl myty przez 2 lata, ale paradoksalnie jest tak, ze obrzezani bardziej dbaja o miejsca intymne niz ci, ktorym napletek, czy wlosy lonowe nie przeszkadzaja... I pamietaj... kiedy wypowiadasz sie na forum w jakims temacie, warto miec chociaz szczatkowa wiedze na jego temat... Twoje posty mysle, ze mimo wszystko czytaja rowniez inni (chocby przez pomylke), co wywoluje u nich jedynie gromkie salwy smiechu... Pozdrawiam mimo wszystko i zycze obrzezania (bo po twoich postach widac, ze tego pragniesz, tylko nie wiesz jak sie za to zabrac - pamietaj, ze zawsze mozesz skorzystac z metody, ktora przedstawil autor).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pszetmufcyni
cyt. Jaginkinki: Na penisie obrzezanym taki grzyb nie ma szans sie rozwinąć... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Droga Jaginkinko, czytaj ze zrozumieniem a później krytykuj. Pisze jak krowie na rowie, że ów grzyb rozwinął się na ciipce, a nie na penisie, ponieważ obrzezany koleś/głupol, błędnie myśląc, że obrzezanie uchroni go od wszelkich chorób przenoszonych drogą płciową, spróbował anala z ciotą i zaraził partnerkę brodawczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do przedmówczyni
moja kochana, ja z racji wieku 75l.: http://img120.imageshack.us/my.php?image=dziadek2xi0.png walczę choćby o kroplę spermy a nie o jakieś tam dodatkowe kalectwo w postaci obrzezania, dodatkowo wysuszające jądra. Ponieważ większość obrzezanych to impotenci, więc poradź jak zwiększyć ilość ejakulatu niezbędnego do wyzwolenia orgazmu, za co Ci będę wdzięczny; masz za to 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikkko
Poprzedniku, zniknij z tego forum! <hlehlehle> Buuuuuu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikkko
popszedniku zniknij z foróm, bo ja znikom na kilka dni i jade na cofnięcie obrzezania, czyli doprawienie napletka. Pszes to gupie obrzezanie nie moge sie spóścić nawet kropelkom nasienia. Myśle, ze po tej kosztowniejszej od obrzezania operacji wszystko wróci do normy. O kosztach pogadamy jak wyzdrowieje i siurek i moja psychika, rzegnom. Łoto mój choreńki penis schowany chwilowo w ciepłym pampersie: http://img187.imageshack.us/my.php?image=image002ky2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
horeńki - analfabeto jeśli już wszystko starasz się pisać z błędami, więc pewnie wedle twej świadomości to jest poprawna wersja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddd
<maly_lolek>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do dddddddddd
drogi cieciu, widzę, że nie grzeszysz humorem i nie wiesz co to jest kpina. A to wszystko masz przez to, że masz gołą głowę i "główkę" i padło Ci na musk, poniał wreszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaRzp
Ktoś tu żałosny jest z tymi zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos12334
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiusiu
swietny pomysł. sprobuje dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do obrzezanych pań.Gdzie wykonano wasze zabiegi? Jak to wygląda? Ile kosztuje? Sama chciałabym się poddać czemuś takiemu. Obrzezania wagina jest estetyczniejsza, o wiele. Seks nie sprawia mi przyjemności więc to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×