Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Arko

Dziewczyna mnie zostawiła

Polecane posty

Gość Arko
Wszystko do mnie dociera i wiem o czym mowicie, ale to ze jest mlodsza nei znaczy ze jest glubsza.. fakt faktem duzo jeszcze minie zanim bedzie dorosla, ale na swoj sposob juz jest i pod tym wzgledem nie bede oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Sa ludzie ktorzy maja 16 lat i zachowuja sie jak dzieci, ale tez jest tak, ze 26 letnie osoby sa mniej rozgarniete niz te wlasnie 16-tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meTOme
Zapytalem dlatego o wiek bo dla mnei caly sytuacja po twoich postach juz jest jasna. Sory ale jak mozesz mowic o lasce ze jest bardzo rozgarnieta i jakas wyjatkwa, ze niby duz ow zyciu przeszla- a kurde kłoci sie o to ze jej chlopak tyran zabrania jej palic papierosow i chlac do upadlego?! No naprawde super jest ta niunia twoja. Chce sobie uzywac nie uzywajac w ogole do zycia glowy i to jeszcze Twoim kosztem. Mowiec Ci z ta dziewczyna nigdy nie bedziesz szczesliwy poki ona nie dojrzeje. A ze mydli ci oczy ladnym slowkami to daruj sobie. I co wroci do Ciebie bedzie palic i chlac- i Ty znow bedziesz cipkiem bo pozwolisz jej na to a jedna jak i druga rzecz jest BARDZO w zyciu zla, a przez alkohol moga sie wydazyc BARDZO zle zeczy. I chyba nie chcialbys sie doeidziewc ze kiedys ta sie schlala na imprezie ze przelecial ja jakis koleszka? I nie pisze tego bynajmniej by Ci ub;izyc ale uciekaj od tej laski czym predzej a nie daj sie nadal omamaiac. POMYSL logicznie, czy chcesz jej dac pelna kontrole nad wszyskim byle tylko byla z Toba!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
gdzie tu jej dojrzałość więc ? jest pod kloszem rodziców, pije, wyzywa cię tak jak ty ją, obraża się o byle co. sorki, ale to gówniara jest, która może w domu nie ma ciekawie, ale z mądrością i doświadczeniem życiowym to się mija nie pomijając faktu, że jest ze względu na wiek niedojrzała emocjonalnie i społecznie i do żadnych związków ona się na razie nie nadaje. póki co, to nauką powinna się zająć żeby póżniej jakoś sobie poradzić w życiu a ty powinieneś jej w tym pomagać by edukację do końca ciągnęła i się wykształciła a nie piła i się bzykała u ciebie. sorki, ale deprawujesz ją w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
MeToMe nie zrozumiales mnie do konca... ona nie lubi pic i palic, wie ze mowiac tak ja sie denerwuje, bo wie ze potrafie dbac o swoja ukochana i nienawidze jak tak gada. Duzo teraz zlych rzeczy mowi, zebym zrozumial, zebym jej udowodnil moja zmiane... bo co z tego ze ja mowie, da mi szanse i znowu cos pod wplywem nerwow powiem nie tak.. Moze chce mnie sprowokowac do tego zebym ja wyzwal? Wlasnie o to chodzi ,ze sie zmienilem i nigdy wiecej jej nie wyzwe. Kiedys jak byla mlodsza, palila duzo, zawsze mowila, ze jak miala stres to palila, nie chcialo jej sie zyc, ciagle ktos ja w chu..a robil. tez lykala tabletki i to przed poznaniem mnie.. ledwo co ja uratowali... naprawde nie jest zla osoba. Uslyszycie ile ma lat i juz oceniacie nie znajac osoby.. Uwierzcie mi, zdziwilibyscie sie jaka jest dojrzala. Sam sie zdziwilem.. moje poprzednie kobiety (kur.y) daleko sa za nia jesli chodzi o rozwoj psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Ona nie pije i nie pali! Problem zrobilem ja, nie ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
sorki, ale to neurotyczka jest. w domu pewnie patologia. jak była młodsza to paliła ? czyli ile wtedy miała lat ? 10 ? o matko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
I nauka nauką! Uczy sie bardzo dobrze. Emocjonalnie nawet ja jestem czasami mniej rozgarniety niz ona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
13. Rodzina na pierwszy rzut oka normalna, nikt by sie nie spodziewal. Jednak w srodku pieklo. Stary ja i jej matke bil, zdradzil zone i zawsze mial problem do nich (stad ona mnie zostawila bo bala sie ze bede taki sam). Po czasie jak stara mu wybaczyla nagle razem na nia siedli, traktuja ja jak sluzaca, smiecia, nie wiadomo kogo... Stary potrafi do niej poweidziec ze tylko dupa potrafi zarobic, ze jest dziwka itp.. dziwicie sie jej? W takich rodzinach szybciej sie dorasta mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Teraz ma 16 lat, ja 26. Wszystko jasne. Nie patrzcie na wiek bo to was myli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari mari
Ma 13 lat?! No prosze... śledze dyskusje od początku ale tego bym się nie spodziwała, celowałam w 16 :P A może powinieneś uważać żeby w ramach zemsty nie doniosła na Ciebie na policje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari mari
zasugerowałam sie 13 wyżej :D No ale 16 mimo wszystko to też niebezpieczny wiek :D no no... młodociana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werwerwe
ale nie pisz chłopie o jej dojrzałości bo tak nie jest, rozumiesz ! w jej domu jest full patologia ! to po prostu ty jesteś niedojrzały jak na 26-latka zadającego się z 16-latką którą wyzywałeś od najgorszych pomimo tego, że ona jest jeszcze dzieckiem ! daj jej czas by mogła dorosnąć ale jak tak się zaczyna, to jak się skończy ? nic dobrego z niej nie będzie - gwarantuję ci to !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
:) od 15 roku nic mi nie grozi :) pedofilem bym byl gdyby miala 14 lat. To teraz skoro kazdy zwraca uwage na wiek powiedzcie mi czy to co wczesniej pisaliscie nadal jest wazne? Bo widzac po tym jak reaguja niektore osoby na WIEK mysle ,ze juz macie inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meTOme
haha to Ciebie myli nie nas. Troche to, to bardzo dziwne ze 16latka jest "emocjonalnie silniejsza" niz 26 letni chlop. Ogarnij sie bo widze ze chyba inaczej sobie Ciebie wyobrazalem. Tyle odemnie w tym temacie 3m sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari mari
Moim zdaniem ona może być dojrzałą osobą- nie neguję Twojego zdania, ale mam wrażenie że osoby 16letnie mają zupełnie inny świat, inne poglądy, myśli, problemy i zapatrywania na związki niż osoby 26letnie. Po prostu Wasz sposób myślenia bardzo się różni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Werwerwe teraz dziecmi sa 11 latki, pamietam 6 lat temu moja kuzynka miala 15 lat.. poszla pierwszy raz do ginekologa prosic o tabletki antykoncepcyjne.. wstydzila sie, a lekarz do niej z usmiechem zeby sie nie wstydzila bbo do niego przychodza juz 12 latki po tabletki. Ludzie dajcie juz spokoj z tym czy jest dojrzala czy nie! Nie znacie jej a oceniacie. Mowie wam, ze bardzo sie mylicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Nie jestem zaslepiony i nie pisalem ze jest ode mnie dojrzalsza! napisalem, ze czasami mozna tak to zobaczyc jakby miala wiecej rozumu niz ja! Ja mialem i mam spokojna normalna rodzine, a Ona przechodzila juz od mlodych lat pieklo w domu i nadal przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari mari
czy piekło w domu łaczy sie z dojrzałością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
MeToMe pisales bardzo dobrze i wiem, ze mozesz miec inne zdanie o mnie, ale nie odbieraj roznicy wiekowej jako pretekstu do ocenienia dojrzalosci. WIem jak jest, mam kumpele 27- 35 letnie i sie z nia dogaduja jak z rowiesniczka. Same twierdza ze wyglada na duzo starsza i z wygladu i zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Skoro musiala przechodzic momenty w dziecinstwie ktore zwykle przechodzi sie jak sie jest starszym to jak myslicie? Wszystko sama musiala robic, do wszystkiego sama dochodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupi jestes i tyle
poprostu zalosny, zeby taki "stary" facet sie tak rozklejal , poprostu mi cie zal... To gdyby ktos cie pobil to bys lezal na ulicy beczac i wyjac jak syrena alarmowa i jebal lbem o chodnik,.. Nie dziwie sie jej ze zostawila takiego mazgaja i ciape. Tak dobrze widzisz jestes mazgaj i ciapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mari mari
Mam wrażenie, że desperacja już Ci się odrobinę rzuciła na myślenie i przesadzasz :) jeśli jesteście sobie pisani to wróci :D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Hehe widzicie, jesli chodzi o kwestie wieku to was troche sciemnilem, bylem ciekaw jaka bedzie reakcja i wiedzialem ze zaraz z pomocnych slow beda same tyrki. Dobra. Tak naprawde Ona ma 19 lat a ja 27. Reszta jest prawdziwa. Teraz skonczcie oceniac a doradzcie mi co mam zrobic jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Z drugiej strony to gdzie nie wejde to kazdy ma taka sama opinie io malolatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glupi jestes i tyle
nie dziwie ci sie ze lubisz mlode... Duzo lasek w przdziale 16-20 jest bardzo ladnych... Ale powinienes dac sobie z nia spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Nie nie Mari Mari, powaznie mowie. Wszystko co pisalem procz wieku jest prawda. Mowicie zeby nie dzwonic i nie pisac czesto tylko raz lub dwa smsy na dzien i koniec. Wszystko co radziliscie jest bardzo pomocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arko
Dlaczego mam dac sobie spokoj? Nie poznales\as nigdy mlodszej osoby z ktora mozesz wiazac plany na cale zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tonieten
PRZESTAC PISAC BZDUR TUTAJ IDIOTO! ================================================================= PROWOKACJA PROWOKACJA PROWOKACJA PROWOKACJA ==========================================================================

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×