Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczupła duchem

Obmyślam strategie odchudzania w nowym roku. Po 40-tce

Polecane posty

hej.u mnie dzis nie dietowo. od jutra zaczne z bialkami. ja tez nie poznaje martynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kogo nam brakuje? Cassandra? Eee, jutro się ujawni i się pośmiejemy, kimkolwiek jest. Sama mam 99 czarnych nicków, ale na szczęście zawsze to samo hasło:p Jola, Niteczka, Zdrowa, Iwonaaaa( to obstawiam) Baka_ła, Wieśniareczka(!) Vonk, Tyle nas było na paru poprzednich stronach Wcześniej też Szczuplejąca, szkoda, że przepadła w otchłani kafeterii:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie waga spada ale w takim tempie że ja tu pewnie już do końca życia zostane:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wczoraj wieczorem było gwarno na topku. Szczupła dobry detektyw z Ciebie. Mam tyle szycia, że brakuje mi czasu aby do Was zaglądać. U mnie waga stoi w miejscu, muszę uruchomić parowar, może da sie coś jeszcze zrobić do piątku. Powinnam dzisiaj zaliczyć aerobik , ale nie wiem czy się wyrobię z pracą. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być topiku, bo w moich regionach topek znaczy zupełnie co innego ciekawe czy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ Na chwilkę wpadłam do domu coś zjeść i nie mogłam tu nie zajrzeć:) Nie wiem co to jest topek. Psu można dać na imię, ale znam lepsze, mój Brat ma Yogi. Nie mogę przemilczeć faktu, że to jest 1000 nasz wpis. Ciekawe, ile w sumie schudłyśmy przez ten czas:p Będę wieczorem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Też nie wiem , co to jest topek :) Moja waga trzeci dzień stoi , ale ja sie nie poddaje , dalej jestem na białkach :) może do piątku trochę ruszy . Dzis gotuję bigos na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cikawe jak będziecie pękać ze śmiechu jak Wam napiszę co to jest topek. A teraz uwaga topek to nocnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) prawie środek tygodnia, waga bez zmian :-( zastanawaim się nad tą dietą proteinową na śniadanie biały serek, obiad jakies mięso w razie nagłego głodu jajko :-) może wytrzymałabym tydzień? a Wy jak długo tak wytrzymujecie? topek-nocnik? niezłe:-) to gwarowe? jak dla mnie Iwonka mogłaby być, Martynka też jest ok :-) a jakie imiona się Wam podobają? chciałam synowi dać na imię Jędrzej ale mąż się nie zgodził :-( naoglądał się "Rodziny zastępczej" i nie chciał miec Jędruli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test Dukana 18 marzec waga obecna 70 kg 20 marzec mam schudnac 68.8 kg 28 czerwiec 55,7 kg - i mam to utrzymac 18.11.2010 narazie czekam na wage z ebaya i chyba zaczne sie bialkowac;)) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. martynka podrzuc link na test dunkana,bo nie wchodzi mi ten co mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu jest link do tego testu. http://www.regimedukan.com/fr/212-je-minscri s.html Strona jest po farancusku wiec podaje tlumaczenie 1. Państwa Imię: 2. Jesteście: (une femme) kobieta, (un homme) mężczyzna 3. Wasza aktualna waga w kg - na czczo i bez ubrania: tylko cyfry 4. Ile chcielibyście ważyć: tylko cyfry 5. Czy przechodziliście już jakieś diety: (aucun - żadnej, plus - więcej niż 3) 6. Wasz adres e-mailowy: 7. Jaka była Państwa najwyższa waga w życiu (nie licząc ciąży w przypadku kobiet): 8. Jaka była Państwa najniższa waga po ukończeniu 18 roku życia (nie licząc wagi w okresach choroby): 9. Jaka jest Wasza waga stosunkowo łatwa do utrzymania bez specjalnych ograniczeń: (tylko cyfry) 10. Wasz wzrost w cm: (tylko cyfry, a więc np. 165, a nie 1,65), 11. Spieszno Wam rozpocząć dietę?: oui (tak), non (nie) 12. Czy w Państwa rodzinie ktoś ma skłonności do tycia: (oui - tak, non - nie) 13. Ile razy byłyście w ciąży: (aucun - ani razu, plus - więcej niż 3 razy) 14. Czy macie wrażenie łatwego chudnięcia w momencie ograniczenia jedzenia: (facilement - łatwo, difficilement trudno) 15. Ograniczenie ilości jedzenia jest dla Was męczące: (oui - tak, non nie) 16. Musimy ocenić grubość Państwa kości. W tym celu proszę prawą dłonią objąć nadgarstek (podobnie jak na rysunku). drobna kość (kciuk i palec wskazujący zachodzą na siebie po objęciu) normalna grubość kości, kciuk i palec wskazujący się stykają gruba kość , kciuk i palec wskazujący nie stykają się po objęciu nadgarstka 17. Państwa wiek: (wybieramy datę z okienek) 18. Proszę podać Wasz nick: 19. Proszę wpisać Wasze hasło dostępu (chodzi o stronę Dukana, bo zrobienie testu wagi jest równoznaczne z zarejestrowaniem się na jego stronie) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dopiero wróciłam i ledwo zyję :) Wpadam się tylko przywitać . Ja cały czas jestem na proteinkach , waga spada mninimalnie ale jednak . Nie tak jak wtedy zastój :( Jestem dobrej mysli co do piatku , nie będzie dużego spadku , ale bedzie na pewno , bo juz jest . Ta dieta ma jeszcze jedna dobra strone - kompletnie nie chce mi sie jeść , jem na siłę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teeż przed chwilą wrócilam jestem strasznie głodna , ale tylko woda na głoda. Muszę jeszcze popracować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny :) gdzie sie podziewacie ? U mnie jest tak piekna pogoda ,że aż boję się pomysleć co byłoby gdyby znów spadł śnieg :( Ja sie kiepsko czuje , jestesmy w domu wszyscy poprzeziebiani . z dieta ok. , Od jutra ruszam znów z samymi białkami . Robie teraz drugą fazę dukana , na przemian 5 dni białek , 3 dni białka plus warzywa . Prawda jest ,że waga w dniach białk- warz . stoi a nawet wzrasta . u mnie przybyło 200 gram . Az jestem ciekawa jutrzejszego wyniku :) Spadek będzie , tylko ciekawe jaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak pusciutko;)) ja zaczne dukana od 10 kwietnia bo wtedy bede miala bieznie w domku taka pomoc do utrzymania tego co schudne. pozdrowionka z mokrej Conrwalii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was dziewczyny. Jestem ciągle zapracowana, ale zrobilam sobie dzisiaj troche przerwy i zapoczątkowalam prace w ogrodzie. Przycięłam róże i hortensję. Rozprowadziłam kopce kreta. Boję się czy jutro nie będzie żle z ważeniem. Szczupla bardzo Ci współczuję, możę obrączka się jeszcze znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niteczka już walczysz w ogrodzie ? w sumie pogoda sprzyja, ale znów ma być zimno - ja jakoś nie mogę się zabrać, napisz mi jak przycina się hortensje? mam je pierwszy rok i na zimę zostawiłam całe tylko okryłam- przyciąć je do ziemi? Szczupła przykro mi z powodu obrączki, jeśli zginęła w domu to na pewno się znajdzie :-) u mnie dietowo skutkuje tylko niejedzenie kolacji ale waga właściwie bez większych zmian w środę było 70,2 nawet ale dziś już znów 71 więc to tylko takie wahania a nie schudnięcie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już trzeci dzień rozglądam się po domu i nic. Boję się, że w pracy, sporo klientów:( Zamówię identyczną, ale już bez brylancików, bo mi kaski szkoda. I dopiero wtedy znajdzie się zguba. Ja tak mam...problem w tym, że jej nigdy nie zdejmowałam, nie mogę liczyć na to, że nie pamiętam , gdzie położyłam. Smutno mi, bo to jak znak:( Zawsze była dość luźna, a tu- nie wiem- palce schudły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zglaszam się jako pierwsza i pozytywnie ubyło mi 0,5 kg. To podobno optymalna waga jaka powinna ubywać tygodniowo. Jestem zadowolona , myślałam że będzie gorzej. :) Cassandra hortensję przycinaj tylko pędy z kwiatostanami , pędy z pączkami liści na końcu pozostaw ponieważ to one będą kwitły w tym roku. Jeżeli Twoja hortensja jeszcze nie kwitła zrób tylko lekką kosmetykę. Szczupla , a teraz coś z zabobonu mnie czasem pomaga tak robiła moja babcia jak nie mogła czegoś znależć. Weż trzy garnki lub kubki i obróć do góry dnem i szukaj. Co Ci szkodzi może pomoże. Teraz będzie nagroda , oczywiście kulinarna jajecznica z piczarkami. Pędzę jeść bo jestem strasznie głodna i chwytam za iglę. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej , Niteczko , u mnie też pół kg . :D Za tydzien będzie wiecej :D Szczupła , przykro mi z powodu obraczki :( może jednak się znajdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Gratuluję Agnieszce i Niteczce. Bardzo ładnie. Tylko nie rozumiem, dlaczego to Wasze sadło na mnie wskoczyło? :D Zapracowałam uczciwie na swoje pół kilograma, nawet myślałam, ze będzie jeszcze więcej, ale może ta Linea jednak mi pomaga nie przytyć za dużo?:) Stopkę zrobię jutro, straszny mam w niej bałagan🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×