Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość esophagus

zdezorientowana..

Polecane posty

Gość esophagus

Hmm... Prosze doswiadczone panie o pomoc. 5 dni temu skonczyl mi sie okres, wydaje mi sie ze byl "normalny", czyli krwawienie, ktore trwalo ok 5 dni, poprzedni okres skonczyl mi sie 26 listopada, czyli ten grudniowy dostalam 16 nad ranem... No wlasnie po co to pisze, bo.. od jakis 3 dni dziwnie sie czuje, brzuch mnie boli, myslalam nawet ze sie zatrulam, jestem wrazliwa na zapachy, jak cos mi nie podejdzie to robi mi sie niedobrze.. Dzisiaj sie juz lepeij czuje, ale ciagle czuje lekki bol brzucha. prosze, powiedzcie mi czy ja panikuje czy co? Wiem ze moge isc do skepu i kupic test ,ale na razie siedze w domu i panikuje...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
aha dodam jeszcze ze odchudzam sie ostatnio i zdarza sie ze nei jem od rana do 26, albo sama zupke chinska.. Moze to miec na to wplyw? Czy moze to jakas grypa bo mam przy tym bolace stawy i uczucie zimna? Sorry ze Was zameczam ale nie zjedzcie mnie od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
mialo byc od rana do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megolololo
według mnie wrażliwość na zapachy jest objawem ciązy... gdyby nie to od razu szlo by stwierdzić że t pewnie skutek diety ale te wrażliwe powonienie jest podejżane... najlepiej zrob test dla pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
tez sie nad tym zastanawialm, z tym ze ja zawsze mialam wrazliwy nos, i czest wlasnie jak sie zle czuje to pierwsze co mnie bierze to zapachy... Dziewczny ja nie moge byc w ciązy... uzywalam gumki.... .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jak mialas okres
to raczej w ciazy nie jestes.. Zjedz cos porzadnego i tyle, moze zoladek co sie "kurczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
Intensywne bole minely, mam tylko czasme bole w podbrzuszu, mierzylam dzisiaj temp, 36,1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
Intensywne bole brzucha minely, mdlosci i zapachy tez.. Mierzylam dzisiaj temp 36,1 Czasem tylko brzuch zaboli, i w pachwinach troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esophagus
Intensywne bole brzucha minely, mdlosci i zapachy tez.. Mierzylam dzisiaj temp 36,1 Czasem tylko brzuch zaboli, i w pachwinach troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkk
co to co to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×