Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Gatulaki jesli moge prosic to bez obelg :) Aniol-do Ciebie ta sama prosba. Z odpowiednimi wyrazami to sobie prosze gdzie indziej. Zalozyc Wam temat? Bo tu chcialabym spokoj i porzadek :D Chyba ze wolicie zniknac z tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do szkoły boi sie iść i płacze jak dzidziusiek na cafeterii.I z kim ty chcesz ciulasie rozmawiać jak nawet z damą nie potrafisz zagaić.Och ty prawiczku.W twoim wieku już 3 lata miałem dziewczyny a ty co osłem jesteś.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz..... zastanawiam się czy ty jesteś ladaco czy desznik??????? ale dobrze poszczekam..... idź lepiej do kibla i zwal se kapucynka.... boś nerwowy...... i pewnie jądra napełnione :D :D :D valkiria przecież jestem grzeczny :)🌻❤️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatulaki...... och naprawde :)... a mnie wyglądasz raczej na geja....... impotenta któremu wcale nie staje :D :D :D...... idź do kibla i spróbuj se zwalic konika..... to pewnie ci ulczy.... choc nie znam się na tym misiaczku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze za to Gatulaki ma pelny serwis uprzejmosci , skoro az tak stosuje sie do prosb "damy" :P Prosilam, ponawiam prosbe. Bedzie grzecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ordynarny osiół przy kobiecie sie tak wyrazać:D Widać nawet do 30-stki będziesz na tej cafe plótł bzdety.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gatulaki.... stary dziadku.... zrób to co powinneś... bom widze żeś nerwowy........... tylko ci ulczy.... poza tym wybierz się też do dobrego psychologa..... on wyleczy się z pedalstwa lub pół pedalstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarwałes już wirtualną dziewczynę? Bo w realu ci z tym słownikiem wiele nie wróżę.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ty się tak przejmujesz??? tym co nie powinneś.... w realu się inaczej wyrażam kochasiu..... może ty idź poszukaj sobie jakiejś kobiety...... bo Tobie tego bardziej brakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz być znów zbanowany pinokio?Znów chcesz lizać dupsko moderii i sie przymilać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jakim przykładzie mówisz???? prawda jest taka że na tym forum........... tylko ja świece przykładem...... Wy również powinniście ze mnie brać wzór.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz dobranoc :P..... desznik.... idź na nicki zablokowane..... i mnie zgłoś :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinokio twoja głupota będzie wykasowana,masz aby szczęście,ze na tyle uprzejma była Valkiria i zmaże twoja hańbę:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Kradziej....... masz podobną stopke do Valkirii......... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniol co znów rozróbę chcesz robić? Dwie strony wykasowała valkiria przez ciebie.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacperek PANI P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×