Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość Luśka Wind
Ike, kobiety ciągle są silniejsze psychicznie niż mężczyźni. Może chodzi o jakies hormony, ewolucja tak to urządziła, że w razie czego kobieta musiała zapewnić potomstwu opiekję. dowodem są choćby wskaźniki zapadalności na alkoholizm oraz samobójstw wg kryterium płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha dobre z tym męzem ike
:D hahahah nie moge :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami pewnie że ryczałam ale nie wpadałam w wielomiesięczne depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzyjcie się samotnym facetom i samotnym kobietom kto sobie lepiej radzi bez kogo naprawdę, przyjrzyjcie się. kurcze, to miałam dziś forumowy dzień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym, sami ja też jestem dzisiejszą kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
"przyjrzyjcie się samotnym facetom i samotnym kobietom kto sobie lepiej radzi bez kogo" Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro ale ja nie porównuję bab do facetów ja mówię tylko, że też stałyśmy się słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie nie ma sie co dziwic
ze ike ma meza delikatnie mowic malo przystojnego bo sama przeciez tez piekna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knmsgld
a córka ike to dopiero obrazek kononowicza :D jak lustrzane odbicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
ike, bo obyczajowość kultura itd ewoluują. To, że jesteśmy słabsze niż nasze babki nie powinno dziwić. Żyjemy w innym świecie, a od realiów nie da się odciąć, niczyja w tym wina. W razie czego człowiek, żeby przetrwać adaptuje się do rzeczywistości, bo nie ma innego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu masz racje i ja nikogo za to nie winię stwierdzam tylko fakt, że tak jest z drugiej strony dotyczy to też mężczyzn, którzy nie muszą dziś np polować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzyjcie sie samotnym kobietom... to też bym podzieliła na czynniki jeśli kobieta potrzebuje do szczęscia-bedzie niczym zwiędnięty kwiat,jesli takowego nie potrzebuje --bedzie emanować siłą i kobiecością tak samo z facetami-;) na razie zmykam Ikus nie reaguj na pomarańcze ---;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tłumaczę bo z pośpiechu napisałam bzdurkę 19:27 [zgłoś do usunięcia] *Sami* przyjrzyjcie sie samotnym kobietom... to też bym podzieliła na czynniki jeśli kobieta potrzebuje do szczęscia faceta-bedzie niczym zwiędnięty kwiat,jesli takowego nieznajdzie--bedzie emanować siłą i kobiecości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie nie ma sie co dziwic
wam ike wam syna nie widziałam, ale z tego co pisałaś nie jest biol synem twojego meza, wiec najprawdopodobniej nie jest tez do niego podobny chyba ze gustujesz w okreslonym typie mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami faceta do szczescia......... to też nie tak bo niejedna potrzebuje ale sobie radzi bo chce sobie radzić bo oprócz tej potrzeby ma mase innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jeśli go nie potrzebuje --bedzie emanować siłą i kobiecościa teraz chyba ok :P na ra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka Wind
"stwierdzam tylko fakt, że tak jest z drugiej strony dotyczy to też mężczyzn, którzy nie muszą dziś np polować" No tak, zgadzam się, im też się należy zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike tobie trzeba prosto z mostu chce faceta ponieważ chce czuć się kochana ble ble,chce faceta ponieważ za mało zarabia,chce faceta bo lubi sex itd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same wulgaryzmy
chiałabyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Iftar - nie da rady w dwóch zdaniach. Chodzi o coś w stylu - faceci zniewieścieli, a kobiety zmężniały... Ps. Cześc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ike uważa , że obie płcie zdziecinniały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro pokazałysmy światu, iz jesteśmy samowystarczalne, to nie dziwmy sie, ze faceci niewieścieją. W niebyt odeszły czasy spadajacych chusteczek i rycerzy zabijajacych sie o to aby je podnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A to nie jest odpowiedź kobiet na zniewieścienie facetów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie. To kobiety pierwsze postanowiły przepotwarzyc się w silnych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No...to jest odpowiedź na miarę silnej, odważnej kobiety. Ale tak naprawdę chodzi o co?. Jest to kolejny etap kobiecej ewolucji czy też reakcja na zapotrzebowanie czasów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapotrzebowanie czasów??? same tego chciałyśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×