Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Poniewaz to byl moj pomysl z wymiana zdjec ja tez moge zaczac.Jesli podacie mi swoje adresy mailowe, to poprzesylam Wam linki do mojej nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chyba,ja tez nie mam nic przeciwko odtajnieniu naszysz twarzyczek zacnych .heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam problem z utrzymaniem diety poprostu albo sie odchudzam albo jem jak głupia a później mobilizacja od poniedziałku, najgorsze sa pierwsze dwa tygodnie jak je przedszymam to :classic_cool: spoko waga leci w dół :D a jak się poddam to waga do góry 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) widzę, że się troszkę pokażemy sobie :) mnie również to nie przeszkadza :) to mój mail: mala_1989_16@tlen.pl a na wadze dzisiaj 57,5 kg !! :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MyLIttleOne, wyslalam Ci wiadomosc :) Dobrze Jagienko mozemy sie pododawac :) A wiesz,ze ja sadzilam,ze Ty naprawde masz na imie Jagienka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest :) Moja mama zamierzala tak nazwac moja najstarsza siostre, ale jednak stanelo na innym imieniu,ale tez na ta sama litere :) A w ogole to widze,ze jestesmy prawie sasiadkami w Polsce :) Moj brat studiuje w Twoim miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
maa gruba...a ja mieszkam i pracuję w Jastrzębiu:)))) Eee co to za akcja z tymi zdjęciami?:)))ja w pracy jestem więc teraz nic nie pokaże:)))ale akcja mi się podoba...i zaraz się pewnie okaże, że ubzdurałyśmy sobie nasze wagowe problemy bo super laski jesteśmy:)))) A któraś tu coś o pododawaniu się do znajomych powiedziała...co na nk? czy na fb:) jej kiedyś byłam anonimową odchudzaczką a teraz:P popijam właśnie czerwona herbatkę i zagryzam ją jabłkiem:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ja wysle popopudniu:) moj email anna_peszek@o2.pl:) wysle zdjecia jak wygladalam a jak wygladam teraz:) ale to jak wroce z pracy:) ide pieszo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina- no wiem, hehehe. ja w berlinie siedze i mam tu kolezanke z koszalina:) rok mlodsza od ciebie. myslicie ze to bedzie mialo jakis negatywny skutek, ze wiemy o sobie wiecej? mysle ze nie. tylko mam prosbe. piszmy nadal na topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Nie no chyba nic przeciwko nie mam:)Na tyle co was poznałam to jakieś psychopatki nie jesteście:)))) To ja podaję e - maila:)Tylko wdzięczna bym była jakbyście nicki podawały jak się bardzo od prawdziwych imion różnią:)co bym was nie pomyliła:)))) Jak np ja:))) Mój e - mail:)) aneta.g83@interia.pl To czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malpeczka, link poszedl :) Jagienka, ja na pewno nie przestane pisac, bo mnie ten topik motywuje i jak widze,ze wy mozecie to przeciez ja tez moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinaaaaaaaa83 - to super że z jednego miasta jestesmy :D Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy w twoim nicku 83 oznacza rocznik bo ja też jestem 83r widze ze pracujesz w biurze czyli tak jak ja i masz dostęp do kompa :P Laseczki wy juz się poznałyście a ja jeszcze nie w pracy jestem więc ze zdjęcia nici 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już głowka umyta :) idę kochane zrobić abs na brzuch i uczyć się angielskiego :-( Miłego Dnia Wam życzę, ponieważ dzisiaj pracuję do 21.30 :/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinaaaaa83 FairyGirl bardzo dobrze Ci radzi :D Nie rzucaj diety, tle już za Tobą wyrzeczeń. Wczorajszą „ucztę” potraktuj jako niewygodne okoliczności :D I rób swoje, pamiętając o swoim celu :D Myślę, że większa dawka ćwiczeń dzisiaj załatwi sprawę :D Mała gruba - zapraszamy do naszego grona :D Życzę wytrwałości :D Stosujesz jakąś konkretną diety, czy wprowadzasz nowy zdrowy styl życia? Oprócz diety stosujesz jakieś ćwiczenia, czy może aerobic, siłownia, basen? Madzianietka motywacja najważniejsza :D Chcieć to połowa sukcesu :D Po ćwiczeniach poczujesz się jeszcze lepiej :D I ciałko będzie w lepszej formie :D My Litle One - gratulacje! Ja dopiero zważę się w poniedziałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała gruba ja nie jem: Cukrów, słodyczy, śmietany, mąki (chyba że w ilości 1 łyżka :D), majonezu, smażonego, pikantnego, tłustego, chipsów i innych zgubnych Fast foodów :D Przez 1.tydzień ćwiczyła po jednej serii z 8 minute (Abs, Legs, Buns, Stretch) Przez 2.tydzień (tj.teraz) po dwie serie z każdego 8 minute No i oczywiście więcej ruchu na świeżym powietrzu :D Samochód zostaje w garażu, a ja śmigam piechotką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Dokładnie 83 to mój rocznik:))) pracuję w biurze i jak tylko mój szef się ulotni to tu zaglądam:) Bo się już tak troszkę zżyłam z dziewczynami i ciekawi mnie co tam u nich:) Oj ile ja mam pracy dzisiaj..a tu się tyle dzieje:) Mikoto...no właśnie dziewczyny podtrzymywały całe przedpołudnie na duchu...i stwierdziłam, że idę dalej..mimo potknięcia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe..ile ja sobie dzisiaj znajomosci na nk porobie hehehe:) Karina- wow ale lasencja z ciebie dziewczyno:) niestety przewidzialas to, musze to powiedziec...z czego ty sie chcesz odchudzac kobito..:Phehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Oj Jagienka bo mnie zmusisz do wysłania aktu:))))))wtedy będzie wiadomo z czego się odchudzam:)))))Zresztą...tak chciałam dodać, że U Ciebie nie dostrzegłam mankamentów o których pisałaś.....i ładnie Ci w rudych włoskach:))) To ja pójdę o krok dalej i w dalekiej przyszłości jestem za zorganizowaniem spotkania topicowego:)))Jak każdej uda się schudnąć:) Ej ale ja dostałam tylko dwa linki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...a no taka odmiane sobie zafundowalam. Dobra dziewczynyki...ja sie zbieram na basen bo akurat mnie ochota naszla:) bede pozniej;) p.s. mojego grubego tylka nie widac bo siedze..:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×