Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość malpeczka 64
heheheh powolutku i doscelu zaczynam was lapac:) hehehheeh te zdjecia co sa na nk sa sprzed roku zwlaszcza glowne jest tym do ktorego chce wygladowo powrocic, jedyne co mam z nim wspolnego to kolor wlosow:) waga moija wtedy wynosila 55 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzianetka i Stokrotka Nie wiem dlaczego się odchudzacie:D Reszty dziewczyn jeszcze nie widziałam, ale mam przeczucie że będzie podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moeraa
jak schudnac z łydek... znacie jakies cwiczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egocentryczna- moje fotki są troszke przedawnione ;) w rzeczywsitosci mam fałdy na brzuchu boczki i grube uda i nie dopinam sie w stare jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjeżdzam za dwie godzinki, więc mnie nie będzie na forum ;* całusy dla wszystkich i powodzenia w dietowaniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chcecie moje zdjęcia to na nk mnie znajdziecie ;) Wpiszcie sobie Miejscowość: SKomielna Czarna i imię Edyta. Powinniście znaleźć. I czekam na zaproszenia :) papa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
egocentryczna nie moge wejsc na ciebie z maila jest jakis blad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
no ja tez mam 5 Edytek ...hehehe jak myslicie ktora to tan Nasza Edyta, chyba trzeba poczekac 2 godzinki jak wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczka,ale powiem szczerze,ze po Tobie to w ogole nie widac abys miala koniecznosc odchudzania,przynajmniej z tego co wiadac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole to ja zaczynam myslec,ze dla kazdej z nas te 10 kilo to chyba za duzo....ja juz sama nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta Kołatek lat 15/16 ;) Wyjeżdżam do włoch. nie będzie mnie. ! Ciaooo! ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
FairyGirl to sa zdjecia sprzed roku. i jak zawsze mialam brzuch plaski i bez cellulitu tak teraz jest brzuszek i ta skora pomaranczowa:( i ja mam pupe kochana i biodra:) chce schudnac do moich 55 kg:) dzis kefir mam nadzieje ze jutro tez przetrwam najgorsze 3-4 pierwsze dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjeeeeezzzzuuuu...jakie wy wszystkie laski jestescie;) to chyba prawda jak sie mowi, ze polki nie sa swiadome swojej urody. Przeciez jakbysmy przykladowo tak cala paczka zrobily wjazd do jakiejs berlinskiej dyskoteki, to bysmy mialy stado facetow u stop hehehehe:D:D Wez tak zbierz eee...8 (dobrze mowie?)...niemek. Byly by przy nas bez szans hehehehe:D:D:D Dobra bo az sobie musialam na karteczce zapisac kogo juz mam. A wiec: ewelina, madzianietka, karina, my little one. stokrotka, malpeczka - was mam;) egocentryczna- dodalam sobie ciebie do znajomych. Kogos jeszcze przeoczylam??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co ktos znalazl ediszona??;) ja nie moge. Tzn. wyskakuje mi jedna edyta jak wpisze imie i nazwisko, ale z kolei nie widac miejscowosci. Ehmmm...co do mojego poprzedniego wpisu, bo troche wyszlo, ze uwazam niemki za brzydkie. Bron boze;) Ale wiecie te nasze slowianskie rysy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka 64
wiesz jagienka ja mysle ze polki dlatego sa takie piekne bo caly czas sie doluja, ze sa takie albo siakie ze tu im brakuje i z tego wszystkiego cos ze soba robia:) dlatego jestesmy takie ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegladałam zdjecia tych co juz mam w znajomych i tez potwierdzam fakt że jestescie ładniutkie:) i nie widac po zadnej by musiala sie odchudzac:) buziolki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo...dobra widzialam ze chodzilas do podstawowki w skomielnej czarnej, wiec to musisz byc ty:) dodalam sobie ciebie do znajomych (ja jestem ta ruda hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×