Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Hej, ja dzisiaj siede w pracy , niestetymam przerwe razem z takim starym murynem,ktory w czasie jedzenia tak mlaska ,ze musialam odlozyc moje sniadanie bo po prostu chyba bym je wyrzygala... Ewelina1985--to podejrzewam,ze macie taki sam chleb jak w anglii=o ile to ozna nazwac chleba ,bo to raczej wata jest...ja moge z 10 kromek takich zjesc ai tak bede sie czula jakbym nic nie zjadla.... co do zdjec,to ja na NK nie mam zadnych ale moge wam powysylac na maile,albo moze jak bedie mi sie nudzic to zaloze sobie specjlane konto na NK tylko dla WAS :-) chociaz zdjecia ktore mam i tak sa nieco stare,najwyzej niedlugo sobie jakies pstrykne ..... moj mail szeherezada.86@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelko: a ja własnie tylko kawe piję bo szkoda mi czasu na jedzenie :P masakra jest, jak jutro wezme sie za czytanie ostatnich 10 stron ( do jutra z 20 bedzie) to mi chyba oczy wyjdą ;P FairyGirl: dziękuję Słoneczko za zaproszenie, tym bardziej ze sama nie mam jak i KIEDY zapraszac taki zapierdziel. Kami80: w stopce masz moja wagę sprzed i po tygodniu. Mysle ze z 2,200 kg do tej pory poszło :D Wiecie ze jak zbyt intensywnie cwiczymy to zamiast tłuszczu spalamy węglowodany? Zamiast przez pół godziny się męczyc i pocic lepiej iśc na spacerek (bo biegac to na razie sie raczej nie da po sniegu) bo lepiej dluzej ale lżej niż krócej a cięzej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na krotko, bo musze zaraz zmykac na uni, a potem mam bus do polski a wiecie co to oznacza. Ze jutro z rana, bez sniadania wchodze na wage;) Ale przede wszystkim, to....Dzień dobry:):) FairyGirl- no tak zapomnialam ze mam jeszcze ciebie. Czekam na foty z niecierpliwoscia;) To samo sie tyczy innych dziewczyn:szeherezady, mikoto, obywatelki:D Kami- witamy, witamy. Przylaczaj sie, w kupie razniej:D Co do tego ile schudlysmy od poczatku diety, to gdzies na topiku sie przewija co i rusz nasza tabelka, gdzie dziewczyny zapisuja ile waza. No i niektore maja tez w stopce swoja aktualna i poczatkowa wage. Ogolnie zalozenie topiku jest takie, zeby sie odchudzac zdrowo, nie za szybko i radykalnie, bez efektu jojo. I nie przejmuj sie, poczatki sa zawsze trudne ale trzeba sie zmusic;) Dobra lece kobiety bo sie inaczej ze wszystkim nie wyrobie. p.s. wczoraj sie znowu zdolowalam, ze jeszcze nie mam pracy. wbila mi sie glupia faza, ze za malo cv rozsylam, ze w takim tempie nic nie znajde i w ogole beznadziejnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Witaj Jagienka:) Bezpiecznej podróży w takim razie:))) Kurcze powiedzcie mi dziewczyny jakie pieczywo jadacie...chleb razowy..tak zaglądam on troszkę kalorii ma..a jakoś nie wyobrażam sobie zjedzenia chrupkiego pieczywa z pomidorem:)))No nie wpsomnę juz o zwykłym białym pieczywie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
A co do pracy...to głowa do góry...na pewno coś znajdziesz...tylko trzeba cierpliwości i wytrwałości...tak jak przy diecie:)))))) Kurcze wczoraj się właśnie dowiedziałam, że facet mojej przyjaciółki...z dnia na dzień stracił parce..ona jeszcze studiuje...także zostali bez funduszy...jeden wielki przekręt przy zwolnieniu...oto Polska właśnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Dawno nie odzywałam się, ale znów problemy z połączeniem internetowy  Sowa 1234, Kami80 – witam  chcieć to móc, pamiętajcie o tym  Oczytałam się o tej diecie kefirowej i wniosek jest taki, że zostanę przy moim zdrowym jadłospisie, bo wychodzę z założenia, że moje dotychczasowe menu to nie dieta a zdrowy styl życia. A tak, to zastosuję dietę , schudnę i potem będę się bała zjeść cokolwiek by nie utyć. Także zostaję przy swoim  Karinaaaa83 ja jem ciemne pieczywo, np. chleb słonecznikowy. Nie jest to dla mnie problem, bo przyzwyczaiłam się do jego smaku (kiedyś przez bardzo długi czas jadłam tylko ciemne pieczywo). Na opryszczkę bierz Heviran albo Hascovir (ale w tabletkach), to jest na receptę. Wzmocni Cię. Fairy Girl ma rację odnośnie witaminy C 1000. Jest niezawodna. Najlepiej spożywać ją profilaktyczne, to żadne choróbsko się nie przyplącze :D Kami80 dziewczyny zachwalały jako zapychacze wafle ryżowe. Kupiłam i rzeczywiście, zjesz jednego i czujesz się syta :D Pamiętaj, że samą dietą nic nie wskórasz, ćwicz, ćwicz, ćwicz :D Jagienka 24 znam ten ból  ja też szukam pracy i na razie jestem wykształconą bezrobotną  Ja prawie w depresję wpadłam, przez ten kryzys. Ale co nas nie zabije to nas wzmocni :D Jeżeli chodzi o wczorajszy dzień, to jestem zadowolona. Do tej pory nie załamałam się i to najważniejsze. Pilnie ćwiczę i jestem optymistycznie nastawiona. A co najważniejsze centymetry lecą w dół :D :D :D Zważę się dopiero w poniedziałek, ale dzisiaj się mierzyłam i jestem szczęśliwa, bo zleciało mi trochę tych centymetrów. Kobietki, ale się opisałam, ale to też dlatego, że nie wiem kiedy znów będę tu mogła zajrzeć. Wszystko przez te problemy z netem. Nk nie mam, a jestem laikiem jeżeli chodzi o zgrywanie i przesyłanie zdjęć. Także jak tylko się podszkolę w dziedzinie informatyki, to biorę się do dzieła :D 3majcie się cieplutko w te zimowe dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny:) Nie poszłam dziś do szkoły, bo trochę źle się czułam wczoraj wieczorem, poza tym nie chciało mi się iść, bo przez to że wczoraj spałam pół dnia nie nauczyłam się na historie, niemiecki i angielski, także zrobiłam sobie wolne i mam już ferie:) Jestem właśnie po śniadaniu - jajecznica i grahamka - i powiem wam, że naprawdę skurczył mi się żołądek! Kiedyś nie byłabym jeszcze pełna, a teraz czuje, że nic więcej już mi sie nie zmieści. I mam luźne spodnie, w które jeszcze niedawno ledwo się wbijałam :D Jak weszłam przed śniadaniem na wagę, to miałam 64kg. Jednak wczoraj nie jadłam kolacji, wiec to średnio wiarygodna waga, zważe się wieczorem, jakieś 2 godziny po kolacji :) Witam wszystkie dziewczyny które dołączyły:) Na pewno uda Wam się stracić te zbędne kilogramy:) jagienka24 - Michalina to Ty? :) Mam już 4 dziewczyny na nk z tego forum i wszystkie śliczne jesteście! Aż strach pomyśleć co będzie po tych 10 kilogramach w dół:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
jeszcze trzy godzinki i weekend:))) Egocentryczka - jak ja Ci tych ferii zazdroszczę:)))Boże kiedy to było?;( ja edukację już 3 lata temu skończyłam:) i rozpoczęłam ten fatalny okres w życiu...czyli praca i 20 a później 26 dni urlopu...:))) ja chyba musze wagę nową kupić...bo takie bzdury mi pokazuje....dzisiaj rano pokazywała 67.8..a wczoraj 66.10..a zjadłam raptem 2 grahamki..i nic więcej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
I tak...Jagienka to Michalina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinkaaaa Musisz też zwracać uwagę na to gdzie się ważysz. Np zawsze w łazience i zawsze w tym samym miejscu stawiać wagę. Bo np moja gdy postawie jąk pod innym kątem albo w innym miejscu (może jakieś pochylenie terenu czy coś:D) to pokazuje inna wagę. Też zainwestowałabym w coś lepszego, ale aktualnie mam tyle rzeczy do kupiena że nie wyrobie finansowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doobra kobietki :-) Ja sie w koncu uwinelam i te fotki powysylalam.Jak bedzie widac po dacie na zdjeciach nie sa one szczegolnie aktualne i dodam,ze na nich wazylam mniej wiecej od 65 do 68-69.Aktualnych nie mam niesttey,ale moze jakos w najblizszym czasie gdzies sobie pstrykne kilka tak dla orientacji i Wam wysle.... a wiec wyslalam do: 1)Eweliny 2)Jagienki 3)MyLittleOne 4)Malpeczki 5)Kariny 6)Madzianietki 7)Stokrotki 8)Egocentrycznej 9)Figlarki chyba nikogo kto podal email z naszej ekipy nie pominelam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
po dniu pelnym niespodzianek!!!! znaczy sie mialam pech i zakopalam sie autem a jezdze volkwagen t4 wypychajcie sobie takiego smoka, kefiru nie zdazylam kupic ale zuwazylam ze jem mniej i mi sie on cofa:( ale juz sie cos zmienilo w moim jadlospie znikla spora ilosc slodyczy i chleba:) nie jem nic po 19..trzeba bedzie sprobowac nie jesc po 18:P i wydluzyc czas wypocin na rowerku:) rano serek homogen nat 1%tl gruszka 2 szkl kefiru i nie wiem co teraz ooo wiem kawusia :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malpeczka 🖐️ przede wszystkim zajrzyj na swoj email :-) u mnie dzisiaj juz po cwiczeniach.20 min hula hop ,pol godz stepper,30 min twister,teraz agrafkuje sobie uda :-) ,ahaa...jeszcze 7 poty wylalam na treningu bollywood dance.... z jedzenia to dzisiaj kawa,salatka (kap.pekinska,po 3 lyzki groszku i kukurydzy,pomidorek,mala cebulka i sosik jogutowo-musztardowo-ziolowy) oraz takie śledziki z cebulka i ogorkiem kons, w smietanie niestety.Cos czuje ,ze zbiera mi sie pomalu na okres,bo taka mialam dzisiaj dzika chcice na te sledzie,ze graniczylo z obledem :-) ale tylko takie malutkie opakowanie tam chyba bylo gdzie z 15 dag.ah...i jeszcze 2 male kanapeczki z ciemnego chleba do tych sledzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
jezu kobieto chcialabym miec czas na te cwiczenia co ty, ja planuje dzisaj znow spacer pod dupna gore, po tem do sklepu po kefiry:) kupie po 3 na jedna reke i wroce ta gorka...hmmm chyba po tym umre:P a jak nie umre to wskocze na rower:) i zrobie brzuszki i pilatesik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
Fairy powiem ci ze mam taka sama budowe jak ty:))) oj jak dobrze zobaczyc ulubione buzie:) kotek tez slicznusi........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w pracy i zjadlam jedna bułeczkę na sucho taka ziarnistą no i paróweczki ...zatkalam sie....ja tam jestem szczesliwa ze mniej jem no i przedweszystkim ze nie ulegam słodkiemu a to juz u mnie duzo teraz mam jabluszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tak monika m.z to ja;) u mnie dzis; sniadanie- kanapka z wedliną i ogorkiem obiad- 1kawałek chleba odrobina shoarmy i merchewki gotowanej na podwieczorko-kolacje zjem płatki z jogurtem:) a do konca dnia jabłka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra... zjadłam na obiadokolacje jakies 20 min temu MAKARON Z SEREM (BIAŁYM) i polane troche śmietana z cukrem... NIe wiem jak to odpokutowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka- kochana nie ma co panikowac :) poprostu nie jedz nic juz do konca dnia jak zjadłas w jeden dzien to sie nic nie stanie pomysl sobie ze nie bedac na diecie codziennie jadłas takie przysmaki a ze raz wpadka to kazdemu sie zdarza:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie miałam ostatniego czasu kiedy cwiczyc ale dzisiaj to nadrobie ;] skłony przysiady brzuszki skosne cwiczenie na boczki pidnoszenie nóg skakanie na skakance i rowerek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero niedawno przyszlam z pracy i dzisiaj sobie troszke pochodzilam wiec to zastapilo dzisiejsze cwiczenia. Z dieta wszystko w porzadku, wypilam tylko troche malo wody, ale jeszcze to nadrobie dzisiaj. Na kolacje chyba zjem sushi- malo kaloryczne a zapycha :) szeherezada, moze Ty mowisz o WW chlebie, ale ten ktory obecnie kupuje nie jest az tak orkopny :) Pewnie najadlabys sie 4 kromkami ;) Jagienka, bezpiecznej podrozy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widze,ze ruch po poludniowy sie zaczyna :-) a zatem DZIEWCZYNY ZAGLADNIJCIE SOBIE NA EMAIL!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokroteczko dziekuje za rozgrzeszenie :) Masz racje nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, dzisiaj już reżim i cwiczonka za pokutę :) Super jest że ten wątek tak się rozwija!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka, czy ja Ciebie juz widzialam ? :) Fairy, ja juz sprawdzilam maila :) Jakas mam chcice dzisiaj na ,,cos,, dobrego, tylko nie wiem co. Wyslalam S po kawe, to moze jak wypije sobie kawe ze slodzikiem i mlekiem sojowym to mi przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
w zwiazku z tym ze moj facet sie tylko nabija ze sie odchudzam, powiedzialm mu wiec ze sie nie odchudzam...heheheh zeby dal mi spokoj a jak mu sie nie podobam to niech spada...ale mial mine, skruszony...heheheh boze jak on robi te swoje miny to mozna sie roztopic, a nie smiac sie nie da:) ale ja mam chytry plan:) musze jesc tak zeby nie widzial ze jestem na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×