Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Gość malpeczka64
dobrze piszecie, mi wlsnie chodzilo o to ze on wyczuwa moje nastroje, tzn jak ja czuje sie zle w swoim ciele to on to widzie i wie ze niekoniecznie mam ochote na swawole:):) ja jezdze 30 min z predkoscia 21km/h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaki polecacie podkład (w miarę tani - do 30zł max) do cery mieszanej. Nie mam duzo pryszczy. Raz na jakiś czas wyskoczy jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
figlarka ja ogolnie nie uzywam podkladu wiec ostatnio zakupilam w sklepie malutka probke podkladu z loreala Alliance Perfect i jestm zadowolona jest lekki i dobrze kryje:) dzis zjadlam wdl diety norweskiej sniad 3 jaka, kawa, herb obiad grejfrut, jajka, herbatka kolacja : kromka ciemnego chleba, 2 jajka, miseczke slodkiej papryki z pomidorkiem i cebulka:) ijestem full:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba poleze do drogerii i poszukam go :D dziekuje. Schudlam ok 3 kg ale jakos nie czuje specjalnie po obwodach... tez tak ktos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam na milym spcerze z siostra. W Irlandii juz zaczyna sie cieplo robic i czuc wiosne w powietrzu :) Figlarka, ja naprawde polecam podklady Rimmel, sama uzywam Rimmel Recover od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Zawsze wygladam swiezo i promiennie. I kosztuje ponizej 30 zl. http://cokupic.pl/opinie/Rimmel-Recover-Podklad-rozswietlajacy-30-ml/697d9f788fa1d19e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) mnie dzisiaj rozbolala glowa i caly czas za mna chodzilo zeby cos dobrego zjesc. Ale zatknelam sie duza porcja surowki z kapusty kiszonej, a na kolacje mlekiem z muesli (dodalam do niego sporo otrebow przennych) i jakos mnie to trzyma. Tylko boje sie efektu ubocznego tej mieszanki (czytaj mozliwe ze z kibelka przez caly wieczor nie wyjde;) ) Co do podkladu to ja bardzo lubie MaxFactor Colour adapt. Nie orientuje sie ile kosztuje bo dawno nie kupowalam. Sluchajcie a znacie moze jakies dobre korektory w plynie pod oczy. Nieodlaczna cecha mojej urody sa cienie pod oczami. Probowalam juz wiele specyfikow ale moze wy znacie cos dobrego. Jutro z rana wracam do niemiec. Dobra ide sobie powciagac polska telewizje hehe:) 3majcie sie i do przeczytania jutro;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka, ja wlasnie dzisiaj kupilam nowy korektor Benefit Boi-ing. Jest w kremie, ale latwo sie rozprowadza jesli rozgrzejesz go najpierw w palcach. Nie jest najtamszy,bo zaplacilam za niego prawie 24 euro, ale za to dostalam komplet pedzli za darmo, bo mialam kupon :) Dzis sie postaralam i zrobilam az 36 minut na orbitreku, nie wyplulam pluc wiec chyba moja kondycja sie poprawia. Ja dzis zjadlam obiad o 15 i do tej pory nie jestem glodna. Zjadlam dwa dietetyczne burgery z indyka i byly to jedne z najlpyszniejszych burgerow jakie w zyciu jadlam. A wierzcie mi jadlam ich sporo ;) Tak sie najadlam a nie przkeorczylam nawet 1000kcl dzisiaj,czyli wniosek jest taki,ze mozna jesc sporo i smacznie, ale trzeba wybierac zdrowsze opcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Witam. Wczorajszy dzien nie byl najlepszy pod wzgledem diety ale pocieszm sie ,ze moglo byc gorzej ;-) dzisiaj znwou w pracy ..... na snaidanie kanapka ciemna bulka z warzywami ,serem,wedlina . Probowalam dodac zdjecia na NK ,ale non stop mi wysakwialo ze sa za duze a potem ze zuzylam za duzo pamieci czy cos taiego ,wiec nie udalo mi sie dodac zadnego zdjecia,ale sprobuje moze dis wiecozrem. Ewelina1985- wlasnie sprawdzilam na gumtree, stepper z reebok byl za 15 funtow, ale chyba juz nieaktulane bo koles sie do mnie nie odezwalm,a weic bede polowc na niego na ebay ;-) Figlarka- mojego chlopaka siostra schudla baaaardzo duzo wlasnie pijac wode z cytryna i przy tym jedzac tak jak zawsze..... troche to dziwne, . ja osobiscie nie probowalam. Stokrotka- gybys widziala co ja zjadlam ,to twoje spaghetti jest przy tym super-dietetyczn...nie przejmuj sie ,nie da sie trzyamc kazdego dnia idealnie co do diety.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Figlarka- a co do podkladu tp probowalas z Lirene? za 17 zl to jest wg mnie cudo, i z tego co zawuazylam to kazda dziewczyna to ma.....az bylam w szoku jak przyjechalam do pl do kolezanki do meiszkania,gdzie sa 3 dziewczyny i kazda uzywa tego podkladu ....az sama sobie kupilam ,ale uzwam z \clinique w kamieniu bo jest jednak lepszy i bardziej wygodny do nakladania....a poza tym to czytalam ze ten z Loreal z rolka jest bardzo odbry ,ale nie wiem ile kosztuje. ja sie zwaze dpeiro na weeknd prawdopodbnie ale szczerze watpie ze mi cos zlecialo....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) Ja zaczynam dzisiaj trzeci tydzien.Mam nadzieje,ze pojdzie mi tak samo dobrze jak w dwa poprzednie :) szeherezada, ja nie mam konta na e bayu, ale wiem,ze czasami mozna tam trafic na swietnie okazje. Sporo dziewczyn kupuje tam ubrania,buty, kosmetyki, bo ceny sa bardzo przystepne. Moze tez bede pila szklanke wody z cytryna jesli tak zachwalacie dzialanie. A nie dostaje sie od tego zgagi? Dzis robie sobie przerwe w cwiczeniach, bo nie chce sie przetrenowac i ich rzucic. W tamtym roku cwiczylam codziennie po minimum 45minut dodatkowo codziennie ze dwa spacery po 30-40 minut i po prostu po miesiacu takiego rezimu bylam wykonczona, chodzilam do lozka o 9, bo bylam ciagle zmeczona i caly czas bolalo mnie wszystko. Nawet stawy.Tak sie czulam jakbym dostawala grype.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Hej dziewczyny:))) Troszkę mnie nie było...tzn dwa dni...ale miałam misje:)))Sukni ślubnej szukałam..i chyba znalazłam coś odpowiedniego:)))))))))))))))))))))))))))))))) namierzyłam się za wszystkie czasy...w jednym salonie babka powiedziała, że koniecznie w płaskich butach mam iść...bo za wysoka na obcasy jestem...wredna małpa...więc podziękowałam i wyszłam:))No a w ostatnim który odwiedziłam....pracowała moja znajoma o czym nawet nie wiedziałam:)))namierzyłam się tam chyba ze 20 różnych sukienek:)))No i dzisiaj idę tam z mamą...co by sobie obejrzała...bo tak doradzała mi przyjaciółka:))ale najgorsze, że jak teraz zaglądam na inne kolekcje...to wydają się te suknie dużo ładniejsze od mojej:(((Zawsze tak jest? Troszkę nie na temat elaborat napisałam...ale tak mi serduchu jakoś leży:((( A co do meritum...to w sobotę troszkę ciężko z dietą..było...w niedziele..też...ale nie było też tak najgorzej...poza tym we wszystkie suknie się mieściłam i nawet za szeroki były...więc..jakoś mniej restrykcyjnie chyba sobie do tego podejdę:)))znaczy nie żebym się zapuściła...ale tak koło 1000 kalorii będę jadła..bo do tej pory był jeden posiłek:))) A no a dzisiaj mam kolędę:)))Koperta pełna:)) Nic znikam i będę za jakiś czas z powrotem:))) Buziaki i miłego dnia:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
Czesc dziewczyny, ja jestem na drugim dniu diety i czuje sie switnie bardzo lekka, zjadlam na sniadnko grejfruta i 2 jajka na twardo. jutro sie zwaze jak nie zapomne kupic baterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karina, podobno jak sie kupi juz suknie powinnos sie przestac ogladac inne kolekcje, bo wtedy zawsze pojawiaja sie watpliwosci. Poza tym inne suknie moga byc ,,ladniejsze,, ale to nie znaczy,ze Ty bys w nich wygladala lepiej niz w tej ,ktora sobie wybralas. Moze wez ze soba jeszcze jakas kolezenke, ktora na pewno bedzie obiektywna, bo wiesz jak to czasami z mami bywa :) Dla nich zawsze jestesmy piekne, nawet w worku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, ja juz spowrotem w niemczech;) zwarta i gotowa do dzialania:D:D ewelina- dzieki za propozycje korektora. Tylko nie wiem czy znajde taki tutaj, bo szczerze mowiac nazwa firmy mi kompletnie nic nie mowi. Karina- dobrze bedzie, zobaczysz zajefajna suknie sobie znajdziesz w ktorej bedziesz wygladac odjazdowo. I zgadzam sie z innymi, co z tego, ze inne modele beda pieknie wygladaly w katalogu. Moze nie lezaly by na tobie tak korzystnie (chociaz patrzac na twoje fotki na nk to raczej malo bedzie tych zle lezacych modeli:) szeherezada- no lirene ma b. fajne kosmetyki. Ostatnio mialam probke takiego kremu do twarzy z tej firmy. Byl extra!! Tylko nie pamietam jak sie dokladnie nazywal...jakos lekki mus do twarzy czy cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Jagienka- Benefit to jedna z najlepszch firm kosmetycznych i na pewno ja znajdziesz w berlinie....chociaz fakt faktem niejest tania,ale mysle ze i tak sie oplaca..... zreszt ja bardzo czesto widze w gazetach czy jakichs programach ze wizazysci bardzo polecaja ich kosmetyki. Ewelina- ebay to w ogole taka chyba moja malaobsesja bo ja tam duuuuuzo zeczy kupuje.... warto miec kontoylk ze z drugiej strony jak juz sie ma to konto to jednak czlowiek w pada w taka pulapke ze nakuuje jakiegos badziewi ktrego tak naprawde nie potrzebuje...... a poza tym to osoiscie nie polecam kupowac naebay sprzetu elktronicznego np.aparat ktory kupilam ma strasznie slaba baterie i co najdziwniejsze zuzywja ja nawet jak aparta jest wylaczony ,awiec musza ja calkiem z niego wycagnac i trzymac osobno,,,,....zreszta bardzo rzadko go uzywam ...wiec jakos to zaakctowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś zaczynam 3 tydzień diety, aż sama się sobie dziwie że tyle wytrzymałam :) Co do podkładów - polecem Lirene. Ktoś tu pisał o jakims z Lirene za 17 zł. Pewnie chodzi o taki w srebrnym opakowaniu, z taką jakby pompką. Każda cera jest inna, ale moim zdaniem dobry jest ten podkład: http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=5001 i kosztuje ok 12 zł. Większość moich koleżanek go używa. Wyrównuje koloryt skóry, może niezbyt kryje pryszcze, ale napisalaś że nie masz takiego problemu :) Dla mnie jedyną wadą jest to, że gdy nałoże go na suchą skórę to wygląda tak, jakbym tylko opruszyła twarz pudrem, ogólnie niekorzystnie. Dlatego zawsze najpierw jakis tłusty krem, a potem na to fluid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie skonczylam jesc obiad- pasta z makreli z ziemniakiem i ogorkiem konserwowym-mniam :) Jagienka, szeherezada ma racje, na pewno znajdziesz Benefit w Berlinie skoro juz mozna znalezc te kosmetyki w Polsce:) Coraz rzadziej sie meldujecie dziewczeta, tylko niech mi sie tu zadna nie poddaje. Mamy jeszcze kilka kiloskow do zrzucenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez ten tydzień schudłąm TYLKO 600gram....niewiele ponad pol kilo, ale tez wiecej jadlam niz w pierwszym i prawie wcale nie cwiczylam bo mialam lenia! Wkurzylam sie i bede cwiczyc teraz wiecej! A co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam oczywiście a nie z "ą" ale szybko pisałam. Zaktualizowalam stopkę. Mimo slabego wyniku- NIE PODDAM SIĘ- o NIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarka, pamietaj ze to 600gr w dol a nie w gore :) Moze w przyszlym tygodniu zgubisz wiecej :) Poza tym nie sztuka jest zgubic 5 kg w tydzien, sztuka jest pozniej to wage utrzymac i po tygodniu nie rzucic sie na jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem Ewelinko! Dlatego - o ironio mnie to zmotywowalo! Zeby udowodnic sobie samej ze w tym tygodniu bedzie lepiej :) Zaraz wiśta wio i na rowerek :) Na dobry poczatek poł godzinki, a potem skakanka i twister. Dzisiaj rano sie zmierzylam i jest róznica!: biust 92 -> 91 talia 74 -> 69!!!! biodra 100 -> 98 Talia mnie zaskoczyla :) Choc zawsze z brzucha latwo mi szlo, gorzej z nog ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figlarko, pieknie Ci te centymetry spadly z brzucha. 5 cm to naprawde duza i widoczna roznica. Chyba sie tez jutro rano pomierze,zeby obserwowac spadek nie tylko kg ale rowniez cm. Dziala to tez motywujaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ja wlasnie jem obiad 2 jajka i grejfruta glodu nie czuje..dziewczyny musze sie wziasc za siebie, tzn wzielam sie bo wszyscy znajomi co pamietaja mnie sprzed 2 lat pytaj co mi sie stalo ze tak przytylam:(((( ludzie sa okrutni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malpeczko, nie przejmuj sie glupimi ludzmi. Niech oni moze spojrza na siebie i na wlasna wage. Ja do tej pory pamietam jak pojechalam do domu pierwszy raz po tym jak przytylam. I naprawde nawet sie poplakalam tam, bo wszyscy mi gadali,ze jestem gruba. Teraz sie tym tak nie przejmuje, ale na poczatku bardzo mnie te uwagi bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
No tragedia Ewelinko, jak wogole tak ludzie moga mowic, ja tez jak ostatnio wrocilam do Polski to nawet moja mam mnie zapyt czy nie mysle o tym zeby zrzucic jakies 5 kg:( o zgrozo i czlowieka dobija jeszcze to ze sam wie ze musi schudnac a tu takie dogadywanie. dlatego postanowilam ze nikomu nie bede mowila ze sie odchudzam:) tak bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) u mnie dzis; sniadanko- jogurt pitny z płatkami corn flakes w szk kanapka obiad-pół sredniego ziemniaka łyzka sosu i kawałek karczku do konca dnia jogurt i jabłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpeczka64
ja ma dzis zjesc nakolacje tak: mięso wołowe, pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, kawa lub herbata wiec ja tak mysle ze zrobie sobie z tego kebaba w salate taka chrupiaca wloze ta wolowinke kukurydze, pomidorka, ogorka:) hehehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej nie przejmujcie sie gadaniem ludzi. Mi to nawet kiedys ginekolog powiedzial ze jestem gruba. Pierdziel stary, sam z brzuchem. Wdrapywalam sie na ten zabojczy fotel a on do mnie tekstem "no chyba w wywiadzie to pani te swoja wage troche zanizyla...niech pani uwaza, za pare lat bedzie pani zle wygladac". Grrr...juz wiecej do tego debila nie poszlam. Takze nie przejmujcie sie!!:) Ewelina, szeherezada- no to jak bede miala czas to sie wybiore na poszukiwania kosmetykow tej firmy. Naprawde jej wczesniej nie znalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny, ale z tego co widziałam na zdjęciach to żadna z Was nie jest gruba... Może i nie mamy figury modelek, ale przecież nie jesteście grube! Ci którzy tak twierdzili chyba nigdy naprawdę nie widzieli grubej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×