Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Dziewczyny jak myślicie, można dodać do diety, jako deser, ten przepis: Amerykańskie IHOP Basic Pancakes: ok 8 - 10 szt Składniki: •1 i 1/4 szklanki mąki •1 jajko •1 i 1/4 szklanki maślanki •1/4 szklanki cukru pudru •1 czubata łyżeczka proszku do pieczenia •1 łyżeczka sody •1/4 szklanki oliwy •szczypta soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane:) i ja sie melduje. Z wczorajszego dnia jestem srednio zadowolona bo nie cwiczylam, napilam sie troche czerwonego wina, zjadlam mnostwo orzechow i tosta z serem...tak przyznaje sie bez bicia...cos jakos od weekendu mam problemy z utrzymaniem diety. Widze ze na forum niektore dziewczyny sobie tez troche popuscily? Moze to taki stan kryzysowy?? Jak tak to moge poweidziec tylko: DZIEWCZYNY DAMY RADE, ZOBACZCIE ILE JUZ ZROBILYSMY!!!JESZCZE TROCHE I BEDZIEMY MEGA LASKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane:) i ja sie melduje. Z wczorajszego dnia jestem srednio zadowolona bo nie cwiczylam, napilam sie troche czerwonego wina, zjadlam mnostwo orzechow i tosta z serem...tak przyznaje sie bez bicia...cos jakos od weekendu mam problemy z utrzymaniem diety. Widze ze na forum niektore dziewczyny sobie tez troche popuscily? Moze to taki stan kryzysowy?? Jak tak to moge poweidziec tylko: DZIEWCZYNY DAMY RADE, ZOBACZCIE ILE JUZ ZROBILYSMY!!!JESZCZE TROCHE I BEDZIEMY MEGA LASKI:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...wyslalo mi mojego motywujacego posta dwa razy:):) oliwka- hehe pierwszy raz slysze, zeby jesc kiwi ze skorka:) ale jak widac mozna.ja mialam kolezanke co jadla cale jablka, razem z ogryzkiem:) mikoto- porownujac do mojego przepisu na ciasto, ktore zrobilam na swieta to ten jest mega "light":):) I wydaje mi sie ze chyba ma nawet mniej kalorii niz ciastka z muesli z przepisu bodajze egocentycznej:) ediszon- herzlich willkomen, welcome back, zdrastwujcie ;););) opowiadaj jak tam bylo we wloszech? I co to w ogole za orkiestra z ktora ty wszedzie jezdzisz? grasz na jakims instrumencie? Pani.Kara- fajny nick:) ale u nas jest wszystko na spokojnie, bez stresow nie dziewcznyny? W kazdym razie witamy witamy i zapewniam cie ze zostaniesz naszym topikowym ekspertem do spraw odzywiania:) Karina- witaj! gratulacje za wbicie sie w najciasniejsze jeansy. jednak ten inny sport (ktory ja bym sobie z checia tez pocwiczyla:P ) przynosi efekty. A tak poza tym to slyszalam, ze po prostu szczesliwy chudna szybciej!!!:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karinaaaaaaaaaaa83 oj to chyba jakaś epidemia z tymi ćwiczeniami, jesteś kolejną która przestała w ostatnie dni :) Ewelina1985 to szybko do łóżka maszeruj! I zdrowia życzę:) mikoto Czyżbyś oglądała pytanie na śniadanie dzisiaj? :D Tam coś podobnego robili :) Ja mam podobny wynik z centrymetrami, ale właśnie nie wiem jak mierzyć biodra. Zawsze myslałam, że na wysokości tych wystajacych kości miednicowych czy jak one się nazywają, ale okazało się że chyba nie, więc gdzie? W najszerwszym miejscu razem z pupą? :P Co do prezentu na Walentynki to umówiliśmy się z moim że nie będziemy sobie robić prezentów, ale chyba kupie mu jakieś słodkie serduszko z czekolady czy coś podobnego:) oliwka86 podziwiam Cię że jesz to chrupkie pieczywo, ja mogę to zjeść suche jako przekąskę, ale gdybym miała tak pieczywa śniadania... Kiedyś spróbowalam i po jakimś czasie nie mogłam już na to patrzeć:D jagienka24 tak to chyba jest, że jak raz już się skusimy na coś, to potem trudno wrócic do diety, ale musisz się wziąć za siebie bo nie chcemy żebyś nas opuściła :P Na pewno będziemy mega laski i to szybciej niż myślimy ;) A ja dzisiaj porobiłam sobie zdjęcia z bieliźnie :D tak żeby tylko zobaczyć jak to wygląda, bo nie mam niestety takiego dużego lustra. I powiem Wam, ze nawet jestem niezadowolona, tylko tyłek wciąż duży. Właśnie, polecacie jakieś skuteczne ćwiczenia którymi mogłabym sobie wymodelować ładnie pośladki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna, zgadza się oglądałam Pytanko na śniadanko :D i zaraz lecę zrobić te placuchy :D Ale na necie znalazłam jeszcze inny przepis: • 2 szklanki mąki • 2 jajka • 1,5 szklanki mleka • 75 g rozpuszczonego masła • 3 łyżeczki proszku do pieczenia • 3 czubate łyżki cukru • szczypta soli Zmodyfikuję oba i zobaczę co wyjdzie :P Dam znać czy było zjadliwe :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Dzieeeń dobry : ) Musze podzielić się dobrą nowiną z Wami: 150 kcal więcej wczoraj zjadłam i dziś przemiana materii działa jak przed dietą : ) Właśnie gotuję zupę pieczarkową na obiad i idę przed obiadem trochę pojeździć na rowerze i pohulahopować : ) Udanego dnia życzę wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
No wiem wiem...zapuściłam się:)))ale powoli wracam do reżimu:))) No i wierzę, że ta skakanka mi coś da:)) A ja znowu w papierkach siedzę:)) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, latwo powiedziec,,idz do lozka,, trudniej wykonac. Zreszta nie czuje sie az tak zle,zebym miala nie isc do pracy. Jagienka, nie zjadlas McDonalda i 10 kebabow wiec sie nie przejmuj. Pewnie i tak nie przekroczylam 1500-1700kcl wiec spoko. oliwka, ja lubie kiwi, ale chyba bym nie dala rady zjesc ze skorka. Dziewczyny,Wam tak pieknie te centymetry leca,ze ja tez musze sie w koncu zaczac mierzyc. W piatek rano bede w domu wiec sobie to zrobie na spokojnie. A jutro rano wazenie, ale jakos sie nie stresuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej egoocentryczna no tak polska wasa jest okropna wiec jej nie jem choc tutaj tez jest i rodzaji chyba 20, ja jem takien finn chrisps-barzdo dobre, coenszeod wasy ale smakuje ja splaszczony kawalek tosta , chlebka bardzo pyszny lekko slony:) mikoto ten pzrepis wyglada mi na ala racuchy, po mozna dac albo drozdzy albo maslanki, tez mi smaka zrobilas:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam te amerykańskie naleśniki :D Są pyszne! Nie miałam maślanki, więc dałam mleko. Ja zjadłam 3!! Są bardzo syte. Robiłam takie nieduże i wyszło tego mnóstwo. Oprócz mnie, pojadły 4 osoby :D Można je podawać z syropem klonowym, dżemem. Ja kapnęłam na każdego po kropelce miodku :D Myślę, że można je zakwalifikować do dań dietetycznych, chociaż na pewno nie będę tego często robiła :D Za bardzo kuszące są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniłam napisać, że wielkością te moje naleśniki były równe ze spodeczkiem filiżanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadlam kilkakrotnie amerykanskie nalesniki, ale zdecydowanie wole polskie :) A wiecie dziewczyny, ze w Irlandii jest taki dzien przed Wielkim Postem, jak u nas Tlusty Czwartek,ze wszyscy jedza nalesniki na kolacje/obiad. I oni sobie te nalesniki polewaja sokiem z cytryny i posypuja cukrem. Wiekszosc Irlandczykow je nalesniki tylko raz w roku wiec dzieci uwielbiaja Pancacke Tuesday. Mojego narzeczonego rodzina byla zdziwiona,ze ja sama robie nalesniki z roznymi nadzieniami. Ja juz po obiadku, losos, duuuzy ziemniak i pol brokuly. Ale sie zapchalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Waga dzisiaj pokazała 58 :) ale to dlatego, że mniej ćwiczyłam.. byłam schorowana i zabiegana.. w tym tygodniu poprawimy wynik :) liczę, że w poniedziałek pokaże się wreszcie 57 :)! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam coś napisać ale zapomniałam co... uch... ;d Ja już po obiedzie i po 100 brzuszkach :) Może wieczorem kolejne 100 jak dam radę:P Poszukam sobie potem jeszcze jakiś ćwiczeń na pupę:) mikoto mmm ale mi narobilaś ochoty na naleśniki. Chociaż wczoraj jadłam, ale te polskie. Jutro już mam pomysł na obiad, ale może w piątek zrobię:) inessa armand podziwiam Cię z tym liczenien kalorii, mnie się nie chce:) Karinaaaa83 skakanka ponoć daje bardzo dużo! Chyba sobie kupię też,bo starą gdzieś zgubiłam. Dobrze, że mieszkam na parterze, nie będe nikomu skakać nad głową:) Ewelina1985 faktycznie lepiej się mierzyć, bo kilogramy jakoś wolniej uciekają niż centrymetry, przynajmniej w moim przypadku:) Poza tym waga się zmienia w ciągu dnia, centrymetry raczej nie, chyba że te w talii:) Przypomniałyście mi o Tłustym Czwartku! Kiedy jest w ogóle? Chyba się wtedy nie powstrzymam i skuszę na pączka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie lepiej sie mierzyc aha Egoocentryczna wspominalas cos o brzuchu ze rano jest palski a wieczorem jakbys slonia zjadla...nie ty jedna tak masz, nie wiem co to moze b yc, wzdecia woda kto to wie niech nam powie( zaznaczamy ze nawet ja nie zjemy duzo to tak jest) tez mam ten problem i czlowiek czasem oszczedza sie w ciagu dnia z jedzeniem bo mam wyjscie na party a brzuch rosnie, nie cierpie tego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka86 Na wzdęcia są różne leki, ale przecież nie będe polykać codziennie tabletki:) Chciałabym się z tym uporać jak najszybciej, bo już 6 lutego mam studniówkę, dopasowaną sukienke i glupio będe wyglądała jak mi ten brzuch wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyną wzdęć jest nadmierne nagromadzenie się gazów zarówno w żołądku jak i w jelitach. Prawidłowa ich ilość to około 150-200 ml. Najczęściej są one wynikiem różnych zachowań żywieniowych takich jak: połykanie powietrza, np. poprzez mówienie podczas jedzenia, picie napojów gazowanych oraz zawierających kofeinę, jedzenie dużych ilości słodyczy, szybkie jedzenie w biegu, popijanie poszczególnych kęsów pokarmów, szybkie zwiększenie podaży błonnika w diecie, spożywanie pokarmów „wiatropędnych” takich jak fasola, groch. To z popijaniem by się zgadzało w moim przypadku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze egoocentryczna u mnie chyba tez to popijanie, nie potrafie jesc bez herbaty ale kurcze kiedys jak milam diete nielaczenie to pilam polgodziny przed lub po posilku i wzdec nie mialam, oczywiscie slodyczy tez nie zarlam, raz nawet 2 lata nie tykalam nic slodkiego, nic a nic, moze czasem dzem ale nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
cześć dziewczyny:) bardzo rzadko piszę, ale czytam Was, ćwiczę i staram się jeść zdrowo. co dzień rano przed śniadaniem ćwiczę 8 ABS, 8 ABS arms i 8 ABS buns i czasami legs, czyli w sumie 24 mim, czasami 32 a raz 40:) mi sie zdarzyło:) Ćwicze prawie 2 tyg, ale pomyślałam ostatnio by coś może jeszcze innego poćwiczyć np wieczorem i znalazłam Tamillee, czy któraś z Was próbowała tego?? słyszałam, że należy ćwiczyć conajmniej 45 min by ćwiczenia były skuteczne, co o tym sądzicie?? dodam, że przez tydz schudłam 1 kg, ale i tak mnie to ucieszyło, gdyż bardzo ciężko schudnąć mi nawet pół kg poniżej 60kg (163cm i 59kg teraz:) dla przypomnienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczka86
dziewczyny co lepiej jeść na kolację... węglowodany, czy białka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzaczko wiec tak weglowodany szybcie spalisz niz bialaka, ale bialka nie odkladaja sie w postaci tluszczu, jak zjesz za duzo organizm je wydali, po wysilku ja jem bialka w koncu glownie nasze cialo zbudowane jest z bialek wiec ja jem BIALKA :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzaczko, ja sobie wczoraj wlasnie sciagnela Tami Lee I want that body, te cwiczenia sa naprawde skuteczne i uwierz mi,ze przez pol godziny zmeczysz sie tak jak w ciagu godziny innych cwiczen. W tamtym roku cwiczylam z ta plytka i bardzo mi sie podobalo i poniewaz cwiczenia sa fajne to 30 minut bardzo szybko mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fit.pl/cwiczeniadlaciebie/pilates__cwiczenia_w_domu,41,20,20,997,1278,0,0,5.html dziewczyny ja jak przez miesiac 3 lata temu robilam te cwiczenia ubylo mi tali z 73 na 63, z tym ze min 40 min jezdzilam tez na rowerku.. ale polecam pilates sa to spokojne cwiczenia, trzeba dobrze w nich oddychac dlatego szybko ich nie odbebnicie:) ale efekty sa super, ach i od tych cwiczen zmienila mim sie figura, cwiczac na rowerze nie zrobily mi sie tzw BULY z miesni, wyciaglo mi sylwetke. od dzis do nich wracam, chce znow miec sexy plecy, brzuch i nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po ćwiczeniach: 2x 8 minute legs i 1x 8 minute Abs :D Dzisiejsze menu: 1.serek wiejski, 3 kromki chlebka fitness, 3 plasterki polędwicy drobiowej, kilka paseczków czerwonej papryczki i szczypiorek 2. 3 pancakes z miodkiem 3. połowa grejpfruta, madarynka, garść rodzynek i garść płatków fitness - polane wszytsko jogurtem naturalnym To dzisiaj na tyle :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kiedys chodzilam na pilates, ale tak srednio mi sie podobalo. Dla mnie te cwiczenia sa troszke nudne, tak samo joga. mikoto, jesz tylko 3 razy dziennie? Ja wlasnie zjadlam pyszna salatke grecka. Uwielbiam oliwki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KObietki, mam pytanko. Jakie stosujecie kosmetyki w trakcie odchudzania. ja od 2 tygodni regularnie wklepuję - dodatkowo rzecz jasna - serum wyszczuplające antycellulitowe. I tak się zastanawiam... czytałam na forach, że można wspomóc działanie tego typu specyfików, owijając nogi, brzuch folią (chyba chodzi o taką spożyczwą :P) Stosowała ktoraś to z Was? Czy ta folia rzeczywiście pomaga??? Bardzo proszę o wypowiedzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×