Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

aa mysle ze to wszytsko naraz;( z rodzicami wporzadku choc wydaje mi sie ze mojemu tacie jestem obojetna czy jestem czy nie... jesli chodzi o przyjaciol to nie ma o czym gadac nawet w tej mojej klasie ;/ takiego przyjaciela od serca poprostu niema.. oparcie mam tylko w chlopaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, na ogole wiekszosc ojcow ma problemy z okazywaniem uczuc. Na pewno Cie kocha, tylko ciezko jest mu o tym mowic. 99 procent mezczynz nie potrafi mowic o swoich uczuciach. I na pewno Twojemu tacie jest jeszcze bardziej niezrecznie, bo jestes nastolatka, z dziewczynki zmieniasz sie w kobiete i on pewnie nie wie jak powinien Cie traktowac i sie zachowywac. A nie masz zadnej siostry albo kuzynki, z ktora bys mogla tak od serca sobie porozmawiac ? Ja obecnie tez nie mam przyjaciolki,ale mam dwie siostry,na ktore moge liczyc w kazdej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ediszon Niby tak, ale ktoś kupi chipsy i częstuje, ciastka, czekolade... U mnie jest tak, że dojeżdzam 18 km, czasem muszę czekać godzinę na autobus powrotny i też kusi by sobie jakąś zapiekankę lub dróżdzówkę kupić:) rene1212 masz racje, tym bardziej że waga się często waha, najlepiej ważyć się raz w tygodniu:) Ewelina1985 piszesz o sosach, a za mną od wczoraj chodzi sos czosnkowy:) Mam rozumieć, że rodzice Twojego chłopaka nie mówią? A on? Też ani słowa po polsku? :) Oj no może i mnie polubią, ale denerwuje się. Jego mama jest w porządku bardzo z tego co wiem, powiedziała że mnie będzie traktować jak własna córke jak do nich przyjade :D Ale ojciec pracuje w wojsku i raczej potrafi być surowy...:P Co do marudzenia przy posiłkach to jestem raczej wybredna, ale chyba będę musiała się powstrzymać i jeść to co mi dadzą :D oliwka86 pomyśl ile kalorii spaliłaś przy tym:) stokrotka3333 każdy ma czasem takie załamania nerwowe. A z przyjaciółmi mam podobnie, niby wszyscy są kiedy mam im w czymś pomóc, a gdy to ja potrzebuje pomocy to nie ma nikogo...:) Zawsze jak chcesz się wyżalić to pisz tutaj, w końcu nie tylko o odchudzaniu można tu rozmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egoocentryczna no akurat z tym się zgodzę :) Mi też czasami nie jest łatwo ale zazwyczaj idę się wtedy gdzieś przejść. Np do biblioteki albo cuś :D Stokrotka! Uszy do góry :) Staraj się podejść do wszystkich problemów z tej bardziej optymistycznej strony :) Naprawdę to pomaga. Przynajmniej mnie... A poza tym masz przecież nas :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GIRLS mam czarne wloski, moj facet jest zachwycony lasi sie cholera jedna jestem zadowolona, wloski ufarbowal mi tam moja znajoma farby mi zostalo wiec jutro w swietle dziennym zobaczymy czy sa jakies niedociagnicia i poprawimy ale z tego co widze jest super a farbowala dopiero 2 raz w zyciu i za kazdym razem tylko moje dlugie-sprytna jest. ja ja za to podcielam wloski ......ojej jak ja lubie robic z wlosami, malowac kogos....i czesto slysze czemu nie poszlam w tym kierunku tez sie cholera zastanawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Egocentryczna, moi przyszly tesciowie nic a nie po polsku nie mowia a moj narzeczony cos tam mowi. A przy tym jak mowi po polsku to jest taki slodki,ze moglabym go zjesc :) Co do ojcow wojskowych, to sie lepiej nie wypowiem, bo sama moj tez wojskowy i zycie z nim nie nalezalo do najlzejszych. Ale na pewno dla Ciebie zarowno mama jak tata Twojego chlopaka beda bardzo mili :) Oliwko, nie wszystko stracone, ciagle mozesz sobie zrobic jakis kurs wizazu. Moja siostra byla tu w college i jeste wizazystka.Powiem Ci,ze takie makijaze jakie robi moja siostra to widuje sie w wykonaniu swiatowej klasy make up artists :) Wlasnie jem sniadanie i musze troszke odczekac i pojde na orbitreka. Musze pocwiczyc rano, bo pozniej jedziemy do hotelu, w ktorym dzisiaj zostajemy a na kolacje idziemy do japonskiej restauracji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane bardzo wam dziekuje za słowa wsparcia juz mi lepiej;** wiecie co zauwazyłam ze przytyłam;[ choc jestem na diecie i sie staram .. mysle ze to od tych tabletek hormonalnych ktore przepisala mi ginekolog bo mam chore jajniki ..;[ za 2 tyg mam do niej isc mam nadzieje ze uda mi sie jakos zmienic te leki albo wogole odstawic bo nie chce tyc;[ zauwazyłam wieksze boczki brzuch i odziwo tłuszcz przy kolanach którego nigdy nie mialam diety nie odstawie walcze dalej musze wiecej ćwiczyc i znalezc skakanke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka86 a wcześniej miałaś jasne włosy, tak? Radykalna zmiana, ja bym się bała, gratuluje odwagi :) Możesz zawsze zrobić sobie jakiś kurs make upu, zdobędziesz papiery i możesz sobie dorabiać w ten sposób:) Ewelina1985 chyba wojsko faktycznie zmienia ludzi :D Dzięki za słowa wsparcia, mam nadzieje że będzie ok :) Czyli szykuje Ci się romantyczny wieczór z ukochanym? :) strokrotka3333 możliwe, że to od tabletek, ale może zbliża Ci się okres i woda się zatrzymuje w organizmie? Powinnaś poprosić panią ginekolog o zmianę tabletek, bo nie powinno być skutków ubocznych. A ja dziewczyny po kolejnym tygodniu mam znów kilogram w dół i kilka centrymetrów mniej. Co prawda spadło mi tylko z talii i bioder, ale zawsze to coś:) właściwie z tym mam największy problem, więc się ciesze. Poza tym chyba zbliża mi się okres, bo chociaż wiem że chudnę, to czuje się taka brzydka i gruba że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........58,6 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 inessa armand..........65..............55.............63,300 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak chcecie zobaczyc jak wygladam to wejdzcie na garnek.pl uzytkownik peszek..mam tam zdjecie z kotem i tak wygladam teraz; choc to zdjecie sprzed 1,5 roku ale look taki sam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Cześć! Nie było mnie kilka dni, ale miałam problemy z netem, poza tym nauka, dużo nauki. Wczoraj miałam małą wtopę - ja i moi znajomi musieliśmy uczcić kilka rzeczy no i polała się wódka. Poza tym, trzymam się planu 1300 kcal. I... schudłam z biustu :D Stokrotko - hormony często powodują nie tylko tycie, ale także zatrzymywanie wody w organizmie. Tak więc nie martw się na zapas, bo możliwe, że po prostu jesteś opuchnięta. Mam nadzieję, że ginekolog powie Ci, że już nie potrzebujesz tabletek i wszystko wróci na właściwe tory! : ) Oliwko, prześliczna jesteś i świetnie Ci w ciemnych włosach: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwko, rzeczywscie bardzo ladnie wyszlas na tym zdjeciu. Kotka tez masz slicznego :) stokrotko, a moze popros ginekologa o skierowaniena badania hormonalne, byc moze to lekarstwo nie jest dla Ciebie odpowiednie. Ja sie wlasnie szykuje na nasz romantyczny dzien i noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Byłam strasznie zajęta szkołą i zaliczeniami dlatego tak długo nie pisałam :) Na szczęście wszystko najprawdopodobniej będzie zaliczone :) Na szczęście wagę udało mi się utrzymać przez weekand pełen nauki :) Oby się jeszzce coś zrzuciło :) No nic spadam kochane sobie poćwiczyć, później zrobię ciasteczka z musli :) Miłego Dnia ! Paulina Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,5 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........57,2 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 inessa armand..........65..............55.............63,300 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och dziewczyny, opuściłam Was na trochę, bo miałam małe zamieszanie w życiu, co oczywiście odbiło się na diecie.:( i wróciłam do dawnej wagi, ale teraz mam motywację jeszcze silniejszą niż zwykle - nigdy nie miałam tak wielkiego brzucha! poza tym wiosna idzie, chcę być szczupła, naprawdę szczupła. czyli zaczynamy od nowa. jako, że sporo dziś zjadłam, to ma być już tylko pomarańcza i kubeczek jogurtu wieczorem. ech... damy radę, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwka86 śliczna jesteś, naprawdę:) inessa armand hm, czyżbyś się cieszyła że Ci biust maleje? :D Ewelina1985 więc miłego wieczoru i jeszcze milszej nocy :) Chociaż pewnie już pojechałaś:) MyLittleOne to super że dobrze Ci poszło, gratuluje:) Cukrowa Wróżka Oj tam, ważne że wracasz:) Więc bierz się za diete, musisz nas nadgonić :D Ja dziś zjadłam dwa kruche ciastka do kawy. Nie mam wyrzutów sumienia, bo na pewno dużo kalorii nie miały, poza tym dobrze mi idzie, należy mi się czasem jakaś przyjemność. Och, jakaż ja jestem dla siebie łaskawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taki ruch jak nigdy ? :P nikt nic nie pisze :) eh laski tak zajęte jesteście ;> :P :P :P ja to mojego przepisu na ciasteczka z musli dodałam łyżeczkę kakaa i wyszły świetne ! zajadała się nimi moja rodzina i znajomi :) ja oczywiście tylko jedno :) spróbować, czy wyszły hehe :) Spadam śpiochać bo jutro na 7 do pracy ehhh codzienność :/ :) Dobranoc kobitki, śpijcie słodko :) paaaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Wlasnie wrocilismy, bo chcialam zjesc sniadanie w domu a nie niewiadomo co w hotelu. Wczoraj bylo bardzo milo. Fajnie jest sie oderwac od rzeczywistosci od czasu do czasu. Co do jedzenia, to mysle ze zamknelam sie w 2000-2500. Nie mam wyrzutow sumienia, bo od czasu do czasu trzeba zjesc wiecej,zeby podkrecic metabolizm a poza tym cwiczylam na orbitreku przez 45 minut i pozniej jeszcze z chlopakiem :P Wczoraj jadlam takie pyszne japonskie pierozki- niebo w gebie. Ciasto bylo takie delikatne, a nadzienie przepyszne - mieso z warzywami. A na glowne danie zjadlam smazony makaron (uwielbiam) z krewetkami i z kurczakiem. Na deser sie nie skusilam. Ahhh i jeszcze sprobowalam wczoraj ciepla sake i byla niedobra. Taka rozrobiona wodka z ciepla woda. Mysle,ze jak sobie wyjde na kolacje raz w miesiacu to nie powinno miec to wiekszego wplywu na diete.Nastepnym razem idziemy do restauracji kubanskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:) i od razu przepraszam ze sie nie odzywalam przez weekend ale jakos nie mialam ochoty nawet kompa wlaczac. W ogole szkoda gadac. Weszlam na wage w sobote (na czczo, rano, odsikana, w samej pizamie) iiii....okazalo sie ze schudlam przez dwa tygodnie!! cale pol kilo!! Totalne rozczarowanie i wk..w. Wazylam sie jeszcze pare razy przez ten weekend a waga uparcie pokazywala 70kg. A taka mialam nadzieje, ze jak przyjade do domu to w koncu zobacze 6-tke z przodu. Nie wiem dziewczyny...Moze ja cos zle robie? Jem mniej, zero slodkiego, staram sie codziennie chociaz te 8min abs i 8min buns zrobic. Do tego bylam pare razy na basenie. Dodam, ze jestem w polowie cyklu a jak ostatnio sie wazylam gdzie waga pokazala pol kilo wiecej, to bylam doslownie na dwa dni przed okresem. Mowie wam...totalne rozczarowanie. Na razie dietowo sie trzymam. Nie pozwolilam sobie w weekend na zadne slodkosci, nie podjadalam miedzy posilkami, caly czas mż. Tylko jak tak dalej pojdzie i za dwa tygodnie znowu schudne pol kilo to sie chyba zalamie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra...to sie wam pozalilam...Teraz pora sie wypowiedziec na zalegle tematy:D:D stokrotka- ja mialam 19lat jak pierwszy raz chcialam wyjechac wspolnie z chlopakiem do wloch. Pamietam jak moja mama byla bardzo przeciwko;) Tylko ze jej glownym argumentem bylo chyba to ze chodzilismy ze soba wtedy dopiero pare miesiecy i uwazala ze to za wczesnie. No tylko w trakcie naszej rozmowy wyszlo, ze juz i tak nie jestem dziewica:P wiec jakos jej argumenty oslably. Co do tych hormonalnych tabletek to podzielam zdanie dziewczyn. Powinnas porozmawiac z lekarzem ze sie nie czujesz komfortowo i czy mozliwe jest zmiana tabletek (dodam ze zmiany humory, wisielczy humor tez moga byc spowodowane braniem hormonow). egocentryczna- milo slyszec ze nie tylko ja mam taki slomiany zapal a potem mnostwo watpliwosci;) FairyGirl- jakbym byla na twoim miejscu to tez bym w ramach integracji nie odmawiala:):):) Najwazniejsze ze ludzie sa fajni i masz dobra atmosfere w pracy. Ewelina- no...cieple sake jest ochydne..brrr. W ogole to jest niedobry alkohol. A sushi probowalas? Ja na poczatku nie lubilam a teraz wprost uwielbiam. Jakby nie bylo takie drogie to bym sie mogla tylko tym zywic;) To ty sie chyba tez pytalas co tam z moim bylym. No wiec: Nie widzialam go od czasu mojej urodzinowej imprezki w bistro w poprzedni weekend (wtedy co sobie tak pofolgowalam z pizza;) ) I szczerze mowiac impreza ta mi uswiadomila, ze dobrze ze nie jestesmy jednak razem. Nie podobalo mi sie po prostu jak sie moj byly na niej zachowywal. Siedzial caly czas jak za przeproszeniem ciota, wpatrywal sie we mnie wisielczym wzrokiem, nie mial nawet najmniejszego zamiaru jakos sie z reszta towarzystwa zintegrowac. Nie wiem..moze za duzo wymagam ale jakos nie lubie czegos takiego. Rozumiem, wiekszosc zaproszonych gosci to Polacy i duzo sie Polskiego slyszalo w czasie wieczoru, ale z drugiej strony to nie byla jakas nasiadowa przy stole tylko mielismy dla siebie caly lokalik. Byl i bilard i pilkarzyki, wszyscy krazyli po sali i jakos sie fajnie ze soba bawili. A ten nie wiem co....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinaaaaaaaaaaa83
Witam kobietki:)))) Sorki Kochane, ze sie nie odzywałam tyle...ale..cały weekend biegałam za ślubnymi sprawami:)))Tyle tego, że nie wiem czy te 7 miesięcy mi starczy:) Co do wagi....weszłam sobie ostatnio tak dla jaj dzień przed @...a tam...66 kilo...a licząc, że tak średnio mam 3 kilo więcej (pisałam gdzieś wcześniej o tym, że ja nawet mam problemy z ubraniem butów...nie mówiąc o spodniach w te dni:)))...to aż się wierzyć nie chce....no ale tak jak mówiłam w moją wagę nie wierze w ogóle...bo pewnie dzisiaj z 70 pokaże:)))powariowała... co do diety...trzymam...się raz lepiej raz gorzej....w niedziele troszke pofolgowałam...ale to tylko jeden dzień... za to od kilku dni dzielnie ćwiczę...1000 podskoków na skakance:))500 brzuszków i 15 - 20 minut na rowerku:))) No i dalej hektolitry czerwonej herbaty pochłaniam...Nio nic znikam...bo w pracy jestem:))) Trzymajcie sie ciepluśko:))) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tylko aktualizacja tabelki i stopki...chociaz nie ma sie za bardzo czym pochwalic: Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,0 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........79,80..........65.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........57,2 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 inessa armand..........65..............55.............63,300 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagienka, moze zwaz sie na innej wadze. Moze idz do jakiejs kolezanki. Na pewno Twoja waga jest popsuta :P Co do chlopaka, Heraklit mial racje mowiac juz wieki temu,ze nigdy dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki :) Sushi uwielbiam, ale sushi moge jesc nie jako nagrode, bo sushi jest zdrowe i dozwolone na diecie a smazony makaron nie ;) Karolinaa, to gratuluje spadku :) Od czasu do czasu nalezy zjesc wiecej wiec sie ta niedziela nie przejmuj :) Wierze,ze jestes bardzo zabiegana przed slubem ,ale pamietaj, ze pozniej bedziesz sie cieszyc,ze wszystko jest tak jak chcialas i zapiete na ostatni guzik dzieki temu,ze poswiecilas przygotowaniom tyle czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) I'M BACK!!!!! czy tego chcecie czy nie, wróciłam :P i już zostanę na najbliższe 2-3 miesiące (daj Boże żeby tyle wystarczyło:D ) od dzisiaj znowu się odchudzam, zostało mi 3 miesiące do wesela siostry, na którym musze wyglądać zjawiskowo, więc koniec marudzenia, czas zakasać rękawy i brać się za siebie! :D tak więc korzystając z wolnego czasu dzisiaj rano poćwiczyłam sobie prawie całą godzinę, nigdy nie ćwiczyłam rano ale stwierdzam że to świetny pomysł, bo w domu jestem sama no a potem cały dzień luz :) przeczytałam wątki z dzisiejszego dnia i tak tylko postaram się włączyć w rozmowe.. :D jagienka24 na pocieszenie Ci powiem że ja przytyłam prawie 5 kg hahaha a Ty w tym czasie już tyle schudłaś :D poza tym nieważne czy 5 kg czy 0,5 kg ważne że do przodu!!! różnie to bywa, każdy inaczej chudnie, ja myslę ze jak będziesz wytrwała to w końcu waga porządnie się ruszy :) wygląda na to że się dobrze odzywiasz noi ćwiczysz więc nie wiem co byś mogła robić źle.. może tylko tak spytam ile wody pijesz? pamiętaj że trzeba duuużo pić 2-3 litry dziennie, to też przyspiesza przemianę materii i szybciej się dzięki temu chudnie :) Karinaaaaaaaaaaa83 ha a mojej siostrze zostały 3 miesiące i dopiero teraz zaczyna wszystko załatwiać to dopiero! :D ale w sumie to dobrze że masz taki 'zapieprz' przynjamniej nie masz czasu myślec o jedzeniu :P ym ym ym więcej chyba nie mam co komu napisać, mam nadzieje że się nie złościcie że się tak wtrąciłam do rozmowy i z powrotem do wątku w ogóle? :P :D a no i jeszcze aktualizacja tabelki.. :o Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,0 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........57,2 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 inessa armand..........65..............55.............63,300 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obywatelko welcome back :) Ciesze sie, ze do nas wrocilas. Im nas wiecej tym lepiej :) Slub siostry to wazne wydarzenie wiec sie nie dziwie,ze chcesz ladnie wygladac. Troche zamozaparcie i na pewno tak bedzie :) Jagienko, moze bedziesz wklejac codziennie swoj jadlospis i wtedy moze bedzie nam latwiej razem wylapac jesli cos jest nie tak. I pisz tez codziennie ile cwiczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Ewelina1985 dzięki:) mam nadzieję że tak będzie :) aha dodam tak od siebie tylko że prawie pusciłam dzisiaj moją chałupe z dymem :P poszłam sobie zrobić herbate, postawiłam czajnik na gazie, podpaliłam i poszłam do pokoju, po paru min zaczęłam się zastanawiać czemu woda jeszcze nie wrze i czajnik nie piszczy więc przyszłam do kuchni i się mało nie zaczadziłam, okazalo się że mieli jakąś przerwe w dostawie gazu no więc puściłam sobie tak gaz na całą kuchnie i pewnie jakbym tak dłużej nie wracała byłoby nieciekawie, tym bardziej że mieszkam w bloku więc ekhm:P no ale to tak tylko chciałam się z wami podzielić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! Nadrobiłam już czytanie Waszych wpisów. Niestety, z mojego dzisiejszego ważenia - nici. Mam @ i jestem napuchnięta jak balon:( Także zmierzę się i zważę dopiero w przyszły poniedziałek, albo pod koniec tego tygodnia. Bo sama nie wiem ile mam odczekać, żeby te pomiary były wiarygodne :P Dzisiaj u mnie bardzo dietetycznie, bo od rana biegam do toalety - ale tak mam zawsze przy @ :( Muszę też zrezygnować z ćwiczeń :( no nic, muszę to jakoś przeczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Dzień dobry : )) Jagienko - rozumiem Twoją irytację. Ja w ubiegłym tygodniu dowiedziałam się, że schudłam 0,2 kg w ciągu tygodnia i też nie było mi z tym wesoło. Warto jednak poruszyć kwestię tego, że ćwiczysz. A ćwicząc nie tylko spalasz tłuszcz, ale także budujesz mięśnie, dlatego nie powinnaś się przejmować (zwłaszcza, że jeden kg tłuszczu ma 4 razy większą objętość niż 1 kg mięśni). Egocentryczna - bardzo się cieszę, że chudnę z biustu. Tzn. ucieszył mnie sam fakt, iż widać, że trochę tłuszczu ze mnie zeszło. Poza tym, zawsze pierwsze chudły mi nogi i tyłek (a z tych jestem zadowolona), a tu teraz niespodzianka : ) Aż chce się dalej ćwiczyć i odchudzać. Obywatelko M - Hej : ) dużo samozaparcia życzę! Mikoto - może to i lepiej. Im rzadziej się będziesz ważyć, tym przyjemniej będzie Ci patrzeć na malejące liczby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,0 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........57,2 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............7 0 inessa armand..........65..............55.............62,5 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) ja zaraz mam obiadek egocentryczna- własnie dzis pobolewa mnie brzuch wiec pewnie dostane okres moze dlatego czuje sie ciezko, ale wrazie czego zapytam o te hormony mojej gin ekolog xD oliwka86- ślicznie ci w nowym kolorku ... nie każdemu pasuje czerń;) jagienka24-moja jeszcze niewie że juz nie jestem dziewicą ale pewnie sie domyśla skorojestem juz z jednym chłopakiem prawie 3lata;) mam nadzieje ze mnie pusci;] chcemy albo do chorwacji lub grecjii.. a ty byłas we włoszech? podobno tam też ejst cudnie;) dzis mama zakupiła wage wiec mogłam sie zwazyc;) i ku mojemu zdziwieniu jest o wiele mniej bo zaczynałam z wagi 72,5 a teraz jest 67,6kg;)choc nie odczułam tego po utracie ciała tak mi sie wydaje??? wklejam tabelke Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........70,0 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67.......... Ewelina1985............84,00........ .65..........81,00 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........71,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........62,50 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........57,2 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............67,6 inessa armand..........65..............55.............62,5 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No heeloo :) Ja już po pracy :) Dzisiaj dzień ważenia - ale jeszcze się nie ważyłam :P najpierw sobie poćwiczę, spalę obiadek i dopiero hee:) Co u Was słychać ? :) Jak wyniki wagowe? :P Ja marzę żeby zobaczyć na wadze 56... z jakąś końcówką.. no ale to się okaże :)! Pozdrawiam ;) Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×