Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jagienka24

Noworoczne postanowienia - 10kg mniej. Kto jest ze mna??

Polecane posty

Dzięki dziewczyny, naprawdę dajecie ogromne wsparcie, dietowe i nie tylko:) Ale jak zacznę opowiadać to się rozkleję, dam radę jakoś:) Jutro przyjeżdża do mnie chłopak, więc nie będzie mnie tutaj jutro i wpadnę dopiero w sobotę wieczorem albo w niedziele wieczorem. A teraz uciekam spać, mam pobudkę o 5.40. Trzymajcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egocentryczna, mam nadzieje,ze spedzisz cudowny weekend z chlopakiem i choc na chwile zapomnisz o zmartwieniach :) Zobaczysz,ze wszystko sie ulozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam dzis na zakupach,kupilam duzo warzyw i owocow,zarodki przenne i moje ulubione kabanosy:p egoocentryczna-poradzisz sobie ze wszystkim;)ja tez duzo w zyciu przeszlam pomimo mlodego wieku ewelina-tez jak mam wyciagac ta moja sokowirowke to........czesci mnostwo a za tym sporo mycia:(ale postanowilam ze jutro robie sok z marchwi i innych warzyw,mniej roboty jest z miksowaniem,raz dwa i juz koktajl jest,no ale do warzyw musze wyciagnac tego lumpa inessa-ten wyskok z fast foodem i alkoholem zdarzyl sie raz,nie pamietam kiedy ostatnio bylam w macdonaldzie itp.Uwazam ze nic mi nie grozi,tzn zadne problemy zoladkowe,rozumiem gdyby powtarzaloby sie to nagminnie,nie trzeba mnie z tym uswiadamiac;)a z kodami juz sie przyzwyczailam,w pierwszy dzien tylko skasowalo mi post bo ominelam je ide spac,dobranoc do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz wróciłam z ferii było super;} tylko jak zwykle duze miasto nie przynosi dobrych efektów odchudzania mimo ze duzo chodziismy na spacery,po sklepach itp to czuje sie napompowana jestem tydzien przed okresem wiec moze dlatego?? dzis juz po sniadanku- dwie kromki razowego chleba z pastą rybną;) na wiosne kupuje rolki i bedziemy z moim gubic zbedne centymetry;) myslałam tez o trampolinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka, trampolina jest swietna, ale tak wymeczy,ze masakra. Ale ja sie za kazdym razem ,jak mam okazje poskakac,bawie jak dziecko. A masz taki duzy ogrod,zeby kupic taka duza trampoline czy Ty chcesz taka malutka? Ja zawsze skakalam na tych duzych. Tez wczoraj wspomnialam o rolkach mojemu S i on stwierdzil,ze ja to chce wszystko.Nigdy nie jezdzilam na rolkach wiec nie wiem jakby mi sie podobalo,ale z obserwacji moich wynika,ze tez mozna sie na tym swietnie bawic i niezla ma sie pozniej pupe ;) Dziewczyny, juz za kilka godzin weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to miłego weekendu!! ja juto jadę na urodziny do siostry, no i pewnie potem będę mieć moralniaka,bo jak tu nir skosztować urodzinowego tortu, obiadu wystawnego.. :o Ale wyjścia nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, i jeszcze mam pytanie, ile kcal powinna mieć dieta, żeby skutecznie zacząć odchudzanie? bo moze czasem rzeczywiście zbyt mało jem i efekty sa marne.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srenghetti, musisz obliczy swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i od tego odejmuje sie 10-20 procent. Ja jem okolo 1500kcl dziennie i chudne choc to wiecej niz 20 procent. Nie bedziesz chudla po 3 kg tygodniowo, ale zdrowo i powoli okolo 0,5 -1 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) wlasnie zrobilam sok marchwiowy+pomarancza+jablko,teraz mnie czeka nieszczesne myscie sokowirowki:)robie tez dzis zupke pieczarkowa ale dodam duzo warzyw,zetre na tarce marchew,por,seler,troszke cebuli zeby tak nasiakla tymi warzywami:) na sniadanie zjadlam 2 jajka na miekko +2 kromki wasy sereneghetti-jesli chcesz schudnac trwale i bez jojo to napewno nie ponizej 1000kcal,1300-1400kcal polecam najbardziej:)jesli wybierzesz wartosciowe produkty to zobaczysz jak mozna sie najesc:) ja jestem taka ciamajda,ze nawet na rolkach nie umiem jezdzic😭na trampolinie tez zawsze sie boje i nie ide na calosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Healthy,moze ja tez wyciagne sokowirowke i w konca zaczne robic jakies soczki...nawte tak z dwa razy w tygodniu. Ja nigdy nie jezdzilam na rolkach wiec nawet nie wiem czy bym potrafila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób, rób, takie soczki są pyszne ;) Ja jeszcze oprócz tego miksuje sobie w blenderze warzywa z przyprawami i często na ciepło. Wychodzi z tego niezła zupka-krem. Pyszne i zdrowe a przy tym lekkostrawne. Przechodzi jak woda przez sitko i generalnie lepiej się człowiek czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latte-powiedz co miksujesz,ja mam blender taki stojacy a nie z "raczka" ewelina-naobieralam sie tej marchwi dzisiaj ale oplacalo sie,bede teraz hurtem kupowac i robic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina-zerknij na te koktajle,po cwiczeniach mozesz sobie ktorys podpatrzec,mnie zainteresowal ten 7 z kawa i platkami owsianymi, zrezygnowalabym z twarogu jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Dzień dobry : ) Heatlhly, przepraszam. Któraś z dziewczyn pisała co jakiś czas o wpadkach ze słodyczami, alkoholem itp. i jak przeczytałam Twojego posta o fast foodzie, to utożsamiłam to z Tobą :p Jeśli to nie Ty, to wybacz. Tak, czy inaczej - nie miało być żadne uświadamianie, raczej wyraz troski : ) A mycie sokowirówki to jakaś tragedia; człowiek może dostać pasji, żeby móc przez 5 minut delektować się świeżym sokiem. Ale fakt, sok taki jest nieporównywalny ze "sklepowym". Ewelina, czekolada kinder to zbyt wiele jak dla mnie :p Mam jedną szufladę w komodzie, w której jest mnóstwo słodyczy. Moja Mama co jakiś czas kupuje i "doładowuje mi konto" słodyczowe. Wszystko to leży na razie, ale sama świadomość tego, że są tam schoco bonsy przyprawia mnie o palpitacje. :p A rolki są fajne, chociaż stanowczo wole łyżwy : ) Stokrotka, fajnie że ferie się udały : ) I witaj znowu! Btw, ciekawe co z Jagienką. Długo jej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inessa armand
Serenghetti, tak notabene Twojego pytania - http://www.byckobieta.pl/ile-jesc-aby-schudnac.html Prawdopodobnie minimum, które musisz jeść, żeby było zdrowo i żeby nie było jo-jo to 1500 kcal. Aczkolwiek sprawdź. Ja od poniedziałku zwiększam ilość przyjmowanych kalorii. Od dwóch tygodni nie schudłam, tak więc myślę, że coś jest na rzeczy. Poza tym, zaczną mi się znów studia więc lepiej, żeby mózg pracował z prędkością odrzutowca, a nie z prędkością fiata 126p poruszającego się po polskich drogach : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inessa-nie przepraszaj,przeciez pisalas to w dobrej intencji,ostatnio mialam naprawde faze na slodycze ale na szczscie wszystko wrocilo do normy:)alkoholu pije ostatnio bardzo malo,nie mam ochoty wogole,tylko okazyjnie jak juz musze,po 2 piwach juz jestem pijana jem same lekkie potrawy znow,czyje sie fantastycznie:)dzis idziemy ze znajomymi do knajpy,zamowie moze jakas salatke na kolacje,ide pod prysznic i wychodzimy,milego wieczoru papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eweina1985- tak mam duży ogród , podwórko nawet sad:)wiec trampolina by sie przydała przerazaja mnie jednak ceny taka sporawa ok 700zł;// zaczynam od dzis a6w .. pierwsza seria juz za mna ciekawe jak mi dalej pojdzie;) dodałam 50 podnoszen nog na kazda noge i brzuszki skośne zobaczymy co z tego bedzie .. podrzuciłyscie mi fajny pomysł z tymi sokami mam taka maszyne eurofix master dosłownie wszystko mozna w niej zrobic sok ciasto wyrobic , pokroi wszystko , ubije itp ... wiec moze tez bede sobie soki robic;) Dziewczyny mam dylemat niedługo wesele a ja nie mam na oku jeszcze zadnej sukienki ..myslałam o jakiejs przed kolano w kolorach;niebieski , rózowy lub fioletowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero wrocilam do domu po 10 i pol godzinach w pracy wiec sobie cwiczenia odpuszczam. Pije kawe i mam zamiar nie robic nic poza relaksowaniem ;) Jutro mam zamiar ugotowac fasolke po bretonsku w wersji light, jest to jedna z moich ulubionych polskich potraw. Moja mama robi najlepsza fasolke na swiecie :) stokrotka, zazdroszcze tego sadu :) Chcesz kupic sukienke czy uszyc ? Daj mi chwilke i postaram sie poszukac strony ze swietnymi sukienkami. Sama chcialam wybrac stamtad jakies sukienki dla moich druhen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko,przejrzyj sobie sukienki z tego linka http://www.morilee.com/Bridesmaids/Affairs/ Ja osobiscie uwazam,ze wiekszosc z nich jest naprawde sliczna i bardzo gustowna. Po nacisnieciu na sukienke wyskoczy Ci strona z ta sukienka i opcja zmiany koloru wiec nawet mozesz sprawdzic w jakim kolorze dana sukienka wyglada najlepiej wiedlug Ciebie. Ta firma projektuje tez przepiekne suknie slubne. Az sie znowu rozmarzylam...ale jeszcze chwile z tym zakupem bede musiala poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985- dziękuję za link własnie przeglądałam sukienki są sliczne;) szczegolnie jedna wpadła mi w oko tak pod koniec z duza kokarda;] a ty masz trampoline?? jakich wymiarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam trampoline, ale mialam okazje skakac na wielu :) Ciesze sie,ze sukienki Ci sie podobaja. Ja tez uwazam,ze sa bardzo ladne. Jesli znajdziesz dobra krawcowa na pewno Ci cos podobnego uszyje :) A kiedy masz to wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! dzis na sniadanie zjadlam 2 kromki wasy z wedlina i teraz wypilam koktajl,platki owsiane zalalam wrzatkiem,lbanan,jogurt nat,.otreby i zarodki przenne i pol lyzeczki kawy,dosyc gesty,nastepnym razem dodam mleka.Uciekam sprzatac a potem gotuje obiad,zapiekanke makaronowa.Skusze sie tylko na odrobine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie na pewno zapracowalam na duzo fasolki po bretonsku :) Taki sobie trening zrobilam piekny. Jestem z siebie bardzo dumna :) Healthy, nie zaluj sobie tej zapiekanki, dzisiaj w koncu jest sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki dziewczyny za słowa wsparcia:) Chłopak był u mnie i spędziliśmy naprawdę miłe dwa dni. Dostałam od niego różę i kolczyki :) spóźniony prezent na Walentynki, chociaż umawialiśmy się że nie robimy sobie prezentów...:) Nie przejmowałam się dietą chociaż i tak dużo nie pochłonęłam. I kalorie raczej też spaliłam przy nim ;d Poprawił mi się humor, potrzebowałam tego odstresowania :) Chyba zacznę powoli zwiększać dawkę kalorii. Miałam dążyć do 57 kg ale widzę że to będzie przegięcie. Mam długie nogi i już teraz są chude, szczególnie jak ubiorę rurki. Nie chcę zrobić z siebie patyczaka:) tym bardziej że zawsze uważałam że kobiece nogi są ładne kiedy mają kształt nóg, a nie patyków:) Pupę też mam już niezłą, jedyne co do czego mam drobne zastrzeżenia to brzuch, zostało mi na nim trochę za dużo skóry. I to nadal będę ćwiczyć, brzuszki, potem może A6W. Z ćwiczeń i zdrowego odżywiania nie zrezygnuję, ale nie będę się już tak bardzo ograniczać. Tym bardziej że chłopak zaczął nazywać mnie chudzielcem :D Powiem Wam, że ten zachwyt z jakim on patrzy na mój brzuch i moją talię, to jak pożera moje "nowe" ciało wzrokiem to jest największa nagroda za trud odchudzania:) Chociaż wcale nie robiłam tego dla niego, ale to bardzo miłe. Stokrotka, Ewelina rolki są super:) Mam moje jeszcze gdzieś na dnie szafy, nie wiem czy się nadal w nie mieszczę, ale chyba odświeżę je wiosną:) Szkoda, że mimo że mieszkam na wsi nie mam żadnego placu z asfaltem do jeżdżenia. Bo drogi nie są już tak rzadko uczęszczane jak jeszcze parę lat temu. serenghetti Oj tam, można na jakiś czas okazyjnie sobie pozwolić na tort i normalny obiad:) Spalisz to. Dla mnie 1300-1500 kcal to skuteczna dawka kalorii :) healthy woman we mnie też trampoliny budzą strach :D inessa armand też zauważyłam brak Jagienki. Ale pisała z tego co pamiętam o nowej pracy, może pochłonęła ją i nie ma czasu do nas zaglądać. Ale mam nadzieje że nadal jest z nami i jeszcze wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo czyżbym była dzis pierwsza na kafe?:] wstawać spiochy hihi ja juz po sniadanku- 2 kromki ciemnego chleba z twarozkiem , 3 małe śledziki w occie..CZEKA mnie dzis duzo nauki wiec odezwe sie jakos po południu:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc :) Zwazylam sie dzis rano i myslalam,ze ubyli mi tylko 600gr a tu jednak sie okazuje,ze ubylo 1,1 kg :) A za kilka dni mam dostac okres wiec bardzo mnie ten wynik ucieszyl :) Dziewczyny, nie uwazacie,ze to niesprawiedliwe,ze kobiety albo sa przed okresem albo maja okres. No tak wkolko Macieju :P Wklejam tabelke. Nick--------------------START----------Cel-.......TERAZ< br /> **FIGLARKA**...........62,00..........52..........60,00 jagienka24.............72,00..........60..........68,4 Cukrowa Wróżka.....60,00..........50.......... małamała...............71,00..........50.......... obywatelka M..........81,40..........65/67..........78,4 Ewelina1985............84,00........ .65..........78,30 poznanianka84........77,50..........65.......... *szeherezada*.........61,00..........54.......... FairyGirl................78,00..........64..........69,7 Malina17................59,00..........50.......... mikoto..................77,00..........62...........72,0 0 Egoocentryczna......67,00..........57...........61,00 Ediszon.................65,00...........55.......... MyLittleOne...........60,00...........50..........56,8 madzianietka..........73,5............63/65 stokrotka...............72,5............62.............6 7,6 inessa armand..........65..............55.............61,4 rene1212.................69..............55............. 62.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelina1985- gratuluje spadku wagi:) tez tAK MYSLE TO NIESPRAWIEDLIWE kobiety maja okres musza znosic bole,porody itp... dziewczyny moze macie jakies zdjecia fajnych fryzur na wesele?? zaczełam szukac w necie ale niema nic ciekawego .. chciałam mniej wiecej taką; lekko upięte u góry taki kok z wystajacymi lokami lub pasemkami a reszta włosów wyprostowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja weszłam dziś na wagę i kilogram więcej. Ale zaraz potem się zmierzyłam - w tali i w biodrach centymetr mniej a w biuście nawet 2. Więc to nieważne, ile mam na wadzę, ważne że kolejne spodnie zjeżdżają mi z tyłka i wcięcie w talii coraz większe :) Chociaż ciekawe dlaczego tak jest. Trochę więcej ćwiczę, więc może to mięśnie które są przecież cięższe niż tłuszcz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×