Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tsunami20

po jakim czasie było wida u was brzuch?

Polecane posty

Gość V miiesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie praktycznie od samego p
oczątku, bo miałam straszne wzdęcia:O a poza tym byłam szczupła w talii (ok. 60cm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to w sumie tak jak u mnie ja też ejstem szczupła waże 48kg. :) i też widze że brzuszek sie pojawia a jestem dopiero w 8tyg. ciąży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuhgvcv
w pierwszej ciąży od 5 msca, w drugiej od 4 msca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiąc zaczęłam się zaokrąglać a później "wywaliło" mnie w 5 miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggld
w 6 miesiacu cos tam zaczelo byc widac, przed ciaza azylam 51 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliusiaaa
jestem na początku 4 i brzusio powolutku się powieksza. Wieczorem jest duzo większy a niżeli rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka872
tez wazylam 47-48kg 3msc bylo widac juz brzuszek. obecnie jestem na poczatku 7msc i waze 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfvwiuerbvuirv
bardzo , bardzo ciekawe ze wszystkie na kafee waza poonizej 50kg Jasne!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zaszłam w ciążę ważyłam 70kg. Tak 70. Sporo, ale to długa historia. Wzrost 164cm. Przytyłam 13 kg. nie wstydzę się swojej wagi i to nie prawda, że wszystkie na kafe ważą 50kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby jak najpóźniej
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreyhzs
Nie Ty jedna ScFi ! Ja ważyłam przed zajściem w ciąże 80 kg przy 174 cm. W ciąży przybrałam aż 20 kg. Na porodówkę szłam ze stówą na wadze. Po porodzie od razu zeszło mi 7 kg. Resztę czyli 13 kg zgubiłam w ciągu 5 miesięcy. Długo karmiłam piersią, chudłam aż zeszłam do wagi 70 kg :) Po odstawieniu od piersi zaczęłam sobie folgować z jedzeniem, nastąpił efeky jojo i wróciłam z nawiązką do 85 kg !! Zaszłam w drugą ciąże, przytyłam 12 kg. W dniu porodu miałam 97 kg :( Minęło 8 mscy od porodu i mam teraz 82 kg :) To się dopiero nazywa tycie i chudnięcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo widac w 27 tygodniu. Wczesniej bylam bardzo szczupla, 52kg (jak zjadlam) i 167cm, w 27 mozna bylo pomyslec ze ostro sie objadlam:-D Do tego momentu przytylam 4 kg (stres, stres i jeszcze raz stres! )pracowalam do 28 tygodnia niestety szef byl idiota i musialam isc na przymusowe zwolnienie:-( (chociaz oficjalnie w dokumentach mialam zaczac macierzynski od 36 tyg). Kolo 30tyg i tak okazalo sie ze mala juz chce wychodzic. No i wtedy sie zaczelo...siedzenie w domu i tyyyyyycie. Na koncowce mialam plus 22kg, w brzuchu ok 97cm w najgrubszym miejscu. 6tyg po porodzie wazylam 60kg, 12 tyg po 56. Potem znowu stres, stres, stres i 50kg. Teraz prawie 7miesiecy po porodzie wrocilam do wagi 52:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie co to google
ja przed ciażą ważyłam 74 w dniu porodu 99 także masakra... minęło 5 miesięcy, waże teraz 84 kg i od wczoraj zaczęłam dietę, chę ważyć góra 70 kg...trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiecie co to google
to że jetem w ciązy zaczęło być widać w 5 mieisiącu, wcześniej tylko kto nie wiedział pomyślałby że przytyłam :P mój brzuch miał najwięcej 114 cm, i powiem zczerze wcale nie był największy... mala urodziła się z wagą 3250..także standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×