Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość Elixx
ja mam jeszcze tak,że za czekoladę oddałabym wszystko, a teraz jakoś nie mam na nią ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak ostatnio chyba nie myslalm o ciazy ale tydzien temu jak zobaczylam druga kreske to znow tpo samo mysle i wogole chodze i za chwile rycze takie wahania mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli jestem w ciąży dam Wam nadzieję bo PIERWSZY TEST MI WYSZEDŁ NEGATYWNY a ciązy byłam już pewna po kilku dniach nudności....zwalałam na zatrucie, niestrawność ale te pozostałe objawy kupiłam ostatnio perfum...już go nie używam bo jeżeli już nie mam zawrotów głowy to mnie dźwiga aaaa i pocę sie strasznie jednego dnia tak mi mój pot''śmierdzial'' że myślałam że sie porzygam, czułam metaliczny posmak w ustach i jakbym ten pot piła pootwierałam okna i narzekalam na smród mojego potu mój facet twierdzi że przesadzam hehe że nic nie śmierdziało...... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te dreszcze są okrutne czasami - często nachodzi mnie taka fala gorąca czuję jak się rumienię aby za chwilę było mi zimno....wtedy mam dreszcze cud że nie zachorowałam bo jak prowadzę małą do przedszkola to idę w bluzce na ramiączkach pod kurtką--progesteron szaleje w pracy jestem senna , ospała co jest do mnie niepodobne jem cebulkę ze śledzi w occie i inne badziewnie, ale jem oczami :P:P nie mogę się oprzeć a potem mnie mdli dzoewczyny już pytają kiedy idę do ginekologa heh.... mój facet chce w piątek tzn jutro ja bym wolała poczekać do 7 tyg aby zrobić usg bo wybieram się prywatnie .... do mojej pan i ginekolog zapisy będą pod koniec miesiąca dopiero....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze wstaje wczesnie a ostatnio wstaje patrze a tu 11 godzina bylam w szoku:) a mi tez wczoraj bylo cieplo i zimno takie drezcze a teraz cieplo mi jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
Hej dziewczyny! Witam serdecznie nowe sttaraczki i Trzymam kciuki za koleżanki żeby to była upragniona ciąża :) Jaki miałam dziś okropny dzień masakra, roboty wyjątkowo dużo, nie mogłam się oderwać od komputera w pracy bo miałam tyle danych do obliczenia i wklepania. Az mnie głowa rozbolała strasznie, nawet tabletka mi nie pomogła eh, dobrze ze jutro tylko na chwile wpadam do pracy i pozniej pędze zrobic te badanie hormonów tarczycy i na reszte dnia biore wolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loj,ja nawet urojen nie mam a wozki i cala reszte "narzedzi" ogladam z uporem maniaka. Jak dojdzie do zakupow, to sie przekrece z nadmiaru szczescia ;-)! Co do wozkow, to sie az sama z siebie smieje. Bo az glowe w miescie odwracam, jak ciekawy model widze. Dobrze, ze nie chodze po ludziach sie pytac, czy "moge popchac?" :D :P! Sylwia, wspolczuje bolu glowy...Za to jutro sie polenisz ;-). Ja dzis bezsenna nocka spedzona na pakowaniu i sprzataniu, powoli zaczynam sie budzic do zycia ;-)! Laski, "Zapylonych" :P nam potrzeba jak najwiecej - wiec, jak widze, dobrze sie zapowiada! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapylonych nam potzeba dobre:))))))))))))) ja tez ogladam sie za kazdym dzieckiem, prawie zagaduje na ulicy, moj brat ma teraz mala dzidzie i tak przez niego mnie troche naszlo i az ciezko mi tam chodzic tak zazdroszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie pokoi to ze cycki mnie nie bola ale niby nie kazdy to ma odrazu i po tym mysle ze w ciazy mogenie byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna spokojnie< raz bola raz nie! to nie ma reguly! rob testa i opowiadaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz ilosci sluzu, rownie wazna jest "jakosc". Przezroczysty, ciagliwy,jak slynne "bialko kurze" ;-). Na zasadzie - na duzej ilosci kiepskiego sie daleko nie zajedzie, a na mniejszej ilosci "dobrej jakosci" juz lepiej. Ja wcinam wiesiolek - i widze roznice. Jest "wysokoplodny" i sie ciungnie ;-). A pakuje sie do mojej "przeuroczej szkoly" gdzie spedze najblizsze 10 tygodni, wpadajac do domu co druga niedziele :-( FUJ! Satyna, no panic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testow juz nie robie chyba ze za tydzien w dniu miesiaczki:) jutro ide na bhcg i w poniedzialek beda wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ma swoje dobre strony, bo bede sqpiona na nauce i bede sie mniej zajmowac wyliczaniem dni i odliczaniem czasu od-do ;-)! A raczej tak sobie usiluje wmowic, bo wersja bardziej smetna i prawdziwa, to taka - ze sie NIE skupie na nauce, bo bede zajeta odliczaniem. Ale chociaz czas bedzie szybciej lecial... Jeszcze pamietam dretwego Sylwestra, a tu juz jutro 15ty styczen ;-)! Niech leci, leci..szybciej pozachodzimy :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciungnie:)))))))))))))))))ale sei usmialam! satyna no panic! Anka Ty masz humor!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem tez bym sie bala, ale wiesz...masz na razie oznaki ze bedziesz mama:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, ja mam depreche. Jak stad do Bialegostoku...a jest kawalek. A humor mam zawsze, jakos tam trza sie ratowac. Ja tam ostatnio polubilam motto, ktore gdzies u kogos widzialam na forum - o staraniu sie o ciaze! ZESRAM SIE A NIE DAM SIE! Przepraszam, to byl cytat. Ale - jest boski, kapitalny i mi pasuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawny cytat:) niby mam znaki ze bede mama ale nie raz mozna sie rozczarowac a wtedy to łuuuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajebisty!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zesram sie a zajde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to panikuje ze te objawy to taki przypadek no ale te kreski to chyba nie kurde ale natura plata figle wiec nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×