Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Gość beznadziejny przypadek 2300
hej dziewczyny! zaktualizowałam date @. Kurcze właśnie wróciłam od ginekologa. Byłam u babeczki którą poleciła mi dobra znajoma i musze przyznać ze jest rewelacyjna. Badanie super delikatne usg wykazało że dziś mam jejeczkowanie troche dziwne bo dziś mam 10 dzień cyklu dopiero , mówiła że możemy się starać w tym cyklu ale ona radzila by poprawić cytologie, którą mam niezaciekawą . wypisała mi globułki i dopiero jutro będą do odebrania w aptece , szkoda tylko że stosując je nie można ( nie powinno) się kochać. Jajniki są już w porządku żadnych zmian patologicznych, żadnych torbieli ani płynu. Dostałam skierowanie na badania tarczycy żeby jeszcze to przed ciążą sprawdzić. Kurcze uśmiejecie się dziołchy ja sama się śmiałam. W szpitalu przepisali mi zły antybiotyk zamiast dopochwowy wypisali mi doustny Masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beznadziejmy przypadek a co masz z cytologia nie tak>? \\ jak stosujesz globulki to nie mozna sie kochac ja tak mialam, ja juz milion globulek "zazylam", mialam dluzgo stan zapalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
wyszla mi ascus czy jakos tak, ze sa pojedyncze komorki atopowe. moze to byc spowodowane stanem zapalnym i dostalam teraz jakies leki dopochwowe jutro je odbiore dopiero i jak je skoncze to mam powtórzyc cytologie tzn za miesiac po @ i sie okaze czy sie poprawiła czy trzeba sie martwic i dalsze leczenie przeprowadzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziejny Przypadek (qrde, glupio mi tak sie do Ciebie zwracac, mimo, ze to nick ;-) )...wazne, ze cosik sie rusza do przodu... podleczysz sie, zbadasz i...do dziela!!!! Antybiotyk nie taki? I to dziura i to dziura ;-) :P :D! Dziewczyny, poskarze Wam sie: ja bym najchetniej z kuchni/lodowki nie wychodzila...zre i zre i zre. Byleby duzo bylo. Chlop mi powiedzial, ze specjalnie skore rozciagam juz teraz, zeby mi sie rozstepy nie zrobily...ugrgh, baaardzo dowciapne! Zaraz bede jesc sajgonki... ;-)! Pozdrowki dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sensie, zre po tych hormonach roznych oczywiscie :-(! Ale, czego to sie nie robi, zeby zwiekszyc szanse ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
hejka Działaczki!!! Ale naskrobałyście!!! Mnie coś lewy jajnik boli...chyba za wcześnie na owu...bo przewidziana na niedzielkę najwcześniej....ale będę działać bo kto wie:) Miałam iśc w pon do mojej gin ale...nie poszłam...ja też wrzuciłam na loooz...zadzwoniłam do niej i powiedziałam że będę dopiero w lutym, mam nadzieję z dobrymi nowinami:0)...po prostu już laski nie mogę...13 miesięcy wizyt, potem monitoring i chyba czuję zbyt silną presję:( Mój M też...idę na żywioł...muszę odpocząć trochę od wizyt, monitoringu i wyliczania ...nie chcę znać dokładnego terminu kiedy moje jajeczko jest już gotowe...i tak w kółko... Muszę odpocząć...po 13 miesiącach muszę najnormalniej w świecie odpocząć od lekarzy.... W ogóle mam jakiegoś doła dzisiaj.... Trochę finansowo sprawa się rypła i wygląda na to że tak nam będzie szło do końca roku....czyli jak po grudzie:( buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
dziewczyny skoro opowiadamy sobie o naszych najintymniejszych sprawach to proponuje zebyśmy przedstawiły się sobie :) fakt mój nick nie jest zbyt ciekawy ale wybrałam taki gdyż czułam się beznadziejnym przypadkiem. Mam na imię Sylwia i miło mi dzielić się z wami tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki! Paula witam po przerwie, ja Cie rozumiem choc latwo sie mowi nie myslec, jak ja tylko przegladam kalendarz kiedy owu? dziewczyny czemu wlasciwie nie mozna sie kochac codzoennie podczas owu_ nibY sie nie naprodukuja plemniki, a jak co pare dni to wyjdyie na to samo chyba roZumiecie_? milo mi mam na imie KInga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
wiecie to już trochę za długo trwa...do tej pory byłam naprawdę optymistycznie nastawiona , ale ...no właśnie...ale!!! Są granice wytrzymałości...i w tym cyklu chyba je przekroczyłam...wierzę nadal mocno że się uda, ale mam dość życia jak w zegarku, co do dnia, muszę złapać oddech i odrobinę dystansu do tego wszystkiego... Cholerka, wychodzi na to że ja się staram z Was wszystkich najdłużej...to trochę ...hm....dołujące.... Ps. Mam na imię Gosia Ps. 2. Powiedzcie mi kobitki jak ja mam się zaczernić????? (chodzi o nick)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Paula! Masz racje, ja sie spalam na tym lataniu ostatni cykl... potem tez bardziej "spontan", co nie znaczy, ze zrezygnuje z Clo i Pregnylu... Jak jednak dobrze zawuwazyla Kinga - ale JAK TU NIE MYSLEC ;-) :p? A sqpiajac sie na tym, jak nie myslec, mysli sie podwojnie. Heh, ja tez sie wgapiam w kalendarze, fora, informacje, niedlugo sama poradnik napisze ;-). Bede mogla lekarzy douczac :P! Sylwia, latwiej mi bedzie po imieniu niz B.P. Pomysl swietny - gadamy o jajkach, macicach, plemnikach (wlasnosciowych), o tym -kiedy sie kochamy, ile razy, jak :D :P - wiec ... jak "w rodzinie". Anka jestem. Jak odkrywczo, prawda? A Maja to moja Cora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula musisz zarezerwowac nick - u gory masz taka opcje. Ustalasz haslo i juz! A potem - dodac topik "do ulubionych" ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula_27
hehe A moja córa to Paulina....w skrócie Paula, Pauliśka, Miśka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I...Gosia, przestan sie tutaj dolowac! Zlap oddech, relax, masz juz Core, drugi raz tez sie uda! I trzeci, i czwarty... Kazda przezywa...po to tez tutaj jestesmy, prawda? W qpie razniej! Doczekamy sie! Ja w to wierze i mi to pomaga. A ze wyje co miesiac? Ktoregos m-ca sie rozwyje, ale ze szczescia i niedowierzania. A moze juz za dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga, moja gina mowi, ze jak nasienie przyzwoite, to mozna co dzien. Mi wrecz powiedziala, sobota-niedziela - minimum raz dziennie. W sumie...po trzy razie dziennie przez trzy dni - ta metoda nas zawiodla, ale... moze raz dziennie "chwyci" ;-)! Co trzy dni...za rzadko. A co drugi dzien - heh, nie wiem, mowia czasem, ze co drugi dzien co miesiac i nie ma szans przegapic, ale - ja bym sie bala, ze akurat kluczowe 48 godzin przegapie ;-)! Chcesz sie kochac codziennie? Organizm wie, czego potrzebuje! Ja tam jestem za ta opcja - dzien w dzien....a ile to przyjemnosci i radosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany jestem czarna!!! Kobity no pozwólcie mi chociaż dziś się podołwać, obiecuję że jutro będę już normalna:) Zawsze się wszyscy wokół dziwią że mnie to nic nie rusza, że zawsze uśmiechnięta , rozluźniona, radosna....no i pędziwiatr...fakt-większość rzeczy spływa po mnie jak po kaczce, bo ja nie z takich co to użalają się nad sobą:) ale i mnie czasem dopada takie "zawieszenie" jak to mawia mój M...siedzę i myślę i nie "gdakam" tyle co zwykle...dobrze że tak rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
tak sobie siedze i myśle troche o tym moim jajeczkowaniu, żadnych objawów, ani jajnik mnie nie kłuje, ani śluźu nie ma heh zupełnie bezobjawowa heh, ale w koncu to początek roku to i sie jajeczku nie chce szaleć, dopiero sie rozkręca heh od nowego roku. matko ale głupoty zaczynam pisać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kto Ciebie, Sylwia lepiej zrozumie niz my tutaj... ;-). Daj sobie czas na podleczenie! Ale, w jajo sie wsluchuj, przyda sie na nastepny raz. A przewaznie czujesz? Ja ostatni cykl tez wyjatkowo malo czulam, czyzby, im wiecej analizy - co tam slychowac, przynosilo odmienny efekt? ;-) Ja siedze i obliczam godziny, jak TO zrobic po Pregnylu, zeby szanse byly jak najwieksze, zeby Chlopa nie zameczyc, wcelowac sie w godziny i uwzglednic kilka innych czynnikow ;-)! Ostatni cykl szalenstw...obiecuje to sobie... Ale - ten cykl sobie jeszcze pozwalam ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane pisałam wcześniej że testowanie wypadło negartywnie--objawy jednak się utrzymują....czytałam o tych testach i podobno najlepiej robić ok 10 dni po dacie spodziewanej @ - to z forum ginekologicznego heh wróciłam z pracy--jestem wykończona gdy się dużo schylam, kucam czuję jak brzuch mi się ''napina'' nie wiem jak to napisać... czuję nadal - lekkie ciągnięcie w pachwinach - kłucie jajnika -lekkie skurcze macicy-jak przed okresem - piersi już nie mogę dotknąć przez stanik typu push-up :P -nudności, mdłości, odbijanie -zawroty i ból głowy a dziś ból lędźwi- masakryczny taki pocę się strasznie raz mi zimno raz gorąco blada jestem mam dziwne oczy- takie błyszczące @ spóźnia sie 2 dzień nie chcę powtarzać testu jeszcze, żąłuję że nie poszliśmy od razu na bete powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stepniakowa mam nadzieje że ci się udało. Mnie tez na początku ci9ąży strasznie bolały piersi. I czułam jakbym miała dostać okres. Takie delikatne pobolewania brzucha. U mnie chyba owulacja śluz jest ale piersi jakoś nie bolą jak w tamtym miesiącu . Ale czuje takie ciągniecie brzucha . Czuje że w tym miesiącu mi się nie uda . W tamtym bardziej odczuwałam ta owulacje. A może ten śluz zwiastuje tylko jej nadejście. A u was jak ? Czujecie zbliżające się płodne dni. Pozdrawiam A jutro mam rozmowę o prace w sklepie dziecinnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xena64 nie możesz zakładać że się nie uda !!! obserwuj swoje ciało i próbuj a czy się udało okaże się później :* powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia wlasnie nie doluj sie tu!! jak pisze Anka pewnego dnia zawyjemy z radosci!!!!!!!!!!! latwo sie mowi! ale w kupie razniej my sie rozumiemy Anka ja tez sie wgapiam w kalendarze , fora... dziewczynu ja mysle, ze nie ma reguly, czy raz dziennie czy co 2 dni, ja najczesciej wlasciwie slysze ze co 2 dni!! chyba nie przegapimy tych 48 h, ja mysle ile ginekologow tyle opinii Sylwia, ja czasem nie czuje owu tez, a czasem wyraznie....teraz mi zimno, to ja nic nie czuje tylko zimno w ta zime:) Stepniakowa jak test>>? czy Ty juz robilas>? te wszytskoe objawy to moze byc ciaza i nie musi, mi sie wydaje ze my sobie tez wmawiamy dzuo mnie ostatni raze tez bolal brzuch i piersi i co>? @ dostalam Xena sluz to nadchodzace dni plodne ja tak mam, tak mi sie zdaje...a klucie w jajnikach to tez .....czasem mam gotuje zupe pomidorowa zeby sie rozgrzac w ta zime okropna.. babki tylko my sie rozumiemy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
Witam, można dołączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
chciałabym się Was poradzić, tak samo jak Wam zależy mi na dziecku :) na teście robionym 2dni po spodziewanej miesiączce wyszła mi blada kreska. Jutro powtarzam test,bedzie to 5dni po spodziewanej @. Chodzi mi o to,ze gdyby brak @ nie był spowodowany ciążą, to jakie mogą być inne przyczyny braku okresu? Myślałam,że jak nie mam okresu w tedy kiedy ma być, to że jak zrobie test,to będą już dwie mocne kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elixx
cześć Satyna18, jak długo Ty się starasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM PYTANIE CZY KTORAS MIALA TAK JAK JA... ZA TYDZIEN MAM OKRES ALE JUZ TYDZIEN TEMU ZROBILAM DWA TESTY I WYDAJE MI SIE ZE BYLY POZYTYWNE BO DRUGIE KRESKI BYLY BARDZO BLADE I CIENKIE A DZISIAJ WYSZEDL NEGATYWNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TRZY MIESIACE I JUZ MNIE TO WKURZA JUTRO IDE NA BHCG BO TA NIEPEWNOSC MNIE DOBIJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×