Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... xena64...................25.................1........... .. 28.01.2010... Różowa chmurka........25.............2..............02.01.20 10 i nic... krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop. beznadziejny przypadek 2300 .........23...........(10 takich juz powaznych)...04.01.2010....warminsko.mazurskie stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. Beznadziejny Przypadku, sprobowalam za Ciebie ;-)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tez mi sie poprzesuwalo ;-). Moze Nicka skrocimy na potrzeby tabelki na BP2300? NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... xena64...................25.................1........... .. 28.01.2010... Różowa chmurka........25.............2..............02.01.20 10 i nic... krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop. B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...04.01.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzicie, dosc mi sie nudzi ;-). Czekam na koniec tygodnia, gdzies wtedy bede miala owu...max w sobote pewnie... To moj pierwszy cykl z Clo, nie wiem, jak reaguje, dzis wieczorkiem ide na monitoring. Bo czasami clo owulacje przyspiesza ;-)... Reakcja na clo na pewno byla, bo tak mnie swedzialy jajniki, ze myslalam, ze cos mi sie stalo. Nie bolaly tylko swedzialy ;-)! Weekend poswiecilam na poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czy aby na pewno moja prl po obciazeniu nie stanowi problemu... i ponoc nie ;-)! Ale - czlowiek to jest gUpi jednak. W sensie przesadnym... Dzis ide do innego gina, na konsultacje glownie, czy to co ze mna zrobiono/co mi potem proponuja pozniej jest sluszne... ...w maju 2000 roku kiedy bylam u Niego spytac sie, czy i kiedy moge zajsc w ciaze, to zrobiony 17 dni pozniej test ciazowy okazal sie byc pozytywnym...dlatego wlasnie do TEGO lekarza dzis ide ;-). Napisze Wam wieczorkiem, co mi Pan powiedzial ;-)! Paula, doskonale Ciebie rozumiem, sama pamietam przeboje z przedszkolem, oczywiscie, tez sie "normalnym" trybem nie zalapalam, cuda sie z tym dzieja naprawde... Basiula, oby Twoje przeczucia okazaly sie sluszne...!!! Witam Nowe Kolezanki!!! Jablko, to nie jest tak, ze ja duzo wiem. Jeden interesuje sie IT, inny hoduje rybki, jeszcze inny zbiera znaczki... Mnie w tym momencie fascynuje temat ciazowy...i staram sie jak najwiecej dowiedziec, bo ja nie umiem biernie czekac... ...bo ja bym JUZ chciala!!! Naprawde, te "hormony ciazowe" mi sie na glowe rzucily... Ja i tak mam przeczucie, ze w 2010 NAM SIE UDA!!!! Nie ma innej opcji! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa chmurka
Ja dziś dostałam okres wiec aktualizuję tabelkę NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... xena64...................25.................1........... .. 28.01.2010... Różowa chmurka........25.............3..............08.02.2010 ... krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop. B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...04.01.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. Zaraz zmykam na allegro kupić testy owulacyjne :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
bardzo dobry pomysł z tym skrótem :) oj ja to mam obsesje ciążową. wmawiam sobie ze wrzuce na luz ale jak zobacze małe śpioszki czy inne ubranka to się rozpływam, godzinami bym mogła podziwiać wózki, łóżeczka czy ciuszki dla dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza? Gdzie Was powywiewalo? Ejjj, Dziewczynki, bo nam watek zdycha... ;-) Bylam u gina...dokladnie odwrotne informacje niz moja Prowadzaca, heh... oszalec idzie... Clo - skoro mam owulacje, niepotrzebne. Oslabia endometrium. Za to z poziomem prolaktyny on by cos zrobil, bo moze blokowac w jakis sposob zajscie w ciaze. Moja Pani nie robila nic :-(, skoro bazowa PRL jest ladna ;-). Duphaston, dalby nie na 10 dni, ale do czasu testu ciazowego czyli jakies 14 dni minimum. Jak ma @ przyjsc, to i tak przyjdzie. Nie miala baba klopotu, poradzila sie innego Specjalisty :-( A wydawaloby sie to TAKIE PROSTE...Pani+Pan+figlowanie... Qrde, Dzidzi juz chce miec!!!! W sobote/niedziele powinnam miec owu. Ide w czwartek sie wywiedziec co i jak... I juz Swojemu Szczesciu zapowiedzialam - koniec z wizytami u lekarze, lataniem, monitoringami... (chyba wytrzymam). Dalam sobie czas...rok 2010...MUSI SIE UDAC... Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny! dawno mnie tu nie było, ale juz jestem :-) aniamaja widzę, że Ty podobnie jak ja postanowołaś nie latać po specjalistach :-) potanowiłam sobie dać troszkę na luz i obiecałam sobie tak ciągle o tym nie myśleć. dziś nawet mi się to udawalo. ale zaglądać na topik będę! a co! pozdrawiam i trzymam kciuki za Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, ja siedze na jeszcze jednym watku i wlasnie pierwszy raz posty pomylilam. Tak, Oriananana, taki mam abitny cel...! Ale, tez bede zagladac, w qpie jednak razniej! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Babki nie bylo mnie 1 fdzien i juz ttyle napisalyscie nie mam duzo czasu, ale o was mysle bedzie dobrze i ja tez czuyje ze w 2010 nbedzie co ma byc!!! cczyli baby!!!!!!!!!!!!! animaja ja nie wiem co to clo dziewczyny musmiy wrzucic na luz, zle latwo sie mowi, na luz!! ja tez obiecuje sobie ze nie bede myslala i na 1 gdzien sie da a zaraz potem umieram na widok spioszkow tak jak BEZNADZIEJNY PRZYPADEK Animaja a dlaczego mialas sylwka do bani?'w kupie razniej, macie racie razem lepiej!!! pogadac zawzse razniej!!!!!!!!!!! tzrymajcie sie babki, jak tylko bede miala czas to napisze wiecej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!caluey bedzie dobrze!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ale się rozpisałyście dziewczynki. U mnie niestety klapa z tą pracą . Wszystko było by dobrze , ale nie chcieli się zgodzić abym pracowała na pierwsza zmianę zamiast od 7 to od 8. Na drugą zmianę mogłabym pracować normalnie , i soboty , niedziele też A już tak się napaliłam . Nic szukam dalej może się uda . A jeśli nic to chociaż mam świadomość że chciałam pracować. Byłam u swojego lekarza rodzinnego wzięłam skierowanie na TSH , sprawdzę co się dzieje z tą moja tarczycą. aniamaja brałaś już kiedyś ten Duphaston, ja tez mam go zacząć brać od 16 dc. 15. 01 ma go brać . Trochę się boje ze rozreguluje mi moje cykle . Zobaczymy jak to będzie. ja mam mieć owulacje w piątek według wyliczeń , ale mam nadzieje że mi się przesunie bo mąż wyjeżdża na dwa dni w delegacje ;-( . beznadziejny przypadek 2300 trzymam kciuki abyś już nie długo mogła te ubranka kupować . Co do Sylwestra tez miałam beznadziejnego . Ale mam nadzieje że rok będzie lepszy. Ale my to mamy wypatrujemy kiedy ta owu przyjdzie. Piszcie wpadanie jeszcze później ;-). Bądźcie dobrej myśli ja tez jestem. Mam nadzieje ze pod koniec miesiąca jak będziemy testować to powstanie dolna tabelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejk@! Jablko, Clo to skrot do Clostilbegyt, czyli leku wspomagajacego/stymulujacego owulacje. Xena, ja mam pierwszy cykl z Duphastonem. Obawy identyczne jak Ty, czy mi czasem nie namiesza...ale, skoro ma pomoc... Martwi mnie co innego: opinie lekarzy co do przyjmowania Duphastonu. Czesc uwaza, ze bierze sie 10 dni, potem sie odstawia, czeka sie dwa-trzy dni - i jak nie ma @, wtedy test. A czesc uwaza, ze bierze sie do @, bo jak ma byc to bedzie, a jak nie, to przedwczesne odstawienie mogloby spowodowac strate zagniezdzajacego sie wlasnie zarodka. Badz madry, pisz wiersze... A Ty jak masz przyjmowac? Ja mam miec owu sobota/niedziela. Ide w piatek na monitoring, jak bedzie ok, dostane zastrzyk z Pregnylu. Owulacja powinna wystapic w ciagu 36 godzin. Czeka mnie owocna sobota i niedziela rano ;-)! Kciuki prosze za mnie 3mac! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...04.01.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 xena64...................25.................1........... .. 28.01.2010... jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Różowa chmurka........25.............3..............08.02.2010 ... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop Poustawialam nas w "kolejnosci" ;-). Z nudow, mam nadzieje, ze Zadnej z Was to nie przeszkadza. Rany, i mam nadzieje, ze Zadnej nie pominelam ;-)! Jak cos, to przepraszam! A teraz "spadac" do nowej tabelki "Zapylonych" ;-). Paula, Beznadziejny Przypadku - "zaktualizujcie sie"... Stepniakowa - jak tam? Qrde, nie moge sie doczekac weekendu ;-). Dobrze, ze jeszcze potrafie NIE myslec o figlach lozkowych w kategorii robot prokreacyjnych ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniamaja ja jak się starałam tamtym razem i zrobiłam test owulacyjny wyszedł mi pozytywnie. To kochałam się bez większej przyjemności i czekałam aż mój mąż skończy . I oczywiście nic z tego nie wyszło. Wydaje mi się że jak obie strony odczuwają satysfakcję z tego to łatwiej jest zajsć bo rozluźniają się miesnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena, wlasnie o tym mowie... Bo ja na razie...NIE mysle podczas sexu o "celu wyzszym", a wiem, ze z czasem moze sie zalczyc cos takiego, ze tak strasznie"mechanicznie" to wychodzi... Masz racje, pelna satysfakcja ulatwia poczecie, chociazby dlatego, ze skurcze w czasie orgazmu pomagaja w "przesuwaniu" sie plemnikow. To stad wziely sie patenty "nogi do gory" i rytmiczne przesuwanie miesni Kegla w tej pozycji, zeby plemikom pomoc sie "dopchac do celu" ;-). Ja za to, skoro juz jestesmy przy tematach tego typu, tym razem stawiam na "pozycje od tylu" - heh...znow...krotsza droga, moze sie Gamonie nie pogubia ;-). Chlop by mnie zabil, gdyby to przeczytal ;-) :D :P! Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
animaja to ja w tym miesiącu tez wypróbuje tą pozycje od tyłu . Nie powiem ze jej nie lubię ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tam Oboje jestesmy zwolennikami klasyki, poza tym, ja lubie czuc "Chlopa na sobie"...nie jest absolutnie nudna, ale... ...tez nie powiem, zebym nie lubila od tylu. Tyle, ze mnie wqrza nazwa "kolankowo-lokciowa", bo nie wiem czemu, kojarzy mi sie z myciem podlogi szmata ;-) :D! Natomiast, logicznie, skoro ma byc to "krotsza trasa" - to jest OK ;-). Jak sie daje szprycowac hormonami i sie wypne do zastrzyku, tym bardziej sie wypne na Mojego ;-). Qrde, a to dopiero w sobote, teraz sama jestem :-(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alarm Zauważyłam że zaczął mi się płodny śluz. Wczoraj czułam lekkie kłucie w brzuchu . ale to chyba jeszcze za wcześnie na owulkę. Dziś na bank działam . Jutro też . Wyczytałam w necie ze ten śluz pojawia się przed . Ale nie wiem ile przed owulacją. Mi też najlepiej jest klasycznie. Ale jak zajdziemy w ciąże nasze odczucia sie poprawia jeszcze o 1000 razy. Ja tak miałam. Teraz też jest dobrze , ale w ciąży jest się tam lepiej ukrwionym i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Xena, dzialaj, dzialaj.... zwiekszajmy w koncu ten przyrost nautralny ;-)! Przy okazji: Baaardzo mi sie podoba dowcipne powiedzenie o becikowym: - Czym jest becikowe dla noworodka? - Lapowka dla przyszlego podatnika! ;-)! Tez fakt, moj Chlop to sie dziwuje, jakim cudem becikowe to 1/3 ceny wozka ;-)! Wlasnie, a wozki macie powybierane? Bo ja wstepnie tak ;-). Bardzo wstepnie, bo to, co mi sie marzy, to jeszcze musi sie zgrac w jednym wozku. Wazne, zeby pasowal tam fotelik maxi-cosi, bo my chcemy kupic uniwersalna baze Family tej wlasnie firmy. Nowosc,weszla w styczniu i ponoc bardzo dobra i bezpieczna ;-). JA JUZ CHCE NA TAKIE ZAKUPKI! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wole nie zapeszać z zakupami. Dopiero po 22 tygodniu zacznę robić jakieś zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki !!! animaja aler sie usmialam, ze pozycja kolanowo lokciowa Ci sie kojarzy z myciem podlogi:)))))))))))))))))) dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zastrzyk z Pregnylu dziewvzyny czemu juz bierzesz to animaja? ja myslam ze to po latach staran lekarz da... Xena ja mysle ze to juz chyba nie ma reglusy, czy lepiej jak obydwie strony czuja przyjemnosc.i orgazm wzmaga" poczecie... ale jedno pewne, nie mozna ciagle tylko myslec juz zaszlam czy juz zaszlam, tos lysze od kazdego..a le wiecie ja mysle ze nuie ma reguly... ja tez chce na takie zakupy!!!!!!!!!!!!!!!spioszki itd mi jest zimno! jak ja nie lubie zimy!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka35
do aniamaja czytam Was od jakiegos czasu i jesli dobrze pamietam to pisalas cos o podwyzszonej prolaktynie po obciazeniu.opowiem Ci jak bylo u mnie.prolaktyna podstawowa 19.po obciazeniu po godz 98 czyli niby dobrze bo o 5 razy wyzsza a ja nie moglam zajsc w ciaze a mam juz 2 dzieci.bylam u kilku lekarzy i zaden nie chcial nic z tym zrobic.inne badania super.owulacja byla monitorowana i byla zawsze w 13-14 dniu a cykle mam 27 dniowe.bez zadnych plamien wczesniej.jeden lekarz w koncu stwierdzil.ze moze warto sprobowac obnizyc troche prolaktyne bo byc moze jak na moj organizm jest za wysoka mimo wszystko.poza tym mowilze prolaktyna czesto zmienia sie co 2 godz i czasem ciezko wykryc.kazal brac ziolowe tabl castagnus przez 3 mies.waze 65kg wiec kazal brac dwie chociaz napisane jest na ulotce ze do 65 kg jedna a powyzej 2 tab.w drugim cyklu zaszlam w ciaze a wczesniej staralam sie 2 lata.moze warto pomyslec o tym?to sa ziolowe tabl i nie zaszkodza jak prolaktynna po obciazeniu jest do 5 razy wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka35
jedno co sie zmienilo po castagnusie to w miesiacu w ktorym sie udalo owulacja byla szybciej bo 11 dnia na monitoringu pecherzyk mial 27mm a 12 dnia byl juz pekniety a wczesniej pekaly przewaznie w 14 dniu o wielkosci 22mm i niby wielkosc dobra a przy takim sie nie udawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka! Dzieki za zainteresowanie i odpowiedz! Wlasnie wywalczylam Bromergon, biore od poniedzialku - 1/2 tabletki. Spac nie moge, a poza tym znosze toto bezobjawowo. Za kilka dni mam wskoczyc na 1 tabl. Wiec nie cudowalam z drozszymi lekami, monitoringi mnie rujnuja wystarczajaco ;-). Bo - z reguly wysoka prolaktyna blokuje owulacje. Skoro owu jest, to bardziej zalezy na wyrownaniu drugiej fazy, poniewaz wysoka PRL moze uposledzac II faze wlasnie i powodowac niedomoge cialka zoltego, w konsekwencji mikroporonienia/poronienia nawykowe. Dlatego wchodzi tutaj Duphaston - czyli progesteron. Nad Castagnusem sie zastanawialam, ale balam sie wydluzenia cykli... Raz jeszcze dziekuje za odpowiedz. I moje gratulacje - 3ka Dzieckow to juz ladny wynik! Zazdraszczam! Jablko, mowilam, ze mam gUpie skojarzenia - nie wiem czemu, przeciez mopa uzywam ;-) :D! Mnie sama gina lekkie wspomaganie zaproponowala.Bo... stoimy na etapie - u mnie wyglada OK, moj Sliczny - wyniki jak zloto... a tu nico. Przy Clo przewaznie daje sie juz teraz Pregnyl, zeby sie jajko w torbiel czasem nie przeksztalcilo. Moje jajo bedzie mialo ok.18 mm w piatek - Pregnyl - 24-36 godzin - bedzie mialo 20 i peknie. Iealnie sie uklada... Ja sie szykuje powoli na hsg. W miedzyczasie badanie PTC lub przeciwcial, bo moja gina mowi, ze kto wie, czy nie bedzie u nas "czynnika szyjkowego". Wtedy - szykujemy sie na inseminacje... malo romantycznie, ale coz... JA PO PROSTU BARDZO, BARDZO, BARDZO CHCE MIEC DZIDZIE! Z NIM! ZDROWA, SLICZNA DZIDZIE! IM SZYBCIEJ TYM LEPIEJ. MLODSZA SIE NIE ROBIE! I - nie widze potrzeby czekac nie wiem na co, ja juz taka jestem, ze MUSZE dzialac! A moj Chlop dzis: 1. odmowil sluchania detali technicznych...bo od lekow doszlo do czasu robot produkcyjnych i...wyobraznia zadzialala :D :P! 2. na moja opowiesc o pozycjach tylnych ;-) i naszej dyskusji na forum - padl komentarz - "Nio,to kiecka do gory, d...a do gory i jazda" ;-). I jak tu Takiego nie kochac ;-)! Pozdrowki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ten czynnik czy cos takiego to cos ze moj sluz zabija plemniki meza jest cos takiego???to czeste? dziewczyny wy wszytskow iecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko,tak, rzadko bo rzadko, ale sie zdarza. Czasem z innych wzgledow, czasem jest to nabyte...na konkretnego Chlopa :-( Wtedy z roznych przyczyn nasienie nie moze przedostac sie dalej przez szyjke macicy i... i nie ma jak zadzialac...:-( Ja na razie o tym nie mysle.Ja mam nadzieje, ze mi sie uda juz teraz. Mysla nie wybiegam dalej niz do "robot produkcyjnych" ;-). Qrde, moze sie uda! Przy takim wsparciu farmakologicznym...slon by zaszedl!!! 3mac za mnie kciuki i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka35
aniamaja slyszalam wiele opini i bro ... i bardzo czesto on zbija prolaktyne ale blokuje zdrowa owulacje.mi np castagnus nie wydluzyl cyklu bo razem z nim od 16 dc do 25 bralam luteine a ona nie jest droga:)i cykl jak w zegarku z ta jedna wczesniejsza owulacja ale czulam ja wyjatkowo bardzo.dziekuje za zyczenia i trzymam kciuki.3 dziecko zamarzylo mi sie jak starsze zrobily sie dorosle 18 l i 16 (pierwsze mialam bardzo szybko w wieku 18l a teraz mam 38:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym sie nie obrazila na 3cie kolo 40ki, ale moj bedzie okolo 50ki, wiec raczej stanie okoniem. Bo jak raz sie pytalam, to powiedzial, "Leee, tak wczesnie? To juz lepiej Ty 50siat, ja 60siat" ;-) :D! Tym bardziej mi sie u Ciebie podoba! Swietny uklad. Moja ma 9. Bedzie ok. 10 lat roznicy (OBY!!!). To ja chce za 10 lat znowu ;-). A na razie, to ... to ja chce jedno, ale szybko! Majka, raz jeszcze, naprawde, zazdroszcze! Juz pojade na tym Bro, owu mam kontrolowana, od dzis Estofem mite na straty endo spowodowane Clo, ale strat nie bylo raczej, bo wczoraj endo mialo 6,5...wiec do 10 minimum dobije do owu... Dziewczynki, niech nam sie juz uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejny przypadek 2300
NICK.............WIEK.......CYKL STARAN......Termin @ wojewodztwo Paula_27...............27.................13........ .....04.01.2010....wlkp B.P.2300.........23...........(10 juz powaznych)...02/3.02.2010...warm.mazur) stepniakowa.............27..............1..............1 2.01.2010 xena64...................25.................1........... .. 28.01.2010... jablko...................29.................3.. ....... ....29 .01. 2010...kuj pom aniamaja................29.................3.. ...........31.01.2010...zach.pom krisana.................25.................1............ .01.02.2010..... staaarająca............26.................3... ...... ...03.02.2010.... basiula3.................24................1............ ..05.02.2010....wlkp. oriananana.............25.................5..... ...... ...05.02.2010.. Różowa chmurka........25.............3..............08.02.2010 ... Beciabe....................23...................6... ............ .........malop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×