Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

no nie robilam wlasnie bo nie chce sie zalamac do resztybo wierze w okres w ciazy ale nie u mnie Nie wydaje mi sie zebym miala tyle szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mialam ale bolesny jak zawsze tez byl ale po nospie mi troche przechodzilo a od tamtego czasu mnie nie boli chyba brzuch a tu widze kazda pisze ze boli wiec to pewnie nie to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki...jaką mam ciężką głowe...imprezka się udała az za bardzo:) a że ja cienki bolek jestem, to teraz choruję:( Dziewczyny jak ja czekam na dobre wieści od Was!!! Kiedy która testuje? U mnie kolejny cykl...15? 16? już sie zamotałam i chyba przestanę liczyć...zdrowiej będzie:) Gucci ja też chcę nad morze!!!! buuuuu...tak kocham morze ale wygląda na to że w tym roku nam się nie uda pojechać:( może jakoś przezyje... basiula3 pamiętam że u mnie w ciąży zasiniło się wszystko na zewnątrz...niestety w środku nic nie sprawdzałam wtedy więc nawet nie wiem...ale skoro juz skończyłaś globulki to juz mąż Cię porządnie przebada:) hihi satyna 18 zrób teściora to sprawa się wyjaśni:) Ja też nie wiem jak mam policzyć teraz tą @ na szczęście idę do gin to wszystko będę wiedziała:) Całuję mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! ale znowu napisałyście :-) bp2300 co do Twojego pytania niestety nie dało się usunąć torbieli lekami. Miałam podejrzenie nowotworu złoślwego jajnika. Poza tym był ogrooomny!Niestety po otwarciu brzucha stwierdzili, że jajnik trzeba usunąć bo był już zniszczony przez torbiel. Dlaczego usunięto mi jajowód to nie wiem? W sumie zgodnie z tym co było napisane w karcie wypisu ze szpitala to nie było żadnych zmian na nim,ale może usunęli zapobiegawczo? nie mam pojęcia... Marika30 jeśli dobrze liczę to miałaś usunięty ten jajnik zanim urodziłaś Julkę? Czy brałaś jakieś hormony po operacji? Paula to leczymy kacyk dzisiaj :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane jeden dzien mnie nie bylo i nie nadazam !!! Kochana Basiula!!! Pytala o mnie ja czekam na nastepna GRATULUJEMY STARAJACEJ ktora nastepna??? Czuje ze moze Burek, paula, BP>>> Gucci, Basiula,Satyna, Loonah,mam nadzieje ze zadnej z Was nie ominalem!!! caluje Mocno Izka Elix, KOtek??Animaja?? ja juz w srode na usg! 9 tydzien sie zaczyna ja sie czuje pieknie, jak wiosne juz czuc Kocham was musze leciec caluje milego dnia papappapappapa bravo dla Justyny Kowalczyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! caluje!!! wczoraj u moich rodzicow bylismy, ja nikomu jescze nie powiedzialam tylko maz i 3 kumpele najlepsze!!! powiem potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki kochane już prawie wróciłam do żywych...Mój M z moim Tatą pojechali na giełdę do Poznania a ja mam w planie spacerek przedobiedni z Pauliśkiem:)....bo na obiadek już tradycyjnie jak co tydzień u moich rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jbluszko no to niebawem już zobaczysz swoje dzieciątko:) Ja też już czuję wiosnę...słoneczko pięknie świeci!!! Dzięki temu widzę jakie mam czarne okna...po prostu MASAKRA!!! Muszę wziąść wolne, może w przyszły poniedziałek? bo już na nie patrzeć nie mogę!!! Dobrze że mieszkam na III piętrze to z dołu nie widać:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki fajnie ze juz cieplo co?? nasze forum jest szczesliwe! i widzicie kolejna z naszych ma 2 krechy, pisala chyba na poczatku i wrocila z dobra wiadomoscia! teraz nastepna? ja licze ze bedzie Dobrze\ Basiula ciesze sie ze grzybica poszla/w chole.... ktoras z Was tak ladnie napisala Iza chyba...Bog wie kiedy dziecko ma przyjsc na swiat! i twdy przyjdzie no wlasnie odwaznie ze juz mowicie swiatu Elix, Izka ja sie boje ciagle, moze jak zobacze na usg za pare dni to uwierze! Paula ja tez cienki bolek jestem po paru drinkach leze! Gucci ma morze ale super!!! caluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula nie przejmuj sie sprzatanie i brudem , bo mozna sie zameczyc! ja sie staram nie myslec, ale moj maz to pedant wiec wiecie pilnuje mnie i mnie wykancza z tym sprzataniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jablko 9 tydzien?? jak Ty juz daleko jesteś dzidzia na usg napewno ci pokiwa i serducho że hej:)cały czas wywalam z łóżka mojego M ale on spi jak zabity troche za dużo wypił wczoraj a ja chce na spacerek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie latwo obliczyc od poczatku roku rowno jestem w ciazy! 2 miesiace zlecialy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż sie wierzyć nie chce tak ten czas leci a teraz mi sie cały tydzien bedzie dłuzyłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł za tydzien o tej porze albo bede zduchac z bólu w łózku i ryczec bo okres albo nie wiem co:P bo w ciązy nie byłam więc nie wiem jak bym zaeragowała ale jestem osoba nie przewidywalną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie test ale chyba nic nie powiem mojemu kupie jutro i we wtorek bede testowac chociaz pewnie nic nie wyjdzie:) kupie ten najczulszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłko jakie to piękne, no na pewno niedługo dzidzi pomacha do Ciebie. Boziu jakie to wspaniałe, popłakać się mozna. Ciesze sie bardzo, ze udało sie Wam i że humorek Ci dopisuje:) Basiulka, ja dokąłdnie tak samo, zastanawiam sie zy za tydzień będę wyć z bólu czy ze szczęścia, wsyztsko się okaże w sobotę. Chocaż na monitoringu lekarz móiłw że w czwartek bedzie już po owulacji, wie cjak dolicze do czwartku 14 dni to wypada mi okres w czwartek. sprawdzałyscie to kiedyś czy faktycznie 14 dni po owulce jest okres??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
satyna18 zrób kochana, jak jesteś to wyjdzie, a jak nie to chociaż gdybać nie będziesz...i martwić się przestaniesz... a może do gin się wybierz? na monitoring? Przynajmniej będziesz wiedziała kiedy dni płodne masz... Jabłuszko 9 tydzień!!!! Ale się zdziwisz na tym USG!!!! Czas leci jak zwariowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem i caly czas staranka robie ale wiadomo jak to jest teraz mam plodne i dzialalam wczoraj przedwczoraj i dzisiaj bede bo mojego nie bede widziec kilka dni teraz wiec jestem dobraj mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sama nie wiem bo ostatnia mialam 16 lutego bo dostalam dwa dni wczesniej Zawsze mialam co 28dni raz na ruski rok zdarzylo sie co 29 ale przewaznie co 28 wiec jakby liczyc tak to znow 16 marca powinnam dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie zrobie test ale nie chce sie rozczarowac:( a te o czulosci 10 sa drozsze? musialabym isc do innej apteki bo u mnie sa tylko te o czulosci 20 czy tam 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba niemozliwe zeby brzuch mnie nie bolal ani piersi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Naskrobałyście sporo :) Gratulacje dla Starajaacej :) co do brzucha, to już powoli zaczyna coś być widać :) mam taki twardy i robi się naprawdę okrągły! tylko wody płodowe muszą mi jakoś uciskać na kręgosłup, bo czasem jak stąpam,to taki straszny ból po prawej stronie czuję w krzyży,że czasem promieniuje aż do kolana. Jałko,ja we wtorek będę widzieć moje maleństwo już też będzie spore, bo jakoś 10tydzień idzie :) cierpimy z mężem,bo on niestety musi jechać na szkolenie z pracy i nie zobaczy :( zabiorę zdjęcie :) Paula, poszalałaś wczoraj :) Fajnie, obiadek masz z głowy :) Gucci, zazdroszczę Ci tego morza :) my mamy jechać w tym roku do Międzywodzia, ale nie wiem w jakim będę stanie, bo wyjazd jest w pierwszym tygodniu sierpnia,a ja mam termin na 19września,więc się smucę już,że może wszyscy przyjaciele i znajomi pojadą,a my zostaniemy zupełnie sami w Bielsku :( Basiula, dobrze,ze Ci już przechodzi ta paskuda :) kto wie, może masz w sobie już "coś" więcej? :) Satyna,daj znać jak teścik i życzę powodzenia! Superburek,Paula, czekamy na dobre wieści!Tak samo Gucci,Orianna,Lolitka i Sylka! Mam nadzieję,że żadnej nie ominełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie mam pojecia, ak cenowo sie kształtują testy, ja mam w domu test QUick, czułosć 25, czyli słaby, kosztował nie mało, coś ok 25 zł, babka mi mówila ze on wykarze tak dopero ok kilku dniach po @. Na razie lezy sobie w półeczce i czkea na swój czas. z tymi bólami to chyba jest różnie, u każdego inaczej, ja zawsze miałam bóle brzucha i persi aż od owulacji do okresu, tym razem piersi dopiero tydzień po owulce zaczęły mnie boleć, a brzuch śladowo. Już sama nie wiem czy dopatrywac sie w tych objawach, chyba sie nie powinno. Kots kiedys napisał, ze w żaden sposób po owjawach dopóki dnia @ nie mozna się w żaden sposó dopatrwać objawów ciąży. a któy to Wasz cykl starań??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolitka jedziemy na tym samym wózku:P a jak sie czujesz?? bo mnie podbrzusze tak dziwnie boli jak by zaraz @ miała przyjsc ale jajnikow nie odczuwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiulka kochana:) w końcu pozbyłaś się tej zmory. Ale sie cieszę:) pamietam doskonale jak to jest. czasem to nawet wysiedzieć nie mogłam, a swędziało okropnie, szkoda słów. Musisz teraz dbać o siebie, unikać korzystania z toalet w miejscach publicznych, basenów, saun. Ja kupiłam sobie zel do higieny intymniej, bo po tych wsyztskich perfumowanych balsamach to od razu nie swędziało i piękło. w sumie jak u lekarza byłm teraz to mówił zeby starać się używac neutralych środków, bo to jednak wszystko wpływa do środka i też w pewniem sposób wpływa na pH pochwy i moze niszczyc plemniki niekorzystne środowiko jakie panuje w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×