Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

3bitt

CHCĘ MIEĆ DZIECKO 2010

Polecane posty

Slub dopiero we wrzesniu:) ale przymierzamy sie ze staraniami na maj, a jak dzis porozmawiamy to moze i w marcu zaczniemy... Bo jak widac w stopce - jade narazie na antytabsach... A patent na chlopca to sex tuz przed owulacja, im glebiej tym lepiej, bo droga krotsza a meskie Y sa szybsze od naszych X...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
no Gucci jestem z Tobą..no wiadomo ..testy apteczne nie sa tanie...a wiadomo zeby miec pewnosc trzeba ze 3 zrobic....a allegrowskie tanie za 1 zł...ktore moglybysmy robic nawet codziennie sa dobre ale w pozniejszej ciazy... ale doskonale wiem jakie to uczucie wpierw oczekiwanie..potem niepewnosc... potem ewentualna zlosc na 1 kreske.. kolejne uczucie to nadzieja ze pewnie moze jest za wczesnie i kolejne oczekiwanie na choc dwa dni przerwy...i znow to samo ...w dodatku majac nadzieje ze miesiaczka nie bedzie pierwsza..czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już panikuje:) testy mam tylko te z allegro, nie chce kupować nowych bo ja będę test po kryjomu robić żeby b. nie widział bo jemu to zwykle jest bardziej przykro niż mi chyba. Jak będzie jeszcze spał to ja wstane i zrobię, jak jedna kresta to do kosza i czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
Gucii... piszesz ze malo sie udzielam...ja poprostu nie bardzo wiedzialam co pisac... o grzybicy na szczescie nic mi nie wiadomo gdyz na szczescie nigdy sie nie zarazilam lub zlapalam......wiec nie moglam byc pomocna..... ale na forum jestem codziennie kilkaset razy czytam co tam napisane...i jest tego tyle ze nie sposob spamietac ktora juz zaszla a ktora testuje...musialabym miec tabelke przyklejona na kompie... czuje sie tak jakbym nie byla w ciazy... zaczynam sie troche bac czy faktycznie wciaz jestem usg nie mam...schudlam kilogram...wygladam lepiej niz kiedykolwiek tym bardziej ze wlasnie przed ciaza skonczylam sesje odchudzajaca..i efekt jest dla mnie zniewalajacy...ale w tej ciazy musze troche sie przypilnowac... a jem jak świnia obzeram sie w kazdym koncie...i chudne....w poprzedniej ciazy przytylam 30 kg....teraz waze 62 kg....jak rodzilam pierwsze wazylam 90....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz szkoda kasy na te testy,tyle ich juz robilam,ze stwierdzilam,ze jak jestem to jestem,a jak nie to przyjdzie lada dzien @ choc nie powiem kusi mnie i pewnie jak do wtorku ta wredna malpa nie przyjdzie,to zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
pamietaj gucci ze wynik tych allegrowskich jest dopiero po 5 minutach.. i ta 2 moze byc tak ledwo widoczna ze pod swiatlo ja zobaczysz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
mi nie wyszlo a po 2 dniach juz byly 2 kreski i to w poludnie....trzymam kciuki lece do fryzjera bede za pare godzinek bo dziecko na kulki zabieram caluje was mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulek jak juz poruszylas ten temat to powiem Ci,ze Cie podziwiam za odwage,ze tak szybko oznajmilas swiatu o ciazy!!! wiadomo zycze Ci jak najlepiej i wierze,ze bedzie wszystko ok,ale to zdjecie na nk bylo odwazne... ja na pewno zachowam ta wiadomosc w gronie najblizszych przez pierwsze 3miesiace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza to podobno normalne że na początku ciąży chudnie się, a jak mamusia ładnieje to podobno chłopczyk bo na dziewczynke to cera strasznie się psuje.... Jak sie tak boisz to raz w tyg na bete skocz i zobaczysz czy rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:P Izulek ja czasami pierdoły pisze co mi na mysl przyjdzie:P nie zwiazane z tematem:P Lonnah ja Ci radze nie bądz w ciazy na slubie wiesz jak sie bedziesz czuc?? dla mnie slub był wielkim wysilkiem fizycznym cały czwartek i piatek przed slubem spedziłam w samochodzie jezdzac zalatwiac dopilnowac poniewaz ja sama od a do z zajelam sie slubem i mialam na sali nic nie jadlam ze stresu i braku czasu a upal byl 30 stopni o 2 w nocy z piatku na sobote odbieralam sale z dekoracji o 4 polozylam sie spac i o 7 na nogach i wisialam na telfonie jeszcze w dniu slubu;p bo musialo byc wszystko zapiete na ostatni guzik hehehe twoj wybor:) ja ide na drzemke bo sie wykonczyłam tym sprzataniem i obiadkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za pierwszym razem nie zdążyłam pochwalić się rodzinie, tylko 2 koleżanki wiedziały i się cieszę bo nie wyobrażam sobie całej rodzinie tłumaczyć co się stało. Teraz to rodzicom chyba powiem bo teraz napewno się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superburek, a czemu mowisz zeby juz nie brac antytabsow...? Basiula, wszystko juz nieodwolalnie postanowione - chyba ze tam na gorze pisane nam inaczej... Jesli nie to bobek na bank bedzie z nami w dniu slubu... Przeciez niejedna kobieta w ciazy slub brala i dzieci zdrowe maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elixx
witam wszystkie nowe i stałe bywalczynie :) Iza, ja też schudłam 2,5kg,a kończyć będę 9tydzień. Do tego mam kiepski apetyt i rzygam średnio co 2-3dni tak,że słyszy mnie pół bloku,czasem 2razy dziennie :D a co do wyglądu, to też jestem zadowolona-cerę mam o wiele lepszą :) mimo,że teraz krem stosuję, bardzo rzadko, czasem raz dziennie, często wogóle, bo mi śmierdzi i naciąga. Gucci,Superburek, dajcie koniecznie znać jak się zdecydujecie na testy! :) Co do chwalenia się ciążą, to u nas w pierwszej kolejności dowiedzieli się przyjaciele,bo oni wiedzieli,że się staramy,potem moja mama,babcia i na końcu teście :)Teściom pokazaliśmy już zdjęcie z usg,by jakoś zahaczyć o temat :P Zgadzam się z basiulą, odnośnie ślubu i wesela, ja na swoim też nie jadłam prawie,bo nie czułam głodu, a potem w noc poślubną myślała,że mi żołądek wessie :D ale na szczęście w organizację wszystkiego mieliśmy zaangażowanych mnustwo przyjaciół tak,że mogliśmy spać spokojnie,a oni gonili za rzutnikiem, dekorowali kościół, odbierali kwiaty, układali program itd,itp. Słowem-ogromnie nam pomogli :) dobrze mieć taką paczkę pewnych przyjaciół. Z resztą, wszyscy się tak angażujemy w śluby i wesela, tak by odciążyć młodą parę-dość mają stresu :) Co do testów, to nie ufam im.Kiedyś myślałam,że test na pewno wykrywa ciążę,jeśli ona faktycznie jest i jak jest, to kilka dni po spodziewanej @ powinny wyjść 2grube,wyraźne krechy.Ale każda jest inna i u każdej inaczej może to stężenie hcg rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci a czy w tamtych cyklach tez mierzyłaś sobie temperature po pachą, zastanawiam sie jak to jest bo ja dopiero po raz pierwszy sobuie zmieryzłam w tym cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolitka, pare stron do tylu zamiescilam linki do stron o zasadach mierzenia temperatury. Przeczytaj, bo warto to wiedziec jesli chcesz prawidlowo mierzyc temp i osiagac miarodajne wyniki z ktorych mozna wyciagnac wnioski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Zakopałam dołek i powróciłam starać się ponownie, nadal, niezmiennie:) Cóż ...takie życie:) Jestem zarobiona po pachy ale czytam na bierząco, więc nadal w temacie... Superburek ja czekam na dobre wieści od Ciebie!!! Tak mocno w to wierzę, że chyba już bardziej od Ciebie...hehe u mnie już prawie końcówka @ więc za chwilę będziemy ponownie działać, żeby nie było jak w tamtym cyklu że owulacja przyszła sobie w 9 dc...zaraz po @ gnam do gin na monitoring...myślę o castagnusie...ale to chyba najpierw przedyskutuję z moją gin... Witam wszystkie nowe Staraczki:) Mamy dziś spotkanko ze znajomymi:) malutką imprezkę robimy, będzie pizza własnej roboty, i towarzysz do zabaw dla mojej Pauli:) Zięć mi rośnie jak tralalaaa....hehe Ostatnio jak u nas byli to dzieciaki buszowały do 23 i za cholerę nie mogliśmy ich do łóżek zagonić...jak są razem szaleją na maxa:) Jak się uda to odezwę się później:) Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nowe Staraczki :) podziwiam cierpliwość testujących.....więc czekamy wspólnie do wtorku :) u mnie bez zmian- chudnę , mało jem, muli mnie strasznie i zaczynam się już nudzić w domu heh no ale coraz cieplej na dworku i zaczynamy się ''wypuszczać ''z córką na coraz dłuższe spacerki :) piersi już mniej bolą :) w jajnikach ciągnie-ale już też mniej - albo się przyzywczaiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gucci hmmm z tym wyglądem to zabobon ja wyglądałam nie chwaląc się olśniewająco:) gęste włosy, ładna nieskazitelna cera, zgrabniutki brzuszek -nawet talie miałam !!!! i osiedlowe babiczki jak przechodziłam szeptały , że będzie syn haha a ja już wiedziałam że będzie córeczka :) nie ma reguły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensem zycia jestes Ty
Witam ponownie... wrocialam do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ma racje....ja też miałam nieskazitelna cere w ciazy, a wczesniej odwieczny problem...piekny brzuszek " do przodu" i...kobitke mam:) więc nie ma co wierzyc w przesady:) aha i ciagle miałam smak na kwaśne co niby też na syna wskazuje...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialyscie fajnie ja jak bede w ciazy to napewno przytyje 30kg zero tali tylko pelno skroki pomaranczowej kiedys wazylam 80kg wiec mam tendecje do tycia schudlam 30 kg teraz waze 50-52kg cały czas sie pilnuje tzn sie nie odchudzam ale przestrzegam zasad zywienia jem wszystko ale do godziny 18 i w odpowiednich ilosciach ale w ciazy sobie odbije i napewno 30kg do przodu:P Pytank do loonah bo ty jestes obczytana ekspertka chodzi o badanie szyjki macicy zaczełam ja badac w pierwszym cyklu i przed okresem miałam twarda zamknieta a teraz jestem tydzien przed okresem jak rano sie kapałam to zbadałam bo wczesniej sie balam:P i mam ja wysoko z ta dziurka i wogole pochwa jest taka rozpulchniona a tydzien przed okresem powinna byc nisko i twarda nie??? sory za dokladny opis;p Spadamy do znajomych na impre paula udaej imprezki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
hej...własnie wrociłam z zakupow..jestem przeszczesliwa bo kiedys podobał mi sie płaszcz w kolorze fuksji...ale był za drogi...po miesiacu znow poszłam do sklepu i dzis za poł ceny kupiłam....w dodatku fryzjer kosmetyczka i czuje sie jak milion dolarow...juz nie pamietam kiedy czulam sie taka piekna...całe zycie kompleksy miałam...a tu takie zmiany odkad wyszłam za maz...apropo zdjecia na naszej klasie...to wyprosiłam Boga o ten cud i wierze ze mnie nie zawiedzie...czuje ze nademna nad nami czowa...dziewczyny cokolwiek by sie miało stac...to moze rowniez w piatym miesiacu...juz jedno dziecko mam piekne zdrowe...psychicznie czuje sie zdrowa i silna....wszystko w zyciu ma swoj czas....wiecie co powiedzial mi moj maz jak jeszcze nie byłam w ciazy...napisze to w nastepnym poscie...zeby było bardziej widoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
cytuje...powiedział mi ze mam juz przestac meczyc jego i siebie bo to wykancza psychicznie i wogole...ze Pan Bóg lepiej od nas wie,kiedy jest odpowiedni czas na to bysmy byli gotowi na przyjscie dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Nie miałam ostatnio czasu pisać bo zaczał mi sie kolejny semestr studiów i zjazdy. niedawno wróciłam i jestem okropnie zmeczona :( nie mam sily na nic :(, u mnie lipa straszna :( wczoraj kochalismy sie z moim miskiem to myslam ze sie chyba poplacze z bólu :( tak mnie bolała moja @. takie silne skurcze w niej miałam :( ja bede testowac w nastepnym tyhpodniu jak nie przyjdzie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do loonah
loonah, coś ty tak upierdliwa. jak dziewczyny chcą mierzyć temperaturę pod pachą to niech mierzą. dlaczego chcesz je na siłę edukować po swojemu? sprawia ci to aż taką przyjemność? a może pomyliłaś się z powołaniem? rozumiem,że raz można o tym wspomnieć raz ale nie tyle razy. bez przesady... marika zresztą wyraźnie napisała, że też mierzyła temp pod pachą a później okazało się, że jest w ciąży. trzeba czytać ze zrozumieniem... chcesz je edukować a sama jedziesz do ostatniej chwili na pigułach. to może być szkodliwe, zarówno dla ciebie i dla twojego dziecka. o temperaturze wiesz, a o tym nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izulek_2006
ale loonach napisala prawde....i warto o tym czesto pisac bo malo ktora wraca do poprzednicH STRON.... MIEJ ODWAGE PODPISAC SIE NICKIEM....jesteSMY WSZYSTKIE OTWARTE I BIERZEMY ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWOJE SLOWA...skoro ci przeszkadza zmien forum....pod pacha mierzysie temperaturke jak jest sie przeziebionym albo ..trzeba wiedziec ile stopni trzeba odjac lub dodac..kazdy ginekolog mowi ze do owulacji mierzy sie temperaturke w pochwie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po popoludniowej drzemce i awarii pradu,na ktorej chyba pies skorzystal,bo przez prawie godzine wsciekalismy sie z nim jak szalency i znow mam w pokoju piachu po kostki ;) Paula>dzieki za mile slowa,ale tepaerature mam za niska (37,3)wiec nie licze na ciaze w tym miesiacu,do tego jem,wiec tyje,nie chudne :( Loonah>wiesz,ze zycze Ci jak najlepiej,ale po odstawieniu tabletek organizm potrzebuje troche czasu by wrocic do normy,z reguly sa to 3miesiace,oczywiscie sie nie wtracam,ale ja jakos po tylu cyklach staran nie wierze,ze jak sie odstawi antytabsy to w najblizszym cyklu sie zajdzie choc takie rzeczy sie zdarzaja i tego Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do temp. to do mnie dotaro jak sie mierzy ale ja tak z ciekawoci pod paszka sobie mierze,a co :P i widze roznice bo normalnie mam 35,6- 36 a w tym tyg codzieenie 37 i moze to nic nie znaczy ale ja sobie tak mierze i dziele sie z Wami:P BP a co tam sie u Ciebie dzieje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×